Автор Тема: "Перли" наших педіатрів  (Прочитано 14563 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: "Перли" наших педіатрів
« Reply #34 : 17 Травень 2011, 23:39:59 »
Ох, в нас теж така дільнична - жесть.... Я до неї лікуватися малого не воджу, лише на прививки і зважування. Добре, що мій брат троюрідний - лікар, хоча лише рік працює, але я йому довіряю, бо знаю, як він вчився!!!! І сестра його - фармацевт, то вже на рахунок ліків радить. А з лікаркою я ще до вагітності мала. Болі при критичних у мене були такі, що раз навіть швидку викликали, ото я раз на пари не пішла і прийшла до неї по довідку, я годину їй пояснювала, як сильнезно мене боліло, та що там боліло - я встати не могла, пити не могла, крутилась і кричала...... А вона мені улибається і все лиш повторює, що скільки років працює, а ще не бачила, щоб так боліло, шось я вигадую.... Хто з дівчат таке мав, той мене добре зрозуміє. А ще раз я прийшла до неї з отитом, почала вона ліки приписувати, кажу, що маю дома розчин левоміцетину спиртовий, мені його на Тичини лор виписала, кладу турундочки, то бачили б ви її очі! Витріщилась на мене і півгодини доводила, що такого лікарства нема, я кажу, що вдома стоїть, хочете принесу, а вона - то ти, Іра, щось переплутала... Та і взагалі скільки в нас селі на неї мами жалілись, сусідка пішла з малим, та послухала і сказала "жорстке дихання", сусідка просто з-під медпункту поїхала на таксі на Коновальця, а там запалення, потім ще був коклюш, то тоже не прослухала....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #35 : 18 Травень 2011, 00:15:38 »
Дівчата абсолютно не стаю на захист ваших дільничних терапевтів, бо прекрасно знаю, що вони можуть наговорити( в мене дільнича на 2 роки швидше закінчила інтернатуру за мене і звертаюсь я до неї тільки за дозволом на прививки)...Але те що лікарі не вислуховують пневмоній, абсолютно не робить їх поганими лікарями, бо є такі види пневмоній, що просто не вислухаєш і діагноз без рентгену ну ніяк не поставиш, і тут навіть самі світила медицини не допоможуть...І випадки коли в дитини в один день не вислуховується крепітація, а на наступний день вже є теж не поодинокі.
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #36 : 18 Травень 2011, 00:18:46 »
Цитувати
Але те що лікарі не вислуховують пневмоній, абсолютно не робить їх поганими лікарями, бо є такі види пневмоній, що просто не вислухаєш і діагноз без рентгену ну ніяк не поставиш, і тут навіть самі світила медицини не допоможуть...І випадки коли в дитини в один день не вислуховується крепітація, а на наступний день вже є теж не поодинокі.
Абсолютно згідна,наскільки знаю все може змінитись не те що на слідуючи день,але й за декілька годин.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #37 : 18 Травень 2011, 00:56:03 »
Цитувати
Але те що лікарі не вислуховують пневмоній, абсолютно не робить їх поганими лікарями, бо є такі види пневмоній, що просто не вислухаєш і діагноз без рентгену ну ніяк не поставиш, і тут навіть самі світила медицини не допоможуть...І випадки коли в дитини в один день не вислуховується крепітація, а на наступний день вже є теж не поодинокі.

У мене колись (десь в 8-9 класі) була плевмонія, що моя лікар кликала ще 2-3 інших щоб мене прослухали, бо не могла зрозуміти де то в мене і що є . А ті також слухали і не могли точно оприділити. Але і температури майже теж не було.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #38 : 18 Травень 2011, 11:06:04 »
якщо не вислуховуються хрипи і клініка, тобто симптоми прямо не вказують на пнемонію-то вирішальним фактором , який побуджує робити аналізи і рентгендослідження є оцінка ступеня дихальної недостатності, в дітей це особливо видно і впливає на подальший розвиток захворювання або його компенсацію(це синюшність носогубного, вичока частота дихальних рухів, затруднення вдоху , видоху, різка блідість шкіри, прояви інтоксикації, млявість, сонливість, відсутність апетиту протягом певного часу), тому думаю дільничні повинні були б це знати і активно використовувати перед тим як "на всякий случай" призначити дитині лікування як від пневмонії чи бронхіту, забиваючи організм антибіотиками

