Автор Тема: Інтерв"ю з ховрашкою  (Прочитано 1109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ховрашкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Інтерв"ю з ховрашкою
« : 30 Серпень 2014, 13:51:53 »
Привіт, Мамки :flv 
От і мене зловили на допит d27  Найбільше не хочеться вас розчарувати, колись в шкільні роки, писати було найлегшим для мене, але тепер в силу часу, роботи, і зараз посто декрету d27 ловлю себе на думці, що важко висловити свою думку якось легко і цікаво. Тому вже побачим що з того всього вийде :xmm
Тепер по стандарту відповідаю:
Як ти потрапила на мамку?
Мабуть я не буду дуже оригінальною в цьому питанні, бо на Мамці зареєструвалась як і більшість за порадою подруг, але на той час ще ні дітей, ні чоловіка не було, тому форум мене не дуже цікавив d100  а от завагітнівши, я все частіше і частіше заходила на сайт, щось почитати, дізнатись...тобто спочатку це було моє основне джерело інформації.  Згодом почала дещо "підписувати"...а тепер вже якщо чесно навіть не пам"ятаю, як то мене так понесло d27  всі соціальні мережі я переросла, і доросла до свідомого форуму, який зараз є основним де я проводжу час в інтернеті :bo
Чому обрала такий нік?
Щодо ніку, то реєстрував мене чоловік. бо також не виходило, спочатку Туся написала (так тато мене називав,) потім Тася...а чоловіку (тоді ще просто громадянському) в той період часу чогось приспічило мене називати Мій ховрашок d16  що я навіть в неті шукала що то за таке звірйо d27  отак він охрестив мене "ховрашкою"...не можу сказати що з часом полюбила свій нік, але просто змирилась.
Розкажи про свій характер, як би ти себе охарактеризувала?
Ого, характер :xmm  взагалі як на мене то така гнучка штука, в яку наше життя постійно вносить корективи.
Можу сказати, що зі школи я була дуже позитивна, весела, компанійська і самовпевнена d100 Прагнення бути лідером в будь-чому інколи дуже заважало тим, що програвати мене ніхто не вчив, тому навіть в банальних іграх, програти -було катастрофою d107 ні, ви не подумайте, я не істерила, не плакала, просто внутрішньо злилась на себе, чи на обставини :xmm  Я не мала обмежень в фінансах, в увазі, в друзях в хлопцях...тому коли вже пройшов час, можу сказати, що напевне до 16 років я була впевненою в собі дівчиною.  А потім змінились люди, місце проживання, почалось студенське життя, де все треба починати з нуля :oox  скажем так, це мене трохи "вибило із колії! та опустило на землю...проте, зараз я дуже рада що все ставалось так, як і мало бути, це неоціненний досвід, робота над собою, які мені сильно пригодились :xmm  Зараз до речі, мене б вже не вистачало на компанії, веселуху, це було і відійшло, тепер хочеться спокою :k58
От думаю про негативне, є в мені така риса, напевне також з дитинства, що я просто не може довести діло до кінця d111  якщо мені щось не подобається, а тим більше якщо не виходить, я страшно нервуюсь і лишаю все незакінченим. Тепер заставляю себе з цим боротись, але не можу сказати що завжди виходить  d100
