Автор Тема: Робимо самі для АТО: сітка, стельки, парафінові пічки, балаклави, маскхалати  (Прочитано 71128 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +880/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Христинка, я не можу скачати, щось мене кидає на якийсь глючний сайт, або вибирати  відповідь, слухай кинь мені в приват як фотку, бо я дурію з такими обмінниками.
СП Іспанських брендів
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Ох, хіба ввечері кину, ті сайти і мене задовбали, думала цей нормальний...

Ану пробуй тут вроді нормально качає.

Дівчатка, ще може хтось буде сьогодні в районі Плази, щоб забрати в чоловіка ті роздатки, бо не знаю чи він сьогодні зможе занести у білий дім. Пишу його тел 050-050-64-74, він до 18.00 мав би бути на роботі.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
ще може хтось буде сьогодні в районі Плази,
Я зараз біля Панорами , буду йти брякну.

Інформація на цю годину. Готову сітку зняла (побудила всіх хлопців із Самооборони). Повісила нову для роботи.

Наталочка (NataliNIO) посортувала тканину. Є 3 кульки на нарізку: 2 білих та 1 жовтий. Поставили їх біля вікна, зліва від сітки, справа від стола. Беріть різати, хто має можливість.

Хлопці з самооборони натаскали для нас курток, піджаків і всякого барахла, то все нікудишнє грубе та повна синтетика (2 великих ящики).

Плетемо сітку темних відтінків. Оголошення написала. Всі інструкції повісила. В коробці з написом "Місце для тканини" залишили потрібну тканину. Решта прикрили жовтою шторою, щоб звідти не брати світлі кольори.

Лекала на балаклави є готові у кількості 20 штук. 3 штуки пошили нам для взірця. Питання про їх пошив ще вирішую. Буде інформація, напишу детальніше.

Дзвонила мені старенька бабуся 80 років, що прочитала статтю в газеті "Галичина" про нас і має тканину, тому прошу, хто живе десь в тому районі підійдіть до неї, заберіть, бо вона не виходить з дому взагалі. Пишу адресу і телефон п.Ольга Михайлівна. Будь ласка, підійдіть, скажіть теплі слова, бабуся цього потребує.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я недалеко працюю, можу підійти. Постараюсь сьогодні, про результат ввечері відпишусь.

Синтепон можна натягати з тих курток, що наприносили.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Дзвонила мені старенька бабуся 80 років, що прочитала статтю в газеті про нас і має тканину, тому прошу, хто живе десь в тому районі підійдіть до неї, заберіть, бо вона не виходить з дому взагалі.  Будь ласка, підійдіть, скажіть теплі слова, бабуся цього потребує.
Kriska, якщо не матимеш як забрати - напиши. Я тут живу біля Трансгазу, зможу забрати.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ага, Іванка, добре, то іди ти, бо я сто відсотків не знаю чи зможу сьогодні піти.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ага, Іванка, добре, то іди ти, бо я сто відсотків не знаю чи зможу сьогодні піти.
Добре.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +880/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Привіт,   сьогодні плела десь до пів третьої приблизно,

Я брала темні з коробки. Різати почав допомагати хлопець з самооборони.
 одна сторона готова- моя), решта плететься, якби більше ще людей приходило плести( Залишила хлопцям для роздачі листівочки, десь біля 50.

СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ZhychokАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
О, то напевне ми пересікались сьогодні :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
І так, сьогодні повісила Люда, думаю їй ще хтось допомагав зранку, сіточку яку дали нам хлопці з самооборони, сітка з нитки, чеснокажучи просто шикарна сітка і одне задоволення її плести, робота в руках просто кипить, я забігала сьогоднідесь піля першої ненадовго, і десь дві годинки поплела з 5-тої. Сітка думаю сьогодні в ту ширину яка є то напевне буде готова, бо жінки ще лишились, нас реально небагато, алекомпанія трошки підзібралась... Ця сітка ширша, тому спустимо її завтра і будем доплітати ще. Реально ця сітка просто шикарна  d41
По тканині: з натуральних ниток тканин практично не лишилось на темну сітку, ну на цю думаю нам вистачить, щоб доплести ширину і все. На світлу сітку є натуральної тканини, напевне десь на одну, з темних є багато клаптиків синтетичних, ми їх теж використаєм, після того як сплетем світлу сітку, будем в"язати сітку з синтетики, її підпишем що вона плавиться і застосовувати тільки для маскування техніки.
Реально, тканини ніби багато, але якщо перебрати все нормально, то багато зовсім непідходящої. Тому збір тканини надалі є дуже актуальний! Нема так критично як було перші дні, що просто не вистачає, але реально дуже потрібна тканина! ну і дуже потрібні руки, ранок і обід, то зазвичай 1-2 людей.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Цитувати
Синтепон можна натягати з тих курток, що наприносили.
Йой, то дуже "лєцті" куртки.  Я набрала нового в кусочках багато, стане + ще обіцяли.

