Автор Тема: Правила введення прикорму  (Прочитано 18060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Правила введення прикорму
« Reply #34 : 26 Січень 2013, 19:38:20 »
Ну як бачимо в кожної мами своя думка. Моя подруга своїй 4 міс. дитині дає вже м"ясо. Вона пробує, дивиться як дитина відреагує, і потім робить висновки. Я так ще не ризикую, але щодо печенька не бачу нічого поганого.

Offline Надюсик

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 26 Січень 2013, 19:55:43 »
Ну добре, я все зрозуміла, висновки з ваших коментарів зробила. Я годування не заміняла, давала дуже трошки, тож маю ще шанс виправитися як книжка пише.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #36 : 26 Січень 2013, 21:52:53 »
Цитувати
Почала я з сочку морква, потім яблуко. Але з моркви вона краще п"є. І рисову кашку давала. Буду пробувати давати овочеві пюре.
Щодо каші з манки - я знаю, що вона має найменше вітамінів. І від печенька не було у малої ніяких проблем. Я його розбавляла зі своїм молоком.
Але я начитавшись цього всього думаю це виключити і дотримуватися схеми прикорму.

Цитувати
лікарі радять її їсти всже після року
а нам педіатр казав з манки починати   Я так розумію, що їм всеодно, з чого дитині вводити прикорм
А я хочу трошки захистити Надю. Але не в плані, що вона правильно робила, а щодо того, що її просто заплутали. І тут немає нічого смішного і дивного, що виникли такі рекомендаціі, адже ми на них ...виросли!
Я коли почала вивчати тему прикорму, почала приставати до мами, щоб мені все пояснила. Вона ж відповіла, що мало що пам'ятає але робила все строго по книжках. Я забрала в сестри три книжки, ще радянські, і читаю: варить ребенку манную кашу..., начинать прикорм с соков... Я поняла, що тут щось не те і почала читати в Інтернеті статті, на форумі.
Так що Надя просто не знала, що зараз прикорм з соків не починають і нам треба було б делікатно розяснити людині, яка вперше це питання вивчає  :)

Offline Надюсик

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 27 Січень 2013, 08:16:25 »
Uly@nk@ Mala Ви правильно пишете, дякую.
Але справа ще й в тому, що коли я педіатру сказала про прикорм, то він сказав починати з сочку, і щодо манки він мені теж казав. А вже потім казав вводити овочеві пюре. Так що я зрозуміла, він напевно керується старими методами і так радить молодим мамусям. А ми наївні ведемося, бо то ж педіатр сказав, яка різниця, що книжка пише про інше.
Цитувати
і нам треба було б делікатно розяснити людині

Правильно, а то я себе вже почуваю якоюсь ненормальною мамою, яка мучить свою дитину і знущається з неї.
А ще зникає бажання відписуватися в інших темах, бо раптом знову, щось неправильно роблю.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 27 Січень 2013, 11:36:26 »
Цитувати
А ще зникає бажання відписуватися в інших темах, бо раптом знову, щось неправильно роблю
Не треба цього робити  :), на те він і є - форум, де кожен пише свою (!) думку, запитує про те, чого не знає. А для своєї дитини ви завжди будете найкращою мамою і не повинен хтось вас оцінювати і тим більше осуджувати. Саме основне, що ви ХОЧЕТЕ знати як правильно і стараєтесь виправитись. Бо є ж мамочки, які дають ковбасу дитині і хваляться, що іх дитина ВСЕ їсть. Оце для мене справді дурість  d110
А щодо лікарів, то це окрема тема  d112... Вони радять за старими правилами, з власного первіснообщинного досвіду..., не знаю звідки. Але моя мед сестра в поліклініці теж мені радила починати з соків і ще кожного разу перевіряє чи я виконувала її вказівки  d140. А потім казала покидати всі (!) овочі разом і так варити супчик, а потім додавати до нього бурячкового відвару  d140 d140 d140. Далі за її рецептами треба варити кашу на коровячому молоці (не знаю, я не уточнила яку, може й манну z5). Ну і що тут ще скажеш...?  d112 прийду я в поліклініку послухаю, та й піду зі своїми думками  :)  d142

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #39 : 27 Січень 2013, 12:21:59 »
Я теж починала з соків!
Чесно кажучи за порадою мами!

Offline Надюсик

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 27 Січень 2013, 13:48:24 »
Цитувати
Чесно кажучи за порадою мами!
Тому що коли йдеться про перший приком, то й до мами спочатку звертається, бо ж виростили мене, сестру...

Дякую Uly@nk@ Mala, а то я геть розгубилася.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 28 Січень 2013, 09:24:42 »
Вибачайте, за флуд, але мушу висказатися!
Я помітила, що всі дуже налаштовані проти порад мамів, бо тепер є розумний Комаровський і рекомендації МОЗ!
але ж дівчатка, невже наші мами такі погані? вони ж виростили нас красивих, здорових,розумних! Чому коли батьки щось радять, то всі стають проти, бо Комаровський каже інакше!?

