Автор Тема: Скільки повинен заробляти Ваш чоловік, щоб Вам вистачало?  (Прочитано 24946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
щось мало хто пише конкретні суми...
та бо то важко так сказати... Я вже писала, що 10 штук грн. влаштувало б!!!
Денисик і Катруся
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
щось мало хто пише конкретні суми...
Думаю конкретну суму важко назвати, бо забагато не буває, я наприклад завжди знайду куди гроші потратити d27 Думаю якби ми з чоловіком заробляли тисяч по 5, тобто 10 на двох, то було би нормально, звичайно на всякі розкоші не вистачить, але жити можна.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
10000гнр - це нормально можна прожити так ,як розписала Оля ,було б 20000грн ,також не були б лишні d112

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
Цитувати
але жити можна.
так на такі гроші жити можна!!!
Денисик і Катруся

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
також не були б лишні
Хіба бувають лишні d30, було би і 100 тис., то знайшлося би куда їх пристроїти і потреби автоматично би змінилися d112

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
Стосовно заробітків. От колись працював мій чоловік і мав зарплату в районі 5 тисяч + я 2 заробляла. І було нам щастя, їздили за кордон по 2 рази в рік на відпочинок, а потім я вийшла в декрет, чоловіку урізали зарплату і стало скрутненько нам.
колись чоловаік пррацював торговим агентом, заробляв, ну так, можна сказати і багато. Перед декретом і я ходила на роботу. Але ми були дурні, бо мали б/ушну машину і півзарплати йшло лиш на ремонт. Зараз сама дивуюсь. Інтернету не було, дітей теж, ціни були менші, КУДИ йшли ті гроші?... Так, ми щось відкладати, щось до хати купували, раз закордон поїхали скромно... І ніби зайвих речей не купували, бо ми не до того діла, принаймні я точно.
Згадую ті часи, якось то купувала собі пудру МФ, майже сто гривень коштувала. Помилилась з номером, думаю, ця буде на літо, пішла та купила нову. Просто так, без трагедій.
А зараз ми живемо на 2000 в місяць, запроси садочка, комуналка, телефони, інтернет, якась хімія, секонд, жрачка. Хтось живе і на менше. Після нового року (Назарові буде 2) я просто не знаю що буде... Хочу десь рухатись, але куди рухнешся, як дитина в садок не пристроєна, сидіти нема кому...  Зараз Мрію хоча б про 5000 в місяць, щоб спокійно платити за хату, щоб коли я захочу на піццу, то не пекти вдома, а піти в піцерію і там сочки дітям, маені чай, пиво чоловікові. І не планувати покупку б/ушних чоботів малому, а просто прийти в магазин і купити, нехай не в найдорожчому магазині, я переживу  :) . На роботу хочу капєц, хоч в декреті і розлінилася. Але робота тебе якось в тонусі тримає, лиш би нерви не їли  ))) Ок, тема прто чоловіка і гроші, так що хай заробляє 5000 гривень  :) Нє, не так, бо інфляція, хай заробляє 400 у.о.  :)

з.і. Наостанок згадала. Кажуть, гроші псують людей. Мене вони точно не зіпсують, бо в мене точно не такий характер. І я знаю ціну грошам добре, тому я думаю, навіть якщо в мене в кишені буде мільйон, я все рівно складатиму список продуктів і не буду йти голодна в магазин  d27

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А нам чоловікових грошей не стає. От якби він заробляв хоча б 5 тисяч, то було легше, щось б і відкладали. А так нереально. ПОки що батьки мої помагають. Без них пропали б.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
galyusja дай здоров )))

ого, я аж тепер побачила, що ви тут понаписували багато, йду читати скільки кому треба грошенят )))

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
дай здоров )))
Точно, нам для початку цього б стало. От Ти написала, в нас так само. Лиш чоловік до 2 тис не дотягує (його з/п), але нас ще лиш троє, то трохи легше..

