Автор Тема: Інтерв"ю з ховрашкою  (Прочитано 1084 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ховрашкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #17 : 31 Серпень 2014, 00:21:39 »
Бо, наскільки я розумію і часто читаю, ти "працюєш над собою". То чи задоволена ти результатом?
Часом задоволена, от наприклад , чоловік щось таке видасть на мій погляд дурне d108  а я .....промовчу d9  ( бо раніше точно не промовчала б) і так тішусь собою d27  Хочеться стати більш стриманішою, не відкриватись настільки людям, хочеться стати розумнішою....багато чого хочеться, але не все і  одразу ;)
Напрошується питання що це за людина і що такого сталось (якщо тобі важко про це говорити,то можеш не відповідати) .Це мабуть близька людина?
Ой, як вам пояснити що це за людина, ну просто хлопець, якого я дуже любила... навіть не можу сказати, що сталось щось дійсно серйозне, напевне просто час нас з"ів, як то кажуть "Або одружуватись, або розходитись"...в нас вийшло друге. Спочатку стосунки були нормальні, потім я поїхала до Станіслава, і тут почалась суцільна ревність, скандали....бідні дівчата по кімнаті не могли виспатись через ці постійні "вияснення" , все це дуже виснажувало морально d12  далі напевне і мені не вистачило мудрості, не розпалювати конфлікти, я просто привикла до них настільки, що вже сама їх провокувала, такий собі адреналін отримували від цього.  В один момент ми вирішили що досить з нас цього, було тяжко і підтримували стосунки ми ще досить довго. Але жодного разу я не жаліла за тим, що це було в моєму житті ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #18 : 31 Серпень 2014, 00:24:27 »
Дівчатка, покищо всім дякую, чоловік кличе спати :flv 

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #19 : 31 Серпень 2014, 11:30:48 »
1.Розкажи про своі відносини з свекрухою на даний час,бо пам'ятаю,що коли всі своіх "клювали"в одній із тем,то ти свою хвалила,ви жили разом і тебе це,вроді,влаштовувало!наголошувала,що аи подруги і навіть обговорювали всякі "інтимні"питаннячка!
А потім щось сталося?
2.чи вмієш ти поставити "крапку"в сварці(подругою,чоловіком,Настьою,та що Стейсі d30),коли впевнена в своій правоті,а на твоі аргументи просто незважають?

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #20 : 31 Серпень 2014, 12:26:09 »
    О, Ховрашка вітаю з інтерв"ю  :flv  Ледь його не пропустила  d30 Пішла читати  :k58, а потім щось тебе попитаю  :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #21 : 31 Серпень 2014, 12:51:34 »
О, Оля (Тріш) то ти мене зарахувала до Ховрашчиної родини, я так розумію  d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #22 : 31 Серпень 2014, 13:20:38 »
Ви з чоловіком по темпераменту однакові?
Ти знаєш, колись я думала, що ми зовсім різні, він не дуже багатослівний,  а я така собі "язиката Хвеська" z5  проте, тепер бачу, що ми все ж таки дуже схожі, якось в процесі спільного життя вже до цього дійшла. Ми любим інколи піти на "гульки", а можем і просто просидіти недільний вечір в хаті біля телевізора, ні я ,ні він не відчуваєм від цього дискомфорту. Останнім часом бачу що все-таки достукалась до нього, і він вже переймає мою рису казати все Вже і зараз d27  люблю колии все зрозуміло, нема недоговорок і не треба про щось здогадуватись.  :bo   Моя теперішня місія, це говорити поменше коли ми з чоловіком і з друзями, хочу щоб і він став трохи балакучіший d27  так часом кортить щось доповнити, але стараюсь "помалкивать"...взагалі останнім часом вчусь це робити.   d108  Покищо виходить нормально :bo
І взагалі з Юрою я зрозуміла, що чоловік має бути таким щоб, ти відчувала себе такою яка ти є насправді :bo  може тому що спочатку я не розглядала його як хлопця, а просто як друга, тому з ним була просто собою, не старалась сподобатись і показатись кращою ніж є.
Мені здається що в людей які ділять своїми проблемами з  іншими взагалі депресій не буває,
хто в тебе є такою людиною?

