Голосування

Де ви зустрінете новий рік???

Вдома в родинному колі.
98 (72.1%)
Піду в гості до друзів
15 (11%)
Поїду закордон.
2 (1.5%)
Чекатиму гостей.
9 (6.6%)
В кафе,ресторані.
3 (2.2%)
Поїду в гості до родичів
4 (2.9%)
На вечірці
1 (0.7%)
Інший варіант
4 (2.9%)

Всього голосів: 129

Автор Тема: Як ви будете святкувати Новий рік?  (Прочитано 22386 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Як ви будете святкувати Новий 2012 рік?
« Reply #34 : 29 Листопад 2011, 20:21:39 »
Цитувати
газоване Мартіні біле, то напевно його і куплю
Ого, то навіть таке є. Я відстала від життя.
Я люблю біле напівсолодке шампанське. Пробувала червоне - то фу, для мене.

Offline Oksana_RusАвтор темы

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 29 Листопад 2011, 20:22:00 »
Цитувати
А в мене знайомі мають привезти з Франції шампанське. Казали що
А яке саме? Бо я би мамі заказала, але вона не розуміється, треба точну назву хіба сказати.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 29 Листопад 2011, 20:23:54 »
Я вже коли куплю,то напишу вам точну назву,бо я так не знаю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 29 Листопад 2011, 20:25:07 »
І я так хочу доброго шампанського трохи. Де то його тут найти. Ану кажіть, де є добрі? У Wine Time є якісь добрі?

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #38 : 29 Листопад 2011, 20:27:37 »
Є, але там ціна  d16

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #39 : 29 Листопад 2011, 20:30:10 »
нам теж обіцяли шампанське але я люблю сухе  d112
тримаю на руках два щастя.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 29 Листопад 2011, 20:34:32 »
Еротичний, дитсадківський, екстремальний, дискотечний – а як ти зустрічатимеш Новий 2012 рік? Не за горами 2012 рік – рік Чорного Водяного Дракона, а Дракон любить усе яскраве, екстравагантне й незвичайне. Тож Новий рік треба зустріти яскраво й незабутньо, щоб піддобрити Дракона. І тоді цей казковий персонаж із характером принесе тобі щастя й удачу в своєму році.

1. Дитсадківський сценарій Нового року 2012

Найпростіший, проте напрочуд милий Новий рік може вдатися за цим сценарієм. Запроси побільше друзів, але пам’ятай: серед них обов'язково повинні бути Зайчик, Білочка, Сніжинка, Ведмедик, Клоун і Сніговик.
Попередь друзів, щоб вони всі підготували смішні віршики для Діда Мороза, адже Дід Мороз не дає подарунки просто так. І не забудь про атрибути Нового року по-дитсадківськи – ялинка, табуретка та Дід Мороз.

2. Авантюрний сценарій

Головне для святкування Нового року за цим сценарієм – група однодумців, тобто таких самих авантюристів, любителів веселих пригод.
Компанія збирається й вирішує, куди вона їде зустрічати Новий рік. При цьому можна одразу зателефонувати всім знайомим і друзям – а може, хтось запросить до себе. До речі, вхідні двері не варто взагалі зачиняти – можливо, хтось ще захоче до вас приєднатися. Обов'язкова програма – прогулянка нічним містом із шампанським, хлопавками та бенгальськими вогнями.

Або ж можна просто купити гарячу путівку до будь-якої країни – може бути дуже весело, зокрема якщо це буде сюрприз для твоєї половинки.

3. Водний сценарій Нового року 2012

Пам'ятаєш, що Новий рік 2012 – рік Водяного Дракона? Один із найекзотичніших сценаріїв святкування – зустріч Нового року 2012 на воді. Наприклад, у басейні – з їжею на плаваючих підносах, із величезною кількістю свічок і ялинкою над водою. Такий Новий рік запам'ятається всім і сподобається Водяному Дракону.

4. Екстремальний Новий рік 2012

Таку зустріч Нового року організувати треба заздалегідь. Плюс – потрібні ентузіасти. А де зустрічати – вибирай сама: на параплані, повітряній кулі, з парашутом у небі, за штурвалом літака.

5. Дуже дорослий сценарій Нового року 2012

Якщо дитсадківський Новий рік не для тебе, тоді вибирай "дорослий" сценарій. Що треба: друзі-любителі еротичних розваг. У програмі свята – гра в пляшечку, стриптиз, еротичний масаж, ігри на роздягання і так далі – усе, на що вистачить сміливості й обопільного бажання. Головне, щоб не було прикро за погано зустрітий Новий рік.

