Автор Тема: Варикозне розширення вен. Судинна-венозна сітка на ногах, як позбутись?  (Прочитано 32464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 4 р. 11 міс., Аліночка - 2 р. 6 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Часто доводилось спостерігати, як жінки після родів і не тільки, мають проблеми з венами ніг. Мало того, що це не красить їх стрункі  ніжки, так ще ті вени дуже часто ще й болять. Особливо, коли змінюється погода. Проблема варикозного розширення є актуальною для мене. Після народження другої дитини стан вен помітно погіршився. Як завжди матусі, які мають маленьких діточок не завжди мають час слідкувати за своїм здоровям, хоча всі знають, що це дуже важливо. Така ситуація і в мене. Вже давно цікавлюся різною інформацією по даному захворюванню. Хотіла обговорити дану тем з мамочками, яким відома ця проблема.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Наведу деяку інформацію про дане захворювання.
Варикозним розширенням вен називають стійке незворотне їх розширення та подовження внаслідок грубих патологічних змін венозних стінок і клапанного апарату. Це поширене захворювання, яке і зустрічається в 15-17 % осіб. Уражуються більше молоді люди: у віці 20-30 років спостерігається у 50 %. Захворюваність серед жінок дещо вища.
Основним фактором варикозного розширення вен нижніх кінцівок є спадкова слабкість сполучної тканини організму, стінок і клапанів самих вен, а також високий тиск у венах нижніх кінцівок. Спадкова слабкість сполучної тканини проявляється грижами, гемороєм, деформацією хребта і т. ін. Таким чином, варикозне розширення вен розвивається на основі уродженої слабкості сполучної тканини м'язів і стінок самих вен. Розширенню вен у таких людей сприяють високий венозний тиск у вертикальному положенні й наявність крупних анастомозів між системами порожнистих вен через непарну і напівнепарну вени. Ці анастомози збільшують гідростатичний тиск по всій системі нижньої порожнистої вени, в тому числі й у венах нижніх кінцівок. Уроджено недорозвинуті стінки вен не витримують підвищеного тиску і під дією інших несприятливих факторів (фізичної роботи в положенні стоячи, запорів, вагітності й т. ін.) поступово варикозно розширюються.
Симптоматика варикозного розширення вен нижніх кінцівок різноманітна і залежить, головним чином, від стадії захворювання.
У стадії компенсації, що триває роками і навіть десятиріччями, хворий не скаржиться або скарги не значні.
Останні з'являються після фізичного навантаження і характеризуються відчуттям тяжкості та повноти в ногах, рідше - ниючим болем, судомами в литкових м'язах уночі. У деяких хворих після тривалої ходьби визначається пастозність у нижній третині гомілки. Болю в цій стадії практично немає, а незначні больові відчуття зазвичай не мають певної локалізації, частіше вони дифузно поширюються на всю кінцівку.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Профілактика
Можлива тільки профілактика прогресування захворювання. Рекомендують носіння зручного взуття, бинтування ніг еластичним бинтом і одягання еластичної панчохи під час вагітності й фізичних навантажень, систематичні заняття спортом, боротьбу з ожирінням. Необхідно періодично вкладати ноги на підвищення, протягом дня систематично приймати препарати, які поліпшують відтік крові з вен і живлення тканин (2-3 рази на рік).
Пацієнт не повинен довго стояти або сидіти, піднімати важкі речі, тривалий час перебувати в жарких приміщеннях і на сонці.
Таким чином, усі профілактичні заходи при первинному варикозному розширенні вен нижніх кінцівок зводяться до раннього його виявлення і своєчасного лікування.
Хворих з первинним варикозним розширенням вен нижніх кінцівок необхідно піддавати хірургічному лікуванню із застосуванням найбільш радикальних операцій з видалення підшкірних вен, перев'язкою комунікантних вен і реконструктивними операціями на глибоких венах. Усе це призводить до зменшення кількості ускладнень.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
В моєї бабусі і в мами така проблема, на щастя я пішла по іншій лінії. Бабуся робила 2 операції, але їй не допомогло, а мама від операції відмовляється, каже, що їй не заважає, а операція це ризик. Для полегшення болю вона користується настоєм з цвіту каштану. Якщо потрібно, можу написати рецепт. Але я думаю, що запускати не варто. Хоч мама і каже, що їй не заважає, я ж бачу, що вона мучиться. От якби з молодості почала б лікувати.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Не буду загружати лишньою інформацією, яку кожен при бажанні може знайти в Інтернеті. Розкажу як я пробую боротися з варикозом сама. Хоча скажу одразу, що проводити різні процедури щодня з певною систематичністю дуже тяжко, особливо якщо вдома маленькі діти. Але час від часу треба не забувати про себе. Так ось час від часу користуюсь варикозними панчохами, стараюсь щодня хоч інколи тримати ного в положенні лежачи на дивані вверх,стараюсь зменшувати навантаження на ного, хоча це важко (особливо коло на дворі доця не хоче сама йти, а ще треба і кульки нести), користуюсь спеціальними кремами чи мазями, їх тепер багато, думаю що всі знають (Венітан, Троксевазин, Ліотон, і т.д. ...), час від часу роблю ванночки для ніг з різних зборів, призначених при варикозі. І це мабуть усе.
Хотіла дізнатись може хтось уже стикався з такою проблемою, поділіться можливо хтось знає хорошого судинного хірурга, чи на власному досвіді пробував якісь методи лікування чи профілакти.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
От і в мене спадкове. В моєї мами така ж ситуація, і так ходить з цими венами нічого не робить, вже привикла. Я також час від часу використовую збори в складі якого є квіти кінського каштану. Однозначно скажу, що ефект непоганий, вузлики трошки згладжуються, ножки і стопи стають гладенькими, але тільки цього мабуть що мало.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Мене теж це не минуло z2, в мами і тата ногі страшні, боюсь думати,що буде далі d16
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
з хороших судинних хірургів можу порекомендувати Слободяна М.Д., він працює в госпіталі.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Жанет, а де госпіталь - незнаю  d104

