Автор Тема: Яким способом ви відлучили від грудей?  (Прочитано 8863 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lavazza_15Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яринка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Якщо дозволять модератори, хотілося б почути в цій темі мамочок, які вже пройшли процес відлучення і поділяться досвідом як у них це пройшло. Тема про відлучення дуууже велика, хочеться зібрати в декілька сторінок як у вас відбувся цей процес. Отже:
- в якому віці відлучали;
- яким способом (поступово чи різко, мастили груди полином, пояснювали, чи просто не дали в один день груди тай усе);
- чи було це болісно для дитини, скільки вона ще адаптовувалась після відлучення;
- після пройденого ГВ, як би відлучали вже наступну дитинку.

Буду вдячна за відповіді :flv

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Яким способом ви відлучили від грудей?
« Reply #1 : 20 Вересень 2014, 15:27:20 »
Відлучила в 1,9, але це було поступово - спочатку забирала денні годування, потім - денне перед сном, останнім було нічне перед сном - помастила зеленкою, але малий всеодно хотів скуштувати "бубу", то заварила міцного полину і він, облизавши, сказав "Бува буба - става кака", в першу ніч проснувся раз, то полин був напоготові, попив зовсім трошки чаю, більше не просинався ні разу ні в ту ніч, ні в наступні. Це не було геть зовсім раптово, вкладав спати його татко, тобто щоб не привертати зайвий раз увагу до грудей, я йшла в іншу кімнату, але груди просто помацати "чи теплі" малий любить дотепер  d104 Другий раз відлучала б так само, поступово.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #2 : 20 Вересень 2014, 18:15:05 »
Дівчата, скажіть а що Ви робили з самими грудьми, бо малому 1,1місяць, а в мене застої молока, я боюсь відлучати дитину і таблетки для зменшення лактації не хочу пити, а малий вночі може просинатись кожну годину

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 20 Вересень 2014, 22:37:50 »
Цитувати
Дівчата, скажіть а що Ви робили з самими грудьми, бо малому 1,1місяць, а в мене застої молока, я боюсь відлучати дитину і таблетки для зменшення лактації не хочу пити, а малий вночі може просинатись кожну годину
зверніться до консультанта по ГВ Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
iruska-87, а до відлучення він як зачасто вночі у вас просив груди? В мене нічні годування це якраз болюча тема,бо через них і задумалась вже про відлучення, може по 8-10 разів просити mish В ідеалі хотіла б забрати нічні годування, а перед сном залишити,але не уявляю як це зробити.

Offline ІрусяS

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 24 Вересень 2014, 16:19:57 »
я відлучила різко в 1рік і 2 місяці, так як захворіла і приймала сильні антибіотики. В першу ніч були плачі сильні, коли замучився плакати - запропонувала бутилочку з кашкою, випив гарно і заснув, на другу ніч вже менше плакав, а на третю, зразу бутилочку просив, потім вже без пиття почав спати всю ніч.
Груди я сціджувала, з кожним днеи все менше і менше молока прибувало. Десь до двох тижнів просучилась, але нічого не перевязувала і не пила таблетки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mriya_s

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля 7 років, Саша 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #5 : 27 Вересень 2014, 00:14:08 »
А ми перший раз попробували відлучити в 1 рік і 8 місяців, намастила груди лимоном, так мала навіть пробувати не захотіла (побачила залишки лимону), цілий день не брала груди, засинала з плачем на руках. А я також мучилась, бо груди розпирало від молока. Так я не витримала і вночі дала, мала не зрозуміла, бо сонна була. Ссали ми груди до 1 року і 10 місяців, а малу поступово підготовлювала, казала, що молоко в циці скоро закінчиться. Так і відлучила. І проблем з грудьми не було, зцідила може 2 рази. На все свій час.

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #6 : 27 Вересень 2014, 00:17:47 »
Дуже корисна темка, відмічусь пригодиться :flv

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 27 Вересень 2014, 00:18:40 »
Така тема вже є Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 28 Вересень 2014, 22:28:50 »
Oksana_Rus, я бачила,що тема про відлучення є, але
Цитувати
Тема про відлучення дуууже велика, хочеться зібрати в декілька сторінок як у вас відбувся цей процес
там дуже багато інформації,тут би хотілось підсумувати результат,щоб можна було для себе обрати підходящий метод.