6. Дискотечний сценарій Нового року 2012

Тут усе зрозуміло: вибираєте клуби, бажано кілька і не далеко одне від одного. І всю ніч подорожуєте з танцполу на танцпол. Найголовніше, щоб знайшлися друзі, які підтримають таку активну зустріч Нового року.

7. Бюджетний сценарій зустрічі Нового року

Хочеш заощадити на зустрічі Нового року – іди 31 грудня до батьків. Тебе нагодують, напоять, подарунки вручать. Крім того, Новий рік – свято сімейне, тому, можливо, зустріч із батьками – це найкращий варіант.

8. Тривалий сценарій Нового року 2012

Є час і бажання відсвяткувати Новий рік так, щоб запам'яталося на довгі роки? Тоді дача, велика компанія та багато напоїв для зігрівання – те, що треба. Маскарадні костюми, веселі конкурси, шашлики в заметах, катання на санках, ігри в сніжки… Коротше кажучи, море задоволення.

9. Романтичний сценарій

Що може бути краще за романтичний тет-а-тет у найказковішу ніч у році? Ти і коханий, свічки, пінна ванна, пристрасні обійми та обіцяючи погляди, палкі поцілунки та виконання найпотаємніших бажань – от справжнє новорічне свято для закоханих.

10. Радянський сценарій Нового року 2012

Можливо, найпоширеніший, але не менш улюблений сценарій. Так зустрічають Новий рік наші батьки, і ми так звикли з дитинства. Салат "Олів'є", мандарини, "Советское шампанское", "Іронія долі".

Так, не дуже оригінально, зате затишно і по-домашньому. І ще така зустріч Нового року якнайкраще підходить для втомлених роботою і різними проблемами людей.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 29 Листопад 2011, 20:35:28 »
Цитувати
7. Бюджетний сценарій зустрічі Нового року
В мене цього року такий сценарій напевно.
Вибирайте, який Вам підходить і розказуйте d27

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 29 Листопад 2011, 20:43:20 »
Щось мене поперло.
От корисна інформація для тих, хто збирається купляти плаття на святкування НР.
Сукні на Новий рік 2012
Гряде найголовніше свято в році, найвеселіше і незабутніше. Це усіма улюблений Новий Рік. Кролик, символ цього року, поступово прощається з нами і звільняє шлях Чорному Водяному Дракону. А це значить, що все буде інакше. І в першу чергу зміняться переваги новорічного одягу, символіки і стихії, що диктує вже зовсім інші правила, наприклад, зазнає істотні зміни новорічна мода.

Сукні на Новий Рік 2012: фасони і матеріали

Чорний Водяний Дракон – це істота енергійна, волелюбна і не сильно скромна. Саме тому в Новий Рік 2012 можна одягти відвертий помітний наряд, який ідеально впишеться у веселу вечірку. Переглядаючи сукні для свята, зверніть увагу на фасони. Головне, щоб наряд був не тільки красивим, але і зручним, адже за традицією рік Дракона потрібно зустрічати дуже активно. Танці всю ніч – це те, що потрібно новому винуватцеві торжества.
Гряде найголовніше свято в році, найвеселіше і незабутніше. Це усіма улюблений Новий Рік. Кролик, символ цього року, поступово прощається з нами і звільняє шлях Чорному Водяному Дракону. А це значить, що все буде інакше. І в першу чергу зміняться переваги новорічного одягу, символіки і стихії, що диктує вже зовсім інші правила, наприклад, зазнає істотні зміни новорічна мода.

Сукні на Новий Рік 2012: фасони і матеріали

Чорний Водяний Дракон – це істота енергійна, волелюбна і не сильно скромна. Саме тому в Новий Рік 2012 можна одягти відвертий помітний наряд, який ідеально впишеться у веселу вечірку. Переглядаючи сукні для свята, зверніть увагу на фасони. Головне, щоб наряд був не тільки красивим, але і зручним, адже за традицією рік Дракона потрібно зустрічати дуже активно. Танці всю ніч – це те, що потрібно новому винуватцеві торжества.

Корсажні сукні середньої довжини ідеальні для торжества. Тим більше що багато дизайнерів включили цю модель у свої колекції. Для свята вибирайте блискучі матеріали, що дозволить максимально зблизитися з винуватцем торжества. Адже символіка року – це шик, блиск, краса, передбачаюча блиск в усьому образі.