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Хочу запропонувати вам прочитати,ще про такі креми для ван від продукції VIVASAN.
Цю продукцію порекомендувала моя гінекологша.
трохи не по темі в двух словах:
особисто я цією продукцією задоволена,імено цим кремом не користувалася,купляла крем для лікування шкіри,
в малої алергія,дуже її зудило і роздряпувала аж до крові,були майже в усіх дерматогогів нашого міста нічого не допомогало,вічно поназначають довжелезні списки лікарств і мазь,але таке лікування на довго не допомогало,уже через місяць-два,знову ми верталися до такої проблеми,уже і сиділи на дієті і носить натуральні речі і глжу речі з двох сторін.
Одного разу пішла до свого гінеколога з малою,(не було з кім лешити),вона побачила на ручці дитини почервоніння і подарувала мені мал.пробник крему цієї продукції,навіть деяці дит.лікарі використовують ці припарати,креми і сиропи,ми лижали на Коновальця в дит.лікарні і сама зівідуюча відділення дещо мені порекомендувала для нашого лікування.
Цей мал.пробник за пару місяців закінчився,але я непожаліла гроші щоб купити його знову(трохи дорогий),хоча як сказати скільки пішло грошей на приватних дерматологів,лише один вхід в кабінет куштує 50-60грн.а ще лікарства,а скільки намучилась дитина,Наталя ти нас знаєш,що ми перейшли.такщо порівняно з цим кремом нам обійшовся не дорого.
Я ЗАДОВОЛЕНА І ГОЛОВНЕ У ДИТИНИ ЗІ ШКІРОЮ УЖЕ ВСЕ ГАРАЗД,ПОЧЕРВОНІННЯ НЕМА,ЗУД ПРОЙШОВ.
Даю подивитися ссилку не по темі:
"крем чайное дерево"Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а тепер до темі "крем для вен":http://vivasanint.com/catalog/html/products/index/165
"крем календула"Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталя,я знаю де госпіталь,потім розкажу точніше.
біля речового базару,заді квіткового.

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Ромашка - Машка дуже дякую за поради, ти мені вже розказувала про ці креми. При зустрічі ще десь поговорим. Я тобі ще написала повідомлення в особисті подивись.

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ой щось ссилочка з кремом для вен не спрацювала,даю ще раз:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ромашка10

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Так Gumka я тобі розказувала про ці креми,іще розказувала про хірурга на миру,але ти в нас дуже занята мамка,на себе ніколи не маєш часу,прийди до мене залиш дітей   d103 і поїдь взнай все що тобі треба.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Привіт.Хочу розпоавісти все з свого досвіду. Я  за першою професією хореограф тому море часу проводила на ногах і тренування-це нагрузки. Плюс варикоз у батька. І ось у мене 15 років  на лівій нозі вена все збільшувалась і збільшувалась. Посередині ікри був страшний вузол...Коротше останні роки не дивлячись що у мене була чудова фігу4ра я не носила короткого бо соромилась того варікозу....Я що тільки не робила-всі які тільки існують засоби перепробувала-нічого не допомагало...Розумієте, ще креми і всяке таке можна робити лиш коли самі початки  або для профілактики...Якщо вена вилізла-навіть не думайте що вона сама сховається....Це обман. Я теж себе цим дурила...І нарешті в 2008 році в листопаді зважилась на операцію. Благо що один з найкращих молоддих судинних хірургів мій  хороший знайомий...чудова людина і професіонал. Кототше на операції я була як в ефірі-дуже ненапружуюча обстановка....Укол в спину-наркоз тільки для нижньої частини тулуба..але не переживайте-ви нічого не бачите і не відчуваєте...От коли наркоз відійде-то ясне діло що буде боліти як і після  будь-якої операції...
коротше через 3 дні я була вдома.....через тиждень уже на радіо на ефірі...ногу в бинтах еластичних мотала лиш місяць хоча писали що потрібно 2-3....на сьогоднішній день у мене шрами майже зійшли...
мені взагалі сказали що мені так аккуратно все зробили як пластику....Оскільки це мій знайомий то грошей не хотів брати...та я всунула .....А якщо так як дають то потрібно 200 долларів хірургу і 150 гривень анастезіологоу...
Мій  найкращий хірург працює в обласній на Коновальця.....Решетило Віталій. Впевнена що якщо вам доведеться до нього потрапити якщо зважитесь на операцію-не пожалієте.....

Offline GumkaАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Віктуся дуже дякую за інформацію. Обовязково буду вирішувати цю проблемуюю Хочу хоча би обстежитися в кваліфікованого спеціаліста. Дуже надіюсь, що до операції не дійде. Надіюсь, що в мене ще не так все запущено.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Наталочка-але не відтягуй.Бо я так тягнула поки мене вже не налякали-сказали що трісне судина і можу померти. Я страшенна боягузка...але чесне слово-я була на операції в чудовому настрої і гуморі. Хірург з помічниколм та сестрами жартували....підтримували...мені зробили на нозі 7 надрізів .....але в мене дійсно вже вена за вену закрутилась. А якщо ти бачиш що в тебе ще все нормально-то піди проконсультуйся-може можна уколами розігнати...Піди добийся до Віталія..ну або якщо матимеш іншого-то йди, але просто не відкладай у довгий ящик....Здоровя тобі! :)