Автор Тема: Інтерв"ю з ховрашкою  (Прочитано 1249 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #34 : 31 Серпень 2014, 22:42:11 »
Ну от ти і попалась d27   Вітаю тебе з допитом!  Бажаю тобі цікавих і мудрих(іноді даючи відповідь на чуже питання, собі даєш відповідь на десяток), тактовних і не зовсім питань!
Дякую за відповідь на моє питання, якось таку я і хотіла почути, як би то правильно сказати, хотілось щоб хтось підтвердив, що в дитинстві, не залежно від способу, місця, і інших обставин, повинна бути присутня безтурботність.

А от моє інтерв"ю ти неуважно читала z5
Цитувати
Після інтерв"ю Аги і Мотрі, ще раз пересвідчилась, що люди-міста дуже люблять природу, про себе не можу такого сказати, ну є в нас річка , озеро, ліси і гори з всіх сторін...я це бачила 16 років свого життя, тому для мене в цьому нічого особливого нема  
Серед такої ж природи я провели багато часу до 16 років. І також не дуже цінила, це чомусь тепер гостро відчуваю її заспокійливу дію на себе.
Тому питання - Ти "кайфуєш" від природи?
От читаю тебе, і одні нетактовні питання "лізуть". d112  Але
Цитувати
От навіть на форумі, напевне декому здається що я його "гружу", а насправді це не так, просто кажу що думаю, бо вас то я не бачу, тому ви всі вже також в "зоні мого комфорту"  
ми всі тобі рідні. Тому питаю, можеш не відповідати, та задумаєшся точно d112
Твоє найбільше кохання, було, є, буде?
В тебе є секрети від чоловіка?
Ну признайся, ти отримуєш задоволення, коли "шпильочку", хоча б на форумі, комусь запхаєш, особливо справедливу?
І я так і не зрозуміла(ми ж не знайомі) в якій то інспекції ти працюєш? d112
Поки все, а то чоловік і вино відволікають.
А ні, давно мене мучить питання(хто б опитування створив), тобі які сни сняться, кольорові чи чорно-білі?

Ого ще мене несе, певно як Мотря писала, від свого інтерв"ю не попустило d100

І прохання чи порада, сприймай як хочеш, стань знову "татовою донечкою", не пожалкуєш, все в житті минає, іноді надто невловимо, а зусиль не багато треба.
Вибач, якщо не тактовна, то я + вино(дуже добре, червоне, сухе вино ) d27

Таки ще допишу
Цитувати
О, це таке питання   взагалі побут мені дуже тяжко йде, здається що прибираєш, а в хаті всеодно якийсь вічний безлад...це в мене лиш одна дитина, з острахом думаю, як це виглядатиме коли їх буде більше
Не переживай, тут дуже помагає здоровий пофігізм d27
Ти коли плануєш Насті братика(чи хочеш сестричку?), як Бог дасть, чи плануєш, чи як Бог дасть, але в своєму житлі ?

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #35 : 31 Серпень 2014, 22:47:55 »
Оооо, Ага, слухай, та твоє повідомлення геть начисто просякнуто отим сухим червоним  z5

Ну я в хорошому розумінні  ;)

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #36 : 31 Серпень 2014, 22:53:41 »
Настя, ну люблю я його, сухе, добре, червоне z5
Зараз рідко виходить розслабитись, вічно крик дитячий навколо z5, а як соціальний працівник нагряне...

Offline ховрашкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #37 : 31 Серпень 2014, 23:05:48 »
Трохи компліментів - ти симпатюлька, дуже схожа з сестричкою і манюня на тебе подібна. Трохи б на личко поправитись, будеш ще краща
Спасибі :flv  але я коли поправляюсь, то завжди не в тих місцях де потрібно d111  тільки під час вагітності трохи щоки "підросли" d27
В якій інспекції працюєш? і ким? економістом?
Територіальна державна інспекція з питань праці в Івано-Франківській області. Прийшла на роботу і працювала кадровиком, а потім мене переели на посаду інспектора, але на цій посаді ще дуже мало стажу. А зараз як подумаю що скоро на роботу, а я кожного місяця собі обіцяю що сяду за закони mish  так вже й вересень стукнув, а я ще не сідала :oox  коротче паніка в мене якась, цей садік, робота, дім....як ви з цим всім справляєтесь уявлення не маю d16  надіюсь що в жовтні напишу, І чого  я так переживала, то зовсім не складно d27
Ой, забула, на днях сіла щось почитати по роботі, прочитала сторінку і аж голова розболілась, зовсім відвикла від "чогось мудрого" mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #38 : 31 Серпень 2014, 23:08:39 »
Ага якщо ти ще з нами а не в ейфорії алкоголю, то можеш писати мені що хочеш, не думати чи то коректно чи ні z5   або  йди чоловіка задобряй, все ж таки романтік у вас d9     так вина захотілось d100