Я дуже рідко брешу, сама просто горджусь цим, тому й виділяю цю рису d100  взагалі в мене немає страху бути покараною чи сказати правду, хоча тут є і зворотня сторна медалі, бо якщо  людина вже в зоні моєї довіри, в мене просто нема "стопу!" d108  що думаю те і кажу. Можу сказати Ти чого голову не помила!-і сама сприйняти таке у свій бік зовсім нормально, але просто не задумуюсь над тим, що можливо комусь не дуже приємно таке чути d27    Якщо люди дружать зі мною вже довго, то це норма в нашому спілкуванні, а от просто зі знайомими, так напрягає той факт, що треба добре подумати перед тим як сказати d111, тому мої друзі-це люди з якими мені комфортно, а решта все просто знайомі
В силу своїх 26-ти років стараюсь виховувати в собі стриманість, бо коли мені весело-я сміюсь, а коли сумно-то плачу. Якщо щось гризе на душі я піду це і комусь розкажу, бо інакше це мене загризе зсередини d111  Коротче вчусь на своїх помилках.
Ще напевне я також лінива, не хочу щось робити то не роблю, правда після народження Настусі, багато чого також змінилось, а основне, що мої потреба тепер не першочергові, От не хочу вставати зранку і варити кашку, але ж всерівно встаєш і робиш, бо твоя дитина буде голодна d111   Тому декрет- як на мене, це ще одна складова, яка вносить свої корективи в характер. Незнаю що ще написати про себе :xmm  Може по ходу в когось винекне якесь точніше питання, бо так взагальному важко писати :xmm
Звідки ти родом?
Я з Тернопільської області, с Жуків (завжди дівчата в гуртожитку прикалувались, що в нас жуків колорадських багато z5_)  Після інтерв"ю Аги і Мотрі, ще раз пересвідчилась, що люди-міста дуже люблять природу, про себе не можу такого сказати, ну є в нас річка , озеро, ліси і гори з всіх сторін...я це бачила 16 років свого життя, тому для мене в цьому нічого особливого нема d100  Звичайно, що люблю свій дім, там проходило моє дитинство, там я формувалась як особистість, там переживала багато важливих моментів :bo  але в силу свого характреру, ніколи не була "домашньою дівчинкою", ніколи не сумувала за домом, і навіть тепер могла б довший час туди не повертатись, просто хочеться внучку показувати бабусям і дідам :bo   Всі мої друзі-розїхались по різних містах, а село стало просто нагадуванням про "несостоявшуюся любовь" тому крім батьків і родичів ніщо мене туди не тягне :xmm
п.с. фотку загружу коли покладу Настусю спати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #1 : 30 Серпень 2014, 14:01:14 »
Цитувати
Найбільше не хочеться вас розчарувати, колись в шкільні роки, писати було найлегшим для мене, але тепер в силу часу, роботи, і зараз посто декрету  ловлю себе на думці, що важко висловити свою думку якось легко і цікаво. Тому вже побачим що з того всього вийде
поки що не розчарувало,всеи написано дуже і дуже цікаво.
Питання в мене стандартні , не філософські і не глибокі....
1.найромантичніша мить життя.
2.знайомство з чоловіком.
3.Розкажи де вчилась , де працюєш, чи приносить робота задоволення, чи можливо хотіла б кардинально змінити місце роботи і саму професію.
Дуже хочу фото побачити,знаю що ти вже на форумі фото викладала,особливо запамяталось біля вогню і сімейне фото, здається з дня народження донечки.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #2 : 30 Серпень 2014, 14:17:40 »
Привіт  :hi

