Автор Тема: Варикозне розширення вен. Судинна-венозна сітка на ногах, як позбутись?  (Прочитано 33419 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Наталя, до мене на "ти" ;)
Цитувати
В якому стані ноги були
В мене проблемна 1 вена велика вздута, через усе коліно, десь сантиметрів 25 (ділянка з горбиками). Не знаю як правильно написати d104
От над нею і колдували :) Ще є малюсінька на іншій нозі - її сказали, що заберуть в понеділок - мало б за раз забратись.
Цитувати
скільки обійшлась процедура
50 грн. - за еластичний бінт в аптеці + 200 грн. за обколювання (1 доза припарату коштує 60 грн. - розрахунок робили по к-ті введеного препарату :)) Проте, це ще не все. В понеділок іду на повторну процедуру, лікар має подивитись, чи не залишилось варикозних ділянок і буде ще доколювати вразі чого...
Цитувати
також ім"я лікаря?
Гудз
Єдина біда, зараз від жари дуже ноги отікають і від ходіння в еластичних бінтах трошки нога підпухла d111 Взагалі-то рекомендується цю процедуру робити коли на дворі прохолодно - це я в неті прочитала d27. Але Іван Михайлович з наступного тижна у відпустці d104 Тому в мене так все галоом вийшло d27 Прийшла на консультацію і відразу до дій d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Багіра, молодчинка, що рішилась на таке, видно вже докучала та вена, а я така трусіха, що не знаю чи й зберусь d130
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Дівчата, а у вас вени не болять, бо мене в цю жару дуже турбують, мушу ходити з еластичним бінтом, бо реально лекше!
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Дівчата, а у вас вени не болять, бо мене в цю жару дуже турбують,
В мене болять, і не тільки під кінець дня, а навіть зранку  z2, але бинтувати ще ні разу не пробувала, то напевне треба йти до лікаря,щоб показав як, а я боягузка...
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Та то нічого складного, просто легенько обмотую ногу еластичним бінтом і та хожу, реально лекше так і післятого як знімаю то навіть вена ховається в ногу  :) Навіть сплю так :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Порадили якогось лікаря в клініці Асклепій. Якісь препарати виписував (БАДи) і колов уколи в вену. Обійшлось біля 2000грн. А закінчилось лікування екстреною операцією в районній лікарні, бо обірвався тромб

Я чесно кажучи не здивована. d104..бо чомусь зовсім не довіряю лікарям -приватникам.....наслухалась кучу  історій. Маєм знайомих в Пасічній в обласній лікарні, то завжди звертаємся туди. z4

В мене під час 2-ї вагітності теж вилізла венка і сіточка кругом неї.....але не турбує зовсім і ніби не збільшується, то ще не іду нічого робити. d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Віка, а тобі казав лікар щоб ти обмотувала еластичним бинтом? Настільки я знаю то при варикозі навпаки не можна ногу зтягувати. Ну принаймі мені так казав лікар d143  Єдине що коли я йшла родити то мені перед тим хірург казав щоб на роди позабинтовувати бо можуть всі вени повилазити на верха, але я так і не встигла і ттт не повилазили

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Настільки я знаю то при варикозі навпаки не можна ногу зтягувати
так як не треба, навпаки треба, але не затягувати, я просто перемотати, а якщо ж не можна то для чого продають компресійні колготи, гольфи іт.п вони на то і розраховані d104
Увага! Правила форуму:

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.
Я маю компресійні високі панчохи на липучках, без носка. То дісно, коли болить нога, після них легше робится. Також одягаю їх на фітнес, дуже зручно d112

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
так як не треба, навпаки треба, але не затягувати, я просто перемотати, а якщо ж не можна то для чого продають компресійні колготи, гольфи іт.п вони на то і розраховані
настільки я знаю то їх використовують після операції, ну принаймі коли моїй мамі і бабці робили таку операцію то вони таке носили, але спорити не буду d104 мені таке доктор казав d104 навіть казав щоб не носити штани в обліпку

