Автор Тема: "Перли" наших педіатрів  (Прочитано 14026 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Amura

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Розумнику 6, Ангелику 2
  • Ваше справжнє ім’я: Amura
Re: "Перли" наших педіатрів
« Reply #119 : 30 Січень 2014, 09:01:18 »
Були ми аж одного разу в педіатора на Пасічній ,в поліклініці.
Сказати що я була враженна неграмотністю і нехлюйством нічого не сказати. Не пам"ятаю фамілії тої "освідченної і досвідченої пані". Але їх там не багато, вона вже старша жіночка.
Так от приходим на огляд(вперше і востаннє) ,вона немиючи рук,зайшла хотіла все швиденько перед обідом відтаратрити,але не склалось. Я людина вже досвідом після старшого. Питаю:
- порадьте щось дитині,бо його мучить животик. Якщо звичайні чайочки,масаж,викладання стовпчикм і теплі ванночки не допомагають. Може щось з бактерій чи інших ліків????????
- ну так давайте йму еспумізан!!!
-я вже вдруге до вас звертаюсь ,бо він нам не підходить(вперше я їй казала при домашньому візиті)
-має підійти, пийте ще.
-як ви відносетесь до капель бебінос???може зміним припарат??
і тут сміх  і такі перли "ДО чого тут каплі для носа!!не вигадуйте!! d140
-кажу це каплі від колік ми старшому давали
-не говоріть дурниць і не тратьте мій час, в мене 30 років стажу, я краще знаю від чого які ліки! d12
Не поталанило тій неграмтній лікарці, що на огляді був присутній мій чоловік. Як вона тікала, вся розпашілась і засоромилась. Закрилась в іншому кабінеті.
Ну чому такі як вона після отримання диплому перестають розвиватись і далі вчитись...медицина на щасття, повільно,але рухається вперед. А такі люди її тормозять.

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
« Reply #120 : 05 Лютий 2014, 18:31:50 »
а ви лікар?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #121 : 05 Лютий 2014, 18:44:08 »
Були ми аж одного разу в педіатора на Пасічній ,в поліклініці.
Сказати що я була враженна неграмотністю і нехлюйством нічого не сказати. Не пам"ятаю фамілії тої "освідченної і досвідченої пані". Але їх там не багато, вона вже старша жіночка.
Так от приходим на огляд(вперше і востаннє) ,вона немиючи рук,зайшла хотіла все швиденько перед обідом відтаратрити,але не склалось. Я людина вже досвідом після старшого. Питаю:
- порадьте щось дитині,бо його мучить животик. Якщо звичайні чайочки,масаж,викладання стовпчикм і теплі ванночки не допомагають. Може щось з бактерій чи інших ліків????????
- ну так давайте йму еспумізан!!!
-я вже вдруге до вас звертаюсь ,бо він нам не підходить(вперше я їй казала при домашньому візиті)
-має підійти, пийте ще.
-як ви відносетесь до капель бебінос???може зміним припарат??
і тут сміх  і такі перли "ДО чого тут каплі для носа!!не вигадуйте!! d140
-кажу це каплі від колік ми старшому давали
-не говоріть дурниць і не тратьте мій час, в мене 30 років стажу, я краще знаю від чого які ліки! d12
Не поталанило тій неграмтній лікарці, що на огляді був присутній мій чоловік. Як вона тікала, вся розпашілась і засоромилась. Закрилась в іншому кабінеті.
Ну чому такі як вона після отримання диплому перестають розвиватись і далі вчитись...медицина на щасття, повільно,але рухається вперед. А такі люди її тормозять.
Вибачте, але після вашого допису складається враження, що ви не набагато грамотніші від вашого педіатОра

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #122 : 19 Серпень 2014, 23:24:37 »
Мені моя дільнича теж не подобається, коли ми прийшли у місяць на плановий огляд, то я сама міряла малу, бо вона говорила по телефону, потім правда вона сама важила, я питаю чи нормально дитина набрала у вазі, а вона каже :"ТАМ на стіні табличка, подивіться собі!!!" і пальцем показала, де дивитися, жах d12 і нічого вона в карточку не записала, бо мала важливу телефонну розмову.Нам 1,5 місяця і ніхто не телефонує, а вже треба проходити невропатолого, казали, що зателефонують, напевно треба самим йти в бій :sling

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ***Людмила***

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія 2004 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #123 : 13 Липень 2015, 00:32:38 »
Толкового дільничного лікаря знайти важкувато. У мене теж була сумна історія. Дитину долікували так, що ми потрапили до лікарні.  Відтоді до дільничного педіатра ми ходимо тільки по довідки.