Offline Ага

• Своя Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #39 : 31 Серпень 2014, 23:13:39 »
Цитувати
ти ще з нами а не в ейфорії алкоголю,
Наталю, я тебе трошки поправлю не алкоголю, а вина. Для мене алкоголь то горілка, коньяк, а вино то побалдіти.  d9

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #40 : 31 Серпень 2014, 23:31:21 »
О, вітаю з інтерв'ю, багато пропустила, десь сяду уважно і перечитаю, може, якісь питання назріють.
Біжу прасувати форму papusik

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #41 : 31 Серпень 2014, 23:50:51 »
Цитувати
А зараз як подумаю що скоро на роботу, а я кожного місяця собі обіцяю що сяду за закони   так вже й вересень стукнув, а я ще не сідала oox  коротче паніка в мене якась, цей садік, робота, дім....як ви з цим всім справляєтесь уявлення не маю
не переживай, всі через це проходили. От вийдеш на роботу, і засядеш за закони. А коли будеш на роботі, дитина в садочку, то і їсти вдома ви будете менше, і смітити, відповідно, домашнього побуту зменшиться і все ти встигатимеш  :bo
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #42 : 31 Серпень 2014, 23:51:13 »
1) Якось замітила, що в один прекрасний день ти стала більше відписуватись в темах про виховання. Зробила висновок, що в той період ти побувала на тренінгу в Дівії   Чи став для тебе цей тренінг якимось відкиттям у вихованні? Чи дотримуєшся ти всіх методів? Чи любиш повчити навколишніх мам(не на форумі  ) стосовно виховання?
Це напевне не в один прекрасний день, а просто коли моя дитина підросла до цього періоду :xmm  Так я ходила на тренінги по вихованні і ще багато чого ;) якщо суто по вихованні, то я не можу сказати що він став якимось "відкриттям" для мене, бо багато чого що чула там , сама інтуїтивно так і робила до нього...але він просто розставив "все по полочкам".  :bo  От ти ніби знаєш як має бути, а щось ще там почитала і там....а тренінг якось узагальнив це все, і після нього я стараюсь більше нічого не читати, на інші методики не переходити, щоб не робити ля себе і дитини хаосу ;)  завжди писала і повторюсь, що раджу всім сходити до Лайми, вона дуже класна d9  ну і плюс, група в мене була також найкраща d108
Про "методи"...основні постулати : бути послідовним, визначити границі, стратись почути бажання дитини і.т.д....-ніби виконую, а от якщо вже глибше копнути, то в силу напевне мого темпераменту, інколи просто не вистачає терпінння, не має сил пояснювати....просто береш і робиш так, як тобі в даний момент потрібно d111  потім звичайно думаєш, гризеш себе, але справу вже зроблено, нічого не повернеш...тому просто стараюсь винести для себе висновки з ситуацій, щоб більше так не поступати d100
"Повчати" не люблю, просто розказую часом що знаю, або якщо хтось запитує, я вже писала, що був "критичний " період з моїми мамами...шкодувала просто їх дітей, а може на той час ми ще так добре не знались от вони і сприймали мої коменти, як втручання в їхній процес виховання d105  я навіть зверталась до їхнього дитинства, і наводила докази....але потім просто зїхала з цього...і ви знаєте, минув час, вони самі зробили висновки (ну часом я не втримуюсь і кажу : А пам"ятаєш, я тобі казала що так буде d27  але зараз в нас вже такі відносини, що це сприймається нормально, без негативу ) і тепер навіть просять розказати щось цікавеньке, що вони раніше прослухали d27
2) Пам"ятаю ти трошки тусовалась в читацькому клубі, а чого зараз не заходиш, не читаєш разом? Що останне цікавеньке прочитала? І який твій улюблений жанр в літературі? Яка улюблена книжка? І з яким літературним персонажем могла себе порівняти?
Читаю я вже менше, але читаю...от ніяк не можу дочитати "Над кукушкиним гнездом"...багато вже прочитала, а таке воно мені не цікаве. Не відписуюсь в темах, тому що читання це не настільки мій профіль...я можу просто висловити свою думку про книжку, свою особисту, не відгуки в неті, не критики інших відомих людей, а ви вже там дуже серйозно підходите до діла, вивчаєте автора, занурюєтесь в події, де була написана книжка...це трішки не моє, для мене це вже затяжко.  d100  Тай Аня мені скаже, як то книжка - не цікава, то просто ти її не розумієш. d27    А мені дійсно не цікава, то що я зроблю. d104 Ну, коротче, я собі тихенько підчитую все що й ви читаєте, звичайно не "все, все"...але стараюсь доганяти d108
Про персонажі я навіть не знаю, треба трішки подумати...буду вночі згадувати :xmm
   3) Як ти сприймаєш, коли тебе критикують?
Сприймаю нормально, якщо це адекватна критика, зауваження від людей , які знають мене і знають про що говорять :bo  а не просто якась "лєва" бабка чи продавчиня понти ганяють d111  такого страшне не переношу.
Ніколи не сприймаю критику від людини, яка сама нічого не знає, не бачила чи не зробила...а просто любить типу поумнічати, от наприклад недавно одна дівчина так обурювалась що Флоренс-така гамняна піцерія, там назви італійські а продукти не відповідають...та йо-ма-йо...а ти в Італії була, нічого крам франківських кафешок не бачила...до чого цей "пафос"...бачите, аж пишу і нервуюсь d111  дуже таке не люблю
Але скажу чесно. оце сприйняття прийшло до мене недавно, якось раніше я обурювалась, і навіть ще коли тільки одружились з чоловіком, критики від нього не сприймала...але сталась одна просто річ, він сказав мені це прямо: Ти взагалі е сприймаєш критики в свій бік!...і все, я дуже серйозно над цим задумалась , зробила свої висновки і тепер стараюсь прислухатись до того, що мені кажуть. Тому, інколи я просто не задумуюсь над якимись речами, а роблю так,як в мені це закладено...варто тільки вказати на це :bo
До речі, це тренінгів також стосується, вони просто заставляють тебе задуматись, чому саме ти робиш так а не інакше, чому ти є такою...можна багато чого в сбі зрозуміти і змінити якщо є потреба і бажання
) Чи плануєте ви ще малятко?
Звичайно, плануєм! :bo В ідеалі я мрію про трьох дітей, але останнім часом чомусь більше схиляюсь до думки що двох вистачить d100 ще місяць тому, ми вже думали оцей процес планування втілювати в життя, але тепер я розумію, що морально ще не готова до цього. Тому мій ідеальний план, це вийти на пів року працювати, а потім d79   але вже як получиться, час покаже :xmm
5) Чи маєш якесь хобі?
Напевне моє хоббі це читати, взагалі люблю це робити, колись могла читати просто цілий день з перервами на їжу і туалет...може хтось знає це відчуття, коли страшенно вже ріже очі, а ти всеодно читаєш, бо хочеш дочитати до кінця. d9  Таке було в мене, зараз читаю набагато менше ніж колись. Напевне мамка то також хоббі, здається хтось з дівчат її виділяв. В"язаи, вишивати, ...що ще там є...ну всяке рукоділля, це не моє. Я навіть лінію пряму намалювати не можу, тому творчого потенціалу в мене "нуль" ( всі завдання з малюваня і праці чемно робила сестра, вона в мене ще тй творець :bo )
Ой, про фортепіано забула, завжди коли приїзджаю додому, то граю, інколи так душа прагне цього тут, а нема(
Дівчатка, якщо після півночі ще не відключать інтернет, то буду продовжувати, а якщо ні, тоді до Завтра.  Спасибі за нові питання :*  добраніч :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #43 : 31 Серпень 2014, 23:53:04 »
Цитувати
Для мене алкоголь то горілка, коньяк, а вино то побалдіти.
Для мене також, просто мені якось до речення не пасувало в "ейфорії від вина" d27  а може й пасує, нехай тоді буде.   А мені ото алазанську долину принесли, люблю її, а муж як на зло, заснув біля малої d16

