Автор Тема: Інтерв'ю з Багірою  (Прочитано 2110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iryshka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 21.12.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Інтерв'ю з Багірою
« Reply #17 : 15 Січень 2015, 23:47:24 »
Привіт Юля! В тебе є хоббі? Якщо так, то яке?  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #18 : 16 Січень 2015, 08:14:10 »
Привіт1 Поставлю і тобі кілька питаннячок...
1.Який по твоєму буде подальший розвиток подій на Сході?
2Які в тебеспогади про школу і який предмет тобі не подобався?
3.Чи любиш ти танцювати?
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #19 : 16 Січень 2015, 08:21:42 »
Іра і Іра  :hi
Цитувати
1. Чи працюєш за спеціальністю? (не дуже типова, як на мене, для дівчини спеціальність в тебе, тому і цікаво  )
Я працюю інженером-конструктором, напрямок не механічний (тобто не за спеціальністю), але колектив суто чоловічий  d30
Цитувати
2. Чого хочеш навчити дітей (що найважливіше)?
Хочу щоб мої діти стали достойними і порядними людьми. І завжди, в будь-якій ситуації, вміли правильно розставляти пріоритети
Цитувати
З. Чи вживаєш алкогольні напої? Якщо так, то що любиш?
Час від часу в гарній компанії  ;) Люблю сухе біле вино і мартіні. Але, в принципі, можу випити і горілки d27
Цитувати
4. Що для тебе означає таке почуття, як кохання?
Важко описати...чисто на інтуїтивному рівні знаю і розумію що це. А описати слів бракує d27
Цитувати
В тебе є хоббі? Якщо так, то яке?
Люблю фотографувати  :fot
Дуже люблю всякий хенд мейд. Обожнюю робити букети з цукерок  :)
З більш активних хобі - це мабуть катання на роликах  d27 Вчилися разом з донечкою, тепер стараємось щотижня кататись і вдосконалювати вміння d91
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 16 Січень 2015, 08:35:17 »
Саша, дякую за оригінальні питання  :)
Цитувати
1.Який по твоєму буде подальший розвиток подій на Сході?
Ох, це дуже не легке питання. Звісно, хочеться надіятись, що всі конфлікти будуть врегульовані і ми переможемо - Україна залишиться цілісною і більше не будуть гинути тисячі наших хлопців d24 Але, мені здається реально спрогнозувати щось просто не можливо. Залишається тільки молитись, щоб весь цей жах швидше закінчився.  
Цитувати
2Які в тебеспогади про школу і який предмет тобі не подобався?
Нічого різко негативного, але ходити в школу я не любила, хоч і закінчила її з медаллю d27 От інститут - зовсім інша справа...
Який предмет не подобався?  :xmm
Мабуть література - не любила читати те, що мені абсолютно не цікаво. Прям насильство над особистістю d27
Цитувати
3.Чи любиш ти танцювати?
Танцювати люблю. Хоч, якщо бути самокритичною, то не дуже вмію  d30

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #21 : 16 Січень 2015, 19:06:38 »
А як справи зі спортом, крім роликів, звичайно  ;)??
Що робиш для заспокоєння душі? Наприклад, коли якісь неудачні дні, без настрою, щось не вдається, тебе це засмучує?? Як з цим справляєшся?

Offline Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #22 : 16 Січень 2015, 19:34:29 »
А мене ще цікавить таке: яким було ваше весілля (традиційним, чи може якимось незвичайним). І чи ти з тих дівчат ,які від самого дитинства спали і бачили себе нареченою (в хорошому розумінні) angel1

