Автор Тема: А що відчуває дитина при відлученні від грудей???  (Прочитано 6023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
І мій гарбузик :) таке робить. Особливо, як сижу перед компютером...прибігає, сідає мені на коліна, задирає футболку і нямає цицю то одну то другу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
то в них такий прикол  d30, нехай собі кайфують.

Цитувати
Думаю, що ми не зможемо відповісти на питання що відчуває дитина при відлученні від грудей????, тим більше, що дітки по різному ставляться до ціці
ми дорослі теж по різному ставимося до різних речей та ситуацій.Але слід залишається. І у всіх є неприємні відчуття просто в когось гостріші , а в когось ні. Я вважаю що дитина знає коли їй не треба вже циці , а не ми мами котрі собі можна сказати придумали цей час. Ми рахуємо роки, місяці. в дітей ще немає цього тому їм всеодно рік чи два вчора стукнуло. Все індивідуально, хтось в рік вже особливо до циці не звертається, а хтось у два так якби вчора народився. Але "насильству", примушенні НІ.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Цитувати
Я вважаю що дитина знає коли їй не треба вже циці , а не ми мами котрі собі можна сказати придумали цей час. Ми рахуємо роки, місяці. в дітей ще немає цього тому їм всеодно рік чи два вчора стукнуло. Все індивідуально, хтось в рік вже особливо до циці не звертається, а хтось у два так якби вчора народився. Але "насильству", примушенні НІ.
Іра, от цікаво, як ти будеш писати десь так через рік, якщо і надалі годуватимеш синочка.  d130
Я веду до того, що коли проходиш через певні речі на особистому досвіді, починаєш все бачити "в іншому світлі", тоді і категоричність зникає. ;)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
А моя так власно бере , другої рукою вільний сосок крутить, а як забираю руку,бо ж болить, то прям гарчить на мене і бє по моїй руці
Мій малюк таке саме робить z5

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А ще їсть одну, а потім двома руцями хватає другу і тягне в ротик d27 d27 d27

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
а я з народження кажу що годуватиму мінімум до трьох, і поки категоричність ніде не пропала)))) але бачу вже, що малюк особливо непереймається цицьою коли мене нема і без проблем засинає з будь -ким.
Я все завжди висловлюю лише з власного досвіду.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
ой! і ми ціцьомани! теж дуже переживаю як буду відлучати, бо Ніка протягом дня просить по кільканадцять разів, засинаєм з ціцьою... і так всю ніч, а як не даю то волає як навіжена.... нерви здають і я теж здаюсь d16. Та й таку їжу не дуже любимо... :(  а до літа хочу відлучати. d143

Offline Софіко

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
моя дитина дуже легко перенесла відлучення,хоча висіла на циці онлайн  цілодобово до трьох років z1.А відлучила її так,що вона жодного разу не заплака.Просто десь місяць до того я її готувала-розказувала,що прийде Новий рік,і дід Мороз принесе подарунки ,а молочко забере для маленьких діток.Вона мовчки то слухала,але продовжувала активно ремигати.І от коли вона прокинулася 1 січня і побачила подарунки,а цицю я перед тим намастила настойкою полину,і попробувала смоктати,сказала,що гірке і після того не хотіла і пробувати.Ось така сила навіювання z1.Хоча через кілька днів все-таки казала,що хай Дід Мороз забере подарунки назад,а молочко принесе,але все було спокійно.

Offline Виктория 123

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 3.Настя 17
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Мені здаеться,чим довше годуеш,тим тяжче  потім відлучити,можна гогодувати до 2-3(бо чим далі -вони розумніші),ДУЖЕ тяжко відлучити.В мене е знайома вона годувала до 7 років,то це для неі і для малого був такий СТРЕС d111,кошмар.Він міг до неі підійти на вулиці або в пижику підняти футболку і кричати :"Дай сісю!",а якщо получав відмову,то можете собі уявити...

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
В дуети "мама-малюк" ведучу роль має відігравати мама! d25 У два роки малюк вже МОЖЕ зрозуміти  і засвоїти правила поведінки на вулиці і в громадських містах. А завдання мами йому це доступно пояснити.  d79 Дитина має мати межі дозволеного.
З 2 рочків мої діти вже знали, що "сіся тільки вдома". Все крапка!
З 2-х річного легше побороти ніж 6-річного малюка  z3
В нас звичайно ж Є виключення (вилазки на пікнік на цілий день, чи на морі, чи велекі переїзди, особливо перельоти)
я годувала дуже довго, але проблеми з певедінкою нам вдалося попередити.
И відлучила просто давдяки поясненню і уговорам. Дитина все зрозуміла і перестала просити сісі.

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
я годувала до двох років, відлучала десь з місяць, мала ще десь місяць після відлучення просила: "мама дай маням, ну мама ну трошки маням дай", але з часом ніби заспокоїлась, хоча мені здається, що вона цей процес перенесла болісно, я груди нічим не мастила, точніше попробувала зеленкою мастити але мала її злизувала і далі брала груди як нівчому не бувало, то я просто набралась терпіння  і спочатку перестала давати на обід а потім на ніч (так як в нас це вже було годування лише перед сном)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
як же я переживала як то відлучати, коли, що ж буде з доцькою, як груди відреагують???  d16  а сталось усе якось саме собою, в 9 місяців, ні груди, ні моя Марі розставання просто непомітили  d104 мені так дивно було  d143
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline tetka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Ми теж дуже легко відлучились від грудей,мала нила може два дні і то вечером як нагуляється то згадає що ще не циняла,а я швиденько їй бутилочку з молочком всуну і вона забувала за цицю.

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ми теж легенько розстаємося з грудьми, синочку головне перед сном спертися на ціцю, як на подушку d27

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
Ми цицю гамаємо тільки вночі і то як заміню бутилочкою, то не трагедія.   

Offline божена

• Активна Мамка
  • Репутація: +63/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: марта
  • Ваше справжнє ім’я: божена
Наша маленька в 7 міс сама відмовилася від грудей.Сподобалась їй доросла їжа.Тай мені як "гора з плечей".На мою думку легше,коли дитина вже не потребує маминого молока

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
мій був якийсь притихлий (зазвичай бешкетник)
питав чи циця хвора, і все, якось дивно з розумінням і по дорослому себе вів, навіть мене жалів.
правда наступний раз попросив цицю через 5 міс., мені вже аж смішно стало, сказав, що буде цицю гамати.

в період відлучення, на відміну від мене він почувався краще, в мене депресняки були, сама на себе зла була, що відлучила... але фізично і присихологічно я була вимотана, стресів багато було, от і відлучила.
не жалію, що відлучила. малий почав краще їсти і спати. і я теж почала виглядати і відчувати себе по-іншому.

вважаю, що коли мати вимотана, стреси, то не потрібно засуджувати, що відлучила (годуючими більше як два роки, бо в нас уже пішла тенденція, щодо засудження тих, хто відлучає після року).