Автор Тема: Варикозне розширення вен. Судинна-венозна сітка на ногах, як позбутись?  (Прочитано 34293 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nin4iko

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
А вони не лазять  :), а сидять і їдять!!! :)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ну як Женя? Робила чи ні? Дуже цікаво взнати про результати d130 z1
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Мілана*

• Невиправна оптимістка
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія
  • Ваше справжнє ім’я: Мілана
В мене теж такі проблеми, але ще є віни, які повилазили трохи, в мене це родинне по маминій стороні, в них чотири сестри і у всіх така біда. хотілось би позбутися частково. Дуже чекаю результатів від вас.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalis

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан та Роман
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Була і я в славнозвісного судинного хірурга в Арніці  там приймає Мадрига Богдан робила склеротерапію. але з косметичною метою так як явно вираженого варикозу немаю. Одним словом кілька сеансів плюс компресійні колготи обійшлись майже в 1700грн. Після останньої ін"єкціі в мене запалилась вена і почався тромбофлебіт та ще виявилось що я вагітна! Але тромбофлебіт як ускладнення можливе і вини лікаря в цьому нема- проблема в тому що коли я прийшла до нього на прийом він так зморозився ніби я не його пацієнтка і він перший раз мене бачить та ще й пробував мені втюхати якісь ліки за 80грн на дорожку! Одним словм людина виявилась не дуже приємною хоч на перший погляд враження зовсім інше! Зараз склеротерапію ще робить Гудз в обл лікарні в пасічній і як судинний хірург теж дуже хороший!

Offline Natalis

• Активна Мамка
    • Награды
А ще на рахунок ліків від варикозу - то всі вони на основі каштану. Можу дати рецепт яким користуюсь сама . мій чоловік і багато знайомих. Кінець вересня-жовтень зібрати каштани. порізати на 4 частини засипати 1/3 3-літрової банки і доверху залити спиртом. Поставити в темне місце на 2 тижні потім процідити.Зберігати  теж в темному місці. Змащувати ноги 2 раза в день знизу вверх(в напрямку від стоп до стегна). Почекати до повного висихання.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
 Дівчата, скажу як людина яка по цій темі майже все знаю і розумію (оскільки мала запущений жахлтвтй варикоз)...Пявками не лікуйте вени які повилазили-можна тільки нашкодити. більше того самим ловити і ставити-брєд...Навіть у лікуванні з пявками повинен бути супер гомеопат а не просто так собі...До того ж для цієї мети виводять спеціальних медичних пявок а не тих що живуть в озерцях, болітцях.....По друге-у кого вже вени вилізли і їх явно добре видно-креми ні втирки не допоможуть...На деякий час зніме трохи біль-але саму причину не вилікує...ЦЕ ЗАКУПОРКА СУДИН. і потрібно обовязково йти до судинного хірурга хоча б на консультацію...Це зовсім не жарт. щоб самому лікувати...Якщо просто зірочки так звані. розтяжки-ну ще креми поможуть...Але коли явний варикоз-не займайтесь самолікуванням.
Щодо хороших хірургів знаю  що Гудз дійсно хороший старенький вже з стажем хірург...Думаю до нього спокійно можна йти на консультацію......

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Я в свій час робила настойки і на акації. і на каштані...і свинячі нирки прикладала (вичитала в інеті)...що я тільки не робила...боялась йти до лікарів...І так 10 років...з маленької венки-таке запустила. що вена спочатку одна вилізла, потім ще одна...потім цілий вузол став,...А як виявилось вени аж позакручувались...І коли вже не тільки не естетично стало виглядати а ще й страшно....то я взяла себе в руки-і пішла....відчувала серцем що потрібно і далі не має куди тягнути...Так що якщо лиш маленькі прояви-не лінуйтесь,не запускайте...Підіть і перевіртесь, вам просвітять ногу. подивляться в якому стані вени...