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #23 : 16 Січень 2015, 19:44:48 »
У мене по ходу визріли ще питання :k58 Можна?
Чи вважаєш себе шопоголіком? покупка яких печей тебе найбільше радує(одяг,взуття,гаджети,косметика чи ще щось,але суто для себе)?
Яке свято/свята любиш і чекаєш найбільше? Чому?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 20 Січень 2015, 08:22:33 »
Всім привіт  :hi Провела вихідні без інтернету, тож вибачте за затримку з відповідями  ;)
Цитувати
А як справи зі спортом, крім роликів, звичайно  ??
тяжко d27 Раніше регулярно займалась в тренажерці, а як вийшла на роботу, то прям біда... все збираюсь, збираюсь і ніяк не зберусь відновити тренування d27 То нема часу, то бажання, розумію, що все це відговорки, а заставити себе не можу
Цитувати
Що робиш для заспокоєння душі? Наприклад, коли якісь неудачні дні, без настрою, щось не вдається, тебе це засмучує?? Як з цим справляєшся?
Якщо є можливість віддати кудись дітей і відправити погуляти чоловіка чи відправити кудись чоловіка з дітьми  d27 То просто включаю музику, лягаю на диван і читаю якусь легеньку книжку  d30 Якщо ж побути на самоті можливості нема, тоді йду на каву з подругою ;)
Ще допомагає шоколад  d30 - я взагалі жити не можу без солодкого. Як не як - гормон щастя d9
Цитувати
А мене ще цікавить таке: яким було ваше весілля (традиційним, чи може якимось незвичайним). І чи ти з тих дівчат ,які від самого дитинства спали і бачили себе нареченою (в хорошому розумінні)
В мене ніколи в дитинстві не було мрій на рахунок весілля, взагалі ніколи про нього не думала d30 Тому воно було саме звичайне d104 Ми вже майже 9 років одружені d27 Тоді ще не було модним влаштовувати щось оригінальне, та й можливості ми такої не мали: я тільки закінчила інститут, чоловік на 3 роки старший, тож за все платили батьки. Я взагалі весілля, як такого не хотіла, в мене і родичів окрім мами і бабусі як таких немає, тому зійшлись на невеличкому весіллі, помоєму десь до 100 чоловік - багато було молоді, тож непогано погуділи d27 Але зараз, якби в мене була можливість заново організувати своє весілля, то я б зробила це все зовсім по-іншому :xmm
Цитувати
У мене по ходу визріли ще питання Можна?
Чи вважаєш себе шопоголіком? покупка яких печей тебе найбільше радує(одяг,взуття,гаджети,косметика чи ще щось,але суто для себе)?

Звісно можна  d41
Хочу зробити зізнання: Мене звати Юля і я невиліковний шопоголік d27 Люблю переважно інтернет- шопінг, похід по Івано-Франківським магазинах мене зовсім не радує  d141
Радіти можу однаково як новій помаді, так і новому фотоапарату d30 А найчастіше купую... сукні. В мене під час декрету кардинально змінився стиль в одязі: раніше була пацанкою, тепер, як вийшла на роботу, зрозуміла, що штанів в мене залишилось всього двоє  z5 Все решта сукні, сукні, сукні mish
Цитувати
Яке свято/свята любиш і чекаєш найбільше? Чому?
Мабуть Новий рік - це ще з дитинства: ялинка, мішура, мандарини, подарунки...  

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
« Reply #25 : 20 Січень 2015, 09:44:14 »
 :hi і я хочу запитати ,яке у тебе було найцікавіше СП,яке тобі найбільш запам'яталося?

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 20 Січень 2015, 09:58:50 »
Маша,  :hi
Цитувати
і я хочу запитати ,яке у тебе було найцікавіше СП,яке тобі найбільш запам'яталося?
:xmm Вони для мене всі цікаві, якщо я відкриваю СП - це означає, що щось з того сайту мені або друзям/родичам терміново знадобилось  d140
Чомусь на питання: що запам*яталось? одразу спливає в пам*яті негатив: як на пошті посилку порізали, або костюм не доклали...  d111
Але позитиву насправді теж багато :bo Люблю проводити СП для дітей, особливо радують дописи, що малявка весь вечір проходила в гумачках - так вони їй сподобались, або хтось з діток перед сном поклав під подушку новий карнавальний костюм  d27
Ще дуже люблю СП колгот, хоч воно й найбільш хлопотне - в мене прям манічка, в шафі завжди має бути "стратегічний" запас  d27 Скільки грошей щоразу я трачу в цьому СП - краще не озвучувати :oox Нещодавно переконалась, що це все не даремно d27 Мій чоловік дуже рідко має справу з пранням, а тут вирішив зробити мені приємно: зібрав свої шкарпетки, мої колготи і запхав в пралку... як результат 10!! капронів (навіть не знала що їх в мене так багато) з затяжками d24

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #27 : 20 Січень 2015, 11:58:26 »
І в мене ще одне запитання: чи часто міняла імідж в плані стрижки? (покажи фото себе різної в різні періоди :))

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 20 Січень 2015, 12:13:29 »
І в мене ще одне запитання: чи часто міняла імідж в плані стрижки? (покажи фото себе різної в різні періоди :))
Ой, Іра, питання з фото трішки проблематичне. Не люблю фотографуватись  d30 та й більшість фото в мене з того періоду не в цифровому варіанті :xmm
Дуже часто міняла імідж до вагітності. Як я писала, на роботі в мене суто чоловічий колектив, то вони досі згадують, що кожен тиждень в мене були якісь зміни d107 То я руда, то біла, то чорна, то волосся було довге, підстригла під італьянку, а потім зробила боб-каре і знову запускаю, випрямляю чи завиваю d27. Мабуть не варто говорити як сильно з цими експериментами я собі попсувала волосся  d24
Тож, коли завагітніла донечкою - вирішила все, досить! Підстриглась і почала запускати волосся натурального кольору d27 Так і ходила майже 6 років з довгим не фарбованим волоссям, тільки періодично підстригаючи кінчики і трішки змінюючи форму шевелюри.
Але, з поверненням до "суспільного" життя проснулась і тяга до змін  d27 Тож, зовсім нещодавно зробила мілірування d41 Тепер подумую над тим щоб обстригти волосся, але поки що не впевнена, що це саме те, що мені потрібно  d30