Вітаю з інтерв"ю  :flv

З радістю буду читати цю тему  :bo

Прочитавши твій вступ хочеться ось що запитати:

- Ось це питання "Чому ти не помила голову?" чи не вважаєш це відсутністю відчуття такту? Я розумію що це до подруг ти так придираєшся, але всерівно  d143 Ну тобто питання в загальному звучить так: ти тактовна людина?  d27

- Друзі. Які вони у тебе. Якими основними якостями треба володіти, щоб ти людину змогла назвати "Друг"/"Подруга", але підкреслюю, Друг з великої літери!

- Як ти ставишся до нетрадиційної медицини?

Поки все  ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #3 : 30 Серпень 2014, 15:27:13 »
Так дійшли мої руки до фотки, треба сказати, що гарною я себе ніколи  не вважала і не вважаю, не тому що, не люблю себе, ні я люблю :bo  але просто для мене поняття краси напевне не співпадає з моєю зовнішністю d27  я люблю себе взагальному, і люблю певні частини тіла (наприклад нігті і вії в мене класні ;)  )  Хочеться вам різне показати, але не знаю чи вийде, бо деякі фотки з гуртожитку стидно виставляти d100
мої 25

май сістер

просто тапок

місяць після родів, трохи ще "пончик")

на день незалежності цього року

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #4 : 30 Серпень 2014, 15:51:55 »
Питання від Ага:
Цитувати
Сьогодні як ніколи хочеться поринути в дитинство, де все було радісне і безтурботне, і де з особливою безпечністю дивишся в майбутнє, яке виглядає таким прекрасним...   Повернись на -надцять років назад і розкажи нам про момент з свого дитинства, який ти найбільше любиш згадувати.
Знаєте, напевне поки не маєш з чим порівняти, то не задумуєшся що мав, чи втратив, чи зробив....На даний час, я розумію, що в мене було дійсно безтурботне, щасливе дитинство, проте, тоді це все не цінувалось і сприймалось як належне. :(   Мені приділяли багато уваги, нас з сестрою завжди відправляли відпочивати (на той час 90-ті це була рідкість, тим більше для сільських дітей) , з нашою думкою і бажаннями завжди рахувались (хочеш в музичну-йди, не зочеш не ходи), нас не заставляли працювати (я людина ,яка не вміє доїти корів, і ніколи не збирала сіно на полі, це  я так пишу для сільських жителів, вони зрозуміють що то дуже дивно для села), нашим обов"язком було вчитись і ходити в музичну. У мене була і є ,прикольна бабуся, страшна активістка, ще й дотепер ми з подружками згадуєм, як бабка організовувала нам всякі походи до лісу, на Андрія вигадувала ворожіння, на Івана -віночки на річку, постійно пекла всім пиріжки і пригощала :*  коротче, в нас завжди дома було купа дітей з вулиці і бабка всіми займалася. Люблю згадувати бабціну науку: От як навчишся раз-то на все життя будеш знати! Краще не робити, але вміти! Не можна ніколи сваритися, і дивуватися....ну багато такого, з бабкою - ми подружки :kv
Люблю просто згадувати який то був безтурботний час, ти собі грайся цілий день, і нічого тебе не хвилює. :bo
Зараз мені дуже не вистачає тата, чогось з часом ми втратили ту, ниточку яка в нас була в дитинстві, я була точно "татова доця", тато вчив мене читати, завжди вигадував якісь заняття, тато на рибалку і я туди, в нас були свої секрети...і навіть в певний критичний момент сімї, я завжди думала, от нехай мама йде, забирає сестру, а я з татом залишуся d100  Зараз в нас просто "ділові стосунки" (я таку назву собі придумала), мій друг з сім"ї це тільки моя бабка.
Я не можу виділити якийсь окремий випадок з дитинства, тепер я розумію, що батьки робили для нас сестрою все, наскільки це було можливо, тому знаючи багато чужих історій в тому числі і свого чоловіка, я можу робити висновок, що дитинство в мене було якраз таким як і має бути, легким і безтурботним :bo
А взагалі останнім часом в мене постійне бажання зупинити час d111  коли була малою, так хотілось швидше вирости, стати дорослою, вчитись, одружуватись народжувати дітей...а тепер коли розумієш що основні пункти вже виконані, і твоя дитина росте блискавично...хочеться просто насолоджуватись цим  angel1 (чи може то в мене ще перед садіком Настіним такі думки нав"язливі :xmm )

