Автор Тема: Скільки повинен заробляти Ваш чоловік, щоб Вам вистачало?  (Прочитано 22799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
Яка зарплата,такі і витрати.і чим вона буде більшою,тим більшими будуть спокуси,бажання та витрати!чи не так?
так так  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
а якшо і батькі за кордоном,то більшість всього висилають вони посилками і замовляти нічого не потірбно !!!!і я рада за людей,які нічого не хотять замовляти і не хотять тисячу пар взуття,і рада за тих,хто може собі позволити практично все!тому шо я не заздрісна людина!і тішусь за всвх щиро! z4 z4 z4

Online Maryanka

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
і ще я вважаю,шо краще мати пару пар дорожезного взуття,ніж сто пар гімна!
Я так само кажу,я з 17  років почала сама заробляти хоть не багато я тоді мала, но щоб купити собі  порядне взуття,бувало я відкладала 3-5міс.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
хочу сказати,щи чим більше людина заробляє тим більше вона тратить.коли мій чоловік заробляв одну суму,то ми мріяли:що буде на стільки то більше зп і тоді ми розживемось.збільшилась зп,а вільних грошей більше не стало.справа у тому,що змінився рівень-ми,наприклад,ніколи не купимо певні дешеві продукти або "наждачний" туалетний папір.мій чоловік категорично проти секонду і купує джинси по 800 грн.тобто тепер і запроси відповідають зарплаті.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
я рада за людей,які нічого не хотять замовляти і не хотять тисячу пар взуття,і рада за тих,хто може собі позволити практично все!тому шо я не заздрісна людина!і тішусь за всвх щиро!  

Я чесно скажу мрію жити так, щоб нівчому собі не відмовляти!!! Не відмовляти дітям в елементарному, мати 100 пар взуття, прийти в ресторан і дивитись не на ціни а на страви!!! Але... зараз так не получається!!! Але якщо б так було , о не бачу нічого поганого в цьому... От такий тупий шопоголізм мене теж дратуєЮ коли людина купує одні чоботи, а на завтра з,явились інші, і вона купує вже інші, а вчорашні викидає, оце марнотратство, а так, якщо є за що купити, чоловік заробляє, ти можеш собі позволити бути красивою жінкою, то чому б і ні??? Не розумію... d104
Денисик і Катруся

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
мій чоловік категорично проти секонду і купує джинси по 800 грн.тобто тепер і запроси відповідають зарплаті.
Ну, то хіба це тупість , чи марнотраство??? Ні, звичайно, що ні, просто ви вже живете в міру своїх можливостей!!! І ви цілком на це заслуговуєте!!! Бо ви заробляєте собі ті гроші!!! d41
Я наприклад, немаю багато грошей, тому можу позволити собі купити джинси на секонді за 100 грн, і мене це влаштовує!! ;)
Денисик і Катруся

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
і ще,я на 100 % впевнена,що в більшості мамок,які скуповують одяг безмірно і витрачають гроші на різні потреби ,то їхні батьки,хоч один точно за кордоном працює,щоб заробити копійку.То хіба це правильно.?Чи я помиляюсь?
ого  d128 оце вже не треба!!!!  d128
в мене ніколи нікого не було за кордоном!!!! і на свої СП я в чоловіка не взяла жодної копійки!!! уяви собі, а трачу я там немало, хоча більшість на дитячі речі, тому що ненавиджу, коли дитина виглядає як бомжик.
І те, що я вже 5 років в декреті, не заваджає мені заробляти власну копійку, платити при цьому поатки державі, а не оформитись малозабезпеченою, получати від держави тисячу і нарікати, що виплати затримують, плюючи при цьому в стелю. І тільки я знаю, якою ціно мені даються ті заробітки, інколи легко, а інколи так, що хочеться плакати, але взявся, то й тягнеш. І так само декрет і двоє дітей не причина, щоб зупинитись, за цей час відвідую курси, думаю, куди б далі розвиватись, і вже сушу голову, як я маю залишити сім"ю і поїхати на півроку в інше місто на стажування!!! І ніколи ні від кого не чекаю подачок, ні від батьків, ні від чоловіка, тому що надіюсь в першу чергу на свої сили!!! І знаю ціну грошей, які я заробила. Так що не суди так, як ти зараз судиш  d128

