Автор Тема: "Перли" наших педіатрів  (Прочитано 13188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Re: "Перли" наших педіатрів
« Reply #17 : 21 Лютий 2011, 00:21:41 »
Цитувати
Наступне її питання було,які...  d111труси я ношу ці модні бікіні чи прості "бабські". Коли я спитала нащо їй це,вона сказала,що вже знає мою відповідь і прочитала мені цілу лекцію про молодь і їх жахливу нижню білизну.

d111 z5 d140 d140 d140 Ой це ЖАХ!!!  А я думала у мене були унікальні випадки!!!!  z5 z5 z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #18 : 21 Лютий 2011, 14:34:46 »
Це капець!  d107 А в якому районі такий чудовий педіатр, що цікавиться навіть трусами і масками мамочки  d110
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #19 : 21 Лютий 2011, 14:51:38 »
Цитувати
А в якому районі такий чудовий педіатр, що цікавиться навіть трусами і масками мамочки
Схоже, що у тої лікарки з психікою не порядок  d110

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #20 : 22 Лютий 2011, 15:10:21 »
Цитувати
А в якому районі такий чудовий педіатр, що цікавиться навіть трусами і масками мамочки 
Ми тоді на Франка жили. Питалась про неї нашого теперішнього педіатра,та казала,що багато відмовляються.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #21 : 26 Лютий 2011, 11:43:11 »
Таких анекдотів тут начитаєшся  d27. Бувають різні "перлинки" - це я про лікарів. У мене був такий випадок:
коли народилася донечка і прийшла лікар і медсестрою. Понарозказувала всього і багато, що треба було диктофон включити - скільки було корисної інформації  d111 - поменше провітрювати кімнату, щоб не було холодно і т.д. Постійно приписувала якісь антибіотики (це коли були проблеми з животиком), а ми вилікували її біфідобактерином і лактовітом. А коли дитині у 1,5 року лікар сказала, що то звичайне почервоніння горла і знову приписала антибіотики,то ми пішли на Тичини до лора і таке було  d16 - у дитина страшний стоматит починався, ще ранок не було і ми ходили на кварц. А в дитини ще тоді була 39 температура - то вона не бачила в роті що то стоматит. Зараз ми в іншого лікаря. 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline Anji

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #22 : 17 Травень 2011, 18:54:58 »
В мене теж недавно таке було. Захворіла дочка на ангіну, пролікували. Тиждень походила в садок, знову захворіла на ларингіт. А після всього цього на шиї у напрямку до вушка щось підпухло. Ну визвали швидку (то була субота, ще й йшли вихідні 1, 2 травня). Приїхав якийсь молодий лікар, я йому пояснила що і як, він дивиться то на мене, то на дитину, не може нічого пояснити. Я вже сама йому кажу може то лімфовузли, може свинка. Кажу поясніть які симптоми свики. Коротше, він мовчав і нічого не зміг пояснити. Сказав не лімфовузли точно, а що таке свинка він напевно не чув, бо не пояснив навіть. Каже їдьте в лікарню вам там скажуть. Пішли ми в лікірню дитячу міську, лікарка старша така, ми лишень зайшли, я їй показую, а вона зразу що то свинка, але навіть не обдивилась, не обмацала, а так на вигляд їй здалось. Сказала гріти і все пройде. Дочекалиь ми робочих днів і пішли до нашої лікарки (Снігур Н. Д. на Тичини). Вона зразу сказала ,що це лімфоденіт, як наслідок після ангіни і ларингіту, а ніяка не свинка.  Подавали антибіотик і все пройшло. От такі в нас лікарі...... :(

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #23 : 17 Травень 2011, 21:09:47 »
в мене був випадок коли малому було місяці 4 йому наша педіатр виписала від нежиттю Нокспрей, а я кажу так він ж тільки з 1 року, а вона у відповідь "Таааааак??? Навіть незнала, а який тоді можна???"  я була в шоці...
А ще коли мені писала направлення на один аналіз на здачу сечі (якогось певного виду) то заглядала у конспект як він правильно пишеться чуть не по буквам перевіряла....а потім переписувала...бо не правильно написала з першого разу...

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #24 : 17 Травень 2011, 21:18:40 »
Ви знаєте,в нас колись була молоденька педіатр,вона теж всього не знала,але всім цікавилась.Якщо я ій розказувала,що якісь інший лікар виписав лікі,про які вона не знала,то вона розпитувала,як ці ліки допомогли моій дитині,записувала назви,щоб потім почитати про них.І я це схвалюю,тому що ніхто не приходить на нову роботу з досвідом,головне щоб в цих лікарів було бажання вдосконалюватись,а не прописувати шаблонні ліки.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #25 : 17 Травень 2011, 22:01:26 »
І про свою напишу...
Якось прийшли на планове зважування нам тоді було місяця два-три небільше, і щось я пожалілась на какульки малої, то вона нам виписала щось там від животика, сказала прочитаєте інструкцію як там давати d107 d110
А коли я прийшла в аптеку по лікарство то мені сказали, що його вже більше року нема -не випускаютьd111 d111 d111