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #5 : 30 Серпень 2014, 16:35:39 »
Цитувати
1.найромантичніша мить життя.
От прочитала твоє питання і зрозуміла, що пропустила ще одну свою погану рису, дуже погану mish  я не вмію тішитись простому, мені завжди здається що могло б бути краще, що можна щось змінити, поміняти і я буду задоволена, але потім всерівно чогось бракує. Це страшне-скільки я вже аналізувала себе, ніяк не можу зрозуміти, звідки воно в мене взялося. :oox  Зараз я страшне з цим борюсь, бо в сім"ї така риса дуже заважає ( от наприклад, чоловік каже що приніс три тисячі, а я починаю думати, чого три, а міг чотири, каву зробив...а чого бутіки забув...йой, ну то дуже дурна риса, навіть не знаю як її назвати :xmm  ) хоча я часто помічаю, що то всім жінкам таке властиве, тому може я просто все усугубляю :xmm
Тому незнаю, навіть яка мить найромантичніша, просто розкажу останню може банальну але для мене це було значимо.
У нас з чоловіком 13 липня було три роки спільного життя, от ще зранку встали і посварились через якусь дрібницю, чоловік пішв гуляти з малою, а я сиджу в хаті і плачу, Думаю, ну так обідно, чому він навіть слова мені не сказав про наше свято, ну хоч би квіточку купив d12 (бо в нас ще є дата вінчання17 вересня), ...ну сиджу і жалію себе, чим же я такий ігнор заслужила :oox  і тут приходить чоловік приносить квіти, шампусік і коробочку з колечком :daruyu   Я в шоці! Але не тому що не чекала саме на такий подарунок, а тому що в нас же каса спільна, і якби така сума грошей зникла то було б помітно d108  а виявляється, чоловік вже давно відкладав малими сумами, щоб я не просікла d27 і хотів зробити такий сюрприз. От скажу так, що я ще й дотепер в такій ейфорії від того, бо останнім часом він завжди такий зайнятий, що я і припустити не могла щось подібне, за 2 місяці до свята думати про нього, це для мене такий подвиг  d27   а я сама за тиждень до дати згадала про свято d112
2.знайомство з чоловіком.
Ой, це таке смішне, чоловік зустрічався з моєю найкращою подружкою з гуртожитка d108  ну зустрічались то голосно сказано, в кіно пару раз ходили, тай здзвонювались...а потім він чогось почав її ігнорувати d107  і от одного разу коли він з хлопцями знов прийшли до нас в гості, ми лишились з ним в кімнаті самі, і я так жостко почала наїзджати , типу: Ти чого до Марічки не дзвониш? Що ти з себе представляєш, ти хто тут такий?....і.т.д.  він щось морозився, тай на тому закінчилось, а потім він в мене капітально влюбився d27  робив все що я скажу, в гості ходив кожен день d65  і якось я так звикла до нього, зрозуміла що він надійний і на нього можна покластись, через пів року почали жити разом, а ще через пів одружились d91  тепер я йому кажу, що вже я за ним бігаю, а він "носом вертить" z5
Розкажи де вчилась , де працюєш, чи приносить робота задоволення, чи можливо хотіла б кардинально змінити місце роботи і саму професію.
Вчилась  я в Нафти і газу, чому сама не знаю, на той період просто хотіла втекти подалі з дому, я однаково добре знала і математику і мову, тому в 11 класі, ніяк не могла вирішити :oox  але тоді було престижно вчитись на економічному, тому і пішла в нафту, на економічний був великий набір, тому вийшов з мене менеджер-економіст.
Після універу, ти виходиш знову "нуликом" і ця реальність настільки вбивала мене d12   я вже писала що першим місцем роботи був сток d111  якщо ви вже трохи вималювали собі картину мого характеру і життя, то можливо уявляєте, який в мене тоді був стан. Це було таке приниження, працювати в якомусь секонді d16  навіть не хочу згадувати ті відчуття що були:огида, стид, безвихідь...і потім якраз з"явився в моєму житті Юра, напевне якраз він допоміг мені переступити через це, і взяти себе в руки :bo  Зараз я позбулась цього комплексу, можу будь-кому сказати де працювала і тепер мені не соромно ( а тоді таке було дуже стидалася)...тому ще раз переконалась, що школа життя дуже потрібна, вона загартовує і змінює нас. :maf  З дівчатками з магазину дружу і дотепер, вони мені часом щось фірмове підкидають, а я їх кавуською пригощаю, ходимо один до одного на ДН...ну коротче гарні в нас стосунки лишились :bo
В декрет я вже пішла з інспекції, люблю свій колектив, свою начальницю, звичайно інколи нагружають люди, бо то вяких дурних повно ходить. але загалом я люблю свою роботу, працювати з людьми в будь-якій сфері-це моє.
Але, от зараз наприклад я реально задумуюсь над тим, щоб здобувати другу освіту-психолога. Просто час іде, а ти відчуваєш, що десь є прогалина, пустота, і хоч спілкування мені не бракує, але то не той рівень. Я бачу на роботі різних людей, різні характери, темпераменти...мені цікаво їх розбирати, виділяти в них якісь особливості, і думати звідки вони з"явились, або в процесі спілкування виявляти....але ж не можу я "лізти в душу" на своїй роботі. бо там ця послуга в мої обов"язки не входить d128   Покищо це просто моя мрія, якось так допомагати людям і собі. Може я всетаки колись втілю її в життя angel1

