Автор Тема: Посткроссинг-листівки зі всіх куточків світу-2  (Прочитано 16969 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ariannaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
я з фінкою мінялась-її 7,мої 9.То сьогодні 25.9.Це жах.А наземка одна листівка-15.5.Хотіла записатись на фаворитний робін-о не бужу.Одна листівка-20 грн.Ще більш -менш обмін в конверті.І то дуже дорого

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Хотіла записатись на фаворитний робін-о не бужу.Одна листівка-20 грн.Ще більш -менш обмін в конверті.І то дуже дорого

а ти кажеш я песимістка...такі наші реалії  d111
я про фаворитний вже й не думаю, хоча дуже його любила. Тепер хіба обміни і то тільки вибрані, ну і конверти подорожуючі, в мене десь 6 чи 8 на різних стадіях. і ще два чи три які вже давно мали би дійти, десь бродять.
один з них до Ніклот ніяк не дойде  :xo-xo

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Я не знаю, що з моєю поштою твориться...якщо у цьому проблема (я про домашню)...туди на нову все добре приходить, а що мало бути на стару- ніяк досі дійти не може...(якщо це в моїй пошті справа, а не десь по дорозі до України, бо я цього знати не можу)... до мене 2 висяки з подорожуючих вже точно є, і ще плюс ті, хто в січні  відправляв, коли я ще скриньки не мала - то ще 3 подорожуючі конверти... Мене здивувало, що фінка підняла то питання, що пропав її конверт, хоч лише місяць пройшов, а англійка підтакнула теж, хоча конверти справді вже би мали бути за місяць... І саме цікаво з фінкою ми рахуйте мали аж 3 обміни на мою нову адресу через кілька днів, після того, як вона мені подорожуюючий відправила, я якраз скриньку відкрила і вже дала нову адресу, і за тиждень все дійшло, а того конверта таки немає...
І також я відчуваю, що можу мати 3 висяки...ну 1 вже точно, ще в листопаді відправила конверт новому учаснику в Бразилію, туди справді наші довго доходять, десь 3-4 місяці навіть, але я того учасника в робінах взагалі не чула, чи він ще займається тими листівками...а то може я впусту так відправила...baiana, хтось з нею щось мав?))
Я завжди всім конверти відправляла лише авіа, навіть якщо це в Чехію чи Німеччину, але послухала вас дівчата, що принаймі по Європі добре доходить наземним, та й в січні як ціни виросли, вирішила теж відправити наземним в Німеччину та Сарі в Австрію, і от- майже місяць їм не доходить...тепер вже переживаю, щоб не було знову висяків d12 саме обідно за той конверт для Сари, це була група 474, де Оксана раніше була, і там памятаєш взагалі вибір мені ніякий прийшов, я не мала з чого вибирати, від сили щось 4 шт собі взяла...і деякі листівки пошкоджені навіть були по кутах, і не гарні, а тепер якщо Сара той конверт не отримає, мені мало того, що прийдеться за доставку стільки платити, ще й свої нормальні нові 10 листівок давати...Це десь така сама ситуація, якщо в тебе загубиться той конверт до Ніклот, і тобі прийдеться ще їй повторно висилати...обідно звичайно...якби хоч по цінах було як раніше, а з теперішнім курсом і цінами на листівки (новими), то якось дуже весело виходить в таких ситуаціях, ще й коли не від тебе то залежить, як десь там гублять ті конверти, а тобі за все платити))))
І мені вже в самій темці в Пенні не зручно перед людьми, що так багато виходить висяків, я не розумію, в чому справа...

• Своя Мамка
    • Награды
та Сара рідко коли пише,що отримала листівки.такщо можуть уже бути в неї.
а мені сьогодні 2 прийшли від Паіві
Group #504 - Theme: Beautiful swan
Status: travelling
1. whodalalee (Canada) sent Nov 3
2. carmenchen (China) rec Nov 28, sent Nov 30
3. sarahamina (Austria) rec Jan 19
4. paraiha (Finland) rec Feb 4, sent Feb 4
5. arianna2003 (Ukraine)
6. Cis_B (Netherlands)

Ось таке поклала канадійка.Не дивно,що 6 листівок її
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
Мюнхен від Сари,3 нижні-від  фінки.
\Беру,напевне,книги,Інге Лоок,цукерки.2 інші-не знаю

• Своя Мамка
    • Награды
Group G9 Buildings

1. miceu (Portugal)
2. Elcmae (England)
3. sarahamina (Austria)
4. Baronin (Germany)
5. Paraiha (Finland) sent 04/02/15
6. arianna2003 (Ukraine)
*

Від португалки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
німкені
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

від Сари-верхня.решта-від Паіві
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

тут беру Таллін,Сарину,Tongeren.Думаю за шведський палац і Меда

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Мені тут Сарина найбільше сподобалась...А от в Beautiful swan я зпантеличена))) я чомусь думала, що там мають бути найкрасивіші листівки, уявляла що всі ставити будуть щось типу як мінімум Кінкейда і Сюзан Віллер, чи якусь красу в такому руслі, різдвяні чи шось таке гарне, казкове... навіть сама якось мала спокусу записатись в одну таку темку)) а там мені лише мармелад сподобався, реально захотілось його  зїсти)) ну і бабульки завжди зачотні) можеш ше хіба Мюнхен взяти для обмінів...і може ту чудо-птицю або шпаківню для обмінів...

