Автор Тема: Яким способом ви відлучили від грудей?  (Прочитано 9454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Яким способом ви відлучили від грудей?
« Reply #85 : 19 Січень 2016, 10:31:39 »
Так я не бігаю вночі (такою дуркою займалась перший місяць після народження, а потім спали разом) - ліжечко до нашого ліжка присунуте, боковинка відкинута. Мала сама вночі до мене перелазить ) і зразу ліжечко служить захистом від падіння на підлогу
ще пробували варіант класти біля нашого ліжка матрас: вночі "скочувалась" погодувати, а потім назад до чоловіка  d30

Подумала і додала ще: [time]19 Січень 2016, 10:33:10[/time]
Оля, почни класти окремо, коли засне і до першого нічного годування. Щоб привикла подалі від тебе спати, щоб цицю не "внюхувала" від близького контакту.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #86 : 19 Січень 2016, 18:01:49 »
Моя доця,як це не дивно, краще спала сама якщо ми були разом, то лиш мене намацає, вже ціцю хотіла, всю ніч, безкінечно, а як я її перекладала, точніше перекочувала d27, бо теж ліжка впритул стояли, то вставала 2-4 рази, зуби не рахую

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #87 : 20 Січень 2016, 00:16:04 »
Та буду вже якось експерементувати і зі сном, і з відлученням, де наша не пропадала...

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #88 : 20 Січень 2016, 01:12:31 »
а я планую ближче до літа, коли буде більше прогулянок, завершувати наше ГВ, а то справді вночі мученіє.Я собі навіть уявити не можу як то спати ЦІЛУ НІЧ і не просинатись)в мене малий може цілий день не смоктати, особливо якщо ми ідем гуляти якраз коли в нього обідній сон має бути.але наніч-ОБОВЯЗКОВО!і засинає, я ставлю в ліжечко, а потім вночі забираю(іноді ловлю себе зранку на думці, що і не памятаю як це робила!!!!)і може їсти разів 4, інколи менше.Помітила,що довше спить, коли я перед сном провітрю з пів години кімнату і гарно попшикаю водою тюль над батареєю чи мокрий рушничок кину

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 20 Січень 2016, 19:22:25 »
Настя, для тебе
Цитувати
– Интеллектуальное развитие ребенка, получившего грудное вскармливание, тем выше, чем дольше кормят ребенка грудью.
це американці визнали ще давно, притому, що вони любителі штучного вигодовування, бо мають маленький декрет. Дехто з працюючих мам продовжує ГВ за допомогою молоковідсмоктувача

Сказали спасибо: m_olesya, @Лисичка@

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #90 : 27 Березень 2016, 23:49:59 »
Підкажіть,як відлучити дитину від ГВ? В мене вже сил немає. Нам 2,8, всю ніч їсть мене. Я вже трохи змучилась від цього. Стараюсь доці пояснити,але одразу сльози,плач,крик ... d24 

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +869/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
« Reply #91 : 28 Березень 2016, 00:14:43 »
Цитувати
Підкажіть,як відлучити дитину від ГВ? В мене вже сил немає. Нам 2,8, всю ніч їсть мене. Я вже трохи змучилась від цього. Стараюсь доці пояснити,але одразу сльози,плач,крик ... d24
Я пробувала і ночувати окремо, і вговорювати, і відволікати- нічого не виходило. Допомогла настоянка полину d100 Сказала малій, що циця вже не добра, вона 1 раз спробува, ще один раз перевірила і все зрозуміла :) Ніяких криків, сліз, просто потім жаліла циці і повторювала що вони змучились d27
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Viktoriya777

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #92 : 28 Березень 2016, 00:59:17 »
Є хтось, хто приймав Достінекс? Інструкцію читала, протипокази знаю, хотілось би почути відгуки тих, то на собі попробував

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 28 Березень 2016, 01:16:03 »
Цитувати
Допомогла настоянка полину

А де її взяти? Як це робити? d100

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 28 Березень 2016, 01:23:14 »
Цитувати
А де її взяти? Як це робити? d100
В аптеці. Просто мажете соски. Але попередьте малечу, що вони вже не добрі. Настоянка гірка. Воно неприємно, але, мені здається, стрес в малечі набагато менший ніж коли ''силою'' забирати d104
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Саша В

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 28 Березень 2016, 08:58:39 »
З поступовим відлученням не вийшло ? Договоритись не змогли ? Паралельно в своє ліжко не перевчаєш часом ?

