Автор Тема: Грін карта в Америку!  (Прочитано 22223 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Грін карта в Америку!
« Reply #17 : 18 Лютий 2015, 20:18:43 »
Цитувати
але його родичі дуже задоволені.
та ясно, що задоволені....нам би куди тільки би не тут  d27
маю знайому, яка вже багато років там живе, теж виграла карту через фірму, ризикнула й поїхала, правда декілька років віддавала тут борги фірмі.....тепер вже все гуд  :bo
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #18 : 18 Лютий 2015, 22:10:17 »
От не розумію, навіщо віддавати свої кровні якійсь конторі, якщо можна зробити все самому? Так, колись багато хто заповняв ті анкетки на вулиці чи з газети вирізали, я в тому числі, але пішла в ту фірму на Донцова, сказала, що не потребую їх послуг в заповненні заявок на Грін кард і щоб вони стерли всі мої дані зі своєї бази.

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #19 : 18 Лютий 2015, 23:58:28 »
то лиш в Америці є така система? в Європу нічо такого нема?

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 19 Лютий 2015, 01:00:29 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
то лиш в Америці є така система? в Європу нічо такого нема?
Лотерея Green Card з легалізацією тільки в Америці, а так можна в Канаду, там є якась програма Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #21 : 19 Лютий 2015, 11:56:59 »
Я знаю, що зелена карта лиш в Америку. Я просто питаю чи нема такої програми в якісь інші країні Європи, я не чула про такі, тому питаю може є, а я не знаю d112

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #22 : 19 Лютий 2015, 11:59:28 »
Америка це країна емігрантів, так історично склалося, а Європа дуже консервативна в цьому плані, тому щоб отримати легальне проживання, то треба прикласти чимало зусиль....

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 19 Лютий 2015, 15:24:58 »
Я знаю, що зелена карта лиш в Америку. Я просто питаю чи нема такої програми в якісь інші країні Європи, я не чула про такі, тому питаю може є, а я не знаю d112
Зазвичай в країнах Європи, Америці, якщо ти проживаєш 5 років, показуєш, що всі ці роки сплачував податки в їх країні, перфектно знаєш мову, історію, гімн, доказуєш, що ти є патріотом цієї країни, то є можливість отримати їх громадянство

Offline goldi

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: даруся
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #24 : 08 Березень 2015, 10:20:53 »
не знаю чи допоможе це вам.але ось-на Донцова-ви прізвище,в кого підписували контракт знаєте,бо колись там правцювала(правда викладачем анг мови на курсах,але всі знаємось).Якщо десь світиться Валерій Дорожкін,то він дуже хороший і досить порядна людина,проведе всі документи та переклади, а ви там тільки пару разів на співбесіду та в Київ на профогляд поїдете(однак бере за свої послуги дорого-можете торгуватися,збивати ціну,бо час такий, що гроші так просто не варто викидати).
Якщо вам задорого і ви хоть мінімально володієте мовою-то відмовляйтесь.Дзвоніть в посольство в Київі,кажіть ,щодо вашого кейсу мають доступ якісь шахраїї і що ви б хотіли поміняти номер кейсу-це довга рутина,можуть зразу відмовити, а можуть і подзвонити у Варшаву у головний офіс і там можуть дати згоду на зміну номера справи-кейсу,після довгих перевірок ваших даних(там треба буде вам заново заповнити анкетку, та завірені копії документів відправити).

