Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 20307 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
а просто після родів такий стан...
В мене в голові була повна каша від різної інформації і я взагалі не знала, що і як з дитиною робити (я перший раз в житті взагалі тримала на руках дитину, Насті тоді було 9 днів, а до того якось не приходилося, бо ні в родичів, ні в знайомих дітей не було. Получається, що щойно народженої дитини я ще ніколи не тримала на руках d112) Але потім все стало на свої місця, і думаю, що з другою дитиною вже не було би такого розгубленого стану. Але депресією я би це назвала, просто йде пристосування до нових умов. І моя думка, що в цьому має допомагати тільки чоловік і тоді сім"я швидко навчиться справлятися з дитиною, а коли починають вмішуватися бабусі чи ще якісь родичі, то цей процес пристосування ще на довше затягнеться, бо все одно рано чи пізно треба все навчитися робити самим.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
з другою дитиною вже не було би такого розгубленого стану.
І в мене теж такий стан був, правда не довго. Якось скоро втягнулась. І я не мала депресія, я взагалі не знаю що це таке. Просто не допускаю себе до цього стану.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Цитувати
а коли починають вмішуватися бабусі чи ще якісь родичі, то цей процес пристосування ще на довше затягнеться
Оксанка, то значить у мене все було добре  d30 ...не було ну нікого окрім чоловіка...Хоча мені так мами не вистачало ...Вона якраз із тих людей-що не дає поради а просто допомагає...Вона до цього часу моїм сестрам внуків усіх бавить...але не влазить в процес виховання даючи сентиментальні бабцині поради, Я дуже її за це поважаю...тому знаючи свою маму-мені хотілося допомоги від неї...Але чоловік каже-от самі з народження бавимо, потім буде чим пишатись..

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
Але чоловік каже-от самі з народження бавимо, потім буде чим пишатись..
Оце правильно z4 В нас так само нікого не було і я зовсім не жалію. І знаючи характер своєї мами, то знаю, що вона не могла би без своїх порад, мені цього і по Скайпу вистачає d111 А свекруха думаю тут взагалі була би "не в тему" d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Мені дивно, коли хтось каже, що не може кудись там піти чи щось зробити, бо нема з ким дитину лишити, чи чекає маму (бабусю), щоб дитину покупати і т. д. Ми завжди всюди всі троє і все прекрасно встигаємо.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Вона якраз із тих людей-що не дає поради а просто допомагає..
І в мене така мама. То вона нам допомагала, але в основному мені поприбирати, або їсти підварити. Правда не часто, бо в вона в іншому місті ще й на роботі, але  це була дуже велика допомога. 

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
О, мене ще морально вбивало наше ГВ. Ніяк не могла навчитися ні я ні малий...Невдалі спроби - і малий і я плачу, татко вже з пляшечкою докормлював.
Мабуть коли навчилася правельно малого кормити і все пішло на краще, зовсім все d30

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Я свій стан після пологів, навіть не депресією можу назвати а втомою, бо особливо не нервувалась, але страшенно не вистачало сили.Малий часто просинався, шви розходились через лігатурні нориці, через день їздила їх обробляти...Сидіти не можна, дитину підняти важко було...Але мене мій чоловік дуже підтримував і мама, тому все забулось і надіюсь зараз буде легше.
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Сидіти не можна, дитину підняти важко було...
як мені це все знайоме, я ще ніяк не могла дитину нормально погодувати, вона мені груди поскушувала, вона собі плакала від голоду, а я від того що неможу навіть дитину нормально погодувати, це все ще в роддомі було, а коли прийшли додому то в мене були ужасні нерви, на всіх і на всьо зривалася, завжди здавалося що ні я ні дитина нікому не потрібні, але то лиш так здавалося ще ті коліки жару додавали, а потім все саме минуло, зараз насолоджуюся своєю маленькою красунею

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
У меня депрессии не было и даже намека на нее не было (я так думаю, что потому что не было у меня ни одной бессонной ночи  d112). Знаю, что у многих даже очень сильных женщин она бывает, наверное все таки гормоны+усталость.