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #44 : 01 Вересень 2014, 00:54:35 »
А от моє інтерв"ю ти неуважно читала
Тому питання - Ти "кайфуєш" від природи?
Та ніби уважно читала, якби воно було не цікаве, то може..але пишеш ти файно :bo  от я й запам"ятала що любиш бувати на природі, а я якось не вмію оцінювати її красу. Був момент в моєму житті, коли я ходила  в гори ( до речі то як для мене-подвиг)... звичайно , виходиш на вершину - краса неймовірна d9  але щоб постійно мати бажання, жити в палатках, заради цього...то я не готова на такі жертви d27  Я б не відмовилась поглянути в живу на всі ті місця в світі, що так мальовничо виглядають на картинках. Але в буденному житті, хтось радіє зеленій травичці, жовтим листочкам...я цього не помічаю d100
От читаю тебе, і одні нетактовні питання "лізуть".
Це що, про "бичків" ;)
Твоє найбільше кохання, було, є, буде?
Ой, та вже думаю, що точно не буде d27  -якщо таке обезбашене то "було", а якщо зріле - то "є" .
Недавно мала розмову з жінкою під 40, щось розговорились, тай я кажу: Ну от я неуявляю щоб в такому віці, може ще бути любов, як по молодості, щоб відчувати такий адреналін від одного дотику чи погляду, щоб писати величезні любовні есемески, настільки сильно переживати. Зараз вже все пропускаєш через голову, а не тільки через "серце".   :xmm  а вона так дивиться і просто каже, Ти знаєш, в мене якраз зараз таке і присутнє в житті, хоч я ніколи б не подумала що може так статися d107  це при тому що я взагалі про неї майже нічого не знала, так просто знайома подружки.  От щоб мені не казали, всеодно в це не вірю, і взагалі я після одруження чомусь почала сприймати всіх чоловіків, як братів d100  напевне це не добре, але чомусь так виходить.
В тебе є секрети від чоловіка?
Нема, ну хіба може якісь давні, коли його ще не було зі мною, але він про таке не розпитує, то значить нема. Я розказую йому напевне навіть забагато, я ж кажу що він дуже Мудрий в ставленні до мене, от часом мені так хочеться йому щось розказати, на мій погляд, дуже цікаве, він завжди мене слухає...але я думаю, що може не завжди Чує d27  так просто маскірується що уважно слухає, просто знає, що мені треба виговоритись, і мені добре і йому не стало гірше.  d27
Щоб ви собі уявляли приблизно, то я його мучила тиждень який маю зробити манікюр, і навіть картинки йому з нету показувала :oox  ну скажіть, йому то треба? Але я ж мушу порадитись d27 
Ну признайся, ти отримуєш задоволення, коли "шпильочку", хоча б на форумі, комусь запхаєш, особливо справедливу?
Незнаю, Зорян, напевне не отримую, на той час я просто відчуваю обурення або здивування , яке висловлюю, або тепер не дуже часто висловлюю, я ж вчусь бути спокійнішою d108, і на форумі також. А якщо якийсь прикол, то тільки щоб посміятись.
тобі які сни сняться, кольорові чи чорно-білі?
Різні, весною кольорові..але переважно я забуваю все що приснилось. До речі, був період, коли мені взагалі нічого не снилось і ось буквально на днях знов почались сни...але якісь такі погані d111  а до того вже навіть не пам"ятаю коли щось "дивилась" d27
І прохання чи порада, сприймай як хочеш, стань знову "татовою донечкою", не пожалкуєш, все в житті минає, іноді надто невловимо, а зусиль не багато треба.
Я думаю, що то вже не реально, тато для мене зараз також важливий, я і зараз завжди на його боці,  проте для нього тепер сестра набагато ближче ніж я. Не знаю чому так вийшло, було багато ситуацій в житті, де ми виручали один одного, де він міг довіритись тільки мені, не мамі чи бабусі, а мені...а недавно я про щось згадувала, а він каже Ой щось я цього не пам"ятаю mish  не знаю чого так? :(