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #39 : 18 Травень 2011, 13:02:11 »
Цитувати
Але те що лікарі не вислуховують пневмоній, абсолютно не робить їх поганими лікарями, бо є такі види пневмоній, що просто не вислухаєш і діагноз без рентгену ну ніяк не поставиш, і тут навіть самі світила медицини не допоможуть...
Навіть не знаю, що тут сказати.
У нас було таке: піднялась висока температура, наступного дня поїхали в лікарню, на приймальній лікарка послухала хрипи, сказала лягати в лікарню, запалення. Направила на рентген. Зробили, ця ж лікарка на приймальному сказала, що діагноз підтвердився, лікар, який розшифровує рентгени, написав нам діагноз бронхіт, з цим ми пішли до пульмонолога, вона послухала, подивилась навіть не на знімок, а на розшифровку, сказала то вірусне, прописала гропринозин, алтемікс і багато пити. Дитині ставало все гірше. Наступного дня пішли ще до оної лікарки, та в шоці була, як нас з таким додому відпустли, жахлива вірусна пневмонія з інтоксикацією.
І вір після цього пульмонологам - це ж оновна їхня робота, а вони запалення від бронхіту чи вірусу відрізнити не можуть d104

Offline Лілія30

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка (11 рочків) Мартуся (5,5 рочки) Андрійко (3,5 рочки)
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #40 : 20 Червень 2011, 23:45:54 »
 Як народилася у нас перша донечка (6,5 років тому у вересні) дільничний педіатр казала з першого дня давати дитинці воду з цукром d107! Тепер родилася друга дочка (лютий місяць) приходжу до того самого педіатра, кажу: дитині 4 місяці почала крім грудного молока давати чай з кмину. "Боже борони" - почула відповідь, "тільки грудне молоко, Ви що мамочко собі думаєте....  d128! Тут треба певно покладатися на материнський інстинкт!

Offline мамуся

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #41 : 12 Жовтень 2011, 15:33:07 »
а нам в цій поліклініці на Тичини зробили дитні такий аналіз крові що ми чуть з розуму не зійшли в пятницю в приватній лабораторії в нас був гемоглобін 136 а тут в понеділок 67  і гематолог старша жіночка запевняла що тут на Тичини непомиляються  і з дитиною щось серйозне ми поїхали перездали на коновальця на приймальному гемоглобін  136 і дитина цілком здорова  Бог їм суддя тим спеціалістам

Offline Айрен

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #42 : 13 Жовтень 2011, 09:34:18 »
ми тоже перенисли першу нашу плевмонію якби не наші лікарі то ми б її не мали була інтуіція що щось не так а мене одна докторка запевнила що нічого страшного жорстке дихання. і коли через 5 днів в пятницю їду до другого той в срочному порядку ренген і кров а у нас запалення. а саме цікаве по темі коли чекала ренген зустріла ту лікарку то вона донас звертається при цьому по телефону лялякає а ви чому тут я говорю підозра на запалення неможе бути говорить она. я кажу навіть дуже може кров показала ааааааа ну якщо що то звертайтеся. класно ви би бачили з яким це ще обличчям було 

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #43 : 14 Жовтень 2011, 09:33:46 »
Наш педіатр теж "дуже розумна", в малої піднялась температура, я покзала її дільничній, та зразу прописала їй афлубін і хлорофіліпт, сказала чекати поки хвороба себе проявить, почекли день прийшли, далі тільки температура, каже ждем, прийшли знов - те саме, реакція педіатра та сама - ждем, чого чекати, поки дитині не стане погано зовсім???? Я обзвонила знайомих, нашла лікаря на коновальця, та зразу відправила на аналізи, виявилась інфекція сечовідних шляхів, а та довбана дільнична мені горло лікує! Відбулись кортким курсом антибіотиків, і 2 місяця після того в нас все ок. А так би чекали поки провить себе хвороба, то б на стаціонарі би під крапельницьою лежали!!!
Мало того, прийшли в 5 місяців на зважування, лікарка в відпустці, медсестра в неадекваті, пяна, ледве на ногах стоїть, якийсь мужик в коженці сидить в кабінеті. Попросила віддати карточку, вона незнайшла, каже шукайте дома, я кажу нема дома, я не забирала, та з нахальною мордою мені - ідіть шукайте. Потім виявилось, що карточка в завідуючої була, і тепер мені всі дружно розказують, що її ніхто не губив, а на моє питання, чого мене посилали додому її шукати - відмовчуються.
Короче, пішли вони, не прийду більш до них!!!