Цитувати
І так, сьогодні повісила Люда, думаю їй ще хтось допомагав зранку,
Не те слово. Я + четверо вішали (сонні самооборонівці). Дуже їм вдячна.
Ще сфоткала готову сіточку №6 - це ту, що порвали та золоті ручки наших франківчанок все виправили.

Іванка, дякую, що забрала. Бабуся дуже просила так ввічливо і приємно, що вже й не в тканині було питання, а відгукнутись, прийти, подякувати та сказати пару теплих слів, бо 80 з гаком років і не є байдужа, а пильно вичитує газети і хоче, хоч чимось, але допомогти, внести і свою краплинку у добру справу.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Тканини в Ольги Михайлівни забрала. Небагато ,але є. Вона хотіла дати величезний кусень коричневої тканини, яку колись купляла собі на плащ. Але воно грубезне і я чемно відмовилась. Така приємна жіночка d9

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іванка, Ти молодчинка що забрала тканину :)
Люда, сітка-бомба, і хтось її порвав, і намокла і плели її 4 дні, але красуня :) . Надіюсь далі в нас ніяких нюансів таких як були не буде і ми будем далі тримати темп, хоча б одна сітка того ж розміру в день.

Offline ХристяЯ

• Свідома Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Павло ТИЧИНА

Я УТВЕРЖДАЮСЬ

Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.           d120  d120  d120      Бажаю всім тепла і світла душі  в цей дощовий день. Я горда за всіх активних і розуміючих людей.   d9

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Маю свіжу інформацію про тканину на балаклави.

Щойно домовлялась із власником магазину тканини, є в них двохсторонній фліс по ціні 88 грн. у роздріб.
Для нас зробить ціну 44 грн. за 1 метр тканини.
Відслідкувавши ціни по Івано-Франківську, Львові та Калуші, можу з впевненістю сказати, що це ціна дуже добра. У Львові вона коливається від 55 до 65 грн./1 метр.

Тепер порахуємо: з 1 метру тканини по 44 грн. виходить 5 балаклав. На 100 штук треба 20 метрів. Сума 880 грн.  Собівартість 1-ї балаклави складе 8,80 грн. (нитки дам всім, хто буде шити). Вартість балаклави, щоб купити готову від 35 грн. до 45 грн. !!!!

Тепер питання: чи назбираємо цю суму ?   Хто б шив вдома?  

Чекаю ваших порад та коментарів  :flv

Лекала на балаклави є готові у кількості 20 штук (виготовили на швейному підприємстві "Галичина"). 3 штуки пошили нам для взірця.
Лекала зроблені так, щоб прикласти, розкроїти і зразу ж зшити. Час на них, для не професійної швачки 15-20 хвилин, а то й менше.

Світланка (Svetka) молодчинка сама зробила лекала і сама ж пошила взірець. Женя в неділю вже й приміряла.

Offline Svetka

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Тепер порахуємо: з 1 метру тканини по 44 грн. виходить 5 балаклав. На 100 штук треба 20 метрів. Сума 880 грн.
Тепер питання: чи назбираємо цю суму ?   Хто б шив? 
я б шила, і ще були бажаючі :) думаю що і гроші зможем назбирати, головне оголосити збір :) можна біля сітки скриньку організувати.
зможу дати 100 грн., тільки кажіть куди :)

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Life Is Beautiful
    • Награды
Галя (ЛяЛя), якщо погодиться, то знову ж на її картку.

Цитувати
можна біля сітки скриньку організувати.
Так, але з нас там на постійно нікого нема, а Самообороні залишати і щоб вони розповідали про нашу ініціативу, якось не гарно.