Автор Тема: Інтерв'ю з Багірою  (Прочитано 2111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Інтерв'ю з Багірою
« : 15 Січень 2015, 09:23:31 »
Всім привітик!  :hi Прийшла сьогодні зранку на роботу і, як завжди, забігла на улюблений форум – поглянути що ж новенького… а тут в приват запрошення на інтерв’ю. Чесно кажучи, трішки здивована інтересом до моєї особи, але це здивування приємне  d100, тож чекаю на хороше спілкування в цій темці  :*
На форумі я «проживаю» з 2011 року, тобто, вже не мало і не багато - 4 роки. Раніше трішки спілкувалась з мамочками на Львівському форумі – там і отримала запрошення на Мамку. На той момент була вагітна другою дитиною – вільного часу багато от і вирішила тут освоїтись  :bo
З вибором ніку особливих проблем не було, навіщо щось вигадувати, якщо прізвище в мене таке оригінальне?  d30 (від скромності не помру)  
Хм… що я цікавого можу розповісти про себе і свій характер?  :xmm Народилась і виросла я в м. Івано-Франківськ – таке собі дитинство на асфальті, як кажуть мої знайомі. Дуже люблю подорожувати, спілкуватися з новими людьми. Життєва позиція досить активна – не можу спокійно сидіти на одному місці і нічого не робити  d53. Саме так я і стала організатором СП: сиділа вдома з дитиною, чоловік на роботі, друзі теж зайняті, а я 3 роки відбула в декреті з донечкою і, без виходу на роботу, продовжила відпустку по догляду, але вже за синочком. Своїх малявочок дуже люблю, але щодня один і той же ритуал: встали, поїли, погуляли…дах їхав :xo-xo , от і вирішила урізноманітнити своє існування d27. Заробіток з СП малесенький (взагалі-то й заробітком це не назовеш), зате завжди в русі і багатьма цікавими новими знайомствами обзавелась.
Щодо характеру, то він в мене багатогранний. Можу бути веселою хохотушкою, а можу і вередливою егоїсткою. Як в анекдоті: «А характер-то у меня — замечательный! Это просто у всех нервы какие-то слабые…»
Якось так. Що цікавить – питайте, з радістю відповім  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: Інтерв'ю з Багірою
« Reply #1 : 15 Січень 2015, 09:54:02 »
Привіт. Цікаво буде почитати  ;)

Як познайомилася з чоловіком?
Яку  освіту маєш?
Яку пору року любиш найбільше?
Хто ти по гороскопу?
Чи хочеш мати ще діток?
В якій країні світу мрієш побувавти, чи можливо вже побувала там?

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 15 Січень 2015, 11:09:30 »
 :hi О, перші запитаннячка  d41 Дякую, Наталя
Цитувати
Як познайомилася з чоловіком?
Банально d27 На озері до дня міста був якийсь концерт: я була з подругою, він з другом... чесно кажучи навіть в думках не було, що з цього знайомства щось вийде  d30  
Цитувати
Яку  освіту маєш?
Вищу технічну. За освітою я інженер-механік (сама в шоці d112)
Цитувати
Яку пору року любиш найбільше?
Мабудь літо  :xmm Коли можна зїздити на річку, відпочити з друзями, шашличок посмажити d15, покупатись. Дуже люблю плавати
Цитувати
Хто ти по гороскопу?
Рак. Але щось не дуже вірю в гороскопи. Колись читала характеристику характеру людини, яка народилась під цим знаком - і жодного співпадіння з реальністю не помітила ;)
Цитувати
Чи хочеш мати ще діток?
d143 Тяжке питання. Деколи дивлюсь на своїх сонечок і думаю, що вони моя найбільша радість в цьому житті. І якби діток було більше, то й щастя б примножилось  d27 Але навряд чи свідомо наважусь колись на третю дитину. Хіба доля вирішить за мене - тоді противитись не буду d27
Цитувати
В якій країні світу мрієш побувавти, чи можливо вже побувала там?
В цьому питанні не буду оригінальна: хочу побувати усюди z5 Ех, якби я виграла в лотерею велику суму грошей, то не задумуючись спустила б їх на кругосвітню подорож.
Це так - мрії. В реальності найближча мета побувати в Угрощині. Імпонує архітектура Будапешту.
Більш глобальне: хочу в Перу d27 А конкретніше в місто інків - Мачу-Пикчу. Хіба така краса може не вабити?

