Автор Тема: Запитайте у дитячого стоматолога  (Прочитано 51886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LastochkaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люся
Re: ЗАПИТАЙТЕ У ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА
« Reply #17 : 29 Жовтень 2010, 19:52:13 »
дівчата пробачте,що стаття на російській мові,не дуже є час перекладати.Раджу усім мамочкам,не пожаліти часу і коштів,та зробити герметизацію(запечатування)фісур,робиться ця процедура тільки на здорових зубах,і тільки у хороших спеціалістів.Це зведе до мінімому проблеми з зубками у ваших діток.УДАЧІ :) :) :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #18 : 30 Жовтень 2010, 18:51:43 »
Lastochka, в мене сьогодні відлетіла частинка пломби. Чи можна мені зараз лікувати зубчик?

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 30 Жовтень 2010, 20:22:55 »
SANSHAYNE вітаю d101.полікувати краще зараз,щоб ситуація не погіршилась.якщо буде потрібно і у вас нормальна переносимість лікуйте під анестезією,щоб не хвилюватись зайвий раз, не бійтись,сучасні анестетики ніяк не впливають на плід.до стоматолога варто піти,щоб він оглянув всі зубки,у вагітних кар"єс починає прогресувати,нещільне прилягання пломб теж призводить до вторинного кар"єсу,пломби випадають.бо у період вагітності організм є фабрикою для виготовлення речовин майбутній дитинці.можливо лікар припише вам препарат кальцію.думаю,що ситуація у вас з зубчиком не складна.болі зараз ви не відчуваєте?

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #20 : 30 Жовтень 2010, 20:34:48 »
Дякую! Ні, болі немає. Просто під час Їжі відчула щось тверде, як виявилось кусочок пломби і тепер там малесенька дирочка.  Мене от власне і турбує анестезія, бо зараз якраз закладаються всі органи. А без неї дуже неприємно.Дякую за відповідь.

Online AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #21 : 31 Жовтень 2010, 11:04:38 »
незнаю на жаль чи на щастя,але ми були у стоматолога, вперше з стоматітом, нам його оглядали і обробляли, вдруге з гінгівітом, теж обробляли і втретє - в лікарні, по плановому огляду, тому до стоматологів ми поки що дружелюбно відносимось(просто незнаємо, що від них можна чекати d30), і в крісло сідає без вмовлянь ттт 

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #22 : 31 Жовтень 2010, 12:07:23 »
Дуже багато залежить від першого стоматолога. Пам'ятаю як прийшла вперше з донечкою в стоматологічну поліклініку, а та лікарка, мабуть, не мала своїх діток, почала її тормосити, кричати.   d128 Ми звідти вийшли в істериці. Тому другий раз я вже питалася знайомих до кого краще йти і була дуже задоволена. Ми робили посрібнення і ставили пломбу, то стоматолог так заговорила мою донечку, що наступні походи для нас були безпроблемними.  :)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 31 Жовтень 2010, 18:43:44 »
Шкода,що перше знайомство з стоматологом у вас,Свєта,було не приємним,я б таким лікарям d105.та добре,що все налагодилось,дитина молодець,що пішла на другий контакт d41 d41 d41,через таке страх може і на все життя залишитись,тому треба бути дуже обережним.МОЯ ПОРАДА ВСІМ МАМОЧКАМ,перший раз іти до стоматолога,коли нічого дитину не болить,просто познайомитись в нормальній атмосфері,лікар огляне рот.порожнину,трошки поспілкується з дитиною,може і цукерок дасть.тільки піднайдіть хорошого лікаря,повірте такі є d30 d30 d30 d30

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #24 : 31 Жовтень 2010, 18:50:30 »
Хотілось би щоб частіше траплялися ті хороші лікарі!