Offline goldi

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 08 Березень 2015, 10:30:00 »
На майбутнє,хочете заповнити Green Card-прочитайте всі форуми,там є детальний переклад і пояснення,що і де писати.В Google перекладач забивайте переклад ваших прізвищ і вулиць.якщо нема де подивитись-я про закордонний паспорт.Там все реально самому заповнити!!!!!! Або просто попросіть вчительку  англ мови ваших дітей чи знайому,хай вам на листочку напише(можна зразу хай в інтернеті,але треба бути впевненим,що людина вкаже ваш імаел, а не свій -а потім буде вам дзвонити,як усі ці посередники  :maf
Краще вже з вами хай заповнює,або ви просто самі заповните з листочка-зразка і гаранттія 100%.Копію всього збережіть і наступного року просто повторите процедуру.
грати можна довго і нудно: можна ви\грати зразу,можна через 10 років, а можна і ніколи9це категорія колишні військові,міліціонери і ще кілька).
Виграш-це справді випадковість+ квота,яку держава (США) дає на кожен рік,відбирають по потребі країни,робочі, інженери,ай тішники,генії,медпрацівники.

Offline goldi

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 08 Березень 2015, 10:34:03 »
Про Європу,є тільки різні програми:ОПЕР(по французьки пишеться),Work and Travel .для дорослих,після 35-нема нічого,крім заміжжя,спадку або офіційні роботи в цій країні і проживання на її територіїї більше 5 років( в кожній країні своя категорія,може бути і більше, є 3 роки в Угорщині(не впевнена,щось таке пам'ятаю).

Offline goldi

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 08 Березень 2015, 10:37:14 »
А на початок,вводите в інтернет пошуку вашу програму +слово форум.Люди вже стільки розумного понаписували,що краще за будь-кого вам там  все і порадять.

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #28 : 08 Березень 2015, 11:19:43 »
привіт! можливо хтось стикався з таким, що потрібно відновити грін карту і чи взагалі таке можливо? Людина знаходиться на Україні уже 7 років, до того двічі була в США 9 і 7 міс.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 08 Березень 2015, 12:26:55 »
привіт! можливо хтось стикався з таким, що потрібно відновити грін карту і чи взагалі таке можливо? Людина знаходиться на Україні уже 7 років, до того двічі була в США 9 і 7 міс.
А як її відновити, якщо людина вже більше року (допускається 2 роки за серйозних і пред"явлених посольству потреб) не перебуває в США? Уже все, ніхто нічого не відновить, шанс в трачено

Цитувати
ви б хотіли поміняти номер кейсу
Ніхто не міняє кейс намбер, просто потрібно випрошувати в них номер справи і це може затягнутися на кілька місяців, але воно варте того. До речі, спілкування з посольством у Києві відбувається виключно по електронці і коли вони відпишуть. що приїдьте до них, попередньо роздрукувавши це запрошення, щоб пред"явити офіцеру, щоб пропустив

Цитувати
а можуть і подзвонити у Варшаву у головний офіс
Вже десь 3 роки як все робиться через Київ, Варшава нічого не вирішує.

Offline goldi

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 08 Березень 2015, 12:38:52 »
Писала з власного досвіду-був такий випадок.Розгляд справи йшов у Варшові и відповідь отримали саме звідти.Було це весною 2013 року.Ось так ;)))

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 08 Березень 2015, 21:10:57 »
Писала з власного досвіду-був такий випадок.Розгляд справи йшов у Варшові и відповідь отримали саме звідти.Було це весною 2013 року.Ось так ;)))
Десь після такого мабуть і зінили місце проведення співбесід з Варшави у Київ, бо за свіжою інфою знаю, що всі питання вирішуються тільки через Київ

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #32 : 03 Квітень 2015, 16:43:38 »
Ми грин карту играэм уже 10 рокив и без результатно :/

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #33 : 03 Квітень 2015, 17:20:40 »
Дівчата,  а яким способом вас повідомляють про виграш ? Я знаю, що то треба дивитися десь на їхньому сайті,( чи щось таке) є список людей які пройшли. Так багато інформації прочитала, і десь зустрічала що приходить повідомлення на електронку (чому власне і питаю , бо щось там мені написали), а в листівці, яку роздавали по місту, вказано в одному з пунктів:
Департамент ніколи не повідомляє про виграш електронною поштою.
Тож цікаво,в який спосіб ви дізнаєтесь про виграш чи відмову.