Автор Тема: Яким способом ви відлучили від грудей?  (Прочитано 8161 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Яким способом ви відлучили від грудей?
« Reply #119 : 14 Квітень 2016, 06:52:33 »
Моїй донечці 1рік і 10міс. , то я ще не думаю відлучати, я напевно до цього ще менше готова, ніж вона.

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #120 : 14 Квітень 2016, 07:34:44 »
Люда, обов'язково треба спочатку зменшити денні годування, замінити їх їжею. Бо якщо так різо відлучити, то в дитини може бути стрв і не факт, що вона почне відразу нормально їсти. Пробуйте більше гуляти, займатися цікавими для дитини справами.Я вже писала, у нас денні годування самі пропали минулого літа. Ми багато гуляли, а а вулиці дитина виголоджується. Брала з собою пюрешки, кашки і так далі. На вулиці він гарно їв, головне не давати ніяк печеньок на перекус. І добре, якщо поруч ще хтось буде їсти їжу з ложечки. Я коли малому даю овочеве пюре на вулиці, то діти поруч аж роти відкривають, хоча вдома такого не їдять. Ще мені збається корисно, коли дитина знає, що ціцю можна їсти лише в одному місці - у нас це ліжко. А так як в ліжко він лягає лише коли хоче спати, то й груди лише перед сном.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #121 : 14 Квітень 2016, 08:03:04 »
Цитувати
.лікарі казали, щоб я його вже давно відлучала( наж перший раз, коли я відлучала)...малому було 10 міс.Просто , за рахунок того, що він нассеться мого молока, йому не поступають інші вітаміни.....
жах, які "розумні". Від тоді і почались ваші проблеми, бо дитина була неготова. Голодна дитина не важить в 1,3 14 кг. Якщо мама нормально харчується, то дитині поступають всі потрібні вітаміни.
про кусання Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Ніяк не можемо ГВ закінчити
за літо закінчите. Пропонуй дитині істи і пити замість грудей, навіть на вулиці. Багато гуляйте. Придумай може якийсь ритуал біля грудей: моя часто приходить просто поцьомати  d27 почитай якісь книжечки, може щось для себе знайдеш
Пограйся в протилежне з дитиною: ходи за нею і постійно груди пропонуйч щоб вона відмовлялася. Або щось типу "демократіі": хочеш ціцюльку чи ....(печенько, цукерку, чи що вона любить) ? включай фантазію і психологічні прийоми  ;)
обмеж цицю, як пише Віра, лише ліжком/кріслом, і обминай його. Розказуй, як дітки в садочок ходять, а там циці нема і т.д. Переключай увагу на цікаві заняття.

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #122 : 14 Квітень 2016, 08:49:19 »
Христя, ти що повіломлення накручуєш?)))
До речі, деякі дітки не хочуть бути великими і коли їм кажеш, що ти вже доросла і так далі - вони починають поводитися як маленькі. Тому може дійсно спробувати як пише Христина і поводитися з нею як з маленькою. Оскільки діти все люблять навпаки робити, то може й результат буде саме той, що потрібен мамі.

Offline kytas*

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #123 : 14 Квітень 2016, 09:42:10 »
Ось так і я хочу.Ми поїдемо в село,до свекрухи.А там цілий день на дворі.І нас багато усіх буде,будемо відволікати.А тут дома,цілими днями я з ним сама,тай маю таку проблему.....            і ще,я думаю,хороша порада з тим,що б одне місце було на годування....справді,я до такого не додумалась....дякую,дівчата

Offline Льонка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік , Матвій і Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #124 : 14 Квітень 2016, 09:54:00 »
А в мене само собою цей процес зараз відбувається.встає 1 раз вночі і я вже другу ніч даю компотик,він пє і зразу засинає.до того пропонувала компот,не хотів,а цицю гамав разів 3 вночі.і вдень цицю не гамає десь місяць,хіба як в мене груди дуже набирають,тоді даю.я рада що так все відбувається,а то думала що буде тяжко
Я згідна, основне не затягувати. Після року поступово забирати по одному годуванню, в 1,3 місяця я дійшла до одного годування в добу. Давала або вночі, коли крутився і довго не міг заснути, або зранку, коли хотілося трохи поспати, або ввечері, щоб швидше заснув. Все відбулося само собою, а коли прихватила спина і мені вкололи обезболююче, то перестала годувати. Тому для сьопіка цей процес відбувся не помітно і не болісно для мене...

Подумала і додала ще: 14 Квітень 2016, 09:56:12
Хочу сказати, що кожна дитина індивідуальна і треба шукати різні шляхи. Це був мій досвід, надіюсь, комусь теж поможе ...