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 07 Листопад 2010, 19:35:11 »
Перший візит дитини в дитячу стоматологію

Перший візит дитини в дитячу стоматологію
Дитина народжується без страху перед зубним лікарем. Уявіть, наскільки легше буде йому жити далі, якщо його цей страх не торкнеться. Це завдання сучасної дитячої стоматології, а головне - дбайливих батьків. Так чому, як тільки виникає необхідність нанести візит в дитячу стоматологію і показати там зуби дитини, у нас, як правило, знаходиться безліч дуже важливих причин перенести цю довгоочікувану зустріч на інший день?

Можливо, виною тому «важке дитинство без цукерок» і страшний стоматолог, яким бабусі лякали всіх навколишніх дітлахів. Може бути, ми просто дуже сильно злякалися розповідей знайомих і друзів, а стоматолог не такий вже й страшний?N
Давайте спробуємо зробити так, щоб у наших дітей не було таких проблем, і візит до дитячого стоматолога викликав би лише приємні асоціації.

Звичайно, мова піде про планове візит до хорошому дитячого стоматолога, коли у дитини немає травм зуба чи м'яких тканин, раннього карієсу та інших стоматологічних захворювань, що вимагають термінового або раннього втручання стоматолога . Починати знайомство з дитячим стоматологом потрібно років з 2-3 років, коли молочні зуби вже прорізалися, а дитині можна пояснити «що» і «як». Якщо до цього віку у дитини не виникло серйозних стоматологічних проблем, то в перший ваш візит лікар, ймовірно, просто подивиться чи правильно прорізалися зубки, дасть рекомендації з гігієни порожнини рота, подивиться на вуздечки язика і губ. Але навіть такий візит треба підготувати.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 07 Листопад 2010, 19:35:52 »
Підготовка до походу повинна включати кілька зовсім простих етапів:

* Якщо є така можливість, а в містах вона на щастя є частіше за все, домовтеся з дитячим стоматологом заздалегідь. Обговорите з ним те, як буде відбуватиметься цей візит. Швидше за все, це буде просто екскурсія та знайомство з лікарем. Напевно Вашого сина зацікавлять всякі інструменти, які називаються як татові домашні інструменти, а Вашу доньку м'які іграшки, гарні костюми й шапочки лікарів та мед. сестер.

* записуючись на прийом, вибирайте такий час, коли Ваша дитина зазвичай знаходиться в хорошому духу - після сну та їжі.

* Підготуйте дитини - пограйте в зубного лікаря, порахуйте зубки, подивіться на них в дзеркало.

* Ніколи не лякайте дитину дитячим стоматологом!

* Ще раз: дитина народжується без страху перед зубним лікарем. Уявіть, наскільки легше буде йому жити далі, якщо його цей страх не торкнеться. Це завдання сучасної дитячої стоматології, а головне - дбайливих батьків:

* Приблизно знаючи на власному досвіді, що буде відбуватися (див. пункт 1), розкажіть про це дитині на доступному для нього мовою. Згадайте, в кабінеті є крісло, яке регулюється по висоті, чим це не атракціон?!N

* Не перетворюйте візит до дитячого стоматолога в головна подія тижня.

* Краще, щоб після візиту ви йшли ще куди-то, за звичайних справ. Подумайте самі, як було б добре, якщо в візити до стоматолога були б і для Вас повсякденною процедурою, не викликали бурю емоцій і не вимагали моральної підготовки до протягом тижня. Цим Ви дуже допоможете Вашій дитині в майбутньому. Тим більше не треба обіцяти дорогих подарунків за це. Турбота про здоров'я повинна бути звичайною процедурою. Та й не варто дітям давати ще один привід маніпулювати нами, батьками. N

* Намагайтеся стежити за тим, що може дитина від Вас почути про зубах, стоматолога, та й взагалі про лікарів.

Діти чують більше, ніж нам би того хотілося. Фраза, сказана «в серцях» може вразити уяву дитини сильніше, ніж усі Ваші запевнення в тому, що все буде добре. У переважній більшості люди в білих халатах - справжні професіонали , в руках яких наше здоров'я і здоров'я наших дітей.
Давайте будемо разом намагатися перетворити відносини Вашої дитини та стоматолога в дружні.