Offline Dracena

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юліанна і Ростік
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #9 : 29 Вересень 2014, 10:16:21 »
Я свою доцю годувала до 2 і 5 міс. Давала груди з 2 років як "снодійне". Спочатку відмінила вечірнє годування. Домовлялась з нею, як з дорослою дівчинкою, казала, що вона велика вже, що може спати без сісі і т.д. А десь через 2 тижні відмінила і обіднє, теж по домовленості ;)

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #10 : 29 Вересень 2014, 10:49:09 »
я відлучала свою аж у 2 роки і місяць...мастила груди полином-вона попробувала і не захотіла вже брати-тут головний нюанс,що грудь даю,бо якби не давала,то була б істерика,а так даю,але вона недобра....але всеодно відлучення від груді пройшло важко-думаю,що треба було ,у моєму випадку,трохи швидче це робити,а не у 2 роки...
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #11 : 15 Жовтень 2014, 00:59:52 »
Я почала відлучати у 1, 7 міс. Відлулала поступово. Забрала обіднє годування перед сном. Потім нічні( вставала мала до грудей 3-4 рази), а потім вечірні перед сном. Як на диво, доня не капризувала і майже не плакала d41. Я готувалася до гіршого d107. Після повного відлучення від грудей, 2 дня сціджувала. Молоко мало прибувало. Але через 2 тижня молоко прибуло так, як після родів mish. То я ходила до одної медсестри, щоб повністю розмажувала груди :oox. А прибуло малоко від того, що я пила рідини забагато! Тож дівчатка врахуйте це будьласка!!  Дякую, що прочитали мій відгук d120

Offline m_olesya

• Своя Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва 12 років, Остапчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #12 : 15 Жовтень 2014, 20:00:37 »
Моя розповідь буде схожа до розповіді Dracena.Я годувала до 2р.10м.,але їли ми лише на сон.А відлучила я доню тоді,коли знайшовся привід -в доні було червоне горлечко,і я давала їй перед сном ложечку меду.Дитинка в цьому віці вже розумна,з нею можна домовитись d30.Я пояснила їй,що після меду вже ціцю давати не буду,і вона погодилась d41.Видно в такому віці дітки вже готові попрощатись з ціцею,і вони не зазнають того стресу,як менші.Так що для нас обох процес відлучення пройшов абсолютно природньо і безболісно :flv 
А їй однаково.Вона тулить запашну свою дитинку до грудей та обнюхує запашне її личко,натерте м"ятою і рум"янком.Байка,що дитинка її з ганчір"я - дитяча голова з торішнього жовтого ранету.А де вона візьме теплу живу дитинку?Позичить в сусідів?Чи купить на базарі?Чи ягнятко вгорне замість дитинки?

Offline G-U

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #13 : 09 Листопад 2014, 18:09:41 »
Взагалі в мене молока було дуже мало , дитина постійно плакала  в три місяці вже перевела на суміші!

Offline svitlana g

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 5 років, Назар 10 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #14 : 19 Листопад 2014, 00:04:57 »
Лишила на три дні у бабусі у рік і два місяці, вона живе в іншому місті, а як приїхала через три дні він уже і забув, що це таке. Правда пробував пару раз руку в пазуху пхати, але я заговорила і він забув. Правда мені так шкода було.....

Offline ifalisa

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #15 : 19 Листопад 2014, 01:07:07 »
я відлучила у 1 рік і 9 місяців, пройшло безболісно для малюка, я думала що буде гірше. Десь з 1,6 рік по трошки знімала спочатку ранішнє годування потім обіднє і вже коли було тільки вечірнє то переважно він смоктав щоб заснути і моколо по трошку зменшувалось, а потім прийшлось пропити антибіотики і я йому замінила грудь на поїльник з чайком а потім і це забрала, засинав вже сам. А сама намагалась менше пити, молока майже не стало тільки при сильному натисканні трошки виділялось на протязі пів року, була в мамолога, то він сказав що таке може бути і до 2 років

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #16 : 22 Листопад 2014, 11:03:47 »
мій малюк сам відказався від грудей в 1 рік 1 тиждень. просто не хотів до грудей - ніби встидався.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]