Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 20234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Девочки, а вот  у меня еще вопрос, мне конечно наверное легко размышлять, у меня бессонных ночей вообще не было (8-10 часов беспробудного сна с трех недель малявкиных (до этого 6 часов). Конечно мне было легче, я высыпалась и мне помощь мамина вообще не нужна была.
но вот у меня вопрос, я это вижу по всему своему окружению. почему так мало людей привлекают папу по уходу за ребенком?????? Вот взять ту же ситуацию с коликами, ребенок ночью не спит, но ему же не всегда сиська нужна, чаще всего вы просто носите его на руках, так почему это не может сделать муж???? Из всего моего окружения я слышу ответ "Ну ему же завтра на работу". Капец. А вы наверное завтра будете весь день развлекаться?? По-моему нельзя допускать до такой усталости  d128. И самое главное, что мужчине это очень полезно! Он сам проникается к ребенку чувствами. Тут я уже могу по собственному опыту сказать. Мне помогал только муж. Он точно знал, что кроме него мне некому помоч, кроме него никто Варю не искупает (до сих пор), кроме него никто массаж от колик не сделает и если его не будет рядом ребенок будет мучится. Во-первых, это привело в току, что для него просьба посидеть с ребенокм воспринимается естественно - вот на выходные я иду на тренинг а он сидит с 9 утра до 8 вчера 2 дня!! Там где мужчин не привлекали сразу после роддома - такое просто немыслемо, мужчина не будет сидеть с ребенком так много. Во-вторых, мужу нравится уход за ребенком. Мы уже когда беременные проникаемся чувствами к ребенку, а мужчины нет. И только если их постоянно притягивать к уходу, они начинают получать от этого кайф. У меня например сложилась на данный момент такая ситуация (дочке год и 2 мес). Ночью к ребенку встает только муж (дочка просыпается из-за зубов не каждую ночь ,но иногда и по три раза за ночь) , они просыпаются в 7.30 примерно и обходятся без меня до 9-10-11 (смотря когда муж уходит на работу) я сплю. Муж варит кашу на завтрак и кормит ее. На нем же все вечерние прицедуры - купание, вытирание, мазанье кремом, переодевание. Это не по просьбе. Это всегда. Мой муж уж точно не относится к каким то супер сознательным или мечтающим о детях личностям. Если бы мен кто-то помогал или бы я меня были мысли, про то что его надо жалеть и ограждать от ухода за ребенком, то этого не было бы! Все только потому что я с самого начала просто вообще даже намека не дала, что мы можем обойтись без него! Он не мог прийти покупать ребенка - ребенок оставался не купаный.
Так что если вы считаете, что депрессия возникает от усталости и бессоных ночей, то тогда единственное лекарство опять же - выгнать маму (муж при ней не будет помогать) и не жалеть мужа!!! Это его ребенок.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Панакота, абсолютно з тобою згідна z4 В мене було так само і навіть більше, бо від 3-х міс. чоловік сидить в декреті і повністю справляється з доглядом. Навіть якщо ми 2-є дома, то купає малу лише чоловік, просто миє чи чистить зубки так само він, ну і годування само собою, варить кашку, зранку йде на кузню гріти молоко і т. д. Для Насті не має значення чи бути з мамою чи з татом, ми абсолютно взаємозамінні.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Я довго думала, ЧОГО вИ В КУЗНІ  грієте молоко d111, думала чоловік працює і одночасно гріє молоко

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Панакота- я погоджуюсь шо до виховання дитини треба прив"язувати чоловіка,але коли на самих початках він боїться дитину взяти на руки шоб нечайно дитину там засильно не притиснути або не правильно взяти, то шо тоді робити??? в мене чоловік вставав зімною пару ночей шоб піднімати дитину як повітрячко виходить.... я є емоційна людина ....коли я бачу шо він стоїть замучений так,як був на роботі дньом і чуть не вирубується стоя...я рішила шо не буду ризикувати дитинкою ,а як не дай Бог би шось сталось...жінка є жінка і це нічого не зміниш....я на чоловіка нічим не маю нарікати він мені всьо остужував,шо треба було і приносив по першому зову моєму!!!!!він і зімною роди відбув від початку і до кінця.... всьо залежить від людини ,якшо я знаю,шо я зроблю це сама краще я і буду це сама робити!!!!!! якшо ти чоловіка так навчила це тільки тобі плюс,шо ти можеш ним маніпулювати....от і всьо!!!! кожна сім"я є різна і якшо в когось так получається то не обов"язково має  бути в інших сім"ях так само!!!!і нікого не треба виганяти я би хотіла подивитись в далекому майбутньому чи було б приємно мамі почути від доньки-"мам, ти давай іди додому і приходь рідко бо мій чоловік не хоче при тобі мені нічого помагати !!!"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
но вот у меня вопрос, я это вижу по всему своему окружению. почему так мало людей привлекают папу по уходу за ребенком??????
Панакота, в нас так само чоловік робить дуже багато,купає, годує, гуляє з сином тільки він (про залучення чоловіка до догляду за дитиною нам ще в Дівії розказували ), чоловік допомагав зранку, в обід, ввечері і в тяжкі ночі з коліками син спав у нього на животі, але не можу я дозволити чоловіку, який забезпечує наше життя, бути так само не виспаним, я б ще переживала, що він попаде в аварію за кермом чи з документами, щось напартачить через втому. На вихідні чоловік міг би і вставати до син, але я все рівно прокидаюсь, то що будемо не спати обоє? d112