Offline nikitka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настьонка 2,10 міс 18.09.2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #27 : 08 Листопад 2010, 17:51:55 »
У мене також запитаннячко ...Нам 2,2 рочки , і уже у двох зубчиках чорні цяточки ,  z2 мені здається, що то вже дирочки.   Нам потрібно йти до лікаря , боюсь що Настінька не витримає лікування, навіть собі цього чесно кажучи не представляю.... Одним словом не знаю, що робити???  d104
У нас є сім"я і ми живем - це основне , а все решту наживне.......

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 09 Листопад 2010, 13:10:12 »
Юля,не переживайте ;).я так розумію у лікаря ви ще не були.перше раджу вам почитати два попередні мої повідомлення і слідувати тим рекрмендаціям.друге знайти хорошого дитячого лікаря,який зможе знайти підхід до дитини.пограйтесь дома у лікаря.не говоріть з острахом при дитині про візит до стоматолога.поступово з терпінням підготовлюйте Настіньку,головне не злякати.можливо нічого страшного там і нема,обійдеться герметизацією,про це я писала на першій сторінці .Зараз у Франківську є спеціалізовані дитячі кабінети,правда не знаю як ціни там, та є і гарні лікарі.бажаю успіху,як є ще питання звертайтесь :)

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #29 : 21 Лютий 2011, 15:26:16 »
Lastochka, в мене питання, лиш не знаю чи вдасться зрозуміло пояснити  d100
Вчора дивлюсь Каті в рот, а там таке враження, ніби щось кусала і за верхніми зубами щось позатрявало. Я взала на палець марлю, хотіла забрати, а воно не забирається d143
Сьогодні була в педіатра, а вона каже, що то зуби  d107
Як так, зуби є, а за ними ще одні ростуть? Ніфіга не розумію, чого то так і що буде далі?  d104 До кого ще звернутися?

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 21 Лютий 2011, 20:57:05 »
Валерівна,привіт,напиши спершу будь-ласка скільки твоїй Каті рочків?чи педіатр дивилась добре в рот,чи це її припущення,що там зуби.чи маленька вередлтва,або ще ти може щось замітила,щоб її турбувало?якщо там зубки то ти б мала відчути тверді бугерки,і ще якого кольору те що ти побачила.відпишеш і тоді попробуєм розібратись,що це.хоча зуби цілком реально,вони можуть рости як собі хочуть,а не як книжка хоче :)

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
« Reply #31 : 21 Лютий 2011, 21:04:08 »
Люська, в Валерівни є внизу лінієчка ;)

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
« Reply #32 : 21 Лютий 2011, 21:53:51 »
Каті 1 рік і 5 місяців. 5 днів мала високу температуру, насмарк, кашляє. Там у неї ніби ростуть задні зуби і, можливо, нижні ікла. Перші дні погано їла. Покусала мене за груди. Всі симптоми вилізання зубів.  d104
 А це вгорі, таке враження, що то продовження ясен. Вона добре подивитись не дає  d111 Колір не такий, як ясен. Але на дотик то не зуби

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 21 Лютий 2011, 22:07:30 »
у мене спершу не висвітлювалась лінієчка,я спеціально дивилась,а тепер є,не розумію d104
колір не такий як ясна,а який темніший світліший?з одного боку,чи з двох ти таке замітила,і ще подивись,чи на слизовій більше нічого нема.ранак,почервоніння,білого нальоту і т.п.може бути ранка,стоматит,гінгівіт,зважаючи на те,що була висока температура.і ще напиши чому ти думаєш,що то не зуби.не переживай,страшного там точно нічого нема,зараз я так зрозуміла апетит не погшаний?і де саме,на місці якого зубчика ти це помітила.задаю багато запитань,щоб прояснити ситуацію для себе. :)