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
Лиш чоловік до 2 тис не дотягує (його з/п), але нас ще лиш троє, то трохи легше..
На 2 тис., то дуже тяжко зараз прожити...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
в різні косметологічні кабінети  і т. д., а комусь і без цього добре.
Цитувати
не думаю,що є жінки які не хотілиб би ходити в салони,і виглядати постійно гарно
Ну от я не ходжу в салони,і мені і без цього добре,і виглядаю гарно d112. d30звичайно,що кожна жінка б ходила хоч кожен день в салони,якщо б мала можливість.Все має бути в міру,навіть помітила,що тут на форумі є такі мамки,які скуповують всю "заграницю" різними шмотками,і не мають сили волі,щоб зупинитись. d107 d104 d16
я в салони не зоджу, хоча б хотіла. Я користуюся домашніми рецептами, ну і  мені поки 30 (ще нема ;) ), але претензії до своєї шкіри маю. Але хоч раз в півроку я би хотіла піти на якісь маски, лягти на кушетку і хай там майстер мені масаж лиця  іінші прибамбаси  d142
А ще хочу в перукарню і хай там мені роблять нові зачіски хоч щомісяця поки я не знайду себе. А от мені ніби і так нормально, без нової зачіски не вмру, але всі знають, як вдала зміна іміджу додає ендорфінів та підвищує рівень серотоніну ;)

Про СП - я от вже Олі клялась, що зав"язую з СП. Але як зав"язати, як там або лосіни за 20 грн (а в магазині 160) , або ліфчик за 30 грн (а на базарі 60) або іграшки у 2 рази дешевші. І радію тим СП (хоч мене вже заколєбали ті заголовки СПСПСПСПСПСПСП  внепрочитаних повідомленнях), бо є можливість зекономити. А мені набридло економити, це вже зовсім  невесело. Від економії радієш, коли ти купила іграшку в півціни, зате потім не поскупилась за фрукти дітям. А коли ти економиш, бо мусиш, і фруктів більше не є, то не то.
Не подумайте, що я нию  d128 d128 d128, я просто реально описую що є.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
На 2 тис., то дуже тяжко зараз прожити...
Та й не говори. Добре, що тато внука дуже любить, то трохи щось підкидає нам. А от якби самі, то я навіть не знаю як б справлялись. Обмежували напевно у всьому і всяк, хоч і так стараємся нічого лишнього не купляти.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
А от якби самі, то я навіть не знаю як б справлялись.
Я так само не уявляю як би ми жили лише на одну мою зарплату, бо на 2 з чимось тисячі далеко не розженешся, особливо коли за газ треба платити. Добре, що моя Настя поки-що єдина внучка і правнучка і її так само всі "дуже люблять" d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я вже стараюся в СП нічого не купувати, але деколи мене рве на частини і щось таки замовляю

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
В мене інколи такий тупий настрій, що аж хочеться собі щось прикупити

ото читаю тему та й дописую потрохи.

Про економію і тупий настрій. Набридло мені економити, пішла в тему Англія, купила футболку, котра на мене велика, і щітку для волосся, котра для мого волосся затверда. Отак, конче хотіла гонорово гроші взяти і потратити на щось нове, от лиш проср*ла  d140 Умора, от до чого доводить економія  d140 Це як на дієті сидиш а потім в один момент зриваєшся, нажираєшся торту, ходиш і картаєш себе

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +414/-3
    • Награды
Цитувати
хоч мене вже заколєбали ті заголовки СПСПСПСПСПСПСП
Підтримую,мене ці Сп також злять  d112 z5 z5 z5
Підтримую jet на всі 100%.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
я маю силю волю зупинитись ,але навіщо....якшо я можу позволити собі купляти це все,то чому б і ні?!!!якби небуло грошей,то не замовляла і не купляла би! d27
а я знаю, що якщо я  сьогодні маю можливість купити собі десяту пару взуття, то завтра такої можливості може не бути. І якщо мені та пара взуття не конче потрібна, то я стримаюсь і хай мені гроші стоять, щоб потім не зичити по друзях. Хіба знати, що як застане потреба, то ті таки батьки поможуть  d104