Offline natalo4ka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
в мене щось було схоже... мала плакала і я плакала... мама приходила а я аж запухла від плачу :). А ще жаба давила що всі подруги ще собі гуляють, не привязані ні до кого а я мушу сидіти вдома :(... світ перевернувся з ніг на голову...а ще страшенно хотіла спати... і від втоми теж пускала сльози, так було себе шкода d100... а потім пройшло))) подумала що потім подруги будуть бавитись  d142 а ми вже будемо більші, не будем привязані до циці і мама зможе трошки розвіятись...

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
Мене це теж оминуло, але в роддомі було відчуття, що додому зовсім не хочеться, ще б там тиждень лежала, якось срашнувато було, що зроблю з Донечкою щось не так.... :8
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
А я взагалі-то депресивна досить людина, але відколи вийшла заміж-всі депресії закінчились. Тільки тепер я зрозуміла причину їх: постійна зміна кавалерів, ухажорів, а відповідно різні емоції, найчастіше негативні і відсутність роботи (мама вдома все робила, мене нічого не заставляла), от частенько із-за "нічого робити" і виникали погані настрої і думки. А коли вийшла заміж все помінялось: робота, дитина, прибирання, вечері, обіди,сніданки. Відколи народила дитину, майже весь час з нею сама вдома, тому навіть немає часу на депресію. Єдине, я хотіла вже пошвидше з роддому додому, то там було неможливо, я не могла спати, та й діти в сусідніх палатах так кричали, що на мене це наводило скуку z2

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
У мене також була депресія до цього часу неможу зрозуміти з якої причини мені все було не так і всьо не то,дуже багато часу мої очі були запухлі z2 z2 z2 ,але після 2 місяців вдома я знову вернулась в інститут і все як рукою зняло d41 d41 d41

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
А я все больше убеждаюсь (сейчас просто есть примеры в окружающей жизни), что депрессия чаще всего накрывает тех женщин, которым помогает мама. У меня мама приходила раз в месяц, когда я организовывала маленикие ежемесячные дни рождения дочки. Все. Иногда могли они забежать на внучку глянуть, но так чтобы помогать, то не было такого. Во-первых, у меня не было даже намека на депрессию. Во-вторых, абсолютно естественным образом мне стал очень много помогать муж. Теперь, когда кто-то из подруг рожает мой единственный совет - это три месяца не пускать в дом маму собственную! Так избежишь депрессии и сделаешь из мужа великолепного отца.
Анализируя сейчас задним числом все, то могу сказать, что там, где часто приходила помогать мама муж отстранился от помощи ооочень ыбстро - в этом нет ничего удивительного, мужчина будет помогать только в том случае, если видит, что его помощь реально нужна - тогда это ему в кайф становится.
Будет у меня второй, третий ребенок если не будет проблем со здоровьем (ТТТ), то ни за что не разрешу и не позову маму помогать!

В Дивии нам это очень детально объяснили, что депрессия накрывает тогда женщину, когда она видит, что кто-то может с ее ребенком обращатся лучше, чем она  (сами понимаете, что мама которая вырастила уже детей, более уверена в себе, чем ее первородящая дочь). А для здоровья женищны жизненно необходимо, чтобы она понимала, что она для ребенка сделает все лучше, чем кто угодно.

Я без помощи мамы справлялась невероятно легко, я даже понять не могла зачем все мам зовут (правда у меня были очень спкойные ночи и я высыпалась), но даже если следующий ребенок будет не такой спокойный я буду как можно сильнее привлекать мужа (вплоть до того, чтобы он отпуск брал), но не маму.  d128

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
что депрессия чаще всего накрывает тех женщин, которым помогает мама.
100% z4 Коли мами нема, то нема коли в депресію впадати d27

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +414/-3
    • Награды
Я також справлялася зі своєю дитиною тільки з чоловіком.Мама живе в іншому місті.Свекруха також далеко.Звичайно,що мені казали,щоб я була біля когось,щоб мені допомагали в перші місяці,але я завжди була проти,я казала,що сама справлюсь з дитиною,тим більше що чоловік допомагає. d41