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 28 Січень 2013, 10:00:25 »
Тому що наші мами нас виховували в період радянського союзу, коли всі робили все "по шаблону", годували дітей по годині, сказали давати сік і манку - давали і т д. А зараз є можливість враховувати поради Всесвітньої організаціі охорони здоров'я, рекомендаціі іноді не дуже розумного Комаровського, МОЗ, я вже взагалі мовчу про різні дослідження... А ще треба врахувати, що в той період все робилось для того, щоб мами швидше пішли на роботу і десь до 2-х років дитина вже була готовою піти самостійно в садочок.
Оля, я зовсім не ПРОТИ порад наших мамів, просто здоровий глузд переконує бути ЗА нові підходи до прикорму. Я зараз це пишу, враховуючи навіть те, що на мене свого часу "наіхали" дівчата в темі про налагодження ГВ, коли я хотіла починати давати дитині кашу з 4-х місяців... Проте я тверезо поглянула на всю інформацію і все ж таки є логіка у нових стандартах по введенню прикорму (а я навіть не медик і нічого абсолютно в цій сфері не тямлю)

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 28 Січень 2013, 10:09:45 »
Uly@nk@ Mala , так ти права, але для мене є один вагомий аргумент правоти моєї мами - я і моя сестра виросли здоровими дітьми (тьху-тьху)!

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 28 Січень 2013, 10:20:41 »
Цитувати
Uly@nk@ Mala , так ти права, але для мене є один вагомий аргумент правоти моєї мами - я і моя сестра виросли здоровими дітьми (тьху-тьху)!]
У мене аналогічно, дякувати Богу!  :)
Оля, я вже давно зрозуміла, що кожен і так буде робити так, як вважає за потрібне. У мене ціла куча знайомих подружок, які з 4-х місяців варять вівсянку діткам (до речі, вони незареєстровані на нашому сайті  d112) і нічого. Просто вівсянку вони варять з аргументацією, що "вона ситніша". То звичайно, що для мене аргумент, що вівсянка містить глютеін і важко перетравлюється, важливіший. Хоча усе в міру.
Наприклад, якщо ні я, ні мій чоловік не маємо алергіі, то й дитина не мала б мати (дай Бог звичайно) і тому я буду давати моркву швидше, ніж зараз рекомендують. Або так само про коровяче молоко - як би мене не переконували, я б не робила кисломолочку дитині на купованому молоці, а лише на домашньому  :). Так що в кожного СВОЄ ставлення до заг правил

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #45 : 28 Січень 2013, 10:55:57 »
Цитувати
але для мене є один вагомий аргумент правоти моєї мами - я і моя сестра виросли здоровими дітьми (тьху-тьху)!
Я також виросла здоровою і ніяких проблем у мене ніколи не було,ні з шлунком,ні взагалі...ні з чим(хоч мені вже з 2 тижнів давали манку на коров"ячому молоці!!! d16), хіба грипом хворіла,але вважаю що це недостатній аргумент. Може наші наслідки ще попереду(хоч краще б їх не було). Дійсно зараз купа інформації,то чого б нею не скористатися!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 28 Січень 2013, 10:58:06 »
Чесно,я щось змучилася писати в темах про прикорм, ГВ...і т.д....пишеш, напрягаєшся,переживаєш, а людина ж всеодно зробить так як вона вважає за потрібне. Ото читаю повідомлення Уляни,тай думаю, як добре,що хтось пише,те що я хотіла сказати d27, ато в мене щось ентузіазм зовсім пропав

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 28 Січень 2013, 11:09:59 »
Цитувати
Ото читаю повідомлення Уляни,тай думаю, як добре,що хтось пише,те що я хотіла сказати , ато в мене щось ентузіазм зовсім пропав
Так не чесно!  d141 Наталя - ти хитра лисиця  z3
Сорі за флуд

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 28 Січень 2013, 11:53:49 »
Цитувати
Так не чесно!   Наталя - ти хитра лисиця
Чесно-чесно d142. Вчи людей уму-разуму,а я поспостерігаю...відпочину,нерви заспокою d27 d27
Все, будемо закінчувати, ато буде нам d105

Offline Надюсик

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 28 Січень 2013, 15:14:15 »
Ну так, молоко найкорисніше.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #50 : 29 Січень 2013, 10:37:57 »
Цитувати
Я помітила, що всі дуже налаштовані проти порад мамів, бо тепер є розумний Комаровський і рекомендації МОЗ!
але ж дівчатка, невже наші мами такі погані? вони ж виростили нас красивих, здорових,розумних! Чому коли батьки щось радять, то всі стають проти, бо Комаровський каже інакше!?
Для мене це взагалі не може бути аргументом, бо наука не стоїть на місці, колись люди жили в печерах і їли сире м"ясо і так само вижили і що з того d104 Не розумію для чого ризикувати і робити те, що може дитині нашкодити, якщо можна за 9 місяців вагітності почитати трохи літератури і не бігти потім за порадою до мамів і бабусь d104 Я не кажу, що вони були дурними чи поганими мамами, просто треба йти вперед, а не повертатися назад. Я впевнена, що коли мої діти виростуть, то і рекомендації зміняться, але то вже буде їхня справа як годувати своїх дітей, просто завжди треба читати щось нове і вчитися, а не надіятися, що мама потім підкаже.