Тань, я не дуже в"їхала в твоє питання, якщо ти маєш на увазі хто є тими людьми кому я можу розказати свої біди d27  то таких багато, борюсь з цим і вчусь так не робити. От можу прийти в парк чи на роботу, і хтось каже, якась ти сьогодні сумна :xmm  по меніж то одраз видно....і понеслась, не можу тримати щось в собі, тому хто попадеться, той і слухач. d100

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #23 : 31 Серпень 2014, 13:26:44 »
Цитувати
О, Оля (Тріш) то ти мене зарахувала до Ховрашчиної родини, я так розумію  
Просто,як мені здалось(суб'єктивно,звісно ж),ви хочете весь час одна одну ,так сказать,підколоти,запхати палку в колесо,чи що??
Ну є якісь підводні течіі d105

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #24 : 31 Серпень 2014, 13:50:09 »
Цитувати
Просто,як мені здалось(суб'єктивно,звісно ж),ви хочете весь час одна одну ,так сказать,підколоти,запхати палку в колесо,чи що??
Ну є якісь підводні течіі

Незнаю, як з Настіної сторони, але від мене точно "нечего личного", от ти написала , а я сиджу напружую пам"ять, що то в нас таке було "критичне" :xmm Мені Настя колись більше подобалась як тепер (ну бо тепер вона в нас модератор, має бути чемна), вона завжди когось попідкалує, поумнічає....люблю активних просто людей. Тай якщо я люблю дати якесь зауваження, то  так само ставлюсь до зауважень до мене. Взагалі люблю адекватну критику, люблю посміятись з когось і з себе. ніокли не сприймаю це як щось обідне. В нас навіть в парку є такий тато -жартівник на всі 100%, то його жінка каже, що вже половина родичів і друзів не дуже горять бажанням з ним спілкуватись, бо він з усіх жартує....а я дуже люблю з ним гуляти :bo  він з мене посміється, а я з нього...кожен розуміє що то жарти і ніхто не дується.  :bo  Тому особливого ставлення в мене до Нсті нема, таке як і до всіх

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #25 : 31 Серпень 2014, 15:09:56 »
Цитувати
А зараз мені чомусь більше кидається у вічі твоя "молодість" (ти сама наголошуєш, що ще молода і все ще попереду),
Ого, а я навпаки зараз постійно думаю і пишу, що час йде...все минає, я старію ;)  дитина росте, яке попереду....може я ще просто незнаю, що там "попереду". тому мені здається що все позаду(школа, універ, хлопці, одруження, життя просто для себе, ....)  чи то в мене якась криза наближення третього десятка :xmm  треба в неті пошукати :xmm
Я люблю писати що може я ще в "рожевих окулярах" чи то Мотря мені таке придумала :xmm  просто почитаєш ,послухаєш історії інших людей, їх трагедії...і робиш висновок, що ти дійсно ще наївна, бо  не стикалась з великими втратами в житті, з підлістю, розчаруваннями...звичайно що було щось таке незначне, але якщо порівняи з тими бідами які людям приходиться переживати, то всетаки до цього часу Бозя мене сильно любить angel1
Наталю, повторююсь, це не погане чи хороше, це суто моє особисте враження від спілкування з тобою. Прошу правильно розуміти
Улянка, я не знаю чи я просто не розумію, чи ти просто так замасковано написала...коротче нічого не зрозуміла, на що я маю тут образитись чи не правильно зрозуміти? :xmm
Ще питання: чи любиш готувати? Що готуєш зазвичай (найчастіше) і твоя коронна страва (особлива)?
О, це таке питання ;)  взагалі побут мені дуже тяжко йде, здається що прибираєш, а в хаті всеодно якийсь вічний безлад...це в мене лиш одна дитина, з острахом думаю, як це виглядатиме коли їх буде більше d111 готую, тому, що треба це робити, а не тому що це люблю. Взагалі в мене немає бажання, щось зробити таке смачненьке (я коли Неждани меню читаю, то думаю що напевне за місяць стільки готую, як вона за  день :bo )  нема відчуття свого дому, незнаю як це пояснити. От коли я приїзджаю до мами, то можу щось пекти, якісь нові рецепти шукати, на Настіне ДН все робила сама, навіть напитки...нічого готового не купувала...а в місті -зйомна квартира, постійно кудись біжиш, нема відчуття якогось затишку..завжди знаходяться якісь важливіші питання ніж посидіти на кухні d100  Як це не смішно звучить, але я з острахом думаю, як це ходити на роботу і ще їсти готувати, якщо зараз на це не виділяю часу :xmm 
Коронну страву питала в чоловіка, каже "грибна юшка"-це типу як підлива, але рідша , її можна пити з кружки. Люблю якісь запіканки робити, люблю вареники...але то в мене раз в місяць таке свято, приблизно рік тому почала пробувати щось пекти, навіть виходить в мене (але то я кажу що то від мами передалось d27  )єдине чого на все це не вистачає це бажання і часу, а може власного житла :xmm
Потім я вже вишку здавала автоматом
Краснодембський?