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #26 : 17 Травень 2011, 22:26:58 »
це ще нічого, от в нас була історія із дитячою лікаркою з міського пологового будинку
в малого були набряки слизових носа,тих 3 дня що ми там лежали, капали якоюсь бідою розведеною з фіз розчином, і от прийшов час додому, а набряки все ще були, от прийшла лікарка, що виписувала нас, і каже, ви вдома візьмет називін і будете капати ним, бо цим, що капали тут, вдома без нагляду лікарів капати не можна ну я погодилася, але питаю, а  скільки ж часу тим називіном капати, а вона мені заявляє - та доки не пройде! в мене здивоване запитання: так воно ж може пройти через місяць, а може і через пів року? на що мені ця "розумна жінка" сказала: то будете капати місяць, а якщо треба то і пів року (це при тому що судинозвужуючими препаратами більше 7 днів капати ніс не можна! коротше фінал такий - прокапала я тим майже місяць, бо так сказала лікарка, думаю, вона ж знає, вчилася на то, і коли вже малий без капелль просто дихати ну ніяк не міг, я почала переживати, приходжу в місяць до лора на тичини, і розказую що до чого, від почутого і побаченого в неї був шок! якби ми ще так тижня 2 покапали ніс, то лягали б його оперувати!
от такі розумні дитячі педіатри працюють в нас в пологовому будинку і дивляться за новонародженими дітками! залікувати можуть до півсмерті!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 17 Травень 2011, 22:30:33 »
Так-так,наша розумна неонатолог сказала нам теж в роддомі не мастити пупчик нічим,я це вже писала в якісь темці.То в дитини таке нагноєння було,що знайомий хірург,мене чуть не прибив коли це побачив.

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
« Reply #28 : 17 Травень 2011, 22:33:30 »
ну інколи складається враження, що ті лікарі книжки разом із знаннями в інституті прокурили
як таких можна до дітей допускати,  та й взагалі хто їм дипломи видає

Offline ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #29 : 17 Травень 2011, 22:59:19 »
  А я про подругу напишу. Вона недавно родила в обласному пологовому. В неї хлопчик родився на 37-му тижні, але все було нормально: дихав самостійно, вага - в нормі (2900), ціцю гамав сам. Родила вона якраз на вихідні, відповідно до неї мало хто заходив, тільки черговий педіатр. На третій день малий раптово посірів. Подруга викликала чергового лікаря і дитину забрали в реанімацію з підозрою на зупинку дихання (уявіть, що пережила мама...).
  Як пізніше вияснилось хлопчик просто був голодний!!! йому катастрофічно не вистачало глюкози в крові. Оскільки родився трошки ослаблений, він смоктав трохи ціцю і засинав голодний, бо молока ще не було (зявилось аж на 5-ий день чомусь). Його деякий час погодували через зонд і виписали з реанімації.
  Як педіатри могли не бачити, що дитина голодна???  d16 d16 d16 Я, коли була в роддомі, мені вже на другий день казали догодовувати (хоч я їх не слухала  d30), бо в дитини живіт запалий. Ось така історія...  d111

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #30 : 17 Травень 2011, 23:00:02 »
Не треба далеко ходити, малий позавчора вертал, то думали що в нього отруєння, була температура 37, дільнича прийшла, а він спав - його не піднімали, то вона поназначала купу ліків для шлунку і пішла. Сьогодні температура 38, я ж думаю що в нього отруєння і повезли його до інфекціоніста, та нас перекинула до гастроінтеролога, а та нас до хірурга і в стаціонар, написала інтоксикація , треба ставити крапельниці і колоти цефтріаксон...
Ми недовго думаючи поїхали до завідуючої педіатричного відділеня Катерині Юхимівній, вона зробила повний огляд дитини - а горло червонезне. Призначила сумамед, біфідобактерін, глюконат кальцію, фарінгосепт. Температура вже впала, все добре...  Якщо би послухались тих "розумних" лікарів, то були б зараз в лікарні під крапельницями... d30

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 17 Травень 2011, 23:07:11 »
Але чому вона зразу призначила антибіотик d104Треба було хоча б пару днів поспостерігати за дитиною.

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #32 : 17 Травень 2011, 23:17:56 »
мама Лерочки, в нього горло дуже червоне, без антибіотиків треба було вчора лікування починати, а ми з нашею дільничною прохлопали. і я надивилась Комаровського про ангіну, в малого всі ознаки, температура, червоне горло, а соплів  немає. То це означає, що хвороба викликана бактерією, і обов"язково треба антибіотик.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 17 Травень 2011, 23:28:32 »
Але ангіна це наліт,або гнійні пробки на мигдаликах d104Ви звичайно краще бачите,але шкода дитину антибіотиками пічкати.Я кажу з власного досвіду,в нас була така сама ситуація,я теж пролікувала дитину антибіотиками.В результаті 8разів хворіли від жовтня.І все так як ви говорите,червоне горло,височенна температура часом під 40,без соплів.Але я всі наступні рази лікувала без антибіотиків.