Автор Тема: Як змусити дорослого сина кинути палити?  (Прочитано 2439 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Маріанна КАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Як вже нігті не поможуть d140,то буду з ним торгуватись.
Цитувати
пообіцяйте купити щось, як тільки син кине курити
,бо схоже сина народжувати йому ще рано. d107
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Думаю основне бажання людини і якась мотивація. Його своєму чоловіку (тоді ще хлопцю) поставила умову, що якщо він не кине курити, то ми розходимося. Спрацювало.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
я думаю,що нічого не допоможе,поки дійсно в нього не з*явиться бажання кинути самому.Я в цьому сама переконалась,колись курила,і з моім чоловіком,тоді ще хлопцем намагались кинути разом.Але він вічно приходив,і підбивав,а давай одну на двох,а давай завтра кинемо і т.д.Покия не вирішила кидати сама.Я вже не курю років 8,а він і досі курить.І причина одна,небажання кидати.Хоч і пробував і жуйки,і пластирі,і ще купу всіляких засобів.Толку ніякого.А торгуватись з ним я не думаю,що вийде.Він просто буде краще ховатись від вас.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
100%. Ні курця, ні алкоголіка, ні наркомана неможливо вилікувати без його бажання. Але пробувати можна, якщо в це вірити. Я не вірю :)

• Свідома Мамка
    • Награды
Ну все дівчата,начиталась я і зрозуміла....я не дочекаюсь свідомого пориву від "чада",так що будем курити нігті d140
Чекайте звіту,в найближчі дні буду пробувати провести акцію "СЮРПРИЗ з БЛЮВОТНИМ РЕФЛЕКСОМ".Будь що буде!

Ще зверну увагу на те,що більшість моїх знайомих,котрі кидали це діло через вагітність,зараз повернулись у ряди курців....сумно.
Так що,вітаю тих кому це вдалось,ну і себе разом з вами.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
Погоджуюсь з дівчатами, що бажання кинути і мотивацію тут головні. Я колишньому чоловікові і погрожувала, і ультиматуми ставила, і сигарети викидала...але нічого не допомогло. Як курив так і курить.
А от з теперішнім все якось само вийшло. Я йому розповіла, що дуже не люблю запах диму, і присмак попільнички(( Ввін тоді пообіцяв, що як будемо разом, то він кине палити. Так і вийшло. На початку було дуже складно, бо всі колеги як паровози. Але він тримався. Уже 3,5 роки не курить. Хоч іноді прийде додому і каже: "я би так закурив. але вже є синочок і я не буду" z4 Буває, що йому сниться як він курить...але поки не зірвався :)

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Маріанна К хочу висловити свою думку, тому що сама курила, в тому числі коли була підлітком. кинула курити роки 4 назад, виключно за власним "осознанным" бажанням. і ніякі вмовляння, погрози, чи підкупи батьків. народні методи мені не допомогали! мені здається ви просто викличите обурення у сина тим, що без його згоди випробовуєте на ньому різні народні методи! поки він сам не захоче він не кине, і ви самі це чудово розумієте, якщо курили! тим більше він в такому віці, що вважає себе достатньо дорослим, самому приймати такі рішення! я кинкла курити за допомогою книжки Карра Аллена "Легкий способ бросить курить"! причому кинула за один день без страху та вагань, хоч курила довго і багато, більше пачки в день. ви можете запропонувати йому почитати цю книгу, або прочитайте самі, якщо я не помиляюсь там є практичні поради як допомогти кинути курити дитині. її можна вільно скачати з інтернету або купити в центрі на розкладках!

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Мій чоловік кинув курити ,коли я захворіла (проблеми з легенями),ми тоді ще зустрічалися і мені не можна було вдихати дим. І не курив десь 4 роки, та недавно знову почав курити, бо дуже поправився і вже похудав.

• Свідома Мамка
    • Награды
Дякую,зараз пошукаю книгу в неті,а як не знайду,то в книгарнях.
Він читати і дивитись нічого не хоче(бачив фільм про цигарки,вміст,шкоду,відсутність біохімічного звикання,а чисто психологічне....)каже--бачив,знаю,не хочу зараз кидати!
Просто ,коли палить чоловік або інший дорослий член сім"ї,це не так БОЛИТЬ як від паління дитини(хай і 19-річної),тому поки не здаюсь і спробую методи без його відома теж,і трави і нігті і книгу!!!!

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
То ще й вік такий, що тяжко кинути, попробуй не закурити, коли вся компанія курить і дихає на тебе тим димом!  d111

В мене чоловік раз був кинув на 5 місяців, бо я йому погрожувала, що як не кине, то я почну курити!
 а тепер знов почав, знов прийдеться якось з цим боротись!  d130

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
в цій книзі нема ні слова про шкидливість паління!тому то вона  цікава і дієва!

• Свідома Мамка
    • Награды
 Seld,я знайшла,можна скачати,подивіться,котру з цих двох?
Там є дві про куріння!!
Я не знала про цього автора,дякую,ще і знайомій скину,у неї чоловік грішить легкозаймистими )) напоями!   
Туся,приєднуйся!

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я читала другу книжку, перша я так зрозумыла це продовження. можете прочитати і ту і другу! основне якщо читає її курець, щоб він дочитав її до кінця, бо десь в середині книжкі розумієш що як дочитаєш то кинеш! і більшість відкладають її не дочитавши!

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Намагатися не заставляти його кинути курити

• Свідома Мамка
    • Награды
Заставити взагалі неможливо!
Є навіть приказка--насильно людині добро не зробиш!
Він доволі добре мислить як на свій вік,у різних сферах життя розуміється,то далеко не мамине телятко,котре в очі заглядає.Так відповість з будь-якого приводу,що треба ще подумати чим і як аргументувати заперечення(це не про паління,а загалом).Тому складна ситуація.
Але !!!!!!!!!!!!!!!!!--я знайшла ще й аудіокнигу,начиталась відгуків на сайті де друкрваний варіант і вирішила скачати аудіо.Так,ненав"язливо може послухає,бо ще й прочитати змусити треба.
В друкованому знайшла ще й цього ж автора--ЯК ДОПОМОГТИ КИНУТИ ПАЛИТИ НАШИМ ДІТЯМ.
Туся ,скачуй і в машину,хай слухає в дорозі,якщо є,а ні то перед сном хай собі має таку казочку(я про чоловіка).
Seld--і вам +.

ЗАБУЛА ВСТАВИТИ ПОСИЛАННЯ НА АУДІОВАРІАНТ

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую, Маріанна! мені колись цю книжку теж знайомі порекомендували, за що їм безмежно вдячно, бо ніяк не могла позбутися тої пагубної звички! сподіваюсь що вашому сину вона теж допоможе, основне переконати його почитати або послухати її! я переконувала свого чоловіка - щось типу - "-ну що тобі такого страшного та книжка зробить? чи ти боїшся що дійсно курити кинеш?!". ну він і почитав, ну і звичайно кинув!

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Цитувати
Туся ,скачуй і в машину,хай слухає в дорозі,якщо є,а ні то перед сном хай собі має таку казочку(я про чоловіка).
Я вже качаю!!!   z4
надіюсь поможе! Добре, що в мене чоловік сам має бажання кинути!
Дякую!!!