Автор Тема: Допомога з АліЕкспрес!  (Прочитано 27260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Допомога з АліЕкспрес!
« Reply #102 : 17 Листопад 2014, 13:29:53 »
Це стандартний трек - думаю скоро почне відслідковуватись, не переживай.  ;) В мене таке було, що починав відслідковуватись через тиждень після відправки.
А от з таким не стандартним треком як в мене зустрічаюсь вперше
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #103 : 17 Листопад 2014, 14:01:34 »
Виявляється, що з другою моєю посилкою, як каже моя мала взагалі пєчалька  :( Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  - трек складається лише з цифер, в інтернеті пишуть, що це просто прикриття для безтрекової посилки  :( Залишається тільки чекати повідомлення з укрпошти, а як не дійде - відкривати диспут  d24

Offline Сашуля

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #104 : 18 Листопад 2014, 08:16:31 »
дівчата підскажіть що в моїй ситуації. Посилку відправляв тиждень, нарешті написав 3 дні код, але я його неможу відслідити пише China Post, не получили посылку # RJ241306780CN. Це що, означає що він мені так і не відправив чи то ще не видно?

Offline Manana1981

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оленка-11,5,Вікторія-8,5р,Софія-4,5р,Анастасія-1,6р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #105 : 18 Листопад 2014, 12:02:24 »
То ще не видно,десь за 7-10 днів вже буде відслілковуватися.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #106 : 18 Листопад 2014, 12:43:15 »
Ой, дівчата, може я не правильна, але за 2 роки ні я, ні мої друзі, жодного разу ніколи не прослідковували свої замовлення, просто стараємся забувати за них мінімум  на місяць, і згадуєм лише перед закінченням терміну, якщо вони ще не прийшли, але переважно всі в термін від 3 тижнів до 2 місяців і так приходять. Особливо ті, хто робить дуже багато замовлень, чи організатори СП,як була Юля Шанелька, думаєте вони сидять і слідкують за кожною посилкою? та вони б вже давно загнулися d27 тому я ніколи над цим не парюсь... Ну ще можу глянути, якщо закінчується термін 2 місяці, посилки немає, тоді щоб писати продавцю чи відкривати диспут, перед тим можу глянути чи видно де та посилка, але так щоб відразу за пару днів сидіти і переживати де вона, чи відправили, куди попала, я таким ніколи не займалась, і не парилась, досі і потреб не було. І так якщо я по факту посилку вчасно не отримаю, мені байдуже де вона в програмі, відкриваю спір на повернення грошей і все.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 18 Листопад 2014, 12:48:55 »
 d27 Я почала відслідковувати після того, як мені на нашій любій укрюпошті "забули" принести повідомлення, а потім, нарахували за зберігання по 5,5 грн. за кожен день  d16
На початках після заказу переважно не відслідковую посилки, а от тижня через 2 ... d27 

Offline Сашуля

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #108 : 18 Листопад 2014, 14:22:56 »
Дякую за відповідь, бо я вже щось почала хвилюватися. Того року багато речей замовляла, то на другий день після оплати мені зразу відправляли і до 20 днів посилка вже була у мене, а тут щось так довго

