Автор Тема: Якщо є можливість сидіти вдома з дитиною Ви б її віддали в садочок?  (Прочитано 2375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
В мене виникла така ситуація і хочу почути думку інших. І тоді вирішу,що мені робити. Я зараз в дикретній відпустці з молодшою дитинкою, а мій старшенький цього року пішов в садочок, але дуже почав хворіти.(через декілька днів і сестричка хворіє) Я знала,що діти в садку хворіють, але коли моя дитина хвора я ніби хворію разом з ним і сил нема ні на що. І ще ми вже перепили стільки ліків і антибіотиків, моя дільнича каже, що вже не знає,що з нашої печінки буде. В садочку синочок витримує макс. 4 дні а потім міс. хворіє. Ще боюсь щоб після  перенесених хворіб не було ускладнень...він після отиту почав погано чути... :oox і вже пройшов тривалий час після хвороби. Коли моя меншенька Яночка піде в садок, моєму Вітальчику буде 5 р. якщо я зараз його заберу з садочка, мені не буде на кого залишити на той 1 рік перед школою. Дівчатка порадьте, може в когось була подібна ситуація.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Іра, навіщо забирати, довмовтесь з завідуючою, або, якщо не можете, водіть раз в місяць на пів дня коли гарна погода і настрій!
Ваш Віталік не завжди захоче бути біля вас і Яночки, коли їй буде рік, півтора, він захоче рівного собі товариства, а в парку вже вся дітвора буде в садках і на розвивашках,
по друге з кожним роком діти хворіють все менше, бо інакше це все будете мати в першому класі.
Та й навіщо ви його аж так водите підряд чотири дні d104, зараз коли холодно,
відвели 2 дні до обіду, на третій лишили дома, подивились, що до чого-нормально, даєте, ще в п,ятницю, не дуже то з наступного тижня, відностись до цього, як до проведення часу з дітками і соціалізації в колективі, а не щоденноїх повинності

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
згідна з Penelope на всі сто - дитина потребує соціалізації, щоб потім у першому класі не пропустити багато цієї "чудесної" програми... треба поступово, по чуть-чуть водити, дійсно до обіду чи там на пару годин, як не як - дитина має це всьо відслабувати, для того щоб бути здоровішою надалі  :) а ще як заберете з садочка - захочете влаштувати на рік перед школою - це ж буде капець  mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Іринка я за те,щоб сидіти в дома з дітками,якщо є змога і бажання  ;) Я особисто сиджу в дома,в дітей різниця 2рі 10міс.Старшому уже 6р. а меншому 3р.В садок підуть обоє десь з лютого наступного року.Якраз старший буде проходити адаптацію до колективу,а молодшого буду деколи водити,щоб місце не пропало.З вересня відповідно старший піде до школи в не повні 7р.а менший почне нормально відвідувати садок в 4 р  :bo Хоча може будемо через раз,бо я і так буду в дома.Відслабувати діти мусять,але на мою думку чим пізніше тим краще.Я б взагалі не давала своїх дітей в садок,якщо б була при школі підготовка до школи  d112 або була можливість йти відразу у старшу групу  d112

Offline kykycia2012

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
в нас була така ж ситуація , старша дуже хворіла, тому в садочок до народження дитини і поки дитині не виповнилось 5-6 місяців, ми не ходили, а потім я не бачила змісту тримати вдома, мама не замінить дитині садочок, навіть не про підготовку до школи йде мова, а про розвиток дитини в цілому, а якщо по трохи будуть хворіти обоє, вде після пів рочку- тут не страшно-це теж адаптація до садка, повірте, потім ви будете хворіти менше

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Родила минулого літа меншу, старша на той момент вже відходили молодшу групу, але менша почала хворіти і дільнича порекомендувала хоча б місяць старшу в садік не пускати, так і було, а як пішла на цілий день, то почала сама хворіти... то чоловік зранку водив малу, а я на обід забирала і так протримались до зими, а на Різдво мала поїхала в село до баби, випав сніг і вона сказала, що в місто не їде... вернулась як сніг розтопився (аж в березні  d112 ) почали ходити по пів дня, бо як тільки лишалась спати на обід, то на 4 день вже сопляла... Зараз вона ходить в старшу групу, хотілось щоб не пропускала, бо як не як підготовка до школи, але вже 10 днів вдома, бо я з меншою в лікарню поїхала, а чоловік старшу не догледів... і як буде далі сама не знаю... але вирішила для себе точно що спати в садочку вона не буде! і що би мені хто не казав та досвід болючий (хворіють обидві дитини - а я за ними)
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
дуже важко коли дитина хворіє, алезакрити її в хаті не вихід. Осінню і зимою думаю варто зробити дитині щадящий графік (водити до обіду і не кожен день) а далі весна. літо дитина підросте і буде менше хворіти. Тим більше коли друга дитина трішечки підросте то Ви з двома розірветесь.
самі захочете водити старшу в садочок.
Дитині потрібно спілкуватись з однолітками.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Дякую, всім Мамулічкам які відгукнулися :flv Дуже приємно і на душі якось спокійніше стало. Напевно всетаки дослухаюсь до Ваших порад і будем потрошки звикати :bo

