Автор Тема: Як виїхати в Америку без грін карти назавжди ?  (Прочитано 18538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +360/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
а які переваги студентськї візи? я просто тільки починаю цікавитись тими питаннями, то вас трошки помурдую, якщо ви не проти
СП бейблейдів та арен Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
а які переваги студентськї візи?
пишу про візу F-1, бо бувають ще і інші.  Не знаю чи можна d100,даю посилання на офіційний сайт посольств США в Україні.Читайте всю інформацію там. ( Для того щоб побачити посилання: Register or Login] )
Про себе напишу: зараз,як на мене,більше шансів отримати саме візу на навчання ніж туристичну. Сама пробувала в жовтні подавати на туристичну-відмова,як і в більшості.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +360/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
вікові обмеження існують?
СП бейблейдів та арен Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
    • Награды
Ще додам, щоб Ви могли орієнтуватися в цінах.
Витрати на туристичну візу складають - 160 $ за вхід в посольство (але оплату потрібно здійснити виключно в гривнях і виключно по курсу який встановлює посольство США.Станом на 27.02 курс становить 27 грн\1$) Тобто це 160*27=4320 грн. Ще потрібно заповнити анкету на англійській мові на сайті посольства США (можна зробити це самому,якщо не знаєте англійської гугл Вам в поміч або заплатити людині яка заповнить цю анкету для Вас.Ціни різні - від 400 грн) Маючи заповнену анкету і оплачений вхід можна записуватися в Київ на співбесіду. Чекати проходження співбесіди і в разі успішного "екзамену в консула" - Ви можете стати володарем 10 річної візи.Яка дозволяє перебувати на території США 6 місяців в рік.(термін перебування Вам ставлять виключно вже коли Ви прилітаєте в США).Туристична віза не дає права на офіційну роботу.
Витрати на візу студентську набагато більші,але і шанси її отримати теж. Оплати: коледжу\університету за розгляд вашої заявки 150$+25$, здача екзамену TOEFL -180 $, переклад Вашого диплому\атестата з школи від 140$ і вище, оплата SEVIS (обов.язкова для студенської візи) 200$, вхід в посольство 160 $. Отримуємо 855 $ + якщо іти вчитися в коледж\університет то потрібно шукати стипендії їхні або платити за навчання. Плата залежить від факультету,штату... Це тільки на 1 людину (ту,яка збирається вчитися) Чоловік та дитина тільки оплачують додатково вхід в посольство. Плюсом в цьому я бачу можливість отримання візи в чоловіка та дитини,якщо жінка отримала студентську візу. Віза ця в ідеалі на 2 роки,(з правом кататися Україна-США і навпаки. весь цей період студент має право вчитися і працювати,дитина безкоштовно ходити в державну школу, а чоловік "тут трохи пролітає", бо не може офіційно працювати. Але може теж іти вчитися. Процес навчання може бути безкінечним,тому що Ви можете кохних 2 роки подавати на інший факультет або здобувати іншу ступінь. Або знайдете там роботу і отримаєте робочу візу,яка теж дозволить Вашій сім.ї знаходитися біля Вас.

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-2
  • You can do anything, but not everything.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Nicolas 4 year
  • Ваше справжнє ім’я: Lena
Не мае в Америцi безкоштовного навчання. Для туристiв з такою вiзою F1 навчання коштуе в 3 рази дорожче, нiж для людей, якiпроживають в данному штатi. Якщо за навчання людина з такою вiзою не може оплачувати- вiзу iй не продовжать. В мене oдна подруга, з якою ми разом малих до росiйськоi школи водимо, приiхала до мами з такою вiзою. Вже 5 рокiв чекае, коли green card можна отримати. Не все так просто. Вона не мае права працювати, а iй необхiднобрати не меньше 20 годин навчання в коледжi в тиждень та ще оплачувати за це. Iй 37 рокiв, живе з мамою, працюе нянею та чистить дома з 5 годин ранку.

