Автор Тема: Допомога з АліЕкспрес!  (Прочитано 25145 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МaryAnna

• Активна Мамка
  • Репутація: +70/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Допомога з АліЕкспрес!
« Reply #68 : 12 Листопад 2014, 09:56:06 »
Цитувати
Дівчата, вчора робила 5 замовлень на Алі, там курс був в Приватбанку 15,6грн, а мені банк порахував видно з тими відсотками по курсу 16,5грн, або приблизно 6% від суми комісія чи то що в тому банку, треба піти в них спитати oox бо друзі казали, ніби якісь зміни на Алі, тепер вони ще якусь комісію вроді беруть, може то разом з комісією банку так і виходить xmm
а також вчора робила там замовлення  - там у кожного продавця по різному буває і плата за доставку і ціни на один і той же товар різні - ви самі собі обираєте, я завжди обираю фрі шіпінг і все. На алі нічого не помінялось. А у приват банку якраз відбулись зміни у них вчора валюта у безготівкових рахунках була 16 грн рівно
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #69 : 12 Листопад 2014, 10:20:19 »
Та я не перший рік самостійно замовляю на Алі, знаю як товар вибирати, і завжди тільки з безплатною доставкою d27 але завжди все було просто, який курс долара, так і знімало мені з рахунку, а тепер я не можу визначити, як вони ту комісію рахують...навіть, щоб просто для себе знати, на яку суму розраховувати...
Наприклад вчора одна річ коштувала 8,5$, зняло 140,26грн, друга річ 8,65$-вийшло 142,74грн, ще було 2,09$-зняло 34,49грн, далі були суми більші, тобто це виходить по курсу 16,5, якщо перевести...і так всі були речі плюс-мінус

Offline МaryAnna

• Активна Мамка
  • Репутація: +70/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #70 : 12 Листопад 2014, 10:56:57 »
то всьо приват банк "мутить" я вчора півдня з менеджером в приват 24 переписувалась, бо запланувала покупку на алі порахувала по їхньому офіційному курсу - а мені постійно смс приходить що недостатньо коштів.... а то вия вляється безготівковий курс вищий від готівкового, хоча такого ніколи не було  d24

Offline PozutuvchukАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #71 : 12 Листопад 2014, 10:57:56 »
Цитувати
скаржитися в систему Аліекспрес.
куди це скаржиться замовила в одного продавця і рейтинг був і відгуку хороші але пропав  магазин його і він сам не відписується.щей номери рекларацій не правельні d105
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 12 Листопад 2014, 11:03:51 »
Цитувати
то всьо приват банк "мутить" я вчора півдня з менеджером в приват 24 переписувалась, бо запланувала покупку на алі порахувала по їхньому офіційному курсу - а мені постійно смс приходить що недостатньо коштів.... а то вия вляється безготівковий курс вищий від готівкового, хоча такого ніколи не було
А я вчора пів вечора не могла взагалі в приват зайти, то робила покупки не знаючи, чи мені там грошей стане d27
Я собі зараз перерахувала, якщо курс був по 16, то мені за комісію та перевод валюти зняло по 3,13%, це якщо точніше d27 короче я тут вже різні варіанти розрахунків прикидую, бо дуже мутний той банк d100

Цитувати
куди це скаржиться замовила в одного продавця і рейтинг був і відгуку хороші але пропав  магазин його і він сам не відписується.щей номери рекларацій не правельні
Просто відкривайте спір і все, що немає товару, і постачальник пропав, Алі вам гроші поверне.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на "Ти"
    • Награды
« Reply #73 : 12 Листопад 2014, 11:17:10 »
Цитувати
Просто відкривайте спір і все, що немає товару, і постачальник пропав, Алі вам гроші поверне.
Поки відкрила спір на один товар буду чекати що напишуть може появиться продавець  я так хотіла тих наборів d24
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #74 : 12 Листопад 2014, 11:29:17 »
 :hi Я сьогодні взагалі зранку по Привату хотіла перевести на електронну картку гроші в долари, щоб розрахуватись за замовлення по аліекспрес, то не переводить. mish Пише, що у звязку із нестабільною ситуацією коливань валюти тимчасово опція переведення грошей в валюту призупинена. d143

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 12 Листопад 2014, 12:09:51 »
Цитувати
Поки відкрила спір на один товар буду чекати що напишуть може появиться продавець  я так хотіла тих наборів
Там у спорі дається кілька днів на те, щоб продавець прийняв пропозицію повернути гроші, або відхилити чи запропонував щось своє, а якщо за ці пару днів він не появиться і не прореагує на спір, то система вам автоматом гроші поверне на протязі 10днів від моменту закінчення спору, якось так. І ще й буде повертати, враховуючи уже курс, який буде на момент повернення (але той менший).

