Автор Тема: Посткроссинг-листівки зі всіх куточків світу-2  (Прочитано 15617 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Мені теж завтра, у пятницю, було б добре, але ще Адріана не знає, чи буде на кого малого залишити...а в суботу вона не може...чекаємо, що вона сьогодні скаже...бо наступного тижня і далі не знаю, чи мені получиться...ну максимум на середу можна тоді перенести d120

Offline ariannaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
дівчата,не маю можливості дітей лишити.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ок, давайте тоді на вівторок після роботи 18год, що скажете?

Улянка, дуже дякую за красиву листівочку з Мальорки!  d9

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Мені вівторок підходить  :bo

Offline Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Шось тут все заглохло. То коли зустрічаємся?
Якщо про щось домовитесь, то наберіть мене, будь ласка, бо я не завжди вчасно сюди заглядаю)))

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я до кінця цього місяця можу тільки завтра після роботи! Улянка, давай таки завтра зустрінемось, на 18,30год біля Пошти, і так маєш мені шампуні дати, а я тобі грошики, надіюсь Адріана теж приїде, знайде з ким малих залишити і завтра відпишеться, може швидше зможе!
Всіх зі святом Дня Незалежності!  :ua Слава Україні! :ua

Дівчата-посткроссерки, ви теж всі приєднюйтесь, хто може!!!

• Своя Мамка
    • Награды
Люда,мені на 18.30 трохи запізно.Давайте на 17 або 17.30.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Та ви зустрічайтесь швидше, а я до вас підійду, коли звільнюсь!

Offline Яна0

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: яна
цікаве заняття, але недешеве

• Своя Мамка
    • Награды
Щось занепала наша тема.Вже почався запис у новорічний флешмоб.може,обєднаємося для закупки новорічних листівок?

Я тепер активна лише на укр.сайты.Досить часто присилають гарні листівки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Gafijka

• Своя Мамка
    • Награды
Також недавно прийшла листівка від Люди
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

та Оксани-Сімпсон.А також обмін в ЖЖ з дівчиною з Латвії

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Gafijka

Offline Gafijka

• Щаслива матуся
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
я також зараз тільки на укр сайті відправляю і листівки переважно гарні і дуже часто закордонні.
Багато з моїх тем, але не стандартні, з найпопулярніших магазинів, а якісь унікальні, яких я ще ніколи не бачила  d53

а бачили що вже є форум на оф сайті українському?

я тільки "ЗА" закупитися гарними листівками, як минулого року. Дівчата, хтось з вас організує??

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дівчата, як добре, що ви не пропали, бо я сама вже кілька днів збиралася тут написати, чого це темка занепала, а на носі Новий рік ;) та й зустрітись до свят нам би не помішало! ny4 ny2 ny10
Я маю велику радість, цього тижня нарешті купила собі сканер (б/у-шний у друга відкупила), і тепер вечорами по-малу сканую свої запаси листівок  d41 Поки що всі обмінні досканувала, порядки з обмінними альбомами доводжу d100 Візьмусь скоро за свої отримані, по країнах...
У мене переважно приватні обміни, як були так і лишилися...але рідко... багато накупила листівок з різних наших сайтів, і ще на картмаксимуми  присіла, деколи купую їх на аукро...сьогодні також подорожуючий конверт прийшов...
і ще один маю відправити повторку-втратився з картмаксимумами, оце звісно трагедія 10 штук заново купляти d12
Покажу сьогоднішній картмаксимум, купила на торгах на аукро d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Своя Мамка
    • Награды
і скільки тобі вийшов КМ- бо я раніше дивилася,то дорогувато були.

Люда,не хочеш зробити закупку Декарду- там є новорічні

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Так, дорого виходить, треба дивитись,то як який КМ, ну і плюс доставка...просто я стараюсь зразу кілька брати, щоб доставка виходила дешевше...в середньому 1КМ -10грн...
А цей КМ дорогий дуже-13грн, я ще з ним брала 2 радянські новорічні КМ по 10грн, і доставка 7грн, разом за 3 КМ вийшло 40грн...були КМ, що за 5-8грн купляла, плюс доставка 6-7грн. Ще чекаю 7 КМ за 70грн+10грн доставка. Всі чомусь різну доставку там пишуть, навіть за 1лот.
Я вже певне до нового року КМ замовляти нові не буду,бо ще в Нати Вишнівської трохи теж купила в ЖЖ, в неї наші українські, і дешевші. Лише кілька новорічних листівок собі ще на аукро пригледіла, для себе і для вас на свята, але кантору не здам, бо сюрпризу не буде d100

Я зараз замовляла адресні наклейки вконтакті у дівчат, то вони з декардом в спілці здається листівки друкують,Кінкейда і інші ми замовляли в них, ти знаєш,якраз вчора оплатила, і ще хотіла наклейки авіа в них. Але грошики буду мати тільки після 20-го, бо забагато витрат для мене на один місяць на посткроссінг (враховуючи сканер і купу куплених КМ), якщо вам не пізно, тоді зможу замовити...

Offline lapulechka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маша, 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
Де можна роздрукувати листівку хорошої якості зі своєю картинкою в Івано-Франківську? Тобто щоб це виглядало не просто як роздрукована картинка на картонці, зігнута навпіл, а як щось якісне.
Можливо хтось так робив вже?

Найкраще - друкарня (будь-яка, знаю dpi.ua за адресою вул. Галицька, 64а працює). У них є різні типи картону, якщо запитати підкажуть який краще вибрати. На місці передбачуваного згину з лицьового боку листівки трохи проведіть канцелярським ножем - так ви не розріжете її повністю, а тільки трохи проріже верхній шар - так листівка буде краще згинатися. Але я вважаю що краще робити звичайну, яку не потрібно згинати, вони довговічніші!

Сказали спасибо: milka-2010