В мене якась дивна тяга до всяких руїн d140 Там енергетика особлива

Offline Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #3 : 15 Січень 2015, 11:26:09 »
Привіт, Юля. Дуже рада бачити тебе в інтерв"ю. d120 Від мене такі запитання.
Які фільми ти любиш дивитися (за жанром, або є якісь улюблені кокретні)?
Яка книга вразила тебе найбільше, і чи взагалі любиш читати? чи є час на читання?
Яку слухаєш музику, і чи помінялися музичні смаки з часом (від школи і до тепер)?
Яка в тебе глобальна мрія?
Чи схожі ви з чоловіком за характерами. Хто "двигун", "рушійна сила" у вашій сім"ї?

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-5
  • Словом можно сердце разбить..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #4 : 15 Січень 2015, 11:48:38 »
привіт Юлічка
вітаю тебе з інтерв"ю :* :* :* :* :*

я впевнена , що ти не відмовиш в допомозі і при потребі даш пораду.

які якості  ти цінуєш в жінках і чоловіках
чи є в тебе " споріднена душа" у вигляді твоєї подруги

О, Боже, все вокруг такие "СВЯТЫЕ", что мне жить даже как-то неудобно

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #5 : 15 Січень 2015, 11:58:32 »
Привіт Юля :hi
Отже маю пару питань:
1. Чи важливе для тебе перше враження про людину,чи співпадає потім в процесі спілкування?
2.Чи думала колись пофарбуватись в чорний колір (П.С. бо я тебе уявляла чомусь саме з чорним волоссям під каре,такою собі "бабою -грім",бойовою z5 z5-не в обіду сказано,а на фото побачила тендітну дівчину)
3.Не знаю чому,але думаю тобі б підійшло родитись під знаком Козерога ,-у мене сестра така,як заведе свій моторчик,то не зупиниш d53
4.Чи маєте з чоловіком якісь спільні захоплення,як відпочиваєте-разом чи окремо?
5.Чи стає хоч трохи часу на себе,маючи двоє дітей? d78
6.Яку б ти хотіла мати роботу/професію,яка б тобі приносила задоволення?     якось так d143
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 15 Січень 2015, 12:07:48 »
Привітик всім :hi Дякую за цікаві питання :* Бачу сьогодні робочий день пройде швидко, але не в робочому руслі  d27 По можливості всім по-порядку відповім  ;)

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 15 Січень 2015, 12:10:40 »
Bile Sonce (Женя), рада бачити тебе в цій темці  :* Дякую за запитання
Цитувати
Які фільми ти любиш дивитися (за жанром, або є якісь улюблені кокретні)?
Найбільше люблю хороші комедії. Життя складна штука і трішки юмору ніколи не зашкодить. Ще деколи полюбляю детективи, але без мордобою, щось більш психологічне. 
Цитувати
Яка книга вразила тебе найбільше, і чи взагалі любиш читати? чи є час на читання?
Читати дуже люблю, півроку тому придбала елекронну книгу - всіма силами стараюсь викроїти трішки часу щоб повалятись з книжкою, але нажаль не завжди вдається. Затрудняюсь відповісти на першу частину питання. Таких книг, які б перевернули моє світосприйняття ще не читала d27 Люблю щось легеньке і не навязчиве, щоб легко читалось і мозок відпочивав :)
Цитувати
Яку слухаєш музику, і чи помінялися музичні смаки з часом (від школи і до тепер)?
Раніше відповідала на таке питання просто: люблю слухати радіо   d30 Взагалі, виросла на Арії, Бі-2 і Танцях мінус d27.
Зараз зауважую, що мій смак в музичному плані залежить від настрою. Як і раніше тяне до рокового напрямку, також люблю танцювальну музику, деколи пробиває на енігматик, ну і деякі пополярні розкручуємі хіти теж приживаються. 
Можу сказати точно, що не люблю: всяку "солодку" попсу попсову d27.
Цитувати
Яка в тебе глобальна мрія?
В мене всі мрії "глобальні"  d27 Навіть не знаю щоб таке виділити? Хочу великий будинок з подвір*ям і красивим ландшафтом  :)
Цитувати
Чи схожі ви з чоловіком за характерами. Хто "двигун", "рушійна сила" у вашій сім"ї?
В чомусь схожі, в чомусь ні. В нас дуже багато протилежних рис характеру, мабуть тому ми так підходимо один одному, протилежності ж притягуються  d27
В кожного є свої "галузі" в сімейному житті, де він виступає рушієм. В мене характер більш запальний і спонтанний, тож, мабуть все таки я частіше підбурюю чоловіка  d108