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 14 Квітень 2016, 10:19:35 »
Основне, готувати дитину, а не різко вирішити забрати цицю. Я почала після півтора потрошки "тренувати": відмовляти, пропонувати інше, і дивитись за реакцією, хоча ніякі годування не забираю. К-ть прикладань не зменшились, але змінилась іх якість - просто смокче кілька сек, навіть вночі. Мені здається, що перевіряє, чи мама поруч і чи мама "дасть", не відмовить. Я даю - і все окч дитяча психіка "задоволена"
Цитувати
повіломлення накручуєш?
попросила модератора видалити, бо писати підряд не можна

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #126 : 14 Квітень 2016, 22:41:27 »
Моїй нічого не помагає - ні зміна обставновки, ні гуляння, ні домовляння. Зараз всі вихідні сидимо на дачі - цілий день надворі, але про цицю ніхто не забуває. І нагодована, і напоєна, і кругом цікавинок море - але циця має бути зранку, в обід і на сон. Ну і вночі кілька разів. Вже не так плачевно, як раніше, але перейти суто на нічні годування так і не виходить. Єдине, що одне вечірнє годування забрала тим, що мастила груди гіркою настоянкою, казала, що мамі циці болять, а ввечері все буде ок. То вона вже так перед сном до мене тулилася, пробувала, чи не гіркі... Дурдом якийсь  mish

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #127 : 15 Квітень 2016, 13:38:36 »
Я так зрозуміла,що чим старша дитина,тим важче відлучити.і найоптимальніший час- до 1,3.сужу по свому.Уже днів 5 не даю зовсім і вже третій день не встає зовсім аж зранку.при ньому не переодягаюсь,щоб груди не бачив,не згадав.

Offline Люня

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 15 Квітень 2016, 14:53:16 »
Наталя, я думаю, тобі так повезло.Бо моя до 1,5 мені взагалі проходу не давала, ні вдень, ні вночі, а десь до 1,3 їжі нормальної майже не їла. Зовсім не смішно було, коли їй педіатр сироп виписала для апетиту (бо дуже мала вага була), і в дитини він появився - але лиш на цицю (((  Тоді про відлучення взагалі подумати не можна було, я вже мовчу про самовідлучення. З хлопцями трохи легше...

Сказали спасибо: div4unk@

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +203/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #129 : 15 Квітень 2016, 15:10:02 »
Наталя, я думаю, тобі так повезло.Бо моя до 1,5 мені взагалі проходу не давала, ні вдень, ні вночі, а десь до 1,3 їжі нормальної майже не їла. Зовсім не смішно було, коли їй педіатр сироп виписала для апетиту (бо дуже мала вага була), і в дитини він появився - але лиш на цицю (((  Тоді про відлучення взагалі подумати не можна було, я вже мовчу про самовідлучення. З хлопцями трохи легше...

як я вас розумію,  в нас аналогічна ситуація,  також нічого не їсть. ..про відлученя і мови бути не може...а ваша доця скільки важила в 1,3 ?

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #130 : 15 Квітень 2016, 19:51:52 »
Мій тоже дуже погано їв їду поки годувала часто,а як почала відміняти по одному годуванню,то апетит зявився.в мене завжди є різна їда,тобто суп він наприклад не хоче,то я маю зварену гречку чи макарони, чи творог,не дуже кашу любить,то як не їсть роблю омлет,тобто то що він любить їсти.Колись я по дурному робила:не їсть їду,я цицьку даю,щоб голодний не був,і це було безпереривно. Але відлучення звичайно має бути поступово.Ми перед обіднім сном гамали їду і йшли гуляти,в калясці засинав,проснувся знов гамали їду і займала постійно дитину іграми,щоб він не думав про цицьку,а на вулиці це взагалі красота,діти,собаки,купа відволікаючих моментів.Колись думала що моя дитина не засинає без цицьки-аж ні,хоче спати,то засинає без.Єдине що в свому ліжку не засинає,а сидячи на руках і ми тоді переставляємо в ліжечко,або вже між нами на ліжку.І молоко мій не любить,ні суміші,і дурак не бере.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 15 Квітень 2016, 19:58:33 »
по-перше,
Цитувати
З хлопцями трохи легше...
а по-друге, який же розумний в мами підхід  :bo
Цитувати
Але відлучення звичайно має бути поступово

Offline Льонка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік , Матвій і Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #132 : 15 Квітень 2016, 21:43:38 »
Цитата: Люня link=topic=161703.msg2047031#msg2047031 але перейти суто на нічні годування так і не виходить.  mish
[/quote
        Спочатку потрібно зменшувати нічні годування, пробувати не давати цицю або дати чай. Після року з хвостиком дитина повинна спати цілу ніч. Я своєму старшому давала чайок, а іншому просто не давала, крутився страшно іноді засинав, а іноді не витримувала я і давала цицю і він засинав..Однозначно все вийде як не сьогодні, то завтра.