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +139/-5
  • Словом можно сердце разбить..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #29 : 20 Січень 2015, 12:18:50 »
який фільм тебе вразив до глибини душі?

О, Боже, все вокруг такие "СВЯТЫЕ", что мне жить даже как-то неудобно

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 20 Січень 2015, 12:55:01 »
який фільм тебе вразив до глибини душі?
першим вспливає в пам'яті (сорі за російську - не знаю як дослівно перекласти) " Заплати другому".
Ще з таких фільмів, які в'їлись в пам'ять можу назвати "Солодкий листопад", "Ігри разума"...
Якось дуже сильно переймаюсь сентиментами, якими фільм просякнутий і якщо історія дуже вже душероздираюча, то тяжко відходжу від перегляду, тому стараюсь звести до мінімуму свій контакт з мелодрамами. Як я писала десь вище: якщо я дивлюся фільм, то більше надаю перевагу чомусь легкому, веселому, такі фільми не вражають d27. Життя штука складна - не хочеться його ще більше ускладнювати  

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #31 : 20 Січень 2015, 15:36:04 »
Ще кілька питаннячок від мене...
1 Де ти познайомилась з своїм чоловіком і що найбільше тобі в ньому сподобалось?
2Розкажи якийсь курйозний .смішний випадок з життя.
3Чи любиш ти вареники7якщо так-то з якою начинкою..
4.Яку пісеньку ти собі наспівуєш?
5.Скільки тобі потрібно часу щоб одітись на весілля наприклад?
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 20 Січень 2015, 16:31:51 »
Саша,  :*
Цитувати
1 Де ти познайомилась з своїм чоловіком і що найбільше тобі в ньому сподобалось?
На концерті біля міського озера d27 Найбільше сподобалась...футболка d30 Він тоді трішки качався і футболка вигідно підкреслювала біцепси d27 Шкода, що тепер спорт закинув d3 Більше нічого особливого з першого враження не пам'ятаю, якось не дуже ним зацікавилась при знайомстві, навіть ім'я не запам'ятала, добре, що хоч подруга склірозом не страждала d27  
Цитувати
2Розкажи якийсь курйозний .смішний випадок з життя.
:xmm прогулюючись по фонтану на майдані Незалежності в Києві умудрилась послизнутись і розтягнутись у весь зріст d30. Досить курйозно? Щоправда, на той момент було зовсім не смішно. Але тепер, як згадаю, як добиралась додому на метро через усе місто і, як на мене люди дивились d16  d140
Цитувати
3Чи любиш ти вареники7якщо так-то з якою начинкою..
Обожнюю d15 Але їсти, а не готувати  d108 Найбільше люблю пельмені - я страшний м'ясоїд (свого роду теж вареники d120), а також вареники з картоплею - зварені і розжарені на сковорідці до хрусткої скоринки. І сметани побільше (добре, що до кінця робочого дня лише пів години - бо слюнки вже на клавіатуру капають :8)
Цитувати
4.Яку пісеньку ти собі наспівуєш?
На жаль, ведмідь мені на вухо наступив  z5 Якщо й співаю, то не солло, а під "фонограму d27" , вірніше підспівую, якщо є настрій. Що слухаю - тому і підспівую, від настрою залежить ;)
Цитувати
5.Скільки тобі потрібно часу щоб одітись на весілля наприклад?
:xmm От на новорічний корпоратив я зібралась десь за півтори години. Це враховуючи прийняття душ, укладку волосся і мейк-ап  ;)
На роботу в екстремальних умовах (коли просплю) вистачає і 15-20 хв.  

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +534/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #33 : 21 Січень 2015, 14:09:23 »
Цитувати
Вищу технічну. За освітою я інженер-механік
а чим саме конкретніше ти на роботі займаєшся?
Найкращіе в житті — безкоштовно і безцінно: обійми, посмішка, друзі, поцілунки,сім"я, сон, кохання, сміх і гарний настрій!
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
Чол жін светри ін одяг з Туреччини - ТМ Adnan Для того щоб побачити посилання: Register or Login]