Offline Тітонька Мардж

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #44 : 15 Жовтень 2011, 23:30:40 »
В доці у 3 місяці піднялась температура, почався кашель, з переляку викликали нашу дільничну, та послухала і з трагічним лицем сказала що в дитини пневмонія, треба терміново в лікарню під капельницю,я мало не посивіла, але поїхали до іншого лікаря, правда аж у Долині, там нам сказали що бронхіт,виписали ліки і дитина за 5 днів майже виздоровіла. ато б в лікарні долікувались d111

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 17 Листопад 2011, 21:04:36 »
Мій педіатр все більше мене дивує. Я вирішила більше до неї не звертатись, але думаю, ще разок схожу. Прийшли на зважування-міряння. Питає в мене за прикорм. Каже "супчікі даєте?". Відповідаю, що нам тільки 7 місяців і ще не даю. Каже "а мясо, жовток?". Кажу, що ні, мясо вводиться з 8-9 місяців, а жовток взагалі радять після року, бо це алергічний продукт і сильної потреби в ньому на даний момент в дитини нема. Ця, вибачте на слові, коза дивиться на медсестру і каже "Чуєш, вони дитину голодом морять!"  d107. Я ледве зтрималась, щоб їй не висказати все, що я про неї думаю. А потім заявила, що треба не тільки жовток, а і білок давати! В 7 місяців! Де навчають такого педіатрів??? Якби їй ще було років 60, я б нічо їй не казала, але ж вона молода сопля ще! Вибачайте знов за вираз.
Тепер всерйоз думаю відмовитись від неї, хоч ми і ходим до приватного лікаря. Не хочеться з нею мати нічого спільного...

Offline Юлясик

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся, Іннуся
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #46 : 17 Листопад 2011, 21:17:24 »
Ми до рочку обстежувалися у приватної лікарки Магуряк Г. І. і вона коли Яні виповнилося 4 місяці розробила меню які продукти починати вживати, в яких кількостях  і теж було таке, що після 6 місяців починати давати жовток  d104.  Яна була на грудному вигодовуванні до 1,5 рочків, але вже з чотирьох ми потрошки давали їй прикорми....

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 17 Листопад 2011, 21:21:56 »
Якщо за жовток ще думки розходяться, то за білок я ще не чула, щоб хтось рекомендував в 7 місяців його давати.

Offline Юлясик

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся, Іннуся
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #48 : 17 Листопад 2011, 21:23:37 »
Я за білок не писала  :), Його справді рекомендують давати після року.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #49 : 17 Листопад 2011, 22:21:31 »
Мій педіатр все більше мене дивує. Я вирішила більше до неї не звертатись, але думаю, ще разок схожу. Прийшли на зважування-міряння. Питає в мене за прикорм. Каже "супчікі даєте?". Відповідаю, що нам тільки 7 місяців і ще не даю. Каже "а мясо, жовток?". Кажу, що ні, мясо вводиться з 8-9 місяців, а жовток взагалі радять після року, бо це алергічний продукт і сильної потреби в ньому на даний момент в дитини нема. Ця, вибачте на слові, коза дивиться на медсестру і каже "Чуєш, вони дитину голодом морять!"  d107. Я ледве зтрималась, щоб їй не висказати все, що я про неї думаю. А потім заявила, що треба не тільки жовток, а і білок давати! В 7 місяців! Де навчають такого
Немає слів...

У нас протилежна ситуація: я кажу лікарці, що донечка в 8! місяців майже 100% на грудному вигодовуванні, тому що відмовляється від прикорму. Лікар сказала, що нічого страшного...
Набір ваги у нас 500-700г в місяць. Лікар каже, що ми молодці  :)
То це я також, виходить, морю голодом  d30 d30 d30

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #50 : 17 Листопад 2011, 23:42:03 »
ми до 1,5 рочки були майже повністю на ГВ  d30 d30 d30 d30
правда себе позбавила я порад педіатра і його коментарів, з 7 місяців не ходимо по лікарях d27
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!