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #6 : 30 Серпень 2014, 17:07:19 »
Цитувати
Ось це питання "Чому ти не помила голову?" чи не вважаєш це відсутністю відчуття такту? Я розумію що це до подруг ти так придираєшся, але всерівно   Ну тобто питання в загальному звучить так: ти тактовна людина?
Скажем, так, якщо це близька мені людина, тоді напевне "Ні!" ;)  от в нас з сестрою завжди через це сварки, наприклад приїзджаю я в село і якось кажу їй : Може зроби собі ту маску для лиця, що я купила, ато в тебе щось таке страшне повилазило d27   вона нервується так, а я завжди їй кажу: Невже ти не розумієш, що я хочу щоб ти була КРАЩА, тому і даю свої зауваження. Розумієш, я це не зі зла кажу, ну просто така я є, просто хочу це сказати і кажу...але це тільки друзям, звичайно що лєвим мамам в парку які просто підійшли потриндіти я собі такого не дозволю, але щось таке загальненьке можу кинути...а потім прийду додому і думаю, ой може то комусь не сподобалось.  
От навіть на форумі, напевне декому здається що я його "гружу", а насправді це не так, просто кажу що думаю, бо вас то я не бачу, тому ви всі вже також в "зоні мого комфорту"  
Висновок, до рідних людей в мене такту нема (ну звичайно я не кажу подружці от твій чоловік на цю дівчину задивлявся)..то вже був би перебор z5
Скажем ще так, в моєму житті немає ЖОДНОЇ людини, яка б тримала на мене образу, зі мною не говорила, чи зі мною відкрито сварилась (робочі інтриги то не відкрито), чи просто навіть намагалась сваритись...не було в мене таких ситуацій, значить мій "такт" ще в межах норми d27 ну якось в мене то виходить не жостко, може то на форумі так виглядає :xmm
Друзі. Які вони у тебе. Якими основними якостями треба володіти, щоб ти людину змогла назвати "Друг"/"Подруга", але підкреслюю, Друг з великої літери!
Друзі- то є файна штука в житті d91  особливо для мене d27  в шкільні роки у нас була компанія з чотирьох подруг, ми з ними в школу, потім в музичну, потім додому...всюди разом, повторюсь ніколи не сварились, я знаю про них все а вони про мене. Зараз ми всі живемо в різних містах, але кожного року на пасху або різдво, це вже як більшості підійде, приїзджаємо в село, пєм вино і згадуєм молодість d27  а згадати в нас є що, бо ми такі активні дівочки були, і вчились гарно, що не заважало нам вчителів до інфаркту доводити, і жодну дискотеку не пропускали, але до 11 класу не пили не курили (пиво рахується?)...як ми тепер кажем завжди шукали історій на свою попу
В Студенські роки в мене з"явилось три найкращі подружки, одна з них зараз моя кума, а з 2 іншими ми також зустрічаємось, ходим в гості... зустрівши їх, можу розказати все що вони пропустили в моєму житті і про них послухати, просто зараз бачимся звичайно вже рідше ніж в універі, пішли сімї, діти...і.т.д.
В парку є дві людини, з якими я найтісніше спілкуюсь, тепер ми дружим сімями і я знаю, що це люди які завжди тобі щось порадять і допоможуть.  
Напевне це основні люди яких я мала виділити, якщо когось забула вибачайте d100   Мій друг-це відкрита, цікава, весела людина, з якою завжди є про що поговорити, або що згадати, біля якої я не відчуваю дискомфорту, яка 100% зрозуміє мене(і коли я їй кажу що голову не помила, то вони не ображаються, а відповідають , чи сильно помітно d27 ) і в критичній ситуації прийде на допомогу :bo  До речі, старалась я дружити з спокійними, такими серйозними жіночками, не можу і все d111  максимум це 2 години в парку погуляти....стараюсь на даний момент свого життя, зрозуміти всіх людей хоч трішки, всетаки це цікаво, наскільки ми всі різні :kv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #7 : 30 Серпень 2014, 18:20:43 »
Ой, забула про "нетрадиційну медицину", чесно в Гуглі шукала, що то таке, бо чомусь на думку спала одразу народна, але потім зрозуміла, що то щось не те. Незнаю, Настя, напевне ніяк до неї не ставлюсь, чула про гомеопатію, але здається ніяких засобів не використовувала  :xmm  Взагалі я така що мені важко вірити в щось таке, що не доведено, або навіть просто мріяти-я не буду, якщо знаю (прорахуночки зроблю і знаю) що мрія нереальна :oox

