Автор Тема: Грін карта в Америку!  (Прочитано 21182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Грін карта в Америку!
« Reply #442 : 18 Листопад 2017, 14:38:46 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Підкажіть ,будь ласка, при заповненні цьогорічних анкет, чи можна використовувати минулорічні фото?
За правилами, ні, але робіть як знаєте, можливо це буде причиною дискваліфікації вашої анкети

Подумала і додала ще: [time]17 Листопад 2017, 08:02:24[/time]
вперше подала цього року.Чому так?Бо насправді в разі виграшу-от думаю-куди там їхати і з чим?Насправді не надто впевнена в знайомих закордоном і гроші треба немалі....Тому якось і хочеться і водночас-страх.а як там
Невже ви думали, що на блюдечку все подадуть? Роботи там дуже багато, в клінінговій компанії точно знайдете, все у ваших руках, звичайно, що потрібно мати на першу пору десь 2-3 тис дол, щоб мати за що купити їсти, оплатити рент квартири чи кімнати, але воно того варте, якщо у вас тут робота не фонтан і перспектив гарно заробляти немає d112
що  я думала-моє особисте.Наївною не була ніколи.Просто того і не подавалсь.Бо 3тис.доларів-для когось і ця сума  непосильна

Сказали спасибо: Христуся, Jessica, Ключик

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #443 : 18 Листопад 2017, 21:49:40 »
Ми колись орендували магазин у людей, які виграли грін карт. Жінка виграла. Мали тут нерухомість, бізнес. Чоловік ніяк не міг "знайти себе" в США, " тужив" за домом і повернувся. А жінка працювала мийницею вікон в хмарочосах  d112

Весело... Чесно? В їхньому випадку мені б та Америка була не потрібна, не розумію людей, котрі багато добилися тут, є успішними і так пруться жити в Америці, виграють ГК, все або половину спродують, розчаровуються там і з підігнутим хвостом повертаються в Україну
Жінка залишилася і син 14років, заради дітей їдуть.
По вашій теорії одні невдахи мають їхати туди?
Якщо людина забезпечена тут і готова на брудні роботи в еміграції, то це багато говорить про перспективи в цій країні.
Та ні про що не говорить, просто люди думали, що будуть так казково жити там як і тут, але там долари на деревах не ростуть, треба добре попотіти, а ше є така штука як податки (вони реально величезні), страхування авто, медстрахування, а це колосальні суми в рік. Багато можу розповісти про американське життя, скажу одне, що туди варто їхати тільки щоб заробити гроші, а так всюди добре, де нас немає ;)

Подумала і додала ще: 18 Листопад 2017, 21:51:47
Підкажіть ,будь ласка, при заповненні цьогорічних анкет, чи можна використовувати минулорічні фото?
За правилами, ні, але робіть як знаєте, можливо це буде причиною дискваліфікації вашої анкети

Подумала і додала ще: [time]17 Листопад 2017, 08:02:24[/time]
вперше подала цього року.Чому так?Бо насправді в разі виграшу-от думаю-куди там їхати і з чим?Насправді не надто впевнена в знайомих закордоном і гроші треба немалі....Тому якось і хочеться і водночас-страх.а як там
Невже ви думали, що на блюдечку все подадуть? Роботи там дуже багато, в клінінговій компанії точно знайдете, все у ваших руках, звичайно, що потрібно мати на першу пору десь 2-3 тис дол, щоб мати за що купити їсти, оплатити рент квартири чи кімнати, але воно того варте, якщо у вас тут робота не фонтан і перспектив гарно заробляти немає d112
що  я думала-моє особисте.Наївною не була ніколи.Просто того і не подавалсь.Бо 3тис.доларів-для когось і ця сума  непосильна
Невже думаєте, що всі, хто туди їхав, мажори та олігархи? Та люди позичають гроші, беруть кредити і т.д., щоб виїхати, головне, щоб було бажання, а гроші на таке завжди знайдуться!