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +73/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Вже якраз осінь, а я собі обіцяла, що якраз осінню і візьмуся за свої ноги  d143 пора щось робити, а то я вже 8 років маю невеличку венку на нозі яку добре видно,а за цей час мала дві вагітності. То ніби нормально вагітною ходила, але зараз терміново треба з тим щось робити, бо хочу і надалі в шортах і спідничках ходити.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline Natalis

• Активна Мамка
    • Награды
В принципі всі настойки і мазі призначені  для лікування варикозу поверхневих вен 1 ступеня і  для профілактики виникнення коли хірургічні втручання ще не рекомендовані. На рахунок Гудза можу сказати що це не зовсім старенький (приблизно 45-48років) а ще молодий  і перспективний професор хірург. Я його не рекламую просто допоміг реально багатьом знайомим.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Дівчата а скільки десь потяне операція, хоч приблизно?
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Дівчата а скільки десь потяне операція, хоч приблизно?
Так-так і мене також цікавить скільки може грошиків потягнути операція  d130 Хто знає? Напишіть  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.
Колись було 100 доларів одна нога, я таке чула, а тепер, певно, дорожче d130

Offline V77G86

• Ваші проблеми-наші рішення!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • http://odnoklassniki.ru/group/51245764444350
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валерій
дівчата, розказую свою історію хвороби. перший варикоз з*явився в 14 років, зробив після цього 2 операції (20 р. та 25 р.)-з часом знову вилізло:
1. спадковість
2. займаюсь штангою
знову запропонували видалення.

методи лікування як мазі, припарки, розтирки, п*явки та інше дають тільки кількагодинний протизапальний ефект. Є таблетки для підтримки стінки судин, які дають ефект, але не лікують. їх доцільно приймати на ранніх стадіях, щоби зупинити прогресування.
більш серйозний варикоз підлягає оперативному втручанню:
1. "стандартне видалення", яке є в наших лікарнях - скальпель, шви, крововтрата і т.п.+ післяопераційні ускладнення+з віком можливі ще більші проблеми (у звязку із операцією)

2. склерозування і т.п. (наскільки я знаю, заборонений в країнах Європи ще з 70-80хх рр.) -високий ризик переходу склерозанта з поверхневих (варикозних) вен в глибокі-тоді ваш варикоз до склерозування здасться вам дитячим садочком. Думаю, апмутація ноги чи смерть не є альтернативою лікування варикозу....

3. можливо є і інші варіанти, про які я не знаю, але враховуючи, що інфу збирав протягом своєї хвороби, тобто 14 років, то не думаю....

тепер основне. варіант, яким успішно лікувався я 3 тижні тому. процедури типу електрофорезу на ноги - усуває ПРИЧИНУ варикозу (на відміну від попередніх методик). самі вени не удаляють, а прошивають спецниткою - "методика косметичного ушивання вен". лікуються люди з усього світу. рецидивів за 10 років - 0!!!!!! швів, обмежень по віку НЕМАЄ, ускладнення мінімальні, крововтрати мої при 5 годинах роботи - 5 мл. і т.п.)))
коротше, давайте домовимось так. якщо більш детальна інформація цікавить, домовтесь з Мартою - я прийду до вас на зустріч все розскажу. це не реклама, я адвокат і мені, слава Богу, грошей вистачає. просто згадую себе, коли стільки часу шукав вихід, а також згадую наших хірургів, в т.ч. Слободяна
Замовлення похання робити на форумі. Деталі в приват або за тел. 066 081 93 24

фотки з описом частини продукції та ціни: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Територія обману. Випуск 2. Миючі засоби (25.06.2012)

Offline zironjka

• Краса спасе світ.
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Консультант-косметолог!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володик, 07.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Мені б цікаво було послухати d130
Мій контактний номер телефону 0959413411

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
    • Награды
Організовуйте, я за. Хотіла б піти послухати.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
я думала що то небагато людей з такою проблемою, а виявляється нас досить багатенько d143 мене теж цікавить все що стосується цієї теми.