Автор Тема: Комплекс вітамінів для волосся. Випадіння волосся у період грудного годування  (Прочитано 49057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Murosya

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирося
Пила вітаміни Перфектіл (звичайні), більше як 2 місяці, ефекту 0, волосся як лізло, так і лізло , прищі як висипали, так і висипали. Тепер зробила для малого-курагу, ізюм, мід, лимон, горіхи, і сама з ним їм, всього тиждень, а результат супер---ЛИЦЕ ОЧИСТИЛОСЬ, волосся випадає менше.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
ось таке в інтернеті найшла
Цитувати
HSN-W
(Эйч Эс Эн, Волосы, кожа, ногти)
Эйч Эс Эн - БАД для улучшения состояния кожи, волос, ногтей
Предохраняет кожу от морщин, укрепляет ногти и волосы, поддерживает питание клеток.
Внешность человека - это, прежде всего, красота и молодость его кожи, блеск здоровых волос и, что немаловажно, красивые, ухоженные ногти.
 Контактируя с окружающей средой, кожа защищает организм от воздействия неблагоприятных внешних факторов и, в то же время, первой принимает их удар. Несбалансированное питание, жесткая загрязненная вода, несовершенство моющих средств оказывают негативное воздействие на состояние кожи, волос и ногтей. Можно до бесконечности экспериментировать с различными средствами по уходу за своей внешностью, но не добиться желаемых результатов. Гораздо эффективнее, в сочетании с правильно подобранными косметическими средствами, поддерживать защитные силы организма изнутри, используя созданные самой природой богатейшие питательные формулы.

Основные внутренние причины ухудшения состояния кожи, ломкости и расслаивания ногтей, выпадения волос или ухудшения их структуры:
 - нарушение обмена веществ;
 - последствия перепесенных тяжелых инфекционных заболеваний и стрессов;
 - неполноценное питание;
 - недостаточное усвоение организмом белков, витаминов и минеральных веществ.
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

СП ВИШИВАНКИ Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MorganaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
деакура є в аптеці біля Фімки

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
мені дерматолог для шкіри (був дерматит на руках)приписала вітаміни Аевіт! прочитала багато відгуків, що від цих вітамінок і волосся гарне стає, і нігті! Приймаю по 1капсулі в день!
а ще я теж постійно цікавлюся темою гарного волосся, то на багатьох форумах є дуже хороші відгуки про ефірні масла! Думаю собі спробувати!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MorganaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
для себе зрозуміла таке. що причини випадіння у всіх різні. проблеми внутрішніх органів, стрес,поганий догляд,харчування і т.д. треба перше знайти свою проблему. я робила маскі, перестала користуватись феном,пила вітаміни,а проблема була в іншому.тому мало що допомагало це все...

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
О і мене ця тема цікавить про зміцнення волосся  . бо йшла в перукарню буквально тиждень тому то сказали лікувати волосся бо страшенно сухе. але так шкода втрачати бо ніколи ше такого довгого не мала.Зараз годую. буду вдячна за допомогу і поради.

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Для волосся можна попити банальний вітамін Е.Його ще називають вітаміном краси.Але треба брати його в баночках,а не на блістері d128,бо він руйнується під дією сонячного проміння.А в пляшечках темних він захищений.Але якщо проблеми,то треба брати дозу 400,або хоча 200.Пити від місяці до трьох.

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Не знайшла такої темки і спробувала створити сама d100.

В мене після пологів ДУЖЕ сильно почало випадати волосся :(. Раніше теж трошки, та зараз таке враження, що все випаде. Годую донечку грудьми, може й тому, та може хтось порадить якісь засоби чи народну медицину?

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Мені у свій час дуже допомогла настоянка червоного солодкого перцю на горілці. Цю настоянку потрібно було втирати у сухе волосся, накрити шапочкою поліетиленовою і потримати на голові до години часу, потім змити теплою водою.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
раджу змінити шампунь.....мені реально допомогло.....в мене до недавна дуже сильно випадало волосся, взяла собі шампунь німецький з кропивою без лаурилсульфат натрію.....дуже раджу  z4
1 л коштує 40 грн.   в магазинчику Якісна побутова хімія з Європи на Галицькій, збоку центрального універмагу

не сприймайте за рекламу....просто  я знаю, що це таке, коли волосся жмутами випадає  d16

а недавно не мала змоги ним мити, бо була не вдома,то опять почало випадати  d111

зараз повертаюся знову до цього шампуню..... ;)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Віра777

• Своя Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
а там можна підібрати бальзам і маску для волосся тієїж фірми чи тільки шампунь, бо я без бальзаму волосся не розчешу d104 а так випадає що скоро стану лиса d112 і щось нічого не допомагає, уже брала і Алотон цілу серію, і різні настоянки від випадіння волосся купляла у травників, і ще багато різних дорогих комплексів перепробувала нічого не допомагає d104

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
Мені у свій час дуже допомогла настоянка червоного солодкого перцю на горілці
Звичайного перцю? А які пропорції і скільки настоювати?

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Віра777  я точно не знаю, але можна їх запитати......хоча чесно після цього шампуню волосся гарне і пишне......у мене такого ніколи не було, ні від одного шампуню  d112
єдине, що він піниться набагато менше ніж всі інші.......але я чула, що іменно лаурилсульфат натрію якраз і дає піну....
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Вишенька))

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
настоянка червоного солодкого перцю на горілці
наскільки я знаю, то повинен бути червоний стручковий перець, і дійсно кажуть що навіть у лисих чоловіків волосся починає рости  d112, завжди хотіла зробити і собі таке, але руки таки не доходять  d111

і в мене дуже випадає, то роблю маски із сульсени, ефект є з першого разу z4

ВП iherb.com

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
В мене ніколи не лізло волосся, а оце вже десь два тижні жуть як почало вилазити, таке враження, що скоро лиса стану) А де саме той магазин, хочу придбати шампунь такий)))
І взагалі мені мабуть точно змінити шампунь треба. бо я користувалася різними і все було нормально, а тепер до одного пристала і мабуть того, але то може просто так співпасти,  чи авітаміноз, незнаю, але випадає конкретно,
Денисик і Катруся

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
Іруся співчуваю, сама через це пройшла d16. А темка вже така існує ;)

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
і в мене катастрофа, на наступний тиждень підстрижу волосся, дуже шкода,але іншого виходу не бачу, бо коли на голові 2 волоска але довгі то також не вихід. після кожного миття голови забиваю каналізацію d107 вже не можу дивитись на пучки волосся на гребені. Пробувала вже все, вітаміни, Аллотон всю серію, травами мию голову, дарсонваль, настоянка перцю на спирту, нічого не допомагає , всі аналізи в нормі, тепер перейшла на крайнощі, втираю сік цибулі, як голова мокра то запах як з пачки чіпсів d100 d27 але бачу що вже багато маленьких волосків росте, ніби волосяна шапочка d65