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #124 : 13 Липень 2015, 08:15:15 »
стаю на частковий захист медиків! є серед нас "перли" але питання чому?бо все починається з мами.наприклад :було у неї тупе дитя,в якому вона душі не чаяла,здібностей до науки не мало,але в селі круто бути лікарем,тому вона поїхала в італію і запхала свою дитину в мед.університет(тут вина викладачів приєднується),а то дитя не сміло перечити мамі,тай не привикло самостійно щось вирішувати,його ніхто і не запитував ким він хоче бути.тепер маєте результат,і так з переважною більшістю .є ті кому пощастило більше-Бог дав їм мозги а батьки стали на їхній захист і посприяли фінансово,а є ще й такі(дуже мало)хто зміг самостійно добитись бажаного результату.

d105 а ви хочете аби вони вас вагітних навідували?подивились як ви виглядаєте?люди добрі пойміть що всю цю писанину придумали люди які практично не стикалися з лікуванням,дурної писанини стос!до 6 міс.з нас вимагають писати виключно грудне вигодовування,...і.т.дкому цікаво пишіть відповім.А тепер трохи про вас мамочки:тільки 30%охайних(себто елементарно прибраних)осель,решта такі засранки що в тій хаті бридко стояти. так-так проаналізуйте кожна що навколо вас:сидите в інтернеті(приходиш в майже кожної відкриті однокласники чи мамка),практично не гуляєте з дітьми,а як виходите то на гуманітарку чи базар,самостійно лінуєтесь їжу готувати,(краще в банці купити),за станом повітря в кімнаті не слідкуєте,дітей не купають...говорити можна багато але задумайтесь що робите ви і на скільки правильно?а роззуватись в квартирі ви б хотіли?збирати ваш бруд,хіба я знаю чи є у вас грибкові захворювання,педикульоз,скабієс і.тд з 500 мам тільки одна купила в дц одноразові тапоки і тримає для лікаря і окремо для мед сестри в прихожій.чи ви думаєте що за цю мізерну зартплату я буду купляти 10 пар бахіл щоб по ваших покоях ходити?

Кожен знає свою правду, але звідки я знаю в кого лікар був до мене і які бацили приніс на капцях, руках!!!???? Якщо моя педіатр навіть руки помити відмовляється :/   залітає в кваортиру і зразу в рот..... А якщо іграшки по хаті срач, то у вас певно дітей нема. В нас кожен візит педіатра закінчувався довгим курсом лікування, навіть якщо вона приходила до здорової дитини... Нехай лікарі відповідально сьавляться до пацієнтів, а якщо умови де живе дитина дуже погані, є відповідні інстанції, але лікар має бути прикладом охайності і чистоти. Це моя думка!

Offline Люда_П

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #125 : 27 Травень 2016, 21:22:42 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого педіатра. В мене в малого поганий аналіз крові... робили в сінево аналізи, щойно переглянула результати... Дуже багато відхилень від норми... я нашій дільничній не довіряю, бо вже раз налікували мені дитину  mish

Offline Mashulya

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #126 : 27 Травень 2016, 23:38:14 »
Люда- хороша лікар Магуряк. Приймає в КДЦ на Мазепи. Але там черги величезні. І то по запису, то жива черга...  Але знаю, що вона дуже толкова.

Сказали спасибо: Люда_П, Nika G

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #127 : 23 Лютий 2017, 23:51:13 »
Наш перший!!! педіатр прийшла до нас додому після виписки з роддому і заявила, що роззуватись вона не буде, бо важко їй d111
Завалила в кімнату і каже:
-Включи мені світло, а то я погано бачу при такому освітленні (на вулиці білий день).
Подивилась малу і каже, що дитина трошки смугленька...не похоже на жовтушку...напевно в чоловіка вдалась, бо він смуглий (а то, що у нас білірубін високий і аж очка жовті, то це нічого мабуть не означає) mish
Після такого інформативного візиту я одразу звернулася до іншого педіатра і тепер ми в неї консультуємось.