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 18 Листопад 2014, 18:40:55 »
Цитувати
на нашій любій укрюпошті "забули" принести повідомлення, а потім, нарахували за зберігання по 5,5 грн. за кожен день  
На початках після заказу переважно не відслідковую посилки, а от тижня через 2
Ну через 2 тижня рідко який товар приходить, хіба дорогий, в районі 100 доларів і більше, тоді продавці переважно через Сингапур відправляють, тому так швидко за 10-15 днів. Але якщо всякі дешеві дрібниці до 50 доларів,то вони  через Росію і Німеччину відправляють, довшим шляхом, і приходять в середньому за місяць, в окремих випадках до двох. А перед новорічними святами і травневими, то і взагалі загубитись може чи йти 3 місяці. Тому я про посилки згадую вже коли мені з почти дзвонять, щоб я за ними прийшла d27 або вже як більше, ніж 1,5 місяці прийшло, тоді думаю над відкриттям диспутів, але вже стільки разів було, що я відкривала диспут, мені продовжували ще на 2 тижні термін очікування і я отримувала товар в цей строк і закривала диспути. А ви хіба не вказуєте свій номер мобільного і домашнього і вам не дзвонять з почти, коли приходить посилка?
У мене навіть було таке, що я якось замовила товар на адресу своєї подружки, але оскільки я платила, то і своє прізвище написала, але свій мобільний (тепер якщо я замовляю комусь іншому, то і адресу і прізвище пишу тої людини, а не своє, щоб не бігати за чужим товаром по місті, але телефон даю свій). То про ту ситуацію, вже майже 2 місяці пройшло, а товару все не було, подружка раз на тиждень бігала на почту питати де він є ...я відкривала диспут, продовжували термін, десь так тягнулося майже до 3 місяців. Короче потім якось нарешті подружка їх там всіх на вуха підняла, шукайте посилку, то вони знайшли, але сказали що їй не дадуть (хоч у неї прописка по тій адресі на Пасічній), а лише мені в руки, бо на моє прізвище, а я живу в іншому районі. Ну ладно, думаю поїду до них як звільнюсь в кінці тижня, а вони мені дзвонять на мобільний, чому я посилку вже давно не забираю, що вони її назад вже готуються відправляти, бо у них вона стоїть виявляється вже аж місяць ! Ну то я їм там скандал влаштувала, як це давно посилка, коли подружка весь час бігала по неї, казали нема посилки, а коли знайшлася, не хотіли дати в руки, а я живу в другому кінці міста, то тим більше звідки мала знати, що є посилка, коли вони ні дзвонили, ні повідомлення не писали. Словом якщо ви на Пасічній, то не дивно, бо там почта така дурна, і то я ні копійки не заплатила за так званий простой.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #110 : 18 Листопад 2014, 19:42:57 »
На тому сайті відстеження, що я дала, не треба відстежувати щодня. Система сама визначає рух  посилки і надсилає дані на е-мейл, ну а тут вже видно, що й до чого.
Може, якби відстежував кожен свою посилку. то б не було того, що з СП Китай. Можна було кожному мати трек і відстежити, поки був час для відкриття диспутів. Бо Одній людині то справді напряжно справитися)

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Manana1981

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 18 Листопад 2014, 22:48:32 »
Дівчата поясніть мені,бо я щось не розумію , відкрила я диспут, продавець його прийняв , як це розуміти ,мені повернуть гроші чи ні?і через скільки? робила це вперше тому й питаю.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 19 Листопад 2014, 01:21:14 »
Якщо продавець повністю погодився на ваш диспут, то гроші вам поступлять на протязі 10 днів, але по тому курсу, який буде на момент зарахування коштів.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 19 Листопад 2014, 08:46:20 »
Цитувати
Ну через 2 тижня рідко який товар приходить, хіба дорогий, в районі 100 доларів і більше, тоді продавці переважно через Сингапур відправляють, тому так швидко за 10-15 днів. Але якщо всякі дешеві дрібниці до 50 доларів,то вони  через Росію і Німеччину відправляють, довшим шляхом, і приходять в середньому за місяць, в окремих випадках до двох.
Я багато замовляла з Алі і це все знаю  d27 Дуже часто посилки приходять через днів 20-30 (можливо мені просто везе z5), а от 
Цитувати
А ви хіба не вказуєте свій номер мобільного і домашнього і вам не дзвонять з почти, коли приходить посилка?
Домашнього в мене немає. Мобільний вказую постійно. І НІ РАЗУ!!!! мене з пошти не удосужились перезвонити. Вони й повідомлення приносять через раз  d141 Тому доля посилки коли вона потрапляє в Україну мене хвилює куди більше, ніж поки їде по Китаю  z5 Бо якщо замовляю якусь дрібничку, а повідомлення не приносять і мені треба заплатити майже ще так само - це вже зовсім не цікаво  d24 Живу не в Пасічній, але мені здається, що на укрпошті майже повсюду такий бардак

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #114 : 19 Листопад 2014, 08:49:20 »
Дівчата, за зберігання посилки на укрпошті платите тільки тоді, коли повторне повідомлення вручено під розписку, згідно їх правил. Тому не ведіться на таке, вас розводять на гроші. Хай вчасно носять повідомлення!

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 19 Листопад 2014, 09:15:37 »
Оксана,  :bo Дякую

Offline Manana1981

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 19 Листопад 2014, 09:26:44 »
Дякую.

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +146/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #117 : 19 Листопад 2014, 12:52:37 »
Дівчата, поясніть що робити. В мене до відправки товару лишилося 12 год. Продавець провалився крізь землю (є підозра,що це були шахраї). Що робити коли ці 12 год. до відправки стечуть??? куди звертатися??? і чи повернуть гроші?

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 19 Листопад 2014, 12:55:54 »
Які проблеми, нема товару, вернуть гроші.