Для зустрічі Нового Року 2012 можна вибрати сукні приталені силуети з атласу, мережив або оксамиту. Чудові також довгі сукні, які мають спідницю годе. Це ще один спосіб підкреслити свої чудові форми. Така сукня виглядає бездоганно, якщо її виготовили з дорогого матеріалу. Виграшно виглядає чорний атлас.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 29 Листопад 2011, 20:45:03 »
Як наряд на Новий Рік 2012 може виступити плаття в стилі ретро, ​​яке напевно виділить вас із загальної маси святкуючих. Сукня із звуженою талією, пишною спідницею і неглибоким декольте хоч і не стане яскравим прикладом для символу року, так як це не самий сміливий варіант, але чудово підкреслить всі достоїнства фігури.
Така модель буде виглядати виграшно з атласу, мережива або шовку.

Для обробки плаття можна використовувати оригінальний пояс різної ширини. Цей аксесуар може бути як спрощений без зайвих прикрас, так і дуже гарний і дорогий, оздоблений камінням та іншими деталями.

Сукні на Новий Рік 2012: кольори

Надзвичайно популярним на Новий Рік буде чорне плаття будь-якого фасону. Адже чорний колір притаманний Чорному Водяному Дракону. Тому, незважаючи на упередження щодо «похмурого» кольору, все ж варто звернути увагу на цей варіант. Тим більше що до чорної сукні можна підібрати будь-які аксесуари.
Плаття синього кольору і його відтінків також будуть користуватися попитом, оскільки і цей колір полюбив символ року. Соковиті моделі припадуть до смаку не тільки модницям, а й самому Дракону.

І звичайно, красивий золотий колір зможе прикрасити ваше свято. Золоте плаття або хоча б з елементами золота обов’язково буде оцінений по достоїнству. Адже більше розкоші не знайти. Тут вже важливо не перестаратися з прикрасами, оскільки сам матеріал дуже багатий.

Любителькам виділитися в новорічну ніч, незважаючи на символіку та звичаї, пропонується багатий асортимент суконь, які мають всіляку забарвлення і фасони. Таким леді пощастило найбільше. Адже для них відкриваються безмежні можливості для вибору сукні на Новий Рік 2012.

Offline Юлясик

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся, Іннуся
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #44 : 29 Листопад 2011, 20:47:27 »
У мене скорше мішаний з Дитсадківським та Авантюрним сценарієм, от тільки нічну прогулянку по місту я не дуже полюбляю у новорічну ніч, боюся... d108

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #45 : 29 Листопад 2011, 20:47:47 »
Ми як завжди в колі сім"ї зустрічатимемо. Я щороку печу різдвяні печенька-пряники, рецепт яких тримаю в строгому секреті і нікому не даю. Навіть формочки цього року купила сніговичків, ялинок, дзвоників. І з минулого оку формочки є. Чомусь у нас щороку традиція коропа готувати. Або запікаю, або фарширую. Прикрашати ялинку напевно буду як і минулого року фіолетовий+біли+золотий кольори. Скатертина у мене червона з золотими надписами Мері Крістмас. Ще я на кутики стола роблю з живої ялиночки гілочки+бантики зі стрічок. Ще маю намір пошити сніговичків і розставити по квартирі. Є у мене ліхтар-сніговик і всякі новорічні підсвічники. На вікна маю в"язані сніжинки. На двері вішаю різдвяний дзвіночок. Коротше, постійно прикрашаю. А ще у мене крім великої ялинки в кімнатах і в кухні завжди маленькі :)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 29 Листопад 2011, 20:48:27 »
Сукні на Новий рік 2012 фото

Offline Oksana_RusАвтор темы

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #47 : 29 Листопад 2011, 20:49:28 »
Для таких суконь треба кудись йти, бо для хати, то зажирно d27

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 29 Листопад 2011, 20:52:30 »

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 29 Листопад 2011, 20:53:46 »
Цитувати
Для таких суконь треба кудись йти, бо для хати, то зажирно
Це так, але деколи навіть вдома як зустрічаєш вдітись шикарно, намалюватись і відчувати себе королевою d27

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 29 Листопад 2011, 20:55:50 »
Алла, от прочитала Твій пост і аж НР захотілось, якось так святково, по домашньому і класно z4
А ми ялинку напевно цього року вдівати не будем - небезпечно для життя і здоров"я d27