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
Не мае в Америцi безкоштовного навчання.
Не погоджуюся. І маю на те підстави: моя подруга закінчила Мед. університет в нас в Франківську і поступила на аспірантуру в США на безкоштовне навчання.Вже 6 місяців як вона там, не платить за навчання ні копійки, працює в аптеці. Вона в штаті Ілінойс.
Лєна, а в якому ти штаті живеш?
Дівчата,можна знайти гарні гранди на навчання.Але потрібно час і терпіння. Є різні форуми на яких люди обговорюють якраз про навчання в Америці, про те як отримати гранд. (Для того щоб побачити посилання: Register or Login])

Offline notukoАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Яна
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Привіт дівчата :hi хочу поділитись своїм досвідом
Брат сьогодні отримав американську туристичну візу. Допомогла нам в одержанні візи одна візова фірма, вона повністю його підготувала до цієї співбесіди. Якщо комусь цікава більш детальніша інформація , звертайтеся

Сказали спасибо: svitlana88

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок Святославчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Мене зараз також дуже цікавить питання еміграціі в Штати. Цією весною виіхала величезна кількість людей, знайомих та малознайомих. Тому виіхати цілком реально, але так щоб було як повернутися і з правом на роботу то це складно. Хіба що мати шалене везіння і виграти Грін карт.

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Ще одне. Кум от у червні також іде в США, візу відкрили йому за формою В2. З його слів, пів року він зможе перебувати в Штатах, а пів року - тут. Загалом це йому обійшлося в 12 тисяч зелених. Головне муляж, що він дуже забезпечена людина з солідною роботою-зарплатою. Що йому й забезпечила одна людина з Києва.

Offline Olka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +457/-2
  • Щастя у ваших руках, не опускайте їх!;))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
12 тисяч зелених

Ну і дарма втрачені гроші!
В мене знайома людина з малими статками відкрила таку візу сама!!! Звісно, що там допоміг друг з коштами, який закинув гроші на рахунок в банк, а потім зняв їх.

І ще багато залежить від самої людини. Треба мати везіння, щоб відкрили візу і бути впевненим на співбесіді.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мда, 12 тисяч, я в шоці! За що??? Теж маю знайомих, які таку візу відкрили самостійно,  правда вони справді забезпечені і мають багато нерухомості.   Я розумію, що можна заплатити певні кошти за всякі липові доки, але ж не 12 тисяч d111

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Дівчата, такі гроші за те, що він начебто працює у солідній фірмі, юрист якоі з ним на співбесіді, гроші на рахунок і т.п. У цю суму входять ще й білети на літак у дві сторони. Увесь пакет, так би мовити. І таким способом іде не одна людина.

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Щодо везіння, то точно! :(

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ще одне. Кум от у червні також іде в США, візу відкрили йому за формою В2. З його слів, пів року він зможе перебувати в Штатах, а пів року - тут. Загалом це йому обійшлося в 12 тисяч зелених. Головне муляж, що він дуже забезпечена людина з солідною роботою-зарплатою. Що йому й забезпечила одна людина з Києва.
Не одні знайомі платили за це 5 тис за двох (за одного така ж ціна), і вже благополучно вилетіли, дехто 6 міс тому, хто кілька днів, а хто на днях летить.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline notukoАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Яна
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Цитувати
щось дуже дорого він заплатив :oox. Мій брат за таку саму візу ( повний пакет так як ви пишете, правда без білетів ) заплатив 1200$, сюда ще входила моральна підготовка до співбесіди з консулом( що і як треба говорити як себе поводити і т.д.
А за 13000$ можна було зробити робочу візу у них

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Я от собі тепер думаю, що то залежить від тієі людини, що допомагає з еміграцією. Хтось заробляє більше, а хтось менше.

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Напишіть, будь ласка, якщо можете в приват агенства через які робили візи.