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #45 : 01 Вересень 2014, 00:59:49 »
Все, дівочки, здається нічого не пропустила :xmm  прощаюсь ще раз, Солодких снів angel1 

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #46 : 02 Вересень 2014, 15:12:37 »
Цитувати
Не відписуюсь в темах, тому що читання це не настільки мій профіль...я можу просто висловити свою думку про книжку, свою особисту, не відгуки в неті, не критики інших відомих людей, а ви вже там дуже серйозно підходите до діла, вивчаєте автора, занурюєтесь в події, де була написана книжка...це трішки не моє, для мене це вже затяжко.
    Наталя, та чого ти , висловлюй свою думку про книжки. Думаю всім буде цікаво. Це ж читацький клуб для мамок, а не критиків і більшість також говорить тільки про свої думка при читанні   d100
Цитувати
Про персонажі я навіть не знаю, треба трішки подумати...буду вночі згадувати xmm
     Ну як, згадала?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #47 : 02 Вересень 2014, 22:41:39 »
Цитувати
Наталя, та чого ти , висловлюй свою думку про книжки.
Дякую, може якось дочитаю нарешті це Гніздо і напишу щось :bo
Цитувати
Ну як, згадала?
Я щось взагалі не можу придумати з ким то себе порівнюю, чи просто ще такої книжки не прочитала :xmm  Буду ще згадувати, ато з цими рішаннями в садік взагалі в голові якась каша, що я не те що персонажів навіть книжку улюблену не можу виділити d111 
Ой, а до речі, про це Кукушкіне гніздо завжди руки не доходять спитати в темі, це книжка про псих. лікарню, бо я читала що всім так сподобалась, а мені щось зовсім не йде :oox  то я вже думаю, може я не ту книжку скачала :xmm  ?

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Інтерв"ю з ховрашкою
« Reply #48 : 02 Вересень 2014, 23:03:36 »
Так про псих. лікарню :) Як раз і напиши свою думку в темі, буде цікаво почитати що саме і чому тобі не подобається :)