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #8 : 15 Січень 2015, 12:27:01 »
Ще додам одне питаннячко-чи любиш бути в центрі уваги,як себе тоді почуваєш,коли всі погляди прикуті до тебе?
П.С. а то після таких інтерв"ю можна і зіркову хворобу заробити... z5 d140 d140 d140
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #9 : 15 Січень 2015, 12:40:58 »
Цитувати
Цитувати
Хто ти по гороскопу?
Рак. Але щось не дуже вірю в гороскопи. Колись читала характеристику характеру людини, яка народилась під цим знаком - і жодного співпадіння з реальністю не помітила
Ой, прямо прочитала мої думки, бо хотіла ще запитати чи співдають написані характеристики по знаку з тобою, але вирішила не завалювати запитаннями  z5, а ти сама відповіла  :bo. Зв"язок з Космосом на 5  d27

Віриш в щось надзвичайне?? Паралельний світ? НЛО?

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 15 Січень 2015, 12:42:54 »
arcobaleno (Танюша), дякую за привітання d27 Тепер я публічна людина - щось новеньке d140
Цитувати
я впевнена , що ти не відмовиш в допомозі і при потребі даш пораду.
Я стараюсь d100 Якщо людині потрібна допомога і ти можеш її надати, то чому б ні  d104 Як я писала раніше - життя штука складна і хто знає як воно складеться, все що ти робиш по відношенню до інших людей обов*язково рано чи пізно повернеться до тебе бумерангом. Тож налаштовуюсь на позитив і крокую по життю  d27
Цитувати
які якості  ти цінуєш в жінках і чоловіках
Перш за все щирість. І ще не знаю як написати вірно: терпимість до недоліків інших, якось так. В кожного свої "таракани в голові" і до них треба відноситись з повагою d30, а не бігтати по знайомих і засуджувати, пліткувати, тощо... Позитивний настрой і почуття гумору теж вітаються
Цитувати
чи є в тебе " споріднена душа" у вигляді твоєї подруги
Подруга є  d27 Поплакатись і поскаржитись на життя (якщо звісно буде така необхідність) є кому. На рахунок спорідненості душ навіть не знаю :xmm Раніше, коли була незаміжня більше спілкувались, більше таємниць відкривалось... тепер якось більше все залишається в сім*ї.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 15 Січень 2015, 13:17:17 »
 d27 Якось не в попад я відповідаю. Стараюсь все по порядку розкласти по поличках, а ще ж і працювати треба встигати d27 Тож, сорі за каламбур :*
Едель (Катя), дякую за дуже цікаві питання  :)
Цитувати
1. Чи важливе для тебе перше враження про людину,чи співпадає потім в процесі спілкування?
Перше враження дуже важливе. Якщо людина мені з першої хвилини знайомства категорично не приємна (дуже рідко, але трапляється) то, переважно, потім життя ще раз доказує, що я не помилилась  :) Нажаль і навпаки теж трапляється. Тож, інтуіція не завжди спрацьовує, але стараюсь прислухатись
Цитувати
2.Чи думала колись пофарбуватись в чорний колір (П.С. бо я тебе уявляла чомусь саме з чорним волоссям під каре,такою собі "бабою -грім",бойовою -не в обіду сказано,а на фото побачила тендітну дівчину)
d30 це все дія мого ніку. Не разу чула, що мене уявляли з чорним волоссям і довжилезними нігтями червоного кольору - така собі, дівчина вамп.
Колись я була чорна (не дуже мені пасує цей колір, так як шкіра бліда - явно не моє) і каре в мене було... Хоча яка я тільки не була d27 В активному пошуку свого образу ;)
Цитувати
3.Не знаю чому,але думаю тобі б підійшло родитись під знаком Козерога ,-у мене сестра така,як заведе свій моторчик,то не зупиниш
d27 можливо
Цитувати
4.Чи маєте з чоловіком якісь спільні захоплення,як відпочиваєте-разом чи окремо?
Так щоб сильно спільні захоплення - то ні, є деякі речі які подобаються і йому і мені, але так, щоб це перетворилось в обов*язковий атрибут сімейного досугу, то ні.
Я вважаю, що сімейні люди обов*язково мають відпочивати разом, але без фанатизму d27 Ми стараємось розприділити час, щоб ми відпочили і разом, а потім окремо по інтересах. В кожного повинен бути свій особистий простір і рада, що чоловік поділяє мою точку зору.    
Цитувати
5.Чи стає хоч трохи часу на себе,маючи двоє дітей?
Нам дуже пощастило з батьками. Вони ну ДУЖЕ розуміючі, тому час від часу влаштовують нам вихідні - забираючи до себе онуків, щоб ми могли побути разом  d9
Плюс, якщо мені потрібно сходити в перукарню чи просто на каву з друзями, то чоловік ніколи не відмовляється посидіти з нашими чадами. Як на мене це дуже мудро з його сторони, так як і я спокійно відпускаю його на любі міроприємства без істерик і скандалів, типу де шлявся і питань коли будеш  :)  Повне взаєморозуміння.
Цитувати
6.Яку б ти хотіла мати роботу/професію,яка б тобі приносила задоволення?     якось так
Мені здається кожна людина мріє мати таку роботу. Колись я мріяла стати фотографом - мені здається дуже цікава професія :xmm Але якось не склалось.
Цитувати
Ще додам одне питаннячко-чи любиш бути в центрі уваги,як себе тоді почуваєш,коли всі погляди прикуті до тебе?
П.С. а то після таких інтерв"ю можна і зіркову хворобу заробити...
Все залежить від того в центрі чиєї уваги  d27. В принципі публіки не боюсь, почуваюсь непогано, але набагато затишніше почуваюсь серед своїх, де мене знають і розуміють. В "своїй" компанії бути в центрі уваги саме задоволення :*
П.С. постараюсь не зазнатись  d30 d140
Цитувати
Віриш в щось надзвичайне?? Паралельний світ? НЛО?