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +407/-3
    • Награды
Звичайно,чи більше грошей тим більше хочеться.Я також не заздрісна,в мене не було такого,що я думала,що о в нею там є те  і те,а в мене нема,такого немає.Я тішуся тим,що в мене є донечка-красунька,розумний,добрий чоловік,який заробляє гроші,і думає як забезпечити сімю,мені навіть навпаки шкода таких багатих людей,бо вони багаті грошима,а в житті,вони не мають нічого.Дивишся на цих політиків.цих  зірок,які скуповують машини,квартири дорогеееезні ,то аж погано стає,і їм ще мало і мало,а хтось рахує зарплату від копійки до копійки і неможе забезпечити свою сімю.Я вважаю,що такі багаті люди повинні допомогти бідним.а не дати 100 грн і думати.що вони помогли комусь.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну Оля в нас взагалі молодець.мені б трохи тієї внутрішньої сили і напору...
И добрые делать дела.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Так що не суди так, як ти зараз судиш
А я нікого не суджу,а висловлюю свою думку. d142 d142 d142

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну Оля в нас взагалі молодець.мені б трохи тієї внутрішньої сили і напору...
та ні, зовсім я не молодець, тому що не витрачаю свої сили на повну, маю велику ваду, як то лінивство, або просто зараз змученість велика, виснаженість, просто якось би відпочити морально і фізично, влаштувати Яну в садок, то можна й було тоді з новим натхненням взятись до всього. А то робота потребує концентрації і часу, а коли дитина постійно крутиться на тобі, то можна хіба на маці одним пальцем клацати. І заробляю я не так багато, але з іншого боку, дехто ходить на роботу щодня і отримує менше, а так я постійно вдома, діти при нагляді, побут так само. Тому й думаю, куди б то йти далі, щоб не залежати від якогось дяді, який дає ЗП і не сидіти від дзвінка до дзвінка, а працювати на себе і самій розпоряджатись своїм часом. А це нелегко поєднати  :(

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
    • Награды
бери мене до себе :)
буду працювати на тебе z3
И добрые делать дела.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Так що не суди так, як ти зараз судиш
А я нікого не суджу,а висловлюю свою думку. d142 d142 d142
та ні, це було явне і безпідставне 100% осудження

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
snakewife    
я з тобою згідна, якщо ти працюєш і не чекаєш ні від кого подачі. А я знаю таких людей які пиляють чоловіка і батьків що грошей малоі мало, скільки б не приносили і не давали. А жінки сидять в неті і скуповують купу всього при тому їх діти , як ви висловилися ходять "як бомжик" і ніде того не видно, тільки в шафі купа одягу, а носити не дається. тільки для галочки купляється

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
бери мене до себе :)
буду працювати на тебе z3
ну будеш друга на черзі, а то я вже маю на приміті одну форумчанку нашу  z5 її точно візьму, коли буду мати свою круту компанію  d140 а тебе другу  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
та ні, зовсім я не молодець, тому що не витрачаю свої сили на повну, маю велику ваду, як то лінивство, або просто зараз змученість велика, виснаженість, просто якось би відпочити морально і фізично, влаштувати Яну в садок, то можна й було тоді з новим натхненням взятись до всього. А то робота потребує концентрації і часу, а коли дитина постійно крутиться на тобі, то можна хіба на маці одним пальцем клацати. І заробляю я не так багато, але з іншого боку, дехто ходить на роботу щодня і отримує менше, а так я постійно вдома, діти при нагляді, побут так само. Тому й думаю, куди б то йти далі, щоб не залежати від якогось дяді, який дає ЗП і не сидіти від дзвінка до дзвінка, а працювати на себе і самій розпоряджатись своїм часом. А це нелегко поєднати  
А що це за робота така?Може б і я цим зайнялася і мала б копійку?Я третя на черзі d30 d130

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
ну будеш друга на черзі, а то я вже маю на приміті одну форумчанку нашу  ха-ха-ха-ха її точно візьму, коли буду мати свою круту компанію   а тебе другу  хі-хі-хі
ця перша форумчанка напевно Люба10 z5