Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 62010 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Люда, у мене Артур хворий, ми поки дома. Я б подзвонила Жені, стигла б дома якраз той кульок, що Женя забере

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Люд, сьогодні мама завезе порізані шматочки два кулька, десь близько 17.30. А зможеш десь в бік відкласти для нас ще на порізку пару кульків, вона б зразу забрала. Якщо тебе не буде, то просто на них маркером напиши, що то для Кріски.

Сьогодні чоловік оголошення має повісити на те дерево де перше плели, більше ніде не треба, бо він з степлером там буде?

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Люда, у мене Артур хворий, ми поки дома. Я б подзвонила Жені, стигла б дома якраз той кульок, що Женя забере
То речі з секонда. Запах є, а дитина хвора. Зважте на це.

Я он також прийшла з секонда, накупила гірчично-жовтавого кольору за 1 кг сьогодні 7 грн., бо в нас багато коричневого, будемо розбавляти. Настрижу.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Цитувати
Люд, сьогодні мама завезе порізані шматочки два кулька, десь близько 17.30. А зможеш десь в бік відкласти для нас ще на порізку пару кульків, вона б зразу забрала. Якщо тебе не буде, то просто на них маркером напиши, що то для Кріски.

Сьогодні чоловік оголошення має повісити на те дерево де перше плели, більше ніде не треба, бо він з степлером там буде?

Дивись. Хай мама заходить туди, якщо біля сітки нікого не буде, то хлопці із самооборони, що там постійно чергують покажуть, де наші манатки складені. Хай тоді пориється там і вибере, що може стригти і бере на нарізку.

Думаю на тому дереві достатньо буде, бо втратили пару активних учасників через переїзди, то ж мусимо якось розшукати їх.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Читала у фейсбуці, що дівчатка, зі Львова здається, домовили з Рибнаглядом, що віддаватимуть їм конфісковані сітки рибальські. Може б нам щось таке проовернути? Може хтось десь має знайомих.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Читала у фейсбуці, що дівчатка, зі Львова здається, домовили з Рибнаглядом, що віддаватимуть їм конфісковані сітки рибальські. Може б нам щось таке проовернути? Може хтось десь має знайомих.
Як на мене, то сітки у нас вже не так і мало: Женя 150м купила і хлопці з Самооборони віддали свою.
Цитувати
Я там залишила 2 пакети, які мені передала в садочку мама знайома. Сама не зможу стригти сьогодні, то лишила там. Забирай, там хороші тканини ,їх легко стригти. Як каже Люда: "Порийся і бери що вважатимеш за потрібне"
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Добре, бо думала, що може є там таке, що не варто різати, типу рожеве чи на інші потреби і т.д. Просто буде мама та й не знаю чи не повстидається там щось передивлятись  :). Але щось підбере.

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Люда, Женя, ви завтра будете? хочу завести дитячі малюнки і трози нарізаних смужок. Візьму пакет тканини на порізку
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Дівчата,хто завтра буде плести і де? Має бути дощ і трохи холодніше.Можу плести з 10,00 скоординуйте.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Сітка  в білому домі, центральний вхід, там де сидить "Самооборона", там люди люб"язні, приходьте плести в любий час, там відкрито фактично цілодобово, нікого не чекайте, клаптиків там море, і добре зрозуміло що можна взяти різати, приходьте до сітки плести як до своєї. В мене і малий хворий і роботи зараз багато, то приходжу коли можу викроїти якийсь час, в обідню перерву... на мене і на Люду орієнтуватись то не найкращий варіант, в Люди зараз аврал на роботі, тому таксамо як я, коли виходить тоді прибігає

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
ДОбре, Женя, я завтра буду.
СП Іспанських брендів

Offline ЛяЛя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +124/-0
  • мама двох сонечок
    • мій бісерний світ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Малюнки тоді де і кому лишати?
Никогда не сомневайся в своей привлекательности. Запомни: весы врут, люди завидуют, а зеркало вообще, кривое!))))

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Хлопцям з самооборони залиш малюнки
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Цитувати
Малюнки тоді де і кому лишати?
Як сітка буде готова, будемо віддавати тоді і малюночки разом з нею.

Щойно телефонувала мені пані Людмилка, котра є нашим активним учасником. Після 16,00 год люди активніше підходять плести, бо повертаються з роботи, з навчання. Підключаються  пенсіонерки з подружками. Каже, що гарний настрій у всіх і ентузіазму повно.
 Прибігає вже другий день дівчинка-ліцеїстка трошки плете, а потім бере наші інформаційні буклетики і роздає перехожим. Молодчинка, сама це придумала і взялась втілювати. Каже, на 30 хв. може тільки вибігти до нас, бо навчання, репетитори і т.д.

Отож, Христя (Kriska) треба ще таких брошурок малих!!!!!

Ще сьогодні в "Самооборону" приходив вчитель трудового навчання, підійшов та зацікавився, що таке плетуть жінки, сподобалось і взяв буклети та кусочки тканини, щоб діткам розповісти і будуть на уроці різати та нас також постачати клаптиками готовими.

Я постараюсь вранці перед роботою забігти повісити нову сіточку (спершу гляну, що там), бо цю вже мали б закінчити жінки. Прибіжу на роботу відпишусь. Ви приходьте в будь-який час, як кому виходить.

Здається все написала.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Добре, завтра постараюсь занести, в самої капець якийсь і на роботі і дома d111.
Люда, ти мала на увазі ті чорно-білі з написом "Потрібна тканина..."? Чи кольорові?

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Христя, я маю прінтер, можеш меін кинути на мило чи сюди взірець, скажи який формат,я трохи надрукую скільки паперу знайду, принесу.
СП Іспанських брендів

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Зараз я щось трошки додумаю до тої роздатки і кину. Кинула.