Автор Тема: Блакитне золото - ВОДА  (Прочитано 3926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Блакитне золото - ВОДА
« Reply #17 : 27 Грудень 2011, 00:25:25 »
Цитувати
Друге-ні в якому разі не полочіть рота водою з крана(коли чистите зуби),де тече вода з міського водозабору!Мене попереджала педіатр,та підтвердила інформацію сестра,що за фахом лікар-санепідеміолог у Чернівцях.Лямблії живуть у 1%розчині хлору 3 доби без проблем
І тому ми поставили фільтр в кухні ів вонні, ще планую на посудомойку теж ставити.
Вода -це здлровя і мені не всеолно що ми пєм і на чому варю я їсти, тому для цього стоїть хороший фільтр.
Чоловік тепер воду вже пє з крана без проблем і я теж z4

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.
« Reply #18 : 27 Грудень 2011, 00:31:42 »
Цитувати
Чоловік тепер воду вже пє з крана без проблем і я теж
Таня, а чого ти так впевнена, що цю воду можна пити не кип"ячену? Здавали на аналіз? Бо ми теж думаємо за фільтри, от і питаю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #19 : 27 Грудень 2011, 01:06:13 »
Які фільтри вб"ють лямблії.......ви пожартували?
Зрештою,був цикл передач про фільтри,пошукайте будь-ласка,це міф,вони вбивці! Там де вугілля,взагалі розмножується пліснява,а про неї хіба неписемний і нечитаючий не знає.Мусите знайти в архіві ТБ в неті ті передачі,ви прозрієте.
Найвідоміший жах про хлоровану воду--під час кип"ятіння!!! хлор вступає в реакцію з органікою що міститься у воді і утворюються діоксини,котрими труїли В.Ющенка.Йому дали велику дозу,а ви їх смакуєте і накопичуєте,то не питайте потім чого такі хворі.Як вже купувати фільтр,то ліпше дзвоніть у фірму Роксолана,то вам ДЕШЕВО привезуть питну воду до хати коли вам заманеться.І їх перевіряють регулярно!
Вибачте за агресію,то моя болюча тема.Мала в домі фармацевтів -аналітиків,провізорів все життя,а тепер і хімік є.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 27 Грудень 2011, 01:09:04 »
Не шукайте гаджетів до води з крану,забудьте про неї !!! вона мертва енергетично і фізично.Я шукаю можливості будувати особняк,щоб навіть не митися у тій воді моїм дітям.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #21 : 27 Грудень 2011, 01:30:48 »
Цитувати
Не шукайте гаджетів до води з крану,забудьте про неї !!! вона мертва енергетично і фізично.Я шукаю можливості будувати особняк,щоб навіть не митися у тій воді моїм дітям.
Та все ж більшість людей користується таим благом цивілізації, як вода з крана і повірте, що в нас вона не сама гірша, навіть для їди не те що для ванни. Я звикла все починати з себе і проблема води це не тільки проблема води, а проблема цілої системи в цілому, тому намагаюсь сортувати сміття, вимикати світло, економити воду, не тому, що дорого платити, а тому, що щиро вірю, якщо кожен з нас зробить хоть по краплині то всім стане легше жити, якщо ми перестанемо плювати у криницю з якої пємо, то і вода стане чистіша. Та бідна природа вже стільки натерпілась від нас, що просто волає про допомогу, але нажаль не до всіх це доходить. От реальний приклад, як в одному з прилеглих сіл в малесеньку річечку скидали свої відходи пару хад і всі зразу почали котити бочку на владу, що їх засліпили і вони нічого не бачать, я ні в якому разі не вигороджую нашу владу, але невже є совість в тих людей які це роблять, вони що думають про майбутнє своїх дітей? Тому мені здається що ця тема просто безкінечна і говорити можна багато, але якщо так дальше продовжувати ставитись до природи, то ВОДА дійсно стане блакитним золотом.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 27 Грудень 2011, 01:54:15 »
Якщо йшлося про екологію,то мій коментар не до теми.
Я говорила про те як врятувати своїх дітей від вкороченого життя вже і зараз,бо поки ми врятуємо ріки наші діти похворіють.Ви не забувайте,що вода,котру набирають з ріки для водопроводів,це і отруєні дощові води і зливи виробництв,і витік із сховищ де охолоджують реактори,і зливи з городів на які сільські бабусі висипають добриво без міри аби копійку більшу заробити,це і ті продірявлені труби водогонів що засмоктують стоки каналізації.Ви зараз нічого не зміните,це велике колесо що крутиться і вам його не спинити,поки ви не голосуватимете за реально порядного кандидата до уряду і президента,а його треба виховати з наших діток,от і почніть з їхнього фізичного та морального здоров"я,під другим маю на увазі церкву та власний приклад як не можна жити.
А вода мене цікавить навіть не колодязьна,а артезіанська,ви ж мусите пам"ятати як десь рік тому по новинах передавали про отруєння близнят на Тернопільщині сумішшю,приготовленою на воді з криниці куди попали хімікати з городу.Вижила тільки дівчинка.
Ви що думаєте на Черніївському водозаборі вам дистильовану воду виготовляють? Та сидить там такий собі Місько з тогож Черніїва на охороні і пускає за п"єтку хлопів машини мити і купатись уже на передостанній відстійник,сама бачила те бидло.
Не люблю загальні фрази типу "рятуєм природу",починаймо зі свого дому і ваші діти уже не допустять щоб далі так тривало,все йде з дитинства.Навчіть ви їх любити себе,починаючи з питної води.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
« Reply #23 : 27 Грудень 2011, 02:01:59 »
Ну любите ви такі фрази чи ні, але якщо всі так будуть мислити"для чого починати з себе" то воно так і буде все котитись у прірву.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 27 Грудень 2011, 02:11:26 »
pcholka,я не розумію за що ви зі мною боретесь)),ви хочете щоб я пила воду з крана,доки не придумає уявний хтось уявне щось?
Буквально вчора по телевізору нашому рідному розпинались мудрі люди,що Україна у відсотковому співвідношенні щодо світових запасів має 80 % самої найчистішої води ,саме глибинної артезіанської,що саме ми можемо її дати світові і найбільша боротьба за наші землі йде під прихованим змістом землеробства і хліба а насправді за можливість видобувати і вивозити нашу воду,так що щодо статті я не згідна про Росію,це так щоб ми себе недооцінили в сенсі ресурсів.
То що я питиму лайно,щоб всім довести що його треба очищати,а хтось тим часом буде пити артезіанську набрану за 100 метрів від мого носа?
Аргументуйте,що ви менгі хочете сказати,я вас просто вже не розумію.
Ніхто не каже пісяти в наші ріки,але і пити мої діти звідти не будуть.

