Автор Тема: Якщо є можливість сидіти вдома з дитиною Ви б її віддали в садочок?  (Прочитано 2370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
 :hi
а мені здається що то залежить від батьків, зокрема від мами, в кожного з нас своє виховання і свій неповторний світогляд!!!
Моя старша ходила в садок, бо я працювала (ми малу приводили саму першу і забирали останню), але коли я народила другу дитину, то старша перший рік (для неї то була середня група) рідко ходила в садок,  з об'єктивних причин (менша постійно хворіла від народження тому до двох місяців ми абсолютно, в міру можливого, відсторонювались від великого скупчення людей/дітей), а потім ходила тільки до обіду, мені було зручно забирати її, ми багато часу проводили разом, гуляли, займались разом... В старшій групі у неї навіть мови не було щоб залишатись в садку на цілий день, а тепер зі школи не можу забрати...
Якби у мене була фінансова можливість, то я б віддала меншу дитину в садок не повного дня, і більше часу проводила з нею. В кожному садку є свої любимчики, над якими трясуться і тільки ті діти, котрі мають сильний характер виживають, для слабких - це сильний стрес, можливо і на все життя!..
Я за те щоб дитина була в соціумі, але для цього не потрібно ходити в державний садок, бо то є совок, нажаль декілька молодих вихователів поки не в силі змінити систему, до поки буде працювати старше покоління... і я з великою радістю не давала б свою малявку наступного року в держ садок, але мушу йти заробляти копійки...  d24
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Сказали спасибо: tanyar, ledi_eM, ната25, Badyaka

Offline Indi

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 21.07.14
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Звісно що віддала б в садочок,я шо тю тю і мені вільного часу не треба))але мені сидіти вдома нажаль не світить((

Ой не прочитала перший пост,а лиш назву теми. Я водила старшу дитину по можливості коли здорова, і шукала б альтернативні методи лікування,але не у всіх випадка бо інколи дійсно без антибіотиків не обійтись
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nirvana

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2,7
  • Ваше справжнє ім’я: Виктория
вважаю що дитяий садок-необхідний для дитини.Але вже після 3-3,5років.

На думку більшості психологів, 2-3-річна дитина ще не дуже-то потребує спілкування з однолітками. У більшості випадків, дитячий садок для таких маленьких дітей стає непростим випробуванням і може стати причиною важкої депресії і численних стресів

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
стає непростим випробуванням і може стати причиною важкої депресії і численних стресів
Це, якщо не повезло з вихователями. Нас випадково записали в яслі, страшенно не хотіли. Але за пару місяців зрозуміли, що нам повезло. Дитина ходила без проблем, від самого початку, а деколи приходиш, а вона не йде - грається

Offline Alino

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 р
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Ми пішли в яслі і не жалію. Ходить по півдня, привикає до дітей, вчать віршики, пісеньки, їсть садочкову їду, а от вдома перебирає харчами. Нічого поганого в цьому нема, що дитина спілкується з собі подібними. А то б сиділа вдома і маніпулювала бабусею щоб включили їй мультики, а бабуся ж не відмовить... От і буде сліпнути перед телевізором поки я не прийду

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Як на мене, дитина має ходити в садочок, головне, щоб повезло з вихователями  d78
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 4 р., Олександр - 7 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Як на мене, дитина має ходити в садочок, головне, щоб повезло з вихователями  d78

Чому? Дитині перш за все потрібне спілкування з рідною мамою, а не з " чужою тьотею".  Дитячі садки - це пережитки минулого.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +403/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія

Чому? Дитині перш за все потрібне спілкування з рідною мамою, а не з " чужою тьотею".  Дитячі садки - це пережитки минулого. І мама може зайнятися своїми справами спокійно. :)

Якщо хороший садок і вихователі, то бажано, щоб дитина ходила. Вдома створити такі умови для розвитку важче. Там нові друзі, заведений порядок, режим, професійне навчання, гуртки, адаптація до колективу, в компанії дітки краще їдять... А мама з дитиною може погратися і після обіду до вечора. З ясельок рекомендують забирати діток о 16 год. (при можливості звичайно). Якщо хороший садок, то це тільки плюс.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nightwish

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
Я теж сиджу з молодшою донечкою в декреті,а старшого синочка дала з вересня в садочок,спочатку дууже хворів,особливо,коли на цілий день залишала..тепер вже краще,веду в садок тільки до обіду,спимо дома,хворіємо менше,з'явились в синочка друзі,став набагато самостійнішим,багато цікавого навчивя..вторинна соціалізація є дуже важливою для дитини після 3-х років!

Offline ezenelya

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Якби сиділа вдома - водила б на гуртки, але не в садок - тепер порахувала - дешевше на гуртки і користі з них більше, а ніж у садку, як син каже "мені нудно тільки гратися", а я ще як згадаю ці нові-старі солдепівські ранки на свята - ніякого креативу, ні змін.

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Якби мала можливість, то давала би лиш до обіду)

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +213/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда

Чому? Дитині перш за все потрібне спілкування з рідною мамою, а не з " чужою тьотею".  Дитячі садки - це пережитки минулого.
от іменно-сіплкування.Але дітьми в давнину няні займались і годувальниці були і гувернантки.Тобто не наванням і не організацією дозвілля і діти ті були вихованими та повагу мали дуже до батьків.А зараз...Я ні за садок і не проти нього.В ідеалі-приватний.Та зі сном та з харчуванням.але ск. б це коштувало і є такий у місті один і то під прикриттям і на 10 діток максимум....Точно ми не в Європі...

Сказали спасибо: Badyaka

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Я в садок теж не давала. Маю можливість бути з дитиною вдома. З лютого ходимо на танці і час від часу на розвиваючі заняття. З вересня уже стабільно буду давати у садок неповного дня.
В держ садок віддала б тільки тоді якби була хороша робота і велика потреба в грошах.
Сподіваюсь найближчим часом дошкільну освіту реформують і щось зміниться на краще.

Сказали спасибо: gruzinochku, Badyaka

Offline Zhuvunka

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
Моя донечка ходила тиждень в садочок.Вихователі займались дітками,що постійно плачуть,а моя сиділа І гралась,сказала донечка,що їй набридло лише гратися І слухати як діти плачуть І мамкають.Бо вона хоче робити якісь завдання.

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А скільки вашій дитині?

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +534/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Точно ми не в Європі...
В Європі( в німеччині ) сажок до 12 години
Найкращіе в житті — безкоштовно і безцінно: обійми, посмішка, друзі, поцілунки,сім"я, сон, кохання, сміх і гарний настрій!
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
Чол жін светри ін одяг з Туреччини - ТМ Adnan Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +213/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Точно ми не в Європі...
В Європі( в німеччині ) сажок до 12 години
??
з ранку і до 12:00 чи до 00:00?