Автор Тема: Підтримуємо і тримаємо кулачки за пузанчиків - 7  (Прочитано 36467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Та так,коли незначне відшарування то в більшості випадках взагалі пускають в роди,там вони дивляться по певних показниках і зокрема беруть до уваги серцебиття. Бо я коли прилетіла в пологовий коли малого родила, то хоч і лікар казав що то шийка,але дуже переймався і першим ділом прослухували серцебиття і питали за рухи, потім подивились на колір вод(а води були зелені) і також весь час спостерігали,серцебиття слухали, але про кр ще не говорилось та й так ми народились d112 А взагалі буває ж відшарування навіть коли все добре, ну ніхто ніколи не передбачить розвиток подій. Більший різик просто в жінок з низькою плацентацією,але низька - це від 2 до 7см здається :xmm якщо вже нижче то там кр точно йде,бо кровртечі в родах просто не уникнути. Я коли от з малою лежала з цією плацентою то мене мало не щодня лікарка питала чи все добре чи нема ніяких виділень, щоб при появі будь-якої крапельки я вже казала і буде постільний режим тоді. В мене чесне слово, від тоді появилась вже параноя до кінця не тільки першої вагітності, а й другої)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Я взагалі помітила за собою (і не тільки), що з кожною вагітністю тільки шуганішою стаєш. ПЕрший раз у 16 тижнів (критичний період, до речі), як коза, по Шешорах скакала: як не в ліс, то на ріку, або з каменя на камінь гопалася, або по воді проти течії брели, купалася (хочі я досить обережна по життю), а з Богданом у 16 тижнів лежала майже постійно і думала: "Оце поможе Бог вродити - і всееееееееееее - зав'язувати з цим треба"  z5
І ціла купа страшних історій була в арсеналі зі збереження  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +172/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
ой дівчата, дурна я, а точніше нея а лікарка Узд. просто вона трошки помилилась і не те написала. скажу по порядку.

прийшла я до своєї лікарки. вона подивилась на то УЗД і сказала що бути такого не може, ну не може опуститися плацента якщо вона була високо. каже мені зараз ще раз на узд подивимся що і як, але перед тим подзвонила до грабачко запитатися де вона є бо хотіла щоб я узд робила в неї(бо позавчора тоже в неї робила). грабачко сказала що буде після обіду в медіа. ще моя лікарка запитала чи ти памятаєш(мене) дівчину що робила в тебе узд. вона згадала... коротше виявилося, що грабачко трохи помилилася і та плацента не перекриває вічко, а на 44 мм вище нього. от так d120 d120 d120

я щаслива d91
бо вчора чуть не здуріла.
і думаю що грабачко дійсно помилилась, всі ми люди і у всіх бувають помилки

забула сказати.  я позавчора зїла 2 грушки і пішла на узд. то в дитинки було здуття животика. ніхто не може сказати від чого воно було, але швидше за все від груш.
мене живіт не болів і здуття не було, а на дитинку вплинуло

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Маша, добре, що все добре! :) Але краще б вони не помилялись і уважно перевіряли, бо через це ми ночами не спимо і дуріємо, що впливає на дитинку!

А я тепер маю "свіже" хвилювання :(. Сижу і вичитую, бо при першій вагітності такого не було і я взагалі не знала, що означає ото "перекриває...", "передлежання плаценти". І дивує те, що ні на одному з УЗД, ні лікар нічого по цьому поводу не сказали, ніяких застережень і рекомендацій. d111

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Люба, дякую за підтримку.

а може в тебе як і в мене- не перекриває, а знаходиться над тим вічком, бо якби перекривало, то лікарка звернула би на це увагу

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Люба, дякую за підтримку.
Нема за що ;)!

Цитувати
а може в тебе як і в мене- не перекриває, а знаходиться над тим вічком
Та не знаю d111. На УЗД в Боднар пише "Нижній край плаценти на 95 перекриває"; в Грабачко (на наступний день): "Перекриває м/вічко на 50". Знайшла ще УЗД в 20 тижнів: "Перекриває плаценти н/край на 70". І головне, що у висновках нічого не пише по цьому поводу і ніхто нічого не казав.
Я порівнювала ці УЗД з УЗД першої вагітності, бачила різницю, але не думала і не знала, що це погано d100. Якби не ти - я б і далі думала, що все нормально.

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
та  все нормально.  :flv не переживай лікарка ж нічого не казала. дівчата ж пишуть, якщо перекриває вічко то відразу в стаціонар кладуть.

