Автор Тема: Правила введення прикорму  (Прочитано 26636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Re: Правила введення прикорму
« Reply #425 : 28 Лютий 2018, 14:15:15 »
Дівчата,  хочу вводити молочку  :xmm купила ультрапастерезиване молоко,  щоб скисло на кефір,  потім дочиталась що воно не кисне :xmm ви яке молоко берете на кефір?  Хто дає домашній?  А хто починав з магазинного?
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #426 : 28 Лютий 2018, 14:47:16 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата,  хочу вводити молочку  :xmm купила ультрапастерезиване молоко,  щоб скисло на кефір,  потім дочиталась що воно не кисне :xmm ви яке молоко берете на кефір?  Хто дає домашній?  А хто починав з магазинного?
я робила сама один раз моя доця їсти не хотіла, а починала з домашнього сиру і молока, то спочатку їла, а пізніше ніяк. Тепер даю Агушу і не парусь, але нам вже 1.3 рік

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
« Reply #427 : 28 Лютий 2018, 15:18:29 »
в іншій темі обговорювали про молоко. я беру магазинне ставлю киснути тоді варю сир. якщо йогурт то даю закваску до перекипяченого магазинного молока. коров'яче не рекомендують дітям до 2 х років, але то вже собі дивиться кожен як хоче. ультрапастеризоване мабуть треба вливати закваску по рецепту, щоб сир з нього зварити треба 2 рази варити тому я з нього не роблю

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #428 : 28 Лютий 2018, 15:25:35 »
в іншій темі обговорювали про молоко. я беру магазинне ставлю киснути тоді варю сир. якщо йогурт то даю закваску до перекипяченого магазинного молока. коров'яче не рекомендують дітям до 2 х років, але то вже собі дивиться кожен як хоче. ультрапастеризоване мабуть треба вливати закваску по рецепту, щоб сир з нього зварити треба 2 рази варити тому я з нього не роблю
Не могла знайти.  Памятаю,  що ультрапастирезоване брати.  Але якщо давати  закваску на йогурт хіба.  А на кефір треба інше якесь брати.  Просто пастерезоване хіба що спробую.. Домашнє я сама не п'ю.
Жаль, що проходить літо, а не війна...