Автор Тема: Комплекс вітамінів для волосся. Випадіння волосся у період грудного годування  (Прочитано 50095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Вишенька))

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
тепер перейшла на крайнощі, втираю сік цибулі,
d27 і я таке робила, ох і запашок... і в мене  він тримався так,  що навіть через пару тижнів як мила голову то було трохи чути, але ефект  z4, як розчісувалася то 1-2 волоски випадало)) але тоді проблем з випадінням волосся не було  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ВП iherb.com

Offline Віра777

• Своя Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
то повинен бути червоний стручковий перець,
мені здається що стручковий це гострий перець, бо якщо так то таку настоянку як в волосся втреш то вже нічого не захочеться d27

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
так з червоного гострого перчику, і голова не пече, а тільки трішки пощипує. мені така настоянка допомагала завжди, а тепер чомусь ніякого ефекту :(

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
тепер перейшла на крайнощі, втираю сік цибулі,
хі-хі-хі і я таке робила, ох і запашок...
я теж колись робила. Але втирала не сік цибулі, а настоянку спиртову з цибулі. А раз була попала під дощ, то мені здавалося, що той запах був на цілу вулицю  z5 Але ефект і справдфі гарний, в мене навіть швидше рости почало волосся.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Дівчата , дуже  дієвий спосіб - ріп"яхова олія -втирати в корені та залишити на 15-25хв , потім змити . Якось подруга залишала це все на ніч , а зранку змивала , то ефект був кращий .Тільки слід врахувати, що постійно ним користуватися не можна, так як може статися закупорка волосяних цибулин. Користуйтеся з перервами.

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
А ще варто перевірити кров на вміст цинку - його недостатність це теж випадіння волосся , ламкість нігтів та жирність шкіри та волосся.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
Цитувати
Дівчата , дуже  дієвий спосіб - ріп"яхова олія -втирати в корені та залишити на 15-25хв , потім змити .
робила, не помагає

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
раджу змінити шампунь
Я теж над цим думала, напевно скористаюсь вашою порадою щодо шампуню на Галицькій, дякую :)

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
А темка вже така існує
Справді? Я не могла знайти d104. Тоді нехай перенесуть ;)

А про сік цибулі теж чула і що дуже допомагає, але запах... не знаю як з ним спати і що з подушкою буде

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
А ще варто перевірити кров на вміст цинку - його недостатність це теж випадіння волосся , ламкість нігтів та жирність шкіри та волосся

Ну не знаю... нігті не ламаються, шкіра навпаки суха, а волосся жиріє як звично d143. Ще згадала колись дівчата на роботі купляли масло Алми чи Амли (індійська косметика), втирали в шкіру голови. Треба перепитати.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
Мої нігті ніяим кувалдом не зламаєш, все ніби в порядку було з волоссям, ніколи не випадало, а тепер серйозно задумалась про шампунь, бо саме після останнього дуже вже випадає, сьогодні піду куплю, скажіть точніше де то саме є?
Денисик і Катруся

Offline masya

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
цей магазин є коло ЦУМу і Ватсонс. Тай тут на мамці є реклама(вроді). я собі брала, то так і стоїть шось ніхто з моїх не хоче ним користуватись. на рахунок випадіння волосся є багато причин. 1. гіповітаміноз( і цинку і віт.групи В, і віт.А і магнію). це найчастіше буває в годуючих мам,в вагітних, а також в період кінець осені, зима і початок весни. раджу попробувати полівітамінний комплекс. мені дуже допомогли(і не раз) драже Мерц(не реклама, просто ділюсь досвідом).2.проблеми з гормональним фоном(треба здавати аналізи і йти до ендокринолога якщо нічого не допомагає).3.не добре підібрані засоби для волосся(міняйте шампунь, робіть маску для волосяя).4.не правильний догляд за волоссям (постійна термічна обробка фен,утюжок,бігуді...). треба шукати проблему. на рахунок цибулі і перцю, а ще з тої серії коньяк - це все просто методом подразнення пришвидшує кровотік в шкірі голови і таким чином з кров'ю приходить більше кисню і поживних речовин. дійсно декому допомагає. реп'яхова олія дає поживні речовини, але після неї жирне волосся і голова(в кого з цим проблема не раджу). ще мені перукарка колись казала маску , але точно не пам'ятаю склад, вроді яйце, ампулка віт.А, В6 чи В12, реп'яхова олія...казала що комусь дуже допомогло. ще я нафту колись втирала в голову. подрузі допомагало, але в неї ітак завжди гарне і густе волосся, а мені ні. короче я зупинилась на полівітамінах і ніяких зараз зачісок не роблю, волосся відпочило і значно здоровіше, хоча і не густе як би хотілось. але проти генетики все безсиле.

Ми-ті, ким себе відчуваємо, а не ті,якими виглядаємо з боку.(Б.Акунін)

Offline Iriska777

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 5років 10 місяців Ромчик 4 роки 11 місяців
сік цибулі я робила помагає і густіше стає і швидше росте.робила раз на тиждень.але потім запах такий..добре шо в той час нікуди не ходила

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
Пройшла те саме на грудному вигодовуванні волосся лізло жмутами було кругом помогла маска з гірчиці і шампунь Ежен Перма (французька професійна косметика), тепер все ок!починає відростати нове волосся d41

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А ще про воду, якою миєте голову не забувайте. Знаєте скільки нечисті осідає на волоссю, і то може бути причиною випадіння, ламкості і т.д. Принаймі я переконалась і тепер мию голову водою з колонки або в крайньому випадку - кипячу, і обовязково полощу у відварах.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В мене так само недавно почало випадати, ніколи такого не було d16, то я купила якусь маску Лакме, то після декількох разів вже майже не випадає z4

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мені здається що причиною випадіння волосся-це брак якихось вітамінів,чи гормональний збій,і тут маски не допоможуть ніяк.Для волосся дуже цінні вітаміни групи В,якшо вже випадіння припинилось,то маска тут ніпричому.