Автор Тема: Еко-продукти  (Прочитано 5155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Re: Еко-продукти
« Reply #17 : 21 Червень 2012, 23:19:33 »
дуже рада тому, що у нас є город,  хоч і наробишся добряче, проте знаємо що їмо z4 черешні, полуниці ніколи не купую, трішки почекаю, але їстиму те, що сама нарву. молоко, сир тільки домашні у людей купуємо, хоча ті пластикові бутилки мене смущають, мій тато називає їх "гумак" і стараємося не користуватися. ще дуже люблю домашні компоти, на крайняк перекип"ячена вода, мінералку негазовану хіба що в лікарні вживаю, додому таке не купуємо :)

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #18 : 21 Червень 2012, 23:36:44 »
Моя свекруха, город обожнює  :), то маємо все своє, майже нічого не купляємо. Вона дуже любить тим займатися, то огірки і помідори по кілька сортів,а минулого року ми мали білі баклажани  z1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
« Reply #19 : 25 Червень 2012, 08:33:04 »
і ми собі город організували.і молоко берем від однієї корови вже три роки по 9 літрів на тиждень,то я сама сметану,вершки збираю,роблю сир,йогурт,іноді маслопробувала плавлений сир.зимою,коли корова теля виношувала і молока небуло-то була ціла біда купити молочне в магазині,особливо молоко і сметану.бурда натуральна
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Регіна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
« Reply #20 : 06 Березень 2013, 13:02:58 »
Є спеціальна органічна продукція. Вона повнна мати своє маркування. Такі продукти можна замовити через інтернет. Але обовзяково питайте про сертифакацію.

Мясо і молочні вироби теж повинні мати пеціальні євпропейські сертифікати. Оргнічну їжу можна купити на сайті: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #21 : 06 Березень 2013, 22:14:33 »
Дівчата, я от над чим задумлася. Ми вирощуємо продукти в себе на городі, але насіння все одно купляємо. Як правильно вибираєте? Адже зараз більша половина насіння генно-модифікована  d143
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Регіна

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Регіна
« Reply #22 : 27 Березень 2013, 12:14:02 »
Можна через інтернет зерно таке купувати. Воно теж має своє специфічне маркування.

Offline вишня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #23 : 31 Березень 2013, 21:20:10 »
Еко-продукти,то мій пунктик.. :)в магазинах нічого практично не купляю.Овочі вирощую на своєму городі,за роки напрактикувалась...завела недавно кізоньок :)молоко і сир козиний маю свій(до речі,якщо козу тримати в чистоті,молоко нічим не пахне)сметану і сир коровячий беру у добрих знайомих,це важливо,нікого не хочу лякати,але треба знати в кого брати,щоб і корова не була хвора,і в сімї тих людей ніхто не хворів на такі хвороби ,як туберкульоз...сир твердий варю сама,хліб печу сама(спеціально везла пшеницю молоти,на камяні жорна,щоб був хліб їз цільнозернистої муки)смак не порівняти з магазинним z4мясо теж беру тільки,якщо знаю,що годоване натуральними кормами,бо тепер багато годують хімією,якщо на продаж...на базарі мясо переважно вирощене на самій хімії,щоб там не казали продавці...я знаю це...наробляюсь,як рабиня Ізаура z5,але знаю що їм...

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #24 : 31 Березень 2013, 21:44:46 »
Цитувати
сир твердий варю сама,
а який варите? Маєте якісь цікаві рецепти?

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 01 Квітень 2013, 11:29:59 »
Цитувати
Адже зараз більша половина насіння генно-модифікована
Звідки така інформація? Таке насіння коштує дуже дорого, бо це не простий процес. А якщо ви маєте на увазі насіння з маркуванням F1? то це не ГМО, а гібрид, тобто декілька схрещених сортів. Наскільки екологічну продукцію ви отримаєте залежить тільки від вас.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #26 : 01 Квітень 2013, 23:52:27 »
Цитувати
Звідки така інформація? Таке насіння коштує дуже дорого, бо це не простий процес.
моя свекруха завжди купляє насіння в інтерфлорі та в сільському віснику. От я передивляюся пакуночки з насінням, і  в більшості виробник Голландія. Наскільки я з наю, то в Голландії майже все насіння ГМО  d104

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
« Reply #27 : 02 Квітень 2013, 09:01:03 »
Ясно, просто я все насіння беру українське.