Online Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #8 : 30 Серпень 2014, 21:17:46 »
Привіт-привіт.Наталя,вітаю з дебютом.Скажу відверто,що з початку мого перебування на форумі,в мене складалось про тебе враження такої собі "коаліціянтки",яка на пару ще з двома-трьома форумчанками "банили" чи то попускали "нових" мамок. І що би хто не написав, всюди з'являлася "кааліция"))))))))). Якщо тоді це викликало якийсь негатив і складалось враження,що форум приватизований, то з часом я зрозуміла,що це мабуть такий в тебе характер. Тому питання такі:
 1.Чи не заважає тобі така прямолінійність в житті? 2.Чи вважаєш себе мудрою дружиною (не розумною,а саме мудрою). 3. Чи бувають в сім'ї грандіозні скандали,враховуючи те,що кажеш те, що думаєш. 4.Яка ти мама,гіперопікуюча,така,що за все переживає і думає (читала твої переживання за садок   ;)) чи пофігістка у хорошому розумінні цього слова (не переживаєш,що залегко одягнула  чи попила дитина захолодного чи грається з не зовсім здоровими дітьми...). 5.Чи є якийсь вчинок,про який ти шкодуєш?

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #9 : 30 Серпень 2014, 22:34:04 »
 Вітаю з інтерв'ю!  :flv

Що може загнати тебе в депресію? Чи таке взагалі бувало?
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #10 : 30 Серпень 2014, 22:48:56 »
Привіт! Також вітаю з інтерв'ю! :hi
Чесно кажучи, ти для мене людина, про яку я змінила кардинально свою думку. Це не означає, що з поганої на добру чи навпаки. Просто перше враження склалось зовсім інше d104 тому супровідне питання:
Чи змінювало тебе життя? Чи була якась "переломна точка", після якої ти стала інакшою? І взагалі, наскільки ти відчуваєш, що змінюєшся. Бо, наскільки я розумію і часто читаю, ти "працюєш над собою". То чи задоволена ти результатом?
Дякую :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #11 : 30 Серпень 2014, 23:15:44 »
Цитувати
що це мабуть такий в тебе характер.
не тільки в мене а й у всієї "коаліції" d27
1.Чи не заважає тобі така прямолінійність в житті?
Розумієш, моя відвертість поширюється тільки на близьких людей, коли я вже довіряю людині, правда інколи буває що можу щось таке ляпнути і не дуже знайомим людям, але покищо "розборок" не було, тому напевне не заважає :xmm
2.Чи вважаєш себе мудрою дружиною (не розумною,а саме мудрою).
О, це таке питання над яким я також останнім часом багато думаю :xmm  На даний час я себе мудрою дружиною не вважаю. Я хочу щоб головним в сім"ї був чоловік, і в той же час хочу сама багато чого вирішувати, одна суперечність d111 напротязі трьох років спільного життя, я намагаюсь відійти на другий план, і просто розслабитись за плечима чоловіка, зараз вже місяць як ми відійшли від загальної каси , то чоловік так вирішив (він так думає z5) для мене це як "гора з плеч", кажеш-суму і тобі видають її, а не думаєш постійно : О є стільки, треба стільки, туди витратила стільки mish  це мене дуже напрягало, тепер я вчусь довіряти і покластись суто на мужа d108  Стараюсь спостерігати за сім"ями чиї стосунки вважаю добрими, і щось переймати в них. Тому стараюсь набути цієї Мудрості d112
