Автор Тема: Підтримуємо і тримаємо кулачки за пузанчиків - 7  (Прочитано 37399 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +175/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
в 20 тижнів я була в костенко, було все нормально.
потім в 26 буда в грабачко, тоже нормально, тільки плацента була не ззаді а справа, але не занизько і тепер знов в грабачко.

ще в 30 тижнів робила доплер в мед - атланті на чорновола, але думаю що якби плацента була занизько то лікарка сказала би.

надіюсь що це помилка...

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
Ну логічно подумайте яке відношення має бандаж до плаценти
d100
Цитувати
та берегтись вам зара однозначно треба
А як ще берегтись? d100 я ще й захворіла, кашляю d111

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Цитувати
надіюсь що це помилка...
Пошлють ще раз для перевірки, але я Грабачко довіряю особисто. Не панікуйте,слухайте лікаря і все буде добре :flv
Цитувати
А як ще берегтись?  я ще й захворіла, кашляю
Я мала на увазі у фізичному плані, не піднімати важке і взагалі мало ходити,у вашому випадку рекомендується спокій

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +175/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
та я тоже їй довіряю. навіть не знаю що думати.
дякую дівчата за підтримку :flv

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Я мала на увазі у фізичному плані, не піднімати важке і взагалі мало ходити,у вашому випадку рекомендується спокій
Та просто животик так здригається коли я кашляю, що для дитинки там, напевно, землетрус, от я і хвилююсь.
Дякую, Мар'яна, буду старатись, але з дитиною так не легко дотримуватись спокою, от ідемо гуляти. d120

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ой, нарешті змогла добратись до нету d30 Вітаємо нашу Наталю(Naughty_Natty) з народженням синочка! d41 Сьогодні вранці мала лягати в стаціонар,бо прийшов вже 40 тиждень а признаків ніяких...ну і як це буває у 80% жінок,яких ложать щоб не переношувати вночі в неї почалися таки роди d30 Вранці вже тримала свого козачка - 4400кг, 54см  Такщо вітаємо! :flv angel1 d120

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Маша, ти як? Була в свого лікаря? Що сказали?

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
 :xmm А я думаю що бандаж таки грає якусь роль...я от мушу носити не знімаючи ще й спати вверх ногами то плацента так перемістилась що лікарка сама в шоці
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
ще й спати вверх ногами
А як Ви так спите? ;) На боці і вверх ногами? Мені щось так не получається :)

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
    • Награды
Отак..сказали ножки ліжка підняти на 12см..чоловік тепер спить в другу сторону а я вже й привикла mish

Offline elem

• Своя Мамка
    • Награды
FatalDream і Інночка, як ви???

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А я думаю що бандаж таки грає якусь роль...я от мушу носити не знімаючи ще й спати вверх ногами то плацента так перемістилась що лікарка сама в шоці
ну не грає бандаж ніякої ролі і ноги вгору не треба піднімати також d112 Я ж лежала з тою плацентою 2м на збереженні, і сама по собі просто різко піднялась з 30 по 34 тиждень взагалі стала на норму, а до того ніяких змін. В мене просто в цей період різко почав плід рости,от і з його ростом матка різко росте,плацента мігрує. Бандаж просто полегшує ходіння,тим кому важко з животом ходити, в мене був живіт високо,тому вні мені не помагав. Піднімання ніг вгору це вже давно доведений факт що неефективний, бо колись таке практивували тим хто на збереженні лежав, зара вже ні. Зі мною була одна мамуся в якої дитина була дуже низько,то вона собі під ніжки ліжка поставили якісь 2 штукенції щоб там де ноги було вище, а як був огляд то лікарі насварили і сказали що зара таке ніхто не робить,то нічого не дає d112 Плацента або помігрує або ні, від вас це не залежить

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
    • Награды
я місяць так відлежала на збереженні...в нас вся палата вверх ногами лежала і нікому не помішало..в мене плацента аж тепер піднялась уже 30тиждень, хоча кажуть що мігрує максимум до 34

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Нарешті поповнення d41 d41 d41
Вітаємо :flv :flv :flv
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дівчата, не знаю, чи вам допоможе те, що я напишу, але знаю таке: якщо плацента повністю перекриває вічко (отвір, який має розширитись, щоб вийшла дитина), в природні пологи не пускають. Бо під час відкриття шийки плацента мала б відшаруватися по ідеї, а її відшарування - це серйозна кровотеча і перекриття всього необхідного для дитини, коли рахунок іде на хвилини. Тобто пологи в такій ситуації небезпечні і для жінки, і для дитини. Тому кесарять, це абсолютний показ до КР, який не обговорюється. У стаціонар, припускаю, кладуть заздалегідь, щоб у випадку передчасних пологів жінка якомога швидше потрапила на операційний стіл. Бо ж шийка починає згладжуватися, вкорочуватися і т.д. заздалегідь. Ну, і стежать, чи нема кров'янистих видылень, болю і т.д.
Коли та плацента ще може мыгрувати, а коли ні, доки чекають - не знаю. Про низьку плацентацію на ранніх термінах теж знаю, що то зовсім не проблема, бо плацента потім піднімається, а от тут більше ніц не скажу.
Тому думаю, зараз кіпішувати рано і ранку дочекатися можна спокійно, а там уже разом з лікарем обговорите свою ситуацію.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мотря, ти абсолютно права,але просто в Маші вже майже 36 тижнів то вже термін серйозний і якщо таки не помилились на узд то бажано до планово кр перебувати у стаціонарі і я б особисто навіть вже боялась дома ночувати. Мені колись моя лікарка, яка мене в стаціонарі вела, розказувала про одну жінка,яка лежала з таким діагнозом,термін теж вже був великий,чекала на кр і вирішила піти до церки помолитись(там ж церква зразу поруч пологвого) а з церкви вже бігла пулею,ледве встигли лікарі прокесерити її, казала що там тоді всі лікарі літали як скажені, бо це дійсно відлік йде на хвилини. В мене з малим дома ж води відійшли, але й підкровило, то це було буквально 1-2хв, просто бах і полилось я навіть не встигла зорієнтуватись. Лікар правда заспокоїв що то наче шийка,але я щось думаю що таки було трішечки відшарування і просто голівка перетиснула коли опустилась,як води нижні вийшли,ну я так думаю :xmm В роди пускають якщо плацента знаходиться не менша як за 2см від внутрішнього вічка, іто там є певна тактика розродження,бо в будь-яку хвилину можливо треба буде прокесерити жінку.
Цитувати
в мене плацента аж тепер піднялась уже 30тиждень, хоча кажуть що мігрує максимум до 34
А я бандаж взагалі не носила і верх ногами не лежала, а плацента мігрувала сама іто починаючи з 30 і до 34 якраз стала на норму d112 Достатньо просто зберігати постільний режим, бо з точки зору що плацента мігрує з піднятими ногами то ж може взагалі в позі берізки спати d30

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
У мене знайома лежала на збереженні, мали вранці її стимулювати, тому лікар порадив піти додому і виспатися. Коли вона виходила, її зупинила чергова лікарка і переконала не йти. Вночі почалася кровотеча через відшарування, але воно було незначне, дкмали навіть саму в роди пускати, але таки кесарили. Всі здорові  :)