Автор Тема: Запитайте у дитячого стоматолога  (Прочитано 50232 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна 11міс. Саша 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: ЗАПИТАЙТЕ У ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА
« Reply #68 : 13 Квітень 2011, 20:30:06 »
Дякую за поради!!!!Цей преперат мені відомий(я працюю в сфері фармації)вже взавтра придбаю.Зубки ми чистимо водичкою!!!До лікаря обов"язково підемо і спробуємо якось з цим боротися.Я все дитинство мучилась з зубами тому не бажаю цього ні своїм ні чужим діткам!!Ще раз ДЯКУЮ!!!!!

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #69 : 15 Квітень 2011, 11:48:55 »
Люся, дуже актуальна тема! Молодець! +1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LastochkaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люся
« Reply #70 : 17 Листопад 2011, 18:07:40 »
дівчата,щось темка заглохла d104.питайтесь кого що цікавить,радо допоможу ;)

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #71 : 17 Листопад 2011, 18:24:12 »
Привіт,Lastochka!
Хочу Вашої консультації ось по якому питанню:зубки Ляні ми чистимо 2 рази на день і проблем із зубами раніше не було.
А недавно помітила на верхньому молярі коричневу плямку, я думала, що це залишки їжі, але ні- добре почистила зубки і виявилося , що це ДІРКА. Таке можливо у 2-х річної дитини? Що з цим робити?

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 17 Листопад 2011, 19:29:39 »
привіт,нажаль це можливо.є випадки квітучого кар"єсу, на всіх зубках у таких малявок.та нічого страшного,це все можна виправити.перша порада піти до стоматолога,не затягувати з цим,та слід дитинку підготувати для візиту до лікаря.про підготовку я писала десь на перших сторінках.зараз є такі стоматологічні матеріали,які дозволяють працювати у вологому середовищі,тобто не бояться волиги,що дуже полегшує роботу з дітьми,при невеликих порожнинах,можна обійтись без препаруванн(борування)при цьому виділяється дуже багато кальцію та фтору.ця процедура виглядає як просто заліпити каріозну порожнину жувачкою,так умовно,щоб вам легше зрозуміти.та тільки як каріозний процес ще ненадто обширний.як на мене це один з найкращих методів в дитячій стоматологій,та може вам порадять і щось інакше,головне не налякати дитину.
ще можу вам порадити дуже класну зубну пасту GC Tooth Mousse,яка підходить як для дорослих та дітей,на початкових стадіяк зупиняє та лікує каріозні зуби.виділяє дуже багато кальцію та фтору,її можна ковтати,що підходить для діток,і взагалі паста супер,тільки недолік її це ціна десь 120-150грн.якщо цікавить можете почитати  детальніше в ін-ті.якщо маєте ще питання радо відповім :)

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #73 : 18 Листопад 2011, 19:40:31 »
Дуже дякую за консультацію! Я хотіла звернутися до стоматолога, але наша дитина не дає відкрити рот і добре подивитися зубки навіть мені, а при вигляді лікарів відразу плаче і біжить з кабінету- тому це трохи проблематично, але можна все-таки спробувати.

Offline Саянка

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #74 : 07 Грудень 2011, 14:15:36 »
Lastochka, маю до Вас питання.
Влітку доня перехворіла і довелось приймати антибіотики Оспамокс + суху місктуру від кашлю (здається винною є саме мікстура). Зразу після курсу лікування замітила потемніння передніх верхніх чотирьох зубів. Взялася за чистку із зубною пастою (до того чистили просто водичкою). Купила аквафреш дитячу. Передні два відчистила повністю, залишився тільки такий слабкий дуже блідий жовтуватий наліт, на верхніх бокових різцях наліт став світліший, але повністю не відчистився (один ще пів біди, а другий на багато гірше). Доня у мене вередуля страшна, не любить щоб її оглядали, розглядали... але сьогодні я спробувала нігтем провести по тому гіршому боковому різці і відчула, що його поверхня не рівна, ніби з ямками (чи з горбиками). Дуже розстроілась... Порадьте куди можна звернутись в Франківську? Нам потрібен лікар (чи лікарка), які б змогли гарно оглянути, пояснити усе мені :) і витерпіти крики доні.
Ще питання про Гель реминерализующий фруктовый ROCS, яка його ефективність на практиці? Бо, виробники дуже нахвалюють, готова спробувати, лякає не ціна, а просто боязнь нашкодити дитині. Хоча пише, що він цілком безпечний.
І ще, якій процедурі (у випадку необхідності) надати перевогу: посріблення чи фторування?
В якої більше переваг?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 08 Грудень 2011, 13:42:26 »
я так розумію вашій донечці уже майже два рочки.з такими дітьми уже можна потрохи працювати і домовитись і зацікавити,такщо не переживайте.
мене цікавить чи ви під час вагітності хворіли і чи приймали якісь препарати?
Гель реминерализующий фруктовый ROCS,чула про нього та на практиці не використовувала,такщо щось сказати не дуже можу.хочу вам порадити,лікувальну ремінералізуючу пасту яку використовує  моя сім"я  і вам б теж порадила.це GC Tooth Mousse.почитайте собі в ін_ті про цю пасту.по спостереженням дійсно класна паста,з стадії білої плями,це початковий кар"єс,відновлює тканини зуба.протипокази,це алергія на молоко,бо в основі містить молочий білок козеїн,а так більше ніби нема протипоказів,є з різними приємними смаками,можна ковтати,що підходить для діток.одним словом почитайте в гуглі самі,там все описано.правда ціна 120-140грн.та використовувати треба тільки 1місяць,потім перерва 3 місяіці.
сріблення це уже крайній метод,при сильно уражених зубах,думаю вам він не потрібен,а фторування,треба оцінити ступінь ураження,тай фторування ваша малеча напевне не висидить.у вашому пипадку думаю,підійде або рем.терапія пастою,або покриття кальцій та фтор вмісним препаратом трейдж.
напишу ще вам повідомлення у приват.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #76 : 08 Грудень 2011, 14:00:44 »
Люся, а у нас уже майже кожний зубчик з карієсом, жувальні зуби покришились, передні ми посріблили, були у багатьох спеціалістів, віс зійшлись на методі сріблення. А зараз уже нижні жувальні з дірками чорними, лікувати не дає, кричить, впадає у істерику, лікарі бояться лікувати, кажуть, що може так налякатись, що буде заїкатись. Що нам робити??? Йти ті нижні сріблити чи що??? Верхні після сріблення ніби припинили кришитись. А ще ми пили біодобавку спеціальну Vision Юніор +, але толку мало. Порадь щось ти???