В щось таке однозначно вірю d27 Але чіткого оприділення в що саме дати не можу, бо ще сама не визначилась d30

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +129/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #12 : 15 Січень 2015, 13:24:26 »
і в мене назріло питаннячко. Чи легко ти сходишся з людьми і чи болісно переживаєш, якщо людина тебе підставила

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 15 Січень 2015, 13:33:36 »
Оксана,  :hi З радістю відповім  ;)
Цитувати
Чи легко ти сходишся з людьми і чи болісно переживаєш, якщо людина тебе підставила
Сходжуся з людьми легко. Але близько до себе підпускаю рідко. Тобто, спілкуюсь з багатьма, а відкрити душу можу тільки перевіреним, надійним людям. В цьому плані я дуже обережна, можливо занадто :) На рахунок підстави, мені здається, що будь яка людина болісно переживає такі моменти. Але, стараюсь з усього винести якийсь урок. Як кажуть:
Опыт – лучший учитель! Берет дорого, но объясняет доходчиво!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #14 : 15 Січень 2015, 14:11:02 »
привіт Юля! прочитавши всі запитання і твої відповіді, помітила, що ти ЩАСЛИВА ЛЮДИНА. ось і виникло таке питаннячко - А чи вважаєш Ти себе щасливою?
і ще одне. якщо б можна було щось змінити, то що саме ти б змінила???:
а) в минулому житті
б) в тепершньому
 дякую :flv
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 15 Січень 2015, 14:59:16 »
Люда,  :hi Давненько з тобою не спілкувалась. Дякую за такі оригінальні питання d27
Цитувати
А чи вважаєш Ти себе щасливою?
Так, я щаслива і такою себе відчуваю! Без зривів, звісно, не обходиться. Деколи нападає хандра, з тої чи іншої причини хочеться себе пожаліти, чи щоб хтось пожалів (ми ж жінки - куди без цього d30). Але, факт що всі живі і здорові - це вже щастя, решта лише маленькі негаразди які з часом вирішаться.
Цитувати
і ще одне. якщо б можна було щось змінити, то що саме ти б змінила???:
а) в минулому житті
б) в тепершньому
Я думала над цим. Колись шкодувала, що не поїхала вчитися в Київ, коли була така можливість, але якби поїхала - невідомо як склались відносини з чоловіком і тоді, можливо не було б в мене такої гарної сім*ї. Тож мабуть, в минулому нічого б не змінювала - все що було це все той же досвід d27.Чи ти маєш на увазі глобаьно? Тоді я б хотіла, щоб була жива одна дорога мені людина, якої вже немає
А от в теперішньому все в моїх руках  d27 Щось однозначно хочеться змінити, але скоріш в матеріальному, а не в моральному плані. Як говорить один мій знайомий: я люблю не гроші, а можливості які вони дають. І коли цих можливостей немає (або недостатньо) - стає сумно. Трохи меркантильно, але факт.  

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #16 : 15 Січень 2015, 23:04:20 »
І я трішки попитаю   :)
1. Чи працюєш за спеціальністю? (не дуже типова, як на мене, для дівчини спеціальність в тебе, тому і цікаво  ;))
2. Чого хочеш навчити дітей (що найважливіше)?
З. Чи вживаєш алкогольні напої? Якщо так, то що любиш?
4. Що для тебе означає таке почуття, як кохання?