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну яке маніпулювання чоловіком Ви тут бачите d16
Я, наприклад, не вважаю, що маніпулюю чоловіком, бо він доглядає і виховує свою дитину. а ці слова - я сама краще зроблю, ну от як жінки, взагалі, так мислять, що дійсно відчуває той чоловік, якусь неповносправність свою, а не насолоду від батьківства, від того, що він проводить час з своєю дитиною

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
я думаю, що в наш час не так уже й багато татів, які не приймають участь у вихованні діток.....напевне все ж таки більш відповідальніше стали відноситися до народження і виховання дітей....
просто Панакота  вам повезло що дитинка народилася здоровою і спокійно собі спала ночами.....
моя найменша так верещала, що було просто невиносимо.....і тоді чоловік вдень спав, а вночі тримав її весь час на руках......сідав на дивані і з нею на руках в сидячому положенні куняв. а я в цей час спала........
і мама тут зовсім ні при чому!!!!!
я надзвичайно раділа, коли вона приїздила, бо могла б хоч когось одного взяти на руки!!!!!
а на свого чоловіка я можу хоч на цілий день залишити дітей.....він зі всім справиться!!!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
думаю тут просто розглядається ситуація- одна дитина, всі члени сім"ї здорові

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
ну яке маніпулювання чоловіком Ви тут бачите
Я, наприклад, не вважаю, що маніпулюю чоловіком, бо він доглядає і виховує свою дитину. а ці слова - я сама краще зроблю, ну от як жінки, взагалі, так мислять, що дійсно відчуває той чоловік, якусь неповносправність свою, а не насолоду від батьківства, від того, що він проводить час з своєю дитиною
І я такої думки. Дитина така ж татова я і мамина і доглядати за нею мають обидвоє. А на рахунок того, що чоловік змучується на роботі, то жінка так само ж цілий день дома не відпочиває. Я так само працюю і деколи буває, що після безсонної ночі сідаю за руль, їду на роботу і потім так само працюю з документами, то що мені через це забиратися в другу кімнату, щоб виспатися d104
Цитувати
і нікого не треба виганяти я би хотіла подивитись в далекому майбутньому чи було б приємно мамі почути від доньки-"мам, ти давай іди додому і приходь рідко бо мій чоловік не хоче при тобі мені нічого помагати !!!"
Я би це сприймала абсолютно нормально, бо доглядати за дитиною мають батьки, а бабусі хіба можуть приходити в гості чи посидіти годинку з дитиною для свого задоволення, але ж не займатися повністю доглядом і вихованням, для цього в дитини є мама і тато.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Ліліана, в тебе взагалі інший випадок. Я взагалі не уявляю як можна справлятися з 3-ма дітьми маючи при цьому лише 2 руки, ти молодець z4 Але коли мова йде про 1 дитину, то думаю це не так важко як з трьома.

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
    • Награды
Oksana_Rus- я не мала на увазі шо бабуся чи дідусь мають цілими днями доглядати за дитиною!!! d27а мама і тато для чого тоді? якби я таке сказала своїм мамі вона би на мене обідилась ! вот до чого я веду!!!
в мене чоловік відчуває себе повносправним абсолютно... :) приходить з роботи і бавиться з дитиною і переодіває і годує,як треба !!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
якби я таке сказала своїм мамі вона би на мене обідилась ! вот до чого я веду!!!
Моя свекруха не обіжається d27, а з мамою прийшлося би трохи повоювати, але добре, що вона далеко d30

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
    • Награды

Цитувати
Моя свекруха не обіжається
  d30  ну в мене свекрухи немає такшо в нас тільки одна бабуся!!!!
дівчата ,скільки нас тут є на цьому форумі стільки і думок буде!!!!і кожна з нас буде висловлювати "за" або "проти" чієїсь думки!!!!!! я думаю шо не треба когось унижати бо хтось не так робить,як я ,а просто давати людські поради!!!! :)

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Halyna  тут не ситуація розглядається, а післяпологова ДЕПРЕСІЯ!!!!

і я думаю. що у кожної окремої людини є на то все своя причина......хтось впадає у депресію, бо нема молочка і треба вночі вставати суміш робити......хтось тому, що дитинка хвора, а хтось тому, що чоловік не так себе веде і зовсім не допомагає.......
причин дуже багато!!!!
але найкраще, щоб пані ДЕПРЕСІЯ обминала всіх стороною......
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
але найкраще, щоб пані ДЕПРЕСІЯ обминала всіх стороною......
  z4 z4 z4 z4 влучно сказано!!  :)

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а мала на увазі коментар Панакоти, що вона розглядаю стандарту ситуацію
а читати назви теми я вмію

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Oksana_Rus
Цитувати
Моя свекруха не обіжається , а з мамою прийшлося би трохи повоювати, але добре, що вона далеко

а якщо живеш з батьками,тоді як треба себе поводити?Також казати щоб вони не лізли?Я вважаю що якшо батьки хочуть приймати активну участь у вихованні то нехай приймають всеж таки вони більше життя прожили ніж ми і знають трошки краще,але деколи і треба настояти на своєму..........