Offline kykycia2012

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
перший рік дався дуже важко, але наступні два ми ходили в садок дуже гарно, а тепер і менша пішла, поки що я не шкодую що не тримала вдома старшу дитину

Offline козька

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр,Євгеній
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
В мене схожа ситуація,  перший рік старший ходив, можна на пальцях порахувати скільки тижнів, разом з ним хворів менший та я :( Цього року пішов 2 дні, в результаті ларингіт- хворіємо троє, все перейшло в бронхит, вже 3-й тиждень сидимо вдома d111 не знаю чи ми колись підемо в той садок та дуже хочеться, а то  d111вже неможливо ці болячки терпіти втрьох  d104

Offline natarosja

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Ілюша
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Я віддала старшого в садок в 2,7 через те, що з двома вдома мені було дуже важко (меншому в той час було 6 місяців). Старший дуже активний, потребував багато уваги, я просто фізично не могла розірватися між двома. Садочок став виходом. Звичайно були хвороби, але в мене найбільше діставалося меншому, він дуже тяжко переніс вітрянку в 10 міс., це сильно підірвало імунітет, потім почав часто хворіти. Проте старший ходить в садок і далі, йому там дуже подобається, з віком і з часом хвороб стає манше, перехворіти все одно доведеться. А навики, які дає садок, соціалізація, творчі заняття дуже важливі. Я сама вдома не змогла би його всьому тому навчити, вдома він хоче дивитись мультики і гратись, а в колективі все проходить по-іншому. Тому я за садочок, можливо, не з ясельної групи, а з 3,5-4 рочків, хоча це індивідуально і залежить від дитини

Offline Сашуля

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
в мене теж була така ситуація, що через старшого постійно хворіла мала, то я його три місяці в садок не пускала, а потім взяла довідку і все. Коли стало трохи тепліше, бо в нас хвороби попали якраз на зиму, я дала в садок

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Дівчатка, ми так і не можемо призвичаїтись до садочка.....вже пробували ходити і по пів дня ....і в результаті те саме....4 дні і міс. соплів і кашель...це в кращому випадку,а то ще і вуха додаються.....бо за пів року в садку це вже перейшло в хронічне насморк + отит. :oox Я все зважила і вирішила йти до завідуючої і просити чи можна зберегти місце і прийти на другий рік...якщо таке можливо,хоча я думаю,що мало й мовірно...бо стільки дітей на черзі... d78

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
вирішила йти до завідуючої і просити чи можна зберегти місце і прийти на другий рік...якщо таке можливо,хоча я думаю,що мало й мовірно...бо стільки дітей на черзі...
Таке неможливо, хіба ви договоритесь, щоб вас відмічали, але тоді будете проводити оплату за кожен місяць

Offline омега

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Я однозначно за садочок, по перше дитина проходить соц.адаптацію стає самостійнішою, по друге в садочку різносторонній розвиток дитини на профісійному рівні, кладучі руку на серце у мами з її нескінченними домашніми справами частенько не хватає часу повноцінно позайматися з дитинкою

Offline Tysia

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик,1.2 р, Настуся 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
я зараз сиджу у декреті з другою дитинкою, але малу б нізащо вдома не тримала, в соціумі дитина повинна виховуватися з малку, так їй легше буде адаптуватися до життя і у школі зокрема+ різнобічний розвиток, спілкування з ровесниками, виступи на дитячих святах, у садочку дітям легше позбутися дитячих комплексів, дитина стає серйознішою, самостійнішою, ми ходимо лиш півроку, але результат позитивний уже є достатній. звичайно я інколи забираю її до обіду, інколи трішки швидше після сну, бо маю таку можливість її побалувати але однозначно за садок

Offline G-U

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
молодшу донечку віддала в садочок на рік перед школою ,  адаптувалась півроку , а вже в школі не хворіла так часто .