3. Чи бувають в сім'ї грандіозні скандали,враховуючи те,що кажеш те що думаєш.
Ну, ми ж пара, тому мій чоловік-створений саме для мене, от часом я задумуюсь :Який в мене мудрий муж angel1  мені здається що він просто не звертає уваги на мої домашки, або знає, що я говорю щось не для того щоб розпалити конфлікт, а просто бо на даний момент мене це мучить :bo  Взагалі я не люблю скандалити, хоч моя емоційність вимагала б більшого, проте певний період в житті було в мене їх забагато, тому напеве просто змучилась від такого. Стараюсь в сварці завжди зберігати холодний розум і не переходити на особистості, ну якщо вже дуже розізлилась можу родичів згадати : А твоя мама.... d27 загалом якась грандіозна розборка, як ти назвала  в нас стається раз в три місяці, після того я можу наступного дня один раз не відповіси на дзвінок чоловіка, і максимум до вечері "типу подутися"...не люблю і не розумію обіжань, "Я з тобою не говорю!"...і.т.д. розборки зробили, все вияснили...кінець, а завтра новий день і все як завжди.  Хоч часом я думаю, може так не добре робити, кажу чоловіку: Ти і так знаєш що я на тебе дутись не буду, в сексі не відмовлю халява)))))...незнаю, посто не можу на когось ображатись, от заставляю себе d27, то поки чоловік на роботі, я типу вся така зла  і ображена, а як приходить, то вже не можу, треба ж мені з кимось поговорити, крім Насті d27
.Яка ти мама,гіперопікуюча,така,що за все переживає і думає (читала твої переживання за садок  ) чи пофігістка у хорошому розумінні цього слова (не переживаєш,що залегко одягнула  чи,що попила дитина холодного чогось,чи грається з не зовсім здоровими дітьми).
Ой, Тань, в тебе такі варіанти, або чорне або біле :xmm  тді нехай буде "пофігістка", але така нормальна, а не справжня d27  І знов мої оці бажання і характер заважають мені вибрати одну лінію поведінки,з однієї сторони я хочу щоб моя дитина розуміла що мама-головна, а з іншої-бажаю мати з нею дружні стосунки, щоб вона не боялась мене, щоб в моєму обличчі вона бачила друга...незнаю чи реально побудувати такі відносини, якщо у тебе самої з мамою їх немає, але якось принаймні буду старатись.  ;)  
Я не думаю що віддати дитину в 2 роки в садочок, то злочин, але в той же час не уявляю, як залишаю дитину в істериці і йду d111
Мені дивно що деякі мами не дозволяють гратись дітям в пісочницях, але коли ми приїзджаєм в село я всюди ходжу за Настею і постійно їй мию руки (чогось до всього чужого я відношусь з огидою d141 )
Настя завжди гуляє з хворими і якщо хтось оголошує що захворів, мамою яка швидко забирає дитину і втікає, буду не я d27
Взагалі хочеться дати своїй дитині все необхідне, виховати ті якості які їй будуть допомагати, забезпечити матеріальну сторону...розумію що всерівно не можна все передбачити і застрахуватись, але просто хочеться звести всі ризики до мінімумів :flv
5.Чи є якийсь вчинок,про який ти шкодуєш?
Я дуже жалію, що колись сильно образила почуття однієї людини. І хоч минуло вже багато часу, але чомусь я часто згадую про це....совість мучить .