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 27 Грудень 2011, 02:16:33 »
Щоб змінилось ставлення мають змінитись закони,а це можливо за умови зміни мислення законотворців,яких обираємо ми.Стійте з рушницею коло ріки все життя,а сміття у неї скинуть за 200метрів від вас .Повторюю--виховуйте дітей(саме надмірною любов"ю до чистої води в домі) і міняйте владу,а не махайте руками на вітер.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
« Reply #26 : 27 Грудень 2011, 02:17:49 »
Цитувати
pcholka,я не розумію за що ви зі мною боретесь))
Я абсолютно ні за що не борюсь, кожен живе так як вважає за потрібне, просто написала, що
Цитувати
тому намагаюсь сортувати сміття, вимикати світло, економити воду, не тому, що дорого платити, а тому, що щиро вірю, якщо кожен з нас зробить хоть по краплині то всім стане легше жити
на що ви відповіли
Цитувати
Не люблю загальні фрази типу "рятуєм природу",починаймо зі свого дому
. Це так коротко. Я взагалі не проти щоб навіть і всі пили артезіанську воду  z4, та нажаль це не можливо  :(. Тому треба бережливо ставитись до того що маємо.

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 27 Грудень 2011, 02:24:28 »
А знаєте що мене ще  вразило! У Чернівцях люди з нетерпінням чекають машини з водою у своїх мікрорайонах Там їздять "пиріжки " та відкриті бортові машини з вмонтованими великими баками з харч.пластика з водою із відомого їм джерела і соять по графіку завозу кожен у своєму районі і виглядають ту машину.Вода коштує 50 копійок літра,всі щасливі.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #28 : 27 Грудень 2011, 08:34:53 »
Цитувати
Зрештою,був цикл передач про фільтри,пошукайте будь-ласка,це міф,вони вбивці!
Програми про фільтри я дивилася, тому і вибрали той, який вважається найкращим зворотнього осмосу, на жаль артезіанської свердловини в мене під хатою нема, тому хороший фільтр це самий оптимальний варіант. І до речі вода в Івано-Франківську ще порівняно з іншими областями дуже хороша.

Offline ЖасминАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #29 : 27 Грудень 2011, 09:51:38 »
Цитувати
У Чернівцях люди з нетерпінням чекають машини з водою у своїх мікрорайонах Там їздять "пиріжки " та відкриті бортові машини з вмонтованими великими баками з харч.пластика з водою із відомого їм джерела і соять по графіку завозу кожен у своєму районі і виглядають ту машину.Вода коштує 50 копійок літра,всі щасливі.
100%, у мене сестра так постійно привозну воду купляє.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #30 : 27 Грудень 2011, 10:46:42 »
Цитувати
купувати фільтр,то ліпше дзвоніть у фірму Роксолана,то вам ДЕШЕВО привезуть питну воду до хати коли вам заманеться
н
 А в бути льованих водах антибіотик є, то це нічо?
Про лямблії я не дуже вірю, тоді получається що весь народ з лямбліями.

В нас стоїть хороший дорогий фільтр, перевіряли воду спец. прибором

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #31 : 23 Липень 2012, 14:35:18 »
Дівчата, а де у Франківську можна здати воду на розгорнутий аналіз і скільки це коштує?
Про воду з-під крана я взагалі мовчу, це отрута сповільненої дії :( Ми вже давно возимо воду з села, з особливого джерела. Там дуже цікава  історія його виникнення і розвитку, але зараз не про те мова. Особливість тієї води - великий вміст срібла!Відповідно, вона вважається цілющою, без мікробів і нечисті.  Та от спонукала мене кума до такого питання, чи можна цю воду давати малим дітям?Який допустимий вміст срібла має бути і чи не шкідливий його надлишок для організму?
Що Ви про це думаєте)
І куди б мені цю водичку віднести, щоб дізнатись її реальний склад?

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #32 : 23 Липень 2012, 15:18:32 »
Цитувати
І куди б мені цю водичку віднести, щоб дізнатись її реальний склад?
В санстанцію, вони перевіряють без проблем, офіційний аналіз коштує десь 300-400 грн., ми свою, з села, що пів року перевіряємо

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #33 : 23 Липень 2012, 15:19:50 »
Дуже дякую за інфу z4 Дорогувато, прада. Але думаю, воно того варте :)