Цитувати
Пише, що у звязку із нестабільною ситуацією коливань валюти тимчасово опція переведення грошей в валюту призупинена
О, то й не дивно, що вчора весь вечір таке з Приватом творилось, ні зайти, ні дозвонитись на лінію не могла, ще й гроші мені списувало дуже довго...але добре, хоч встигла d100

• Досвідчена Мамка
  • До мене на "Ти"
    • Награды
« Reply #76 : 13 Листопад 2014, 07:51:56 »
 d24 зловила я піжамки по 1,28 а продавець пише що немає їх це ж наглість відміняти замовлення як він пише  що ви робили у таких випадках я вже відмінила 3 шт тепер він знову пише відмінити інші d16

0665446308

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 13 Листопад 2014, 09:17:02 »
Не буває такої халяви, навіть на Алі, це як мінімум підозріло, тому я б відразу не велась на такі ціни, бо переважно це просто реклама їх магазину, максимум вони можуть нехай пару штучок першим кільком, хто встиг, продати, і то це в кращому випадку, а інші нехай купують по стандартній ціні, вони ж там також не дурні. Це проста реклама якомусь новому магазину, чи не популярному, от і все, а нормальний продавець, в якого багато клієнтів, я думаю не буде такі фантастичні ціни ставити, а в розумних межах, тому відміняйте.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на "Ти"
    • Награды
« Reply #78 : 13 Листопад 2014, 10:01:03 »
тані в нього і відгуки добрі і репутація не маленька уже d112

0665446308

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 13 Листопад 2014, 10:13:57 »
Памятаю ще колись Юля з СП Китаю казала, щоб не вестись на нереальні суми, бо то реклама або шахраї, вишлють якийсь непотріб чи брак, то я собі запамятала d100

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +634/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #80 : 13 Листопад 2014, 17:12:54 »
 d138 замовила по акції малії костюмчик. Заходжу щоб перевірити статус, мені пише що продавець відправив товар  і таке:

Цитувати
Напоминание:
Защита Заказа закончится через   38дн 15часов 7мин. 5секунд  .
1. Если Вы довольны полученными товарами, пожалуйста, нажмите "Подтвердить получение товара".   
2. Если Вы не получили товар или не удовлетворены его состоянием, Вы можете "Открыть спор" до истечения срока Защиты Заказа, иначе заказ закроется автоматически.   
3. Если Вы хотите продлить срок Защиты Заказа, Вы можете связаться с продавцом самостоятельно или нажать "   Запросить продление Защиты Заказа ", чтобы передать заявку продавцу.

Тепер тре чекати поки прийде посилка чи як? Замовила вперше (ну ніби вдруге, але тоді мені повернули гроші)  :xo-xo
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

• Досвідчена Мамка
  • До мене на "Ти"
    • Награды
« Reply #81 : 13 Листопад 2014, 17:20:50 »
все тепер чекаєте на свій товар як прийде тоді і відмітете що прийшов і поставите оцінку продавцю
там в низу є номер треку по якому можете відстілдковувати товар але десь за 10 днів

0665446308

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #82 : 13 Листопад 2014, 17:28:22 »
Цитувати
Пише, що у звязку із нестабільною ситуацією коливань валюти тимчасово опція переведення грошей в валюту призупинена.
d24 А я розрахувалась карткою - то гроші зняло, а на Алі пишуть, що платіж все ще перевіряється (вже півтори доби mish)
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +634/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #83 : 13 Листопад 2014, 20:50:54 »
Pozutuvchuk дякую за підказку  :flv буду надіятись що до Миколая прийде  :xmm

тепер такий костюмчик наполовину дорожчий
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 13 Листопад 2014, 21:09:57 »
Цитувати
А я розрахувалась карткою - то гроші зняло, а на Алі пишуть, що платіж все ще перевіряється (вже півтори доби)
У мене теж таке досі висить по одному замовленню за той акційний день