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
ой, я стільки тут всяких коментарів хочу написати  mish
як тільки добереся нормально до компютера, то вже все напишу ))

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
Міла, листівки з Тайланду і Криму дуже гарні, а особливо з Греції дуже сподобалася. В мене здається грецький ще й нема  :xmm
А от що до Бразилії, то я також помітила, що їхні листівки дуже часто такі собі :(
Цитувати
мій конвертик надіюсь теж прийшов?
твій конвертик отримала, дуже дякую. В ЖЖ вже написала  ;)
Цитувати
так відчуваю буде ще 1-2 конверти втрати, і відсилай їм повторно, 10штук, хоч ті групи були не ахті які листівки, а покласти свої то треба...
от і у мене таке ж , особливо з тою Ніклот. В тому конверті 5 листівок мало би їй повернутися, а так тепер отримає 10 нових  d141
Цитувати
.а то може я впусту так відправила...baiana, хтось з нею щось мав?))
нічого з нею не мала, а ти дивилася, вона коли останній раз була на форумі?

Адріанка
Цитувати
Ось таке поклала канадійка.Не дивно,що 6 листівок її
це вже друга канадійка, яку можна заносити в чорний список   d105
може ще кота візьми з того конверту на обмін, в нас є дуже багато любителів мальованих котиків  d27
Я також в один з таких конвертів Theme: Beautiful swan  записана. Колись бачила що ти записуєшся, переклала "swan  " як лебідь...думаю нащо воно тобі, де в тебе стільки тих лебедів набралося, ніби й не бачила і тебе такої колекції  d27  d27  d27 аж потім вже до мене дійшло, що то й до чого
Цитувати
А от в Beautiful swan я зпантеличена))) я чомусь думала, що там мають бути найкрасивіші листівки, уявляла що всі ставити будуть щось типу як мінімум Кінкейда і Сюзан Віллер, чи якусь красу в такому руслі, різдвяні чи шось таке гарне, казкове...
от я тепер також спантеличена  :oox

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
тепер йду  хвалитися і радитися  d27

Group #565 - Theme: Religious buildings (Churches, Cathedrals, Mosques, Temples, Synagogues)

1. Gforp (Denmark) sent Feb 5
2. Gafijka (Ukraine)

1 Данія

2 Румунія

3 Данія

4 Мальта

5 Данія

6 Норвегія

7 Литва

8 Пакистан

9 Данія

10 Данія

Красота  d9  

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Щодо  baiana, треба пошукати її на форумі, я навіть не знаю, як швидко на тому сайті по ніку людину знайти))
В тебе стільки тої красоти, бачила в ЖЖ d9 і тут конвертик дуже гарний прийшов, навіть не знаю, що я б взяла...ну №8 Пакистан точно, бо країна нова, і також №3,4, 6 і 10 звяла би напевне! а то які країни 1,2,4 і 6?

• Своя Мамка
    • Награды
шикарні листівки-Пакистан і всі Копенгаген

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
Group BW29 Any Non View-card

1. jschwab (USA)
2. Cis_B (Nederland)
3. yukina (Japan)
4. Carmenchen (China)
5. Fisherman (Ireland)
6. Gafijka (Ukraine)

До мене дійшло три листівки від jschwab (USA)
1

2

3

Нідерландка Cis_B поміняла 5 шт, з яких до мене дійшла одна
4

yukina (Japan) поміняла 4 шт, дійшла одна
5

Carmenchen (China) поміняла 2 шт, обидві дійши до мене
6

7

і три листівки які поміняв Браян Fisherman (Ireland)
8

9

10

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
а то які країни 1,2,4 і 6?
додала в назви країн біля фото

• Своя Мамка
    • Награды
Так,дивні листівки.Більше в такі теми не записуюсь

і що ти обрала?

Альбом Болгарія.Правда,і радянські є Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
Оксана,в тебе чудова колекція Інге Лоок.А скільки їх має бути?То ти обмінювалась ?

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Оксана,в тебе чудова колекція Інге Лоок.А скільки їх має бути?То ти обмінювалась ?

Наскільки я знаю, їх є 46 (бабульок). В мене вже є 35. Колекція назбиралась по різному, щось присилали в робінах, щось на офіційному сайті, кілька штук обмніляла в Наталі (зізазустра), але найбільше по тегу Inge Lццk - Something from wishlist tag

Цитувати
Так,дивні листівки.Більше в такі теми не записуюсь

і що ти обрала?
я теж вже не записуюся, і ще толком нічого не обрала.