Ти що, ми ще коли не знали хто в нас буде викладач, вже його боялись, то ж такі страшилки студенти розказують   :oox  ні, нам пощастило і нас була Смоловичка, дуже класна тьотка :bo

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #26 : 31 Серпень 2014, 15:37:45 »
Наталя, а щось плануєте/думаєте на рахунок власного житла?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #27 : 31 Серпень 2014, 15:41:59 »
1.Розкажи про своі відносини з свекрухою на даний час,бо пам'ятаю,що коли всі своіх "клювали"в одній із тем,то ти свою хвалила,ви жили разом і тебе це,вроді,влаштовувало!наголошувала,що аи подруги і навіть обговорювали всякі "інтимні"питаннячка!
А потім щось сталося?

І як то все культурно описати? :xmm  Спочатку дійсно так було, ми з нею реально дружили, ділились секретами, можу сказати, що моя бабулька і свекруха йшли на одному рівні, може тому що вони дійсно дуже подібні. Звичайно, моя свекруха молодець, сама без чоловіка підняла себе і сина на ноги....але, Це "але" з"явилось тоді коли в мене народилась Настуся. Мені, людині, яка жила в демократії, яка сама приймала рішення, яка ходила і щось робила для того, щоб знати як найкраще доглядати і виховувати СВОЮ дитину, дуже важко жити в режимі постійного контролю, порад...і допомоги. Так вона нам  допомагала: готувала їсти, часом гуляла, всі побутові проблеми були на ній...але.... з часом ти розумієш що це "нуль в порівнянні з тим, що Моя дитина-то тільки моя.  d12   Я розумію, що в такому віці людину вже не змінити, вона просто є така гіперактивна, тому єдиний вихід був - переїхати :bo  Зараз в нас  "ділові стосунки", поговорили про Настю, про погоду d27  і на тому до побачення. Не можу віднайти в собі ще таку кількість "жіночої мудрості" щоб якось внормувати ці відносини.
2.чи вмієш ти поставити "крапку"в сварці(подругою,чоловіком,Настьою,та що Стейсі ),коли впевнена в своій правоті,а на твоі аргументи просто незважають?
В яких сварках? Я ні з вим не сварюся...хіба на форумі то так виглядає, а так в житті це просто "дискусії". От за останній рік ми з дівчатами по парку сильно дискутували на тему "виховання"...якось спочатку нервувалась трохи, ну а потім просто приходить усвідомлення того, що не можуть всі мати таку думку як і я  ;)  в когось одні погляди , в мене інші, то що нам не дружити через це. Кожен лишається при своєму, і йдем далі.  Взагалі я останні роки почала простіше до цього ставитись d112  стараюсь приймати людей такими як вони є.
Ще в мене з сестрою такі вічні дискусії, вона завжди жаліється Що я хочу її виховувати d27  ну але що я зроблю, свою думку висловила, а вона вже зробить як захоче, не буду ж її бити за це (хоч в дитинстві часом бились d100)  вона вже не маленька. Через 5 хв. я можу прийти і сказати: Йдем їсти морозиво! ...а ця нєєєєєє, буде дутися d111 
Взагалі мене дуже напрягає, якщо я бачу що щось міняється в людини до мене, я починаю думати, що може образила її, чим образила....йой mish  то мене так гризе, тому якщо посваримось з чолвоіком, то я кожних 5 хв. питаю його : Ти обідився на мене? Ти вже не нервуєшся? Всьо нормально? d27  він вже сам каже, що ще раз таке спитаю і точно образиться mish
Наталя, а щось плануєте/думаєте на рахунок власного житла?
Ой, Настуська, ми то і плануєм, і думаєм, і відкладаєм...в нас якраз , все налагодилось, потрохи вилізли з кредитів і стали на ноги, щоб втілити наше бажання в реальність (звичайно не цього року)...але от з цією ситуацією в країні не знаю що буде, зараз все залежить тільки він справ в нашій державі. d16

