Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 20301 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
А в мене депресія була не в перші місяці, а от минулого тижня, і мама мені зовсім не помагає  d112
З донечкою бабусі завжди були, тому що я навчалась, було набагато легше, а зараз для мене сидіння в чотирьох стінах, ну крім прогулянок, це просто жах, я звикла до колективу, до своєї хоча й нелегкої роботи, мені не вистачає тієї метушні, спілкування з людьми
Я надзвичайно люблю своїх діточок, просто іноді так хочеться відволіктись  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Хоча я теж категорично проти вмішування у виховання дитини бабусь, які думають, що батьки погано знають, що робити з дитиною

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
А я б не співставляла депресію і близьких родичів d104
Мені в роддомі після першого кесарського справді було настільки "хрєново", що навіть на стіни не могла дивитись, постійно ревіла, нікого не хотілось бачити, взагалі нічого не хотілось,враження ніби життя скінчилось d16 І як у лікарню потівм перевезли нікого ж поряд не було, треба все робити самому, то як на автоматі наче робот
А вдома навпаки якось легше стало)

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А мені мама допомагала, особливо з малим першим на початках, но в мене депресії не було, і я не знаю що це таке. В мене її ніколи не було.  :)

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
ну я б теж не зводила все так вузько. Причин післяпологового такого стану можуть бути тисячі, навіть, якісь травми в період власного немовлятсва, проблеми з усвідомленням себе як жінки....хоча присутність допомоги величезний каталізатор таких процесів

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Так я же и не говорю, что мама это единственная причина депрессии  d104. Просто одна из часто встречающихся (это и психологами объяснено). Конечно часто причинами становятся и кесарево и то, что грудью не сомгла кормить. Просто сильнейшая усталость. Муж, который не понимает, что жизнь изменилась и продолжает вести себя так, как будто ребенка нет - друзья, пиво, гости, лыжи, а жена, которая раньше во всем этом учавствовала теперь сидит дома одна с ребенком (некоторые мужчины еще и умудряются наехать на жену, что она с ним времени мало проводит). Это все причины.
Просто среди своих знакомых вижу тенденцию очень яркую - если мама начинает помогать (приходить почти каждый день), то муж полностью умывает руки от ухода за ребенком, это ужасно расстраивает молодую маму и появляется еще одна причина депрессии.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
нє ну я просто ще ніби трошки доповнила перелік d112
а мене теж мама трохи напрягала.як згадаю перше купання під її досвідченим керівництвом d111 d111це сплошні нерви щоб дитина не замерзла, а як купали самі-просто неймовірний кайф батьківства, температура 36-34 у ванні, ну досі не можу зрозуміти тих, хто купає в кухні d143 і таке інше

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
В мене післяродової депресії не було ,на неї просто не було часу ,бо нам з чоловіком ніхто не допомагав з дітьми ,А після других пологів то взагалі Малий якраз пішов у перший клас і немовлятко на руках ,чоловік тоді по роботі часто їздив у відрядження  і я буда сама з двома дітьми ,так що на депресію часу не було А ще читала в неті ,що депресія- це Явище для дуже заможних людей ,бо вони мають на це час і гроші
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мені здається ще дуже залежить чи спокійна чи не спокійна дитина. ( ну звичайно в кожного по різному) Я теж до родів читала про депресії і думала якась фігня. А сама з нею стикнулася. Молоко пропало, суміші міняємо нічого не підходить, мала верещить день і ніч, 6-7 клізмів на день. Ото була мука. В мене руки опускалися , здавалося що нічого не можу зробити і від мене нічого не міняється якби не мама і не чоловік то точно б зрозуму би зійшла.

Пройшов час малим коло року питаю подружку а тебе депресія була. А вона каже яка депресія від чого мала була на груді до 6 місяців навіть воду не пила, какала і спала. А я відпочивала, всі ночі спокійні. А мені каже а тебе і не дивно що була стільки всього пережити.  d16

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
І я зовсім не мала часу на депресію, бо коли народився мій син була ще студенткою, вчилась на денному стаціонарі, прибігала з пар, а чоловік вже був одягнутий і біг на роботу у другу зміну, відповідно й приходив дуже пізно. А для мами місця жити з нами не було, бо жили ми тоді в сімейному гуртожитку, за 60 км від батьківського дому.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
депресія звісно ж настає не від того, шо хтось допомагає......
я могла тільки мріяти про допомогу!!!!  свекруха живе на Львівщині, мама теж 60 км від Франківська......тільки я  і чоловік.....і троє маленьких недоношених діток, які потребують особливого догдяду......а тебе вистачає тільки на те, щоб годувати їх кожних 3 години ( і вночі також).......помити і переодягнути......
а ще ніхто ніколи не допомагав мені їх купати.....завжди все робила сама.....як робот, так ніби тобі хто в голову програмку загнав і ти не маєш права від неї відхилитися!!!!
хлопчик то хоть спав вночі, а дівчата так верещали, що я прости Господи, думала чого це я не вмерла  :(.....
отака-то        ДЕПРЕСІЯ
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
в мене тоже була депресія після пологів!!! та,як роди в мене були тяжкі і я 2 місяці взагалі не могла сісти бо мені прорізали промежену і вона не заживала!!!!я стоя їла ,а про то шоб сісти я просто мріяла і напевно через один з таких факторій і проявлялась депресія  :( :( :( мама мені помагала перших 2 тижні і потом ше на пару тижнів ми їздили до неї  і це мене наоборот підтримувало бо я незнаю,як би справилась сама,коли встати з ліжка я самостійно не могла бо була дуже ослаблена і всьо боліло!!!! зараз сама з дитиною цілими днями тільки на вечір приходять чоловік і тато додому і токож є напади депресії я тільки чекаю коли вже прийдуть шоб трошки відпочити! я рахую шо в кожного дипресія виникає від різних факторів і не має конкретних і однакових причин для кожної людини.....в когось із-за конкретного є депрес а комусь це наоборот помагає!!!!!!!!

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
ТІНКА як я тебе розумію  :(

Online KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Ой це мене найбільше і гнітить що одна залишаюся в чотирьох стінах. Тільки рахую хвилини і години коли прийде додому чоловік  :(

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Я не впевнена чи була у мене депресія. Скоріше, якась тотальна втома, коли здавалось, що не має сил просто жити, синочок взагалі не спав вночі перші 3 місяці, і хоч від чоловіка я отримувала колосальну допомогу (до цього часу синочка купає тільки він), але він мав зранку вставати, весь день за кермом, тож ми з малим тусувались на кухні і я знала напам'ять весь розклад нічних телепередач, телефон клала в холодильник, ножі кидала в смітник, чого тільки не було d112 Але тільки почала потроху спати, все одразу минуло :)

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
у мене була така грішна думка...коли мій Володька кричав всі ночі три місяці від колік...я думала ні мріяла стати глухою....
незнаю до чого то приписати чи до депресії чи до дурості....

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Roksana то від перевтоми,тай нерви..........