Offline Люня

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #133 : 15 Квітень 2016, 23:20:16 »
Цитувати
як я вас розумію,  в нас аналогічна ситуація,  також нічого не їсть. ..про відлученя і мови бути не може...а ваша доця скільки важила в 1,3 ?
Саме в цей час не знаю, але в рік важила 8, а зараз, в 1,9 має 10,5. Між іншим, їсти стала лише тоді, коли стала розуміти мультики. Знаю, що це не педагогічно, але без мультиків, кліпів і відео так би й мала своїх 8 кг. Якщо нічого не включити - не зїсть ні ложки, і буде лише ходити за мною і скандалити. В неї чомусь не сформувалося адекватного уявлення про їжу, тобто якщо вона відчуває голод чи хоче пити - то зразу лізе мені в кофту, і ніколи не проситься на кухню. Максимум - може попросити чай або воду, і то швидше побавитися

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 16 Квітень 2016, 09:22:29 »
Цитувати
Саме в цей час не знаю, але в рік важила 8, а зараз, в 1,9 має 10,5.
в нас невелика різниця, в рік - 8,7, в 1,9 - 10,1. Але стабільно ість до 10 ложок всього і циця на вимогу (тобто, постійно d27), але вже трохи обмежую і пропоную пити/перекус, особливо на вулиці, але досі годую в маршрутці/троліку.
Якщо б дитина іла великими порціями, то б мала б уже більше 15 кг і котилась би  mish тому не переймаюсь. Після року діти по-різному ідять. Але моя ість тільки зі з мною з моєі тарілки і якщо давати окремо і тим більше щось інше, то не ість. І імо біля телевізора (не мультики, рахую, що зарано ще до мультиків), але без проблем і без нього.. Спокійно до цього відношусь - діти різні індивідуальні  d112

Подумала і додала ще: [time]16 Квітень 2016, 09:23:31[/time]
(кликните для показа/скрытия)

Подумала і додала ще: [time]16 Квітень 2016, 09:26:57[/time]
Щоб зменшити нічні, треба забирати дитину від себе - перекладати окремо. В нас таке діє  d120
Цитувати
якщо вона відчуває голод чи хоче пити - то зразу лізе мені в кофту, і ніколи не проситься на кухню.
на кухню ти маєш вести, навряд буде проситися  d143 а якщо лізе під кофту - а ти звідти "вийми" поільник чи печенько чи ще щось придумай. Або ритуал біля циці - потулитися навчи  :bo от зараз це пишу, а мала моя до мене присмокталася: і тільки тому, що я сижу і нічого не роблю, а як буду ходити по хаті щось робити, то не чіпляється  d140
Цитувати
Між іншим, їсти стала лише тоді, коли стала розуміти мультики. Знаю, що це не педагогічно,
педагогічніше показувати в книжечці, як хтось ість. Або мультик на цю тематику
Цитувати
що одне вечірнє годування забрала тим, що мастила груди гіркою настоянкою, казала, що мамі циці болять, а ввечері все буде ок. То вона вже так перед сном до мене тулилася, пробувала, чи не гіркі..
а як зараз - забула за гірке ?

Сказали спасибо: m_olesya

Offline Люня

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 16 Квітень 2016, 12:40:40 »
Цитувати
а як зараз - забула за гірке ?
напевно забула, бо ніяк не показує
а мультики - то окрема тема, у нас арсенал десь штук 20, плюс штук 50 відео з нею самою, плюс лісапетний батальйон - всі сезони Україна має талант...Їй одне набридає в певний період, переходимо на інше, потім знов повертаємося...Ціла епопея, але поки її щось не зацікавить - рота не відкриє. Ми також разом їмо, її кріселко підсунуте до дорослого столу, ложка мені - ложка їй. Але апетитом доня в мене не вдалася  d27
Сьогодні вночі знов з мене не злазила - не хоче ні води, ні чаю, викручується, плаче, не спить, не може заспокоїтися, та й до чоловіка на руки вночі не йде категорично. Псіхувала десь пів години, далі в мене вже нерви здали, в 5 ранку це не особливо можна витримати. Хоч як би я не хотіла - але в травні вже буду діяти радикально, більше жодного годування добровільно забрати не можу. Вип'ю Достінексу та й піду з хати на два дні  :(