Автор Тема: Якщо є можливість сидіти вдома з дитиною Ви б її віддали в садочок?  (Прочитано 3451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +569/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
До 12 дня, в чехіі теж так і в америці приблизно по часу.
За інші не скажу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Anya1985

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
моя подруга в Німеччині водить малу з 7 до 17..тобто аналогічно як і в нас(ну трохи скорше забирає)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +569/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана

це, мабуть, приватний або спеціальний. Вихователі там не мають стільки багато годин працювати в місяць як в нас. Тому так
Звичайний державний тільки до обіду. Родичка водила свого в державний. Тепер працює в державному школі- садку, то він від понеділка до п"ятниці включно круглодобово, або так як ви написали зранку автобус забирає і ввечері відвозить додому
але там дуже важкі діти хоч з сімей з нормальним достатком, з ними обов"язково психологи займаються

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Anya1985

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
щойно перепитала) ходять в звичайний, державний.

Подумала і додала ще: 05 Вересень 2016, 10:57:57
вихователі можливо і не працюють стільки годин, я не в курсі,але є варіант позмінно щоб..то таке. Але людям так само як нашим на роботу, тому щоб до обіду, то не варіант ніяк..

Offline Віка555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
я би не відділа в садочок, якби була така можливість не працювати і займатися дитиною

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 4 р., Олександр - 7 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
я би не відділа в садочок, якби була така можливість не працювати і займатися дитиною

Я Вас в цьому на 100% підтримую. Ви мабуть дуже хороша і любляча мама)

Offline Maryashka.l

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад 8років Олежик 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +146/-0
    • Награды
У мене так зі старшою дитиною було - не давала в садок поки була можливість бути вдома. Та певні обставини все змінили. І дитина пішла в садочок. d112

Offline Anya1985

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
а якщо дитина сама хоче в садочок? і прагне спілкування з дітками

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +348/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
мій прагнув спілкування, але оскільки була меньша дитина, то я в садочок не давла. пішов 4,5 роки. і уже не хоче ходити. просто його там один хлопчик обіжає, а він у мене добряк, здачі не дає. але йому обідно, що його обіжають, то каже, що не хоче ходити через це

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
мала пішла в садок в 3 (до садочка майже не хворіли),і та ж сама історія...пару днів ходить і два тижні вдома...антибіотик завжди ,навіть в інфекц.попали з ангіною, потім малий народився, то він почам з 1 місяця хворіти ,бо мала його заражала ,бо всі в одній кімнаті були. то нам 2 рази виписували справку ВКК (якась комісія) на 2 місяці сидіти вдома ,щоб не втрачати місце в садочку. то так нам садочок дався. і я забрала її. одразу перестала хворіти (але дизбактеріоз не можемо до цих пір вилікувати, не знаю що там з печінкою ще). тепер боюсь малого давати. тут складне питання...жертвувати здоровям дитини заради соціалізаціі (вона і без садочка дуже дружелюбна)? малого буду давати але якщо піде те саме ,теж заберу. мені потрібна здорова дитина. як варіант ,приватні розвивалки. 

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
а якщо дитина сама хоче в садочок? і прагне спілкування з дітками
Садочок не єдине місце, де діти можуть спілкуватися з іншими дітками. Мудрі батьки можливість такого спілкування можуть забезпечити і в інший спосіб.

Сказали спасибо: i_rene

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Звичайно, що бувають різні ситуації та обставини, коли батьки змушені відавати своє чадо в дитячий садок - треба йти на роботу і т.д. Але, в мене завжди викликало здивування, коли це роблять мами, які цілими днями сидять вдома. Складається враження, що власні діти просто заважають вдома!

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
мої близнята були вдома, ми робили все, і ліпили пластиліном і вирізали аплікації і стільки всякої всячини переробили, що зараз в початковій школі абсолютно не маємо проблем, те саме з сином, не бачу необхідності віддавати в садок, коли маю можливість бути вдома, і міцніший, і спокійніший , і з дітьми вміє спілкуватись
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
Складається враження, що власні діти просто заважають вдома!
Ну не можна бути такою категоричною. Все залежить від дитини і садка, вихователів, та ще багато іншого. Я допустим задоволена садком на 100%, донечка дуже любить туди ходити, зараз сидимо на "канікулах", то каже що вже не може дочекатися коли вже піде в садок. Зустрічаючи вихователів десь у магазині, мала їх обнімає і така щаслива! З дітьми там дуже гарно займаються, я б точно не змогла скільки переробити, бо і по дому багато справ є, та й собі хочеться час приділити.
Але якби мені не так повезло і дитина не хотіла ходити в садок, були б якісь проблеми в групі чи ще щось, то напевне теж би сиділа з нею вдома.

Сказали спасибо: Maryanka, Jessica

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Цитувати
Складається враження, що власні діти просто заважають вдома!
Ну не можна бути такою категоричною. Все залежить від дитини і садка, вихователів, та ще багато іншого. Я допустим задоволена садком на 100%, донечка дуже любить туди ходити, зараз сидимо на "канікулах", то каже що вже не може дочекатися коли вже піде в садок. Зустрічаючи вихователів десь у магазині, мала їх обнімає і така щаслива! З дітьми там дуже гарно займаються, я б точно не змогла скільки переробити, бо і по дому багато справ є, та й собі хочеться час приділити.
Але якби мені не так повезло і дитина не хотіла ходити в садок, були б якісь проблеми в групі чи ще щось, то напевне теж би сиділа з нею вдома.

Як на мене, сім'я - найкращий інструмент соціалізації дитини.  Але від батьків це вимагає багато "жертв". Якщо батьки не хочуть, займатися дитиною, або не мають на це часу і можливості, то садочок і вихователь змушені цю функцію взяти на себе.

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Знаєте, як виникли перші садочки? Спочатку їх називали - "захоронки", перші з яких з'явилися наприкінці 19 ст. в Європі по різних церковних парафіях (католицьких, протестанських).  Засновувалися в першу чевргу для бідних дітей, батьки яких тяжко працювали і не мали часу займатися вихованням своїх дітей. Що з того часу змінилося? Зараз, як правило, а садках діти,  батьки яких зайняті зароблянням  на "хліб насушний". Ось і все!