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #444 : 18 Листопад 2017, 22:29:46 »
Моя така думка,що якщо тут нормально живеш,то і не варто туди пертись і працювати будь-де,зато в Америці. 
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: RoksolanKa

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #445 : 18 Листопад 2017, 22:37:12 »
в мене таке враження, що я тут ще  і не жила((.Хіба як вийшла заміж і то якийсь недовгий період часу.А так - все дитинство - сім'ї
 важко було і потім в дорослому моєму віці зараз - також не просто.Я не так з ціллю заробітку - як справді хотіла б бути там і там є все таки деякі знайомі і дуже давно.Можливо я б навіть і у них працювала.Тільки напевно так і є - якщо мова буде недосконала - то на щось хороше  і неможливо буде розраховувати.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #446 : 18 Листопад 2017, 22:53:34 »
в мене таке враження, що я тут ще  і не жила((.Хіба як вийшла заміж і то якийсь недовгий період часу.А так - все дитинство - сім'ї
 важко було і потім в дорослому моєму віці зараз - також не просто.Я не так з ціллю заробітку - як справді хотіла б бути там і там є все таки деякі знайомі і дуже давно.Можливо я б навіть і у них працювала.Тільки напевно так і є - якщо мова буде недосконала - то на щось хороше  і неможливо буде розраховувати.
О, бачите, у вас є люди, які зможуть підстрахувати та допомогти в період адаптації, це вже добре :bo
Щодо мови: там є спеціальні вечірні безкоштовні курси англійської, тому при бажанні можна ходити, якщо буде час, але звичайно, що без їх освіти на хорошу роботу годі сподіватися.
Я б їхала з двох причин: освіта для дитини та заробіток, готова важко працювати для цього

Сказали спасибо: Маша86, svitlana88, gruzinochku

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +588/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #447 : 18 Листопад 2017, 23:16:19 »
Цитувати
туди варто їхати тільки щоб заробити гроші, а так всюди добре, де нас немає ;)
А я от реально не рощумію тих людей, які батрачать за кордоном і в основному нелегально (легальні роботи в Європі для українців з'явилися відносно недавно), потім тут вибудовують хати. А по факту бідують на старість на мінімальну пенсію. Кому ще розуму хватило квартири купляти, то хоч здати мають що. Але таких не так багато, бо тож треба вибудуватися вище сусіда. d110
Цитувати
Я не так з ціллю заробітку - як справді хотіла б бути там
аналогічно. Хто хоче, той досягає. Знаходять роботу по професії, перекваліфіковуються. Залежить від цілей людини. Якщо просто заробити грошей, то будуть ніким там вічно навіть з грін карт.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Jessica, Едель

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #448 : 18 Листопад 2017, 23:38:18 »
Ми , наприклад, чітко знаємо, що б там робили . На позичених грошах, ще й не маючи  хоча б по 10 тис на чол запасу, то хіба заміж вийти там

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #449 : 18 Листопад 2017, 23:42:54 »
Цитувати
Знаходять роботу по професії, перекваліфіковуються.
Не на все можна перекваліфікуватися, більшість спеціальностей вимагає навчання і це коштує не малих грошей, от як пощастить вам туди попасти, побачите як на практиці не все легко, особливо, коли в тебе сім‘я. Одинакам значно легше.

Подумала і додала ще: 18 Листопад 2017, 23:44:26
Ми , наприклад, чітко знаємо, що б там робили . На позичених грошах, ще й не маючи  хоча б по 10 тис на чол запасу, то хіба заміж вийти там
Глибоко помиляєтеся ;) Ну хіба ви хочете одразу купити авто та житло, тоді і 10 тис на душу не вистачить

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #450 : 18 Листопад 2017, 23:47:11 »
Якби не знала про що говорю, то не писала б. Звичайно, що дипломи менеджера, маркетолога і т.п. 100 років там не потрібен. Треба везти туди знання, а не тільки тупо заповнювати гк або мати затребувану спеціальність. Перекваліфікуватися дешевше тут, а там підтвердити. Щодо конкретики, звісно, секретів розкривати не буду  ;)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #451 : 18 Листопад 2017, 23:52:44 »
RoksolanKa, щоб тяжко працювати, то не треба. А щоб ЖИТИ і вчитися - треба.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #452 : 19 Листопад 2017, 00:29:47 »
Ну дай Бог, щоб у вас все були так як запланували ;) Багато рідних та знайомих виїхали в США і на практиці найбільш амбіційні і ті, хто були впевнені, чим займатимуться там, в ітозі розчарувалися, бо зняли там рожеві окуляри d112 Тому краще готуватися до гіршого і з великою насолодою прийняти в 100 раз краще, ніж думав. Іт‘с май опініон :)

