Автор Тема: Альтернативна енергетика - це екологічно!!  (Прочитано 1977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PshenychkaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Степан
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Погіршення екології змусило суспільство шукати альтернативу для задоволення енергетичних потреб. Всі ми знаємо, що природні енергоресурси не вічні, і рано чи пізно вони вичерпуються.
Є різні альтернативні джерела отримання енергії, але в даній темі хотіла б поговорити про наше сонечко, яке може нам дарувати енергію!
Всі ми користуємось еко-товарами, бо вони не шкідливі і т.д... а чи задумувались Ви про альтернативні джерела, які не шкодитимуть екології??
Яке ваше ставлення до сонячних батарей??
Скільки часу піде на їх вибір, пошук та встановлення??
І найголовніше, можете собі уявити: скільки користі ми принесемо природі!?! і не меншої користі для свого гаманця: чим яскравіше світить сонце - тим більше грошей ми економимо  :) :bo
А що скажете про банальне утеплення будинку??? Помічаєте зв"язок: тепліше в хаті - менше витрачаємо світла чи газу щоб обігріти будинок, таким чином менше забруднюємо навколишнє середовище!!

Offline VV

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Їжа для лінивих
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
Дуже актуальна тема, особливо на теперішній час! Нестача електроенергії, газу... Думаю вже зовсім близький той час що "пасивне" виробництво захопить і нашу країну з головою!
Щей якщо врахувати що обіцяють машинку - Tesla на наш ринок)))) той від пального можна відмовитись.  Повна незалежність!
Із тисячі кішок не зліпити одного тигра.