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #12 : 30 Серпень 2014, 23:27:16 »
Цитувати
Що може загнати тебе в депресію? Чи таке взагалі бувало?
Депресія в мене виглядає так, пару днів нічого не хочеться робити, просто відсутнє бажання та інтерес до будь-чого, звичайно всерівно йдеш і робиш, але це не означає, що хочеш це робити mish  йой такого понаписувала mish
Наприклад, колись ще до Насті, якщо осінню починались затяжні дощі, то в мене типу депресія, на пари чи на роботу йти нема ніякого бажання d111  але всерівно встаєш, йдеш і мило собі бесідуєш ( а сама думаєш, коли то вже прийду додому, закутаюсь в ковдру і просто подивлюсь в стіну d27
Другий рік декрету: чесно інколи піднадоїдає цей стабільний графік: сніданок-парк-сон-обід-парк-вечеря-сон....тому коли я відчуваю, що щось таке наближається просто міняю обстановку...одразу попускає :bo, або ламаю графік :bo
Мені здається що в людей які ділять своїми проблемами з  іншими взагалі депресій не буває, чи то друзі , чоловік чи навіть священник, може я помиляюсь це суто "суджу по собі і по людях" :xmm

Online Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #13 : 30 Серпень 2014, 23:33:17 »
Цитувати
для мене це як "гора з плеч", кажеш-суму і тобі видають її
о бачиш, в нас зараз так, а чоловік хоче навпаки. Правильно я роблю, що не погоджуюсь d27 d27 d27
Ви з чоловіком по темпераменту однакові?
Цитувати
Мені здається що в людей які ділять своїми проблемами з  іншими взагалі депресій не буває,
хто в тебе є такою людиною?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #14 : 30 Серпень 2014, 23:52:09 »
Цитувати
Чесно кажучи, ти для мене людина, про яку я змінила кардинально свою думку. Це не означає, що з поганої на добру чи навпаки.
Це те і означає, сама ж написала "кардинально"...напиши Як, тож моє інтерв"ю, тому я буду наполягати d27  Надіюсь, що ти побачила мене і подумала, що я зовсім не "коаліціянтка", напиши дуже цікаво. Я не ображусь, не вмію d128
Чи змінювало тебе життя? Чи була якась "переломна точка", після якої ти стала інакшою?
Та напевне як і всіх воно змінювало, а може і не всіх. Спочатку змінив універ, все нове: люди, правила, віднсини....ти приходиш сільська дівчинка -відмінниця і перші твої контрольні з вишки (то є вища математика) дорівнюють нулю mish   не розумієш, чому всім так байдуже на тебе, де шукати матеріал, звідки то всьо вчити, чому ті діти вже давно це знають, а ти реально тупиш d105. Ніяких друзів, група де майже всі місцеві і всі "знаються", а ти просто приходиш як в перший клас...зараз мені навіть смішно з цього, але тоді перших пів року мені було важко. Потім я вже вишку здавала автоматом, подружилась з групою, знайшла багато друзів в гуртожитку...і дуже полюбила це місто angel1  Взагалі тепер розумієш вислів, студенські роки-найкращі! Дійсно так було, коротче адаптувалась.
І взагалі кожна подія в житті щось в мені змінювала, інша робота, одруження, поява Насті...щось далі ще буде що також щось в мені поміняє :xmm
Чи була якась "переломна точка", після якої ти стала інакшою?
Я завжди кажу, що Бозя сильно мене береже: в моїй сім"ї не було ніяких трагедій, всі  бабусі і дідусі ще живі, нікого не ховала не доглядала....і.т.д. чогось страшного не знаю, тому й люблю казати, що я ще "мале-зелене", привикла що все добре, всі живі здорові, і от бабуся останнім часом вже так хворіє, а я просто не можу навіть уявити, що колись її не стане.
Моя переломна точка, це просто розрив стосунків з людиною, яка була зі мною з 7-го класу школи і до 21-року мого життя. Потім почалось все з нуля, нові плани на життя, інші погляди, часом якась навіть занадто сильна байдужість, розчарування...я приїхала в Франківськ не знаючи де буду жити, де працювати і взагалі не розуміла що я тут роблю, я просто знала, що не хочу і не можу бути Там d16  Це та точка, яка багато чого змінила в мені.

Online Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #15 : 30 Серпень 2014, 23:58:20 »
Цитувати
Моя переломна точка, це просто розрив стосунків з людиною, яка була зі мною з 7-го класу школи і до 21-року мого життя.
Напрошується питання що це за людина і що такого сталось (якщо тобі важко про це говорити,то можеш не відповідати) .Це мабуть близька людина?

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #16 : 31 Серпень 2014, 00:14:54 »
Цитувати
Це те і означає, сама ж написала "кардинально"...напиши Як, тож моє інтерв"ю, тому я буду наполягати   Надіюсь, що ти побачила мене і подумала, що я зовсім не "коаліціянтка", напиши дуже цікаво. Я не ображусь, не вмію
та ні, "кардинально" - я мала на увазі, що уявляла собі зовсім іншу людину, в плані характеру. Спочатку ти мені здалась значно спокійнішою, може дещо тактовнішою як тут вже згадувалось (пам'ятай, що обіцяла не ображатись) і можливо стриманішою d104. тобто на початку була точно не "коаліціянтка"... Але я ж реєструвалася на форумі пізніше, то можливо багато чого вже не застала d112
А зараз мені чомусь більше кидається у вічі твоя "молодість" (ти сама наголошуєш, що ще молода і все ще попереду), до міри юнацький максималізм, можливо більше прямота, відвертість в дописах d104. Якось так d104
Наталю, повторююсь, це не погане чи хороше, це суто моє особисте враження від спілкування з тобою. Прошу правильно розуміти :flv

Щодо фото: усі класні! Найбільше ти подобається там, де з "мужом" (пасуєте один одному!!! :bo) і Настя твоя прикольна!

Ще питання: чи любиш готувати? Що готуєш зазвичай (найчастіше) і твоя коронна страва (особлива)?

Цитувати
Потім я вже вишку здавала автоматом
Краснодембський? ;)