Автор Тема: Якщо є можливість сидіти вдома з дитиною Ви б її віддали в садочок?  (Прочитано 2644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Іра123Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
напишу як наші справи на рах.садочка d120 ми цілу зиму просиділи вдома,а ближче до літа пішли знову,адаптовуватись,ми тепер ходимо кожен день і не хворіємо. d41 починали ходити до обіду,а тепер спимо. Всетаки ми з садком подружились d78

Offline Христя31

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Я також в декреті тепер з другою дитиною, а старша ходить в садочок. Привикає трохи тяжко, але я однозначно за те, що дитина повинна відвідувати садочок, спілкуватися з ровесниками, гратися і адаптовуватися в соціумі. Дитина розвивається, вчиться, я думаю - це правильно. Але все залежить від обставин і самих дітей.

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
 я за садочок!!! а то вдома що? особливо зимою -ну пограється трощки, трошки погуляє, а потім мультики, мультики і ще раз мультики..... не повірю, що мамка буде вдома регулярно з дитиною ліпити, малювати і т.д. а в садочку і танці і англійська  і найголовніше -  ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ!!!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 12, Дарья 6 міс
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Розвиток і колектив- це чудово. Але нізащо не погоджусь з "відслабувати". Дивлячись чим  хворіти- простудами неможливо відслабувати- можна тільки заробити хронічні отіти, тонзіліти , бронхіти ну і т.п. Інша справа вітрянка і всілякі такі вірусні хворі, якими можливо і легше перехворіти в дитинстві і мати імунітет. Напевне , я би водила тільки в "безпечні" періоди і абсолютно здорову дитину. І , звичайно, головне- це бажання дитини йти в садок, щоби без криків і з задоволенням)))

Сказали спасибо: Ліра, i_rene

Offline Natapal

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я за садочок. Дитина вчиться там поводитися в колективі, заводить друзів, вчиться самостійності. А потім легше адаптовується в школі. Перший рік складно, часто хворіть всі, важливо під час хвороби пересидіти вдома і добре долікуватися. 

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я як і більшість мамок за садочок. Я поки що не працюю, але без вагань дала дитину в садочок. Хоча й багато захнайомих казали Навіщо? якщо я і так сиджу вдома. Але й за два місяця, що ми проходили в садочок, я бачу як дитина чогось навчилася.

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Бачу, що я тут буду в опозиції, але скажу свою думку. Я свою дитину в садочок віддавати не хочу, правда, нам до нього ще далеко. По-перше, сама я в садочок не ходила і не хотіла. Для соціалізації мені цілком і повністю вистачало дітей у дворі. А на сьогодні, за наявності такої великої кількості дитячих клубів, ігрових кімнат і приватних садочків неповного дня, проблеми соціалізації навіть не повинно виникати. Так само, як і питань раннього розвитку, вивчення мови і т.п.  - на садок особисто в мене в цьому плані слабкі надії. По-друге - в дитинстві я не хворіла взагалі. Якщо не рахувати звичайні легкі ГРЗ, але не більше. І навіть коли пішла в перший клас - нічого страшного не сталося, жодних проблем з адаптацією не виникало. Тому для мене вислови типу "хворіти десять разів на рік - це норма" - просто дикість якась. І вже будучи дорослою я ніколи не припускала, що діти можуть часто і важко хворіти. Тому не вважаю садок чимось таким, що особливо впливає на формування особистості і без чого не можна обійтися. Для мене ідеальний варіант - садок неповного дня для дитини і неповний робочий день для мами  :)

Сказали спасибо: Yulyalu, tanyar, KORPaxa, i_rene, Санька32, Fiduccia, Badyaka

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
Я б теж не давала в садок. але у нас немає з ким гратись, тому пішли з двох років і дуже задоволені!!! Бо за вихідні, як нікуди не поїде, то зносить дах be

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Люня цілком вас підтримую, моя дитина успішно вже другий рік не ходить в садок  d27 Я не була готова, щоб незрозумілі престарілі тітки, дуже далекі від сучасних педагогічних методик, дитячої психології, елементарної рухової активносі мали щоденний вплив на мою дитину.
Я також в садок не ходила, але багато де була і багато чого бачила, мала можливість порівняти наші і закордонні садки, тож не змогла себе змусити віддати дитину в той радянський союз ( я знаю, що не всі садки такі!!!, але нам не пощастило, а платити хабар чи приписувати болячки дитині я проти). Дитина ходить на розвивашки, англійську, танці, багато з нами подорожує, часом було скрутно звичайно, і чоловік брав на роботу, і я, і няня кілька раз підключалась, але нічого, справились. Зараз я вдома, спокійно з дитиною навчаюсь, ми дуже багато вміємо знаємо d53

Сказали спасибо: Yulyalu, tanyar, KORPaxa, i_rene, Люня

Offline Viren

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Івасик ,Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
а я за садочок,в мене малому 2,5 а малій 5 місяців.,і буду ближчим часом давати його в садік. В нас просто така ситуація,що малий зовсім не говорить,так,від сили пару слів,були у дитячого психолога і логопеда,то сказали що дитина повністю здорова просто нехоче. d104 порекомендували віддати його в садік,бо він хоче до дітей,і самі не помітимо як за два тижні дитина буде реченнями говорити. От і я над цим задумалася,сама бачу як він хоче компанії ;)

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Але ви ще не маєте з чим порівняти, не було ще безкінечних соплів і ОРЗ, не було адаптацій з істериками і.т.д.
Хоча щиро вам бажаю того оминути!
Ви можете вже водити дитину на розвивашки до дітей, не обов'язково чекати садка, за одно і підготуєте дитину поступово до розлуки з мамою

Offline Устина

• Своя Мамка
    • Награды
Ми пішли в садок в два роки, раніше без мене майже не лишалась і не хворіла. Вересень походили до обіду, жовтень- дома а в листопаді вже лишалась на цілий день. А адаптацію хай краще в садку пройде ніж в школі

Offline Viren

• Активна Мамка
    • Награды
Цього і найбільше боюся,що почне хворіти,а як хворе одне то друге автоматично, це я про свою меншеньку. Просто в мене така дитина,що повторює все за іншими дітьми і дуже любить компанію,а мене категорично відмовляється слухати.я йому пояснюю,вчу а він в мою сторону і дивитися не хоче,такий характер. От і думаю,що можливо там підхід знайдуть..

Offline Устина

• Своя Мамка
    • Награды
У мене доця дома не хоче ні малювати, ні ліпити, ні букви вчити, а в садку все робить

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +548/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене те ж саме
і їсть все, добавки просить, і спить вдень
для нас режим дуже важливо, а якби не садок, то дотримуватися його нереально вдома
з ними багато займаються в садку
по хворобі не пропустили жодного дня в садку
Умение летать на метле – вот и всё, что отличат ведьму от обычной женщины. МЭРИЛИН МОНРО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Однозначно. Дитина повинна ходити у садок. Вона мусить адаптовуватись і пристосовуватись до соціуму. Потім дитині буде легше адаптуватись у школі.
Якщо є можливість сидіти з дитиною дома, то можна давати дитину в садок на пів дня, до сну. А вже дома ложити спати.

Offline Viren

• Активна Мамка
    • Награды
І я почала задумуватися над тим щоб спершу пробувати давати на пів дня,до сну. Подивлюся як там буде поводитися,і від цього залежатиме чи піде на день,чи ще вдома лишатися.