Offline вишня

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 02 Квітень 2013, 22:32:35 »
Цитувати
а який варите? Маєте якісь цікаві рецепти?
Так,звичайно,з радістю,поділюсь:(не знаю,чи в цю тему,якщо щось,то модератори перенесіть)
Отже,приблизно на 1 кг домашнього сиру(не дуже сухого) 1 літр молока(молока може бути більше,тоді сир буде ніжніший)1 ч.ложка соди,1ч.ложка солі,1 яйце,100гр масла(можна 200гр,тоді сир жирний вийде)в непригараючу посудину вливаю молоко,закипячую,помішуючи,всипаю розкришений сир(можна блендером розбити,або просто руками) і на легесенькому вогні пару хвилин,коли відділиться сироватка,тоді на марлю на друшляк,щоб стекла сироватка.Тим часом,збиваю яйце із сіллю,содою...коли вся рідина стиче,в чистий баняк чугунний,або не пригораючий вкидаю масло,сирну масу і на маленький вогонь,весь час енергійно мішаючи,щоб не пригоріло,коли маса стане схожою на плавлений сир,вливаю яйце із содою,не прпиняючи мішати,варево,почне швидко рости,не лякайтесь, :)а  виливайтев зазделегідь ,приготовлену миску чи каструльку,застелену пергаментом,коли вистигне можна їсти,але смачніший,якщо його обсипати з усіх сторін сіллю,і на тиждень в холодильник,тоді зникне смак соди і набере сирного аромату...можна замість сиру використовувати кисле молоко,дуже ніжний виходить..сироватку не виливаю,а випікаю хліб,млинці...

Offline вишня

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 02 Квітень 2013, 22:50:37 »
Додам,що роблю ще сир,типу *Фета*,з козиного молока,але можна і з коровячого..Отже,купляю в ветаптеці пептин(такий фермент)спитати,вони знають...упаковка розрахована  на 100 л молока,але не лякайтесь,я беру буквально пару крупинок,розчиняю в теплій водичці (трішки) і вливаю в тепле, десь 35*с,молоко...розмішую,солю,коли зробиться ніби кефір ,на марлю притискаю,як сир домашній.Як витече вся сироваткаприсолюю ще,можна їсти..зберігається ,або в тому розсолі:сироватка+сіль,або заморожую...

Offline квітослава

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна-Марія 2рочки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #30 : 04 Квітень 2013, 14:09:16 »
я теж купую продукцію молокія,задоволена.молоко в паперових пакетах.як колись,ще б в банках скляних випускали було б краще для здоровя.я вирощую сама цибульку зелену.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
« Reply #31 : 04 Червень 2013, 11:03:03 »
Дівчатка, така класна темка!!! Доречі багато "еко"продуктів можна виростити у себе вдома на підвіконні або на балконі! У насіннєвих магазинах є великий вибір і балконних помідор і огірків, що дуже дивно, можна ананаси вирощувати в квартирі і каву!!! У мене ростуть помідори, огірки, кабачки, лимони і мандарини (цибулька зелена - це само собою)!! :*

Offline galohka

• За мир і свободу
  • Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #32 : 03 Листопад 2013, 20:52:23 »
До речі на вул. Галицька, навпроти банку "Фінанси та кредит" відкрили магазин екопродукти. Не була, як зайду напишу. Можливо хтось скоріше там побуває, то напишіть.

Offline олюсичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #33 : 24 Січень 2014, 23:21:57 »
оті мене цікавить цей магазин на Галицькій,може хто там купував щось?