Автор Тема: А що відчуває дитина при відлученні від грудей???  (Прочитано 6407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
"Слава богу, докормила до двох і відлучила, - так говорила мама світловолосого хлопчика, що зосереджено грає в пісочниці. - Поїхала на 5 днів, а сина залишила з мамою. Представляєте, повертаюся, а він зовсім інший, якось відразу подорослішав. Та і мама його моя підстригла. Дивлюся на нього - це вже не моє пухнасте ведмежа, а доросла людина".

продовження тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
да ця стаття позиціонує, що відлучення це страшно трагічно, :(
я, в принципі, збираюся до двох років годувати, якщо молочко буде ттт, а потім поступово відлучати, мені так маман нарадила, бо сказала, що різко - це швидко, але страшно травматично, але треба буде схему якусь розробити, а може є хто, хто вже через це пройшов? якщо так, то як ви робили?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я плакала як читала.......попалася мені ця стаття коли мама померла.............
я вірю що малюк сам відпаде, відбудеться так зване природнє відлучення. Я навіть незаморочуюся думати те як це зробити.Тут як в житті "Хочеш розсмішити Бога, розкажи свої плани"  z5
Головне правильний підхід .  ІМХО

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
цілком з тобою згідна z1, до трьох років стопудово наїсться :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Не факт, що до 3 років наїсться  d140
Моя донька їла більше 4 років  :8 І ще б їла , якби я дуже не захворіла, і не змогла вже її годувати d79
Сина буду годувати, поки буде просити. дай Б-г бути всім здоровили :*

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Во-во, здоров"я головніше за стереотипи, встидання чи незручності.

Ти просто молодчинка, а дітки поспражньому щасливі!!! d22

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
я вірю що малюк сам відпаде, відбудеться так зване природнє відлучення.
ага, розбігся. Мій Андрій бігав смоктати цицю навіть тоді коли там молока вже не було. Я теж зволікала з відлученням поки не почала помічати, що воно таки створює деякі незручності. Ну ніби нічого критичного, але спати вкладався по півгодини, ми могли гуляти по місті, а дитина вчепиться  і дай і все і так щоп"ять хвилин. Ну і  як не стало молока, тоді вже зрозуміли, що треба відучати. Просто відволікали його увагу, постійно доросла їжа, прогулянки десь... Зі мною якраз була моя мама і чоловік взяв відпустку, так що все пройшло легше, аніж я думала. Не сказала б, що Андрій якось змінився, таке саме малятко, але от спати почав значно краще (і я з того була щаслива як слон, бо за 2 роки вже забула як це, нормально спати).

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а ми кльово спимо ттт, мала то з одного боку цицюню то з іншого, і нічка нормально минає, всі задоволені z1

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
ага, розбігся.
в кожного  свій підхід та своя думка.   

хто знайомий з поняттям природнього батьківства (материнства) і віддають йому перевагу то позитивно реагують на подібну інформацію.
Все відбувається в комплкксі з іншими чинниками. Всьому є причина. Буває що дитина вже більшенька, 1,5-2роки. починає дуже часто просити груди то одна мамуся почне відлучати мовляв то привичка чи ще тщось, а інша буде ще більше давати, причиною ж може бути стрес, переляк чогось, а груди це захист для дитини, незалежно від віку 6місяців чи 2роки.
В кожного є право вибору, і своя думка, повторюся.
мене одне дратує, що мама годує 3міс, 7міс., рік то чутє похвалу від оточуючих., а от хто довше то помічає косі погляди, перешіптування за спиною, коментарі в слід. Я то на це все не реагую, та багатьом матуся це мішає для довготривалого  вигодовування.

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
А моя педіатр казала,що годувала малу до 5 років.Останні 2 вже було по вечорах,перед сном і тільки...
А от свекруха була свідком такого випадку. Якось приїхали до однієї жінки в гості,було в неї день народження,гостей в хаті багато.Почалась оф. частина з привітаннями і т.ін.,її а 4 річний малий все ходить за нею і ціцю просить.та каже почекай трішки,зараз дам. А він довго не думаючи,як загне матом до неї,типу к.....мама ціцьку дай. То там всі аж охнули. Ну і відповідно основна тема для розмов на цілий вечір була,чи варто так довго годувати,щоб в тебе оце так ціцю просили.   

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
От мій синуля тільки що розплакався і ніякі забавки не діють, але як тільки дала груди - все...тиша в домі і дитинка солодко спить.
А з приводу
Цитувати
А він довго не думаючи,як загне матом до неї,типу к.....мама ціцьку дай.
Це ж явно не всі діти так висловлюють свій протест чи вимогу. Це вже питання виховання, а не терміну відлучення від грудей. ІМХО

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
моя педіатр казала,що годувала малу до 5 років.Останні 2 вже було по вечорах,перед сном і тільки...
А от свекруха була свідком такого випадку. Якось приїхали до однієї жінки в гості,було в неї день народження,гостей в хаті багато.Почалась оф. частина з привітаннями і т.ін.,її а 4 річний малий все ходить за нею і ціцю просить

Мені таке неподобається, це якось негарно виглядає, такий великий , а цицю їсть.Несхвалюю.
Для мене це до 2-х років, до 2,5р. максимум.

Для мене коли дитина сце груди в 4 р.,це таке ж якби хлопчик в 8р.спав з батьками, якось неетично і негарно d112

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
От мій синуля тільки що розплакався і ніякі забавки не діють, але як тільки дала груди - все...тиша в домі і дитинка солодко спить.
Це точно,Алла, груди це золоте діло, самий кращий спосіб заспокоєння і так гарно дивитися як воно маленьке цмокає d9,але ж всьому є міра, не до 4-5р. d128

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Ну якщо дитина в 5 років постійно біля маминих грудей тусується, то я з тобою згідна, Таня, але на ніч вдома тихенько разок дати груди можна і 4-річній дитині, хоча я би максимум до 2,5 років годувала

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
Ну незнаю, я б так довго не тягла, але то таке, кожен собі вирішує як хочу, я б довше 2-хнегодувала.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
як загне матом до неї,типу к.....мама ціцьку дай
Н-да, що ще можна тут сказати якщо дитина в 4 роки матом свариться d111.
Грудне вигодовування "форева", буду годувати скільки буде молоко або малючок сам відмовиться. Я так кайфую коли він цицю їсть це ж сплошне задоволення d9.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я свою вже пару раз думала  відлучити, та все якось ставало шкода і як вона просила я давала. та вже можу сказати, що на обідній сон ми можем обійтись без груді . останій раз думала, що точно лишуГВ (коли ЛОР мені наговорив багато чого d16 чого в мене приблизно немає, а коли взяв знімки всі і добре подивився то каже слава богу йдіть додому і годуйте своє маля спокійно, ой то інша тема) от і після того я собі сказала буду кормити доки я і доця небудем готові до відлучення d25 головне щоб здорові були! я дурепа  d110 навіть після походу до лікаря груди полином помастила та дала донечці одну і казала кака а вона попробувала та так бідненька скривилась і дивилась на мене жалісно і каже кака а в самої на очках сльози, і чого я така дурна що всіх послухала d16!