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 08 Грудень 2011, 15:01:08 »
Альона,напишіть будь-ласка скільки вашій дитинці рочків.я так розумію у вас хлопчик?і ще при покритті сріблом зубки борували?,чого саме боїться дитина,якихось маніпуляцій,чи взагалі самого кабінету,лікаря в білому халаті...?скаржиться на зубні болі?і ще з зубною пастою,щіткою дружите.ви або чоловік,мали такі проблеми з зубами.якщо це спадковий фактор,то вживання вітамінів,мікромінералів моло допоможе,а лікувати,або хоч не допускати поширення процєсу потрібно.не хвилюйтесь хто шукає вихід завжди знайде.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #78 : 08 Грудень 2011, 15:19:07 »
Дитинці 2,4 роки боїться як лише ми заходимо в кабінет. Я коли була вагітна маласерйозні проблеми з нирками, навіть до погроз з боку лікарів до переривання вагітності,але термін був уже значний. Отримала купу антибіотиків. А більше нічого такого не було. У мене і в чоловіка зубки нормальні. Зубки чистимо, деколи нормально,а деколи з плачами. Коли сріблили то нічого не бурували, тільки ніби водичкою помастили. Він не може добре пережовувати їжу, бо ж зубки то покришились d16

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
« Reply #79 : 30 Січень 2012, 16:01:20 »
Люся,маю до вас таке питання, я замітила на днях,  а сьогодні добре роздивилась що в малої (2,3) почали псуватись зуби,з'явились жовті плями на половині верхніх зубів, ми перехворіли дуже сильно після нового року, приймали купу ліків,антибіотики, чи можливо це через лікарство, і що робити, це вже карієс? ці плями не згаденькі  а шершаві,додаю фото,порадьте щось

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #80 : 30 Січень 2012, 16:25:53 »
В нас теж така починалася проблема спочатку жовтіє і робиться ширшаве далі робиться темніше і доходить до чорного. Зараз в малої верхні 4 зуби під яснами чорні і мають виямки. Спочатку лікарка нам зчищала, а тепер вже нічого не зробиш тимбільше мала не дає. Так це від лікарств.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 30 Січень 2012, 16:32:55 »
Цитувати
В нас теж така починалася проблема спочатку жовтіє і робиться ширшаве далі робиться темніше і доходить до чорного. Зараз в малої верхні 4 зуби під яснами чорні і мають виямки. Спочатку лікарка нам зчищала, а тепер вже нічого не зробиш тимбільше мала не дає. Так це від лікарств.
Таня, і що з цим робити,це вже карієс, і що це вже на вічно, ніяк не лікується?

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #82 : 30 Січень 2012, 16:38:13 »
Можливо у вас щось і інше але в нас починалося все так як у вас на фото. А тепер прям все повиїдало над яснами. І все чорне. Але ми практично постіно живемо на лікарствах тому це і не дивно. В нас почалося це в 2 і за рік зробилося вже все чорне. Лікарка каже можна сріблити але її не болить і не тому потреби але якщо сріблити то буде ще чорніше. Каже можна зверху запломбувати але мала не сидить чемно а треба щоб не плакала і далася щоб робити на сухо а ні коли слюні. Лікарка каже нашо так дитину мучити і так в 5-6 почнуть ці передні випадати. Можливо вам стоматолог на форумі щось і порадить. Каже наша лікарка якби ми почали пити вітаміни для зубів ще коли це лише починалося то було би легше. А ми не знали. Тепер пємо але самі розумієте коли вже все чорне то вони ніяк не побіліють.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 30 Січень 2012, 16:49:15 »
А до якої ви ходите лікарки,в дитячу поліклініку? я також хочу якісь вітаміни, в нас ці плями  зявились десь тиждень-півтора тому, може ще можна якось спасти, а чистку ви де робили, це довга процедура?

Offline олесуня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Іринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #84 : 30 Січень 2012, 17:21:00 »
Lastochka,скажіть будь-ласка,в сина (7 років) в одному зубі ,жувальному,була дірка.Його почистили, і витягнули нерви, поклали тимчасову пломбу.Сказали, що на цьому лікування закінчене. Потрібно приходити міняти пломби. коріння не можна пломбувати, бо можна зачепити задатки постійних зубів. Що можете порадити?