Сказали спасибо: Ключик, svitlana88, Ауроратен

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #453 : 19 Листопад 2017, 12:04:41 »
RoksolanKa, ви зовсім не зрозуміли думки , яку я хотіла донести. Не обов'язково їхати в Америку, щоб тяжко працювати, можна і поближче. Ви так впевнені, що зможете там працювати важко, ніби щороку їздите збір ягід чи ін подібні роботи.
Я маю приклади людей,які були успішні тут і там такими теж є. Я краще на такі приклади орієнтуватимуся. Є і на форумі дівчина, яка доклала немало зусиль, щоб виїхати в Канаду. В таких і в еміграції життя складеться. Грін карт не єдиний спосіб емігрувати, просто найлегший, не потребує зовсім ніяких зусиль. Потім опиняються перед фактом, що тут все продали, а там нічого не вмію, навіть мови навіть на рівні подай-принеси не знаю, а амбіцій повні штани, вчитись "та куди там, вже стара" або інтелекту маловато, от і лишаються чорні роботи.
Зрештою, від моменту виграшу до "виїхати" є достатньо часу, щоб хоч мову підтягнути, та навіть цього не роблять, бо думають, що як там вже є якийсь однокласник чи сусід чи родич, то життя як сир в маслі буде.

Подумала і додала ще: 19 Листопад 2017, 12:08:31
Цитувати
краще готуватися до гіршого і з великою насолодою прийняти в 100 раз краще, ніж думав.
Почитайте філософію багатства і бідності і ви зрозумієте чому ви не праві.

Сказали спасибо: Ароматна, marmyladka, Slava

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #454 : 19 Листопад 2017, 12:22:11 »
Треба ставити ціль і нехай маленькими кроками, але йти до неї. Сидіти і чекати грін карт -це тупо. Я вірю, що коли настане момент, коли мені для повного щастя не вистачатиме грін карт, то я її виграю. А марити все життя про неї в надії, що Америка все змінить, сенс?  d110 люди з достатком виїзджають з України не тому, що їм все мало і мало. Інші причини.
Цитувати
хто були впевнені, чим займатимуться там
якщо тут протирали штани в кабінетах, то там явно буде скрутно  d104

Сказали спасибо: Ароматна

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #455 : 19 Листопад 2017, 14:00:20 »
Немає сенсу далі вести діалог, в кожного своя думка, вважаю, що покладати занадто багато надії на еміграцію та свято вірити, що це ліки від всіх хворіб - тупо.

Подумала і додала ще: 19 Листопад 2017, 14:03:38
Цитувати
Вам допомогло це читання? Мені цікаво тільки на власному досвіді, а так, я можу теж багато чого порадити почитати, але на практиці все виглядає по-іншому, теорія - повна туфта!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #456 : 19 Листопад 2017, 15:30:59 »
Немає сенсу далі вести діалог, в кожного своя думка, вважаю, що покладати занадто багато надії на еміграцію та свято вірити, що це ліки від всіх хворіб - тупо.
та я про це ж саме пишу )))

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #457 : 19 Листопад 2017, 20:15:28 »

Подумала і додала ще: [time]19 Листопад 2017, 14:03:38[/time]
Цитувати
Вам допомогло це читання? Мені цікаво тільки на власному досвіді, а так, я можу теж багато чого порадити почитати, але на практиці все виглядає по-іншому, теорія - повна туфта!
оооо остання фраза-така правда.......Я через цеперестала багато-що читати.Толку з того.Тренінги можна проводити та проблеми -більшість-надалі не вирішенні.Мені таки не здається-але у мене більшість цих проблем в гроші втикається.То хоч радує......Що це не проблеми.Раз їх можна вирішити за гроші))

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Beby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #458 : 07 Травень 2018, 20:15:49 »
15 травня результат виграшу грін карти, а того року було 4 травня, а  то думаю чого не можу глянути(