або подзвони до лікарки і запитай

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
ой дівчата, дурна я, а точніше нея а лікарка Узд. просто вона трошки помилилась і не те написала.
мда...класно помилились,ніц не скажеш d30 Я ж теж таке вперше бачила щоб плацента опускалась і ще й вкінці  й так низько. ну добре,що все добре,не переймайтесь,тоді все гаразд :flv
Цитувати
На УЗД в Боднар пише "Нижній край плаценти на 95 перекриває"; в Грабачко (на наступний день): "Перекриває м/вічко на 50". Знайшла ще УЗД в 20 тижнів: "Перекриває плаценти н/край на 70". І головне, що у висновках нічого не пише по цьому поводу і ніхто нічого не казав.
Мені дивно що вам ніхто нічого не казав,бо мене в 27 тижнів(іто вже кричали щоб бігом) положили на підтримку з діагнозом доходить до внутрішнього вічка, навіть не перекривало і з розрахунком що до самих пологів буду. А вже за тиждень переробила узд,то було що перекриває,то в мене від 30 тижня була вже підписана згода на кр щоб в разі чого мене прокесерили, але ж кажу коли вже ніхто не сподівався то почала підніматись і в 34 виписали,якби ж ні то у 38 в мене мало бути планове кр. Перекриття вічка навтіь часткове чи просто коли плацента доходить до нього,то це вже загроза,іто серйозна. Радила б проконсультуватись по цьому питанню зі своєю лікаркою чи з якоюсь іншою,можливо маєте когось з ким ви б домовлялись за пологи,то краще зара підійти до цього лікаря з результатами узд і все обговорити,хоч я кажу що у вас ще можливе підняття,але...краще перестрахуватись d112

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
justmary, а якщо плацента на 44 мм над вічком, то це тоже не дуже багато, тобто при пологах може бути кровотеча?

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
justmary, а якщо плацента на 44 мм над вічком, то це тоже не дуже багато, тобто при пологах може бути кровотеча?
Не мала б,просто норма то 7см,тобто 70мм від,але допустимі природні пологи коли плацента на 20мм над. Дивіться,відкриття в загальному йде на 5пальців у пологах,тобто це є 10см,але коли пологи тільки починаються то перші 2 пальці повільно розкриваються і в кого плацента просто нижче трошки норми то зразу води забирають,тоді головка малюка нижче осідає і відшарування не буде,все буде нормально. Тому то я кажу що в тих в кого нижче плацента є певна тактика розродження. Ну у вас не є дуже низько,вам ітак води забируть ще до повного відкриття,якщо самі не відійдйть. З низькою плацентою родять багато жінок і все добре,головне щоб було вище як 2см, в іншому випадку в пологи просто не допускають і кр тому планове і раніше терміну,щоб не дочекатись будь-якого початку пологів

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Подзвонила я до лікарки d27. Каже, що то все добре, це означає, що на 95 або на 50 високо, а не перекриває! То на УЗД не помиляються, а так пишуть - в цифрах, то означає на скільки високо. Одним словом нема чого нам самим в ці УЗД заглядати. Якщо нічого не кажуть - значить все добре ;).
Сказала мені "Люба, спіть спокійно, я б не могла такого не помітити" :).

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
та то я розвела вчора паніку d100 d100 d100 d107

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ото ви тут пуда наробили d30 Я ж то думаю з такими діагнозами собі дома розслабляються)) Мені на узд правда так і писали словами перекриває чи над вн вічком і на скільки, тому я й сама бачила ситуація і лікарка зразу реагувала. Я з тою плацентою поки лежала в пологвому всіх лікарів задовбала, порозпитувала прям все ще й аспіранти на мені іспит здавали))

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
мені тоже написала перекриває.
я була в медіа, прийшла під кінець дня в 5 годині. медсестри з лікаркою не було, вона все писала сама, мабуть тому і помилилась.

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Ото ви тут пуда наробили
Оце точно d27. І самі поперелякувались, і Вас, Мар'яна, замучили запитаннями d100. Ще й лікарів потурбували :), каже моя "О, Боже! А Ви де? Ви коли робили УЗД? Та я ж його бачила! Я не могла не помітити! Читайте! Та то ж не перекриває!..." d30

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
мені тоже написала перекриває.
так але вам ж помилково)) хоч реально я б за таку помилку  d105 Короче дійсно не панікуйте,бо лікарі на таке зразу реагують, бо це є дійсно серйозно. А може різні узедисти по різному пишуть. Мені і у висновках узд писали низька плацентація,перекриття вн вічка, а коли піднялась то писали на ... см від вн вічку. А вже з другою вагітністю просто писали цифру без нічого,яка дійсно означала на скільки високо плацента знаходиться :)

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
я подивилась, в мене у висновку пише тільки патологія плаценти, тобто що вона з кальцинатами