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #28 : 31 Серпень 2014, 15:48:48 »
Цитувати
І як то все культурно описати?   Спочатку дійсно так було, ми з нею реально дружили, ділились секретами,

Цитувати
....але, Це "але" з"явилось тоді коли в мене народилась Настуся. Мені, людині, яка жила в демократії, яка сама приймала рішення, яка ходила і щось робила для того, щоб знати як найкраще доглядати і виховувати СВОЮ дитину, дуже важко жити в режимі постійного контролю, порад...і допомоги.

Йой,то ми трохи і схожі,хоча з свекрухою я ніколи не жила mish

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #29 : 31 Серпень 2014, 15:52:41 »
Цитувати
хоча з свекрухою я ніколи не жила
Пощастило тобі d27  а чого в тебе якісь такі цитати виходять "не такі"

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #30 : 31 Серпень 2014, 15:54:33 »
Цитувати
Улянка, я не знаю чи я просто не розумію, чи ти просто так замасковано написала...коротче нічого не зрозуміла, на що я маю тут образитись чи не правильно зрозуміти?
ну і добре! Значить, все гаразд ;)

Цитувати
Ти що, ми ще коли не знали хто в нас буде викладач, вже його боялись, то ж такі страшилки студенти розказують     ні, нам пощастило і нас була Смоловичка, дуже класна тьотка
а в мене був Красний d112

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #31 : 31 Серпень 2014, 16:17:27 »
Цитувати
Цитати виходять "не такі"
Бо я з телефона не можу по людськи цитувати,завжди виправляю потім на компі.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #32 : 31 Серпень 2014, 16:30:39 »
Наталя, привіт!
Вітаю з інтерв"ю!
Трохи компліментів - ти симпатюлька, дуже схожа з сестричкою і манюня на тебе подібна. Трохи б на личко поправитись, будеш ще краща  angel1.

В якій інспекції працюєш? і ким? економістом?
Аргонна зварка алюмінію, наприклад, дитячих візочків
узгоджено з адміністратором

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #33 : 31 Серпень 2014, 20:52:54 »
    Прочитала інтерв"ю і напишу теж пару питань
    1) Якось замітила, що в один прекрасний день ти стала більше відписуватись в темах про виховання. Зробила висновок, що в той період ти побувала на тренінгу в Дівії  :) Чи став для тебе цей тренінг якимось відкиттям у вихованні? Чи дотримуєшся ти всіх методів? Чи любиш повчити навколишніх мам(не на форумі  d27) стосовно виховання?
    2) Пам"ятаю ти трошки тусовалась в читацькому клубі, а чого зараз не заходиш, не читаєш разом? Що останне цікавеньке прочитала? І який твій улюблений жанр в літературі? Яка улюблена книжка? І з яким літературним персонажем могла себе порівняти?
    3) Як ти сприймаєш, коли тебе критикують?
    4) Чи плануєте ви ще малятко?
    5) Чи маєш якесь хобі?
    Поки все. Може потім ще попитаю