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 28 Березень 2016, 11:45:36 »
Про своє ліжко навіть чути не хоче. Чим більше домовляюсь,тим важче. Вона тоді ще більше просить. Кажу "Ти вже велика". А  вона"Ні, я ще маленька" і одразу їсти d16
Як ви перевчали спати окремо? Якими ще способами відлучали,щоб не травмувати дитину? :xmm

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 28 Березень 2016, 12:20:16 »
То ж подвійний стрес. Вибери щось одне. Я спочатку взялася за ліжко

Подумала і додала ще: [time]28 Березень 2016, 12:21:56[/time]
Переглянь темку, тут є способи

Подумала і додала ще: 28 Березень 2016, 12:23:55
І тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #98 : 28 Березень 2016, 12:30:40 »
 :hi то напевне в кожного індивідуально все і залежить від того як навчати дитину з пелюшок.
Спати окремо в ліжечко ставила одразу ж ,як прийшли з роддому, погодувала і в люлю. В один період , десь коли місяців 9-10 було, вже була замучилась вставати,спробувала під ранок брати біля себе (чоловік якраз був у відрядженні) то йому сподобалось і просився сам , а коли потім попробувала разом класти біля нас,то було  mish такий малий, а вже принципи - з татом ніяк спати , тому вернувся в ліжечко назад і вночі один-два рази погодувала і показував назад лягати. Від грудей відлучила теж відносно легко ( мені здається було важче ,а не йому  d24) в 1р. 8 міс. намазала зеленкою і казала ,що буба , а маму треба жаліти ,бо болить, то він подивився раз , другий перевірив і більше не просив. Тулявся ,гладив,але більше не смоктав , інша звичка залишилась - коли лягає спати , то спочатку має залізти до мене під руку (він каже - під пашку), полоскотати , для мене це спочатку  d111 звикла з часом. А тепер і спить в окремій кімнаті в ліжечку , то з вечора хоче потулятись , розказую казочку і лягає ще трошки поколисатись, вночі підйом - перевірити чи мама є ,попісяти і спати далі , а в мене ж сон перебитий , здається що півночі не сплю  d16  то вже деколи й думаю , краще може було біля себе ще хоч рік -другий тримати ,ніж так вимучуватись  d108
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 28 Березень 2016, 12:31:45 »
Забула написати: полином я забрала саме останнє годування, до того поступово зменшувала кількість, поки не залишилось одне.

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #100 : 28 Березень 2016, 12:35:48 »
Забула написати: полином я забрала саме останнє годування, до того поступово зменшувала кількість, поки не залишилось одне.
теж поступово зменшувала , в день обходились , тільки коли засинав і під ранок ще просив.
Різко не варто , бо то і для себе буде дуже важко ( я ще потім 3 дня мучилась, хоч вже й не смоктав , але ж молоко одразу не пропадає , це головне перетерпіти )
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 28 Березень 2016, 12:41:52 »
Цитувати
то вже деколи й думаю , краще може було біля себе ще хоч рік -другий тримати ,ніж так вимучуватись  d108
я перший місяць пробувала вставати, годувати і в люлю. То було пекло і період зомбі: могла вдень розмовляти з кимось і в процесі розмови відрубувалась  mish оце дійсно не материнство, а геройство і недоспані ночі, якими всіх вагітних лякають. Попробуєш з наст дитиною сумісний сон, а потім і ліжечко з відкинутою боковинкою притулене біля вашого ліжка. Так спокійніше проходить завершення ГВ