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
навіть казав щоб не носити штани в обліпку
Так коли ноги перетискаються сильно, тоді сповільнюється кровообіг, це погано впливає на судини, але повторюю коли дуже тісно
А компресійна білизна - це метод лікування варикозу, він є самостійний,тобто потрібно майже завжди носити їх d111
Увага! Правила форуму:

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Ось знайшла про це статтю

Забінтуем варикоз

Компресійна терапія, незважаючи на свій поважний вік (її застосовував ще Гіппократ), не втратила своєї актуальності. Правда, еластичний бинт активно витісняє компресійну білизну - гольфи, панчохи, колготи. "Лікувальна дія компресійного трикотажу відбувається за рахунок декількох механізмів: створюється додатковий каркас для хворих вен, що запобігає їх подальше розширення, - говорить доктор медичних наук, хірург-флеболог Сергій Чудний. - Відтік венозної крові ніг прискорюється в кілька разів. Це знижує ризик утворення тромбів. При носінні компресійного білизни набряки не прогресують. Шкіра захищена від різних механічних пошкоджень. Компресійна терапія показана, починаючи з першої стадії хвороби, коли вона проявляється тільки вагою в ногах, до занедбаних стадій варикозних хвороб, які супроводжуються появою відкритих трофічних виразок і так далі. Особливо компресійну білизну показано жінкам у період вагітності, якщо вони страждають хронічною венозною недостатністю ".

Ступінь компресії білизни залежить від стадії хвороби. На лікувальному виробі і на упаковці має бути маркування ступеня компресії білизни від I до IV. Маркування в DENах, як на звичайних колготках, на лікувальному білизна не допускається. "Потрібно враховувати: чим вище компресія білизни, тим важче надягати лікувальний трикотаж, - стверджує кандидат медичних наук, хірург-флеболог Олександр Бєлкін. - Наприклад, літня людина надіти трикотаж 3-4-го ступеня компресії без сторонньої допомоги не може. У таких випадках розумніше купити білизну більш легкого ступеня компресії - наприклад, другий ". Існує й ряд протипоказань для носіння компресійного білизни. Це облетерірующіе захворювання артерій нижніх кінцівок і трофічні виразки в період загострення. У цей час краще користуватися еластичними бинтами. Протягом дня їх треба по кілька разів накладати заново, так як бинти сповзають. Після п'ятнадцяти - двадцяти прань бинти треба міняти, тому що свої компресійні властивості вони втрачають.

Компресійна терапія, як метод профілактики, необхідна людям як "стоячих" (перукарі, вчителі, хірурги), так і "сидячих" (програмісти, працівники офісів) професій. Обов'язково носіння такої білизни для вагітних, для тих, кому належить тривалий авіапереліт, а також після хірургічного лікування варикозу.
Увага! Правила форуму:

Offline Natalya

• Віддана Мамка
    • Награды
то може і собі щось таке купити? d143 чого він мені нічо не казав? d143 треба йти ще раз на огляд

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А компресійна білизна - це метод лікування варикозу, він є самостійний,тобто потрібно майже завжди носити їх
Ну так, лікар мені так і казав, носити завжди (під штани, під спідничку навіть d27), але хто би то таке носив "на люди" d30

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
А що тебе сильно турбує, бо мене просто останнім часом почала боліти нога, а при жарі то взагалі сильно турбує, а так замотала і всьо гуд z4 правда мабуть буду на осінь  робити склерування, того року не йшла бо годувала, а тепер ніби нічо не заважає :)
Увага! Правила форуму:

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну так, лікар мені так і казав, носити завжди (під штани, під спідничку навіть ), але хто би то таке носив "на люди"
я вдіваю доше плпття чи юбку і так ношу, а що робити  d111, до речі то є ніби наколінники, вони тілесні і їх не так видно d112
Увага! Правила форуму:

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
вони тілесні і їх не так видно
Та й в мене тілесні, такі, ніби колготи 200 ден, але вони грубі, в таку жару їх не змогла б носити, тому красуюсь тільки по хаті.