Автор Тема: Правила введення прикорму  (Прочитано 20321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Правила введення прикорму
« Reply #68 : 03 Лютий 2013, 00:54:20 »
Цитувати
Ну не годен хлоп вкурити, як дитині ціцьку дати і як їй їсти варити, це жіноча справа, і все
d140 d140 d140 клас! Комаровський щодо правил введення прикорму відпочиває

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #69 : 28 Лютий 2013, 20:04:27 »
Порадьте будь ласка якщо хтось починав прикорм з 4 міс, то з чого можна і якими темпами? Як реагували на прикорм такі маленькі дітки? Я так бачу що ми до 6 міс недотягнемо. Дитина продрвжує відмовлятись від грудей і пляшечки. Тому хочу за тиждень-два почати прикорм.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #70 : 28 Лютий 2013, 20:16:33 »
Думаю, треба шукати грамотного консультанта і налагоджувати ГВ, з будь-яких ситуацій є вихід, тим більше, що зараз купа корисної інформації. У крайньому випадку - суміш. Але гробити дитині здоров'я таким раннім введенням прикорму не варто d128. Не дивіться, що на їхніх баночках пише з 4, їхня справа продати, а ваша - дбати про здоров'я своєї дитини!

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 28 Лютий 2013, 21:43:02 »
Дитина не бере пляшечку взагалі, суміш не підійде. У мене свого молока достатньо. І з консультантом по ГВ вже говорила, у неї знань по цій темі не більше ніж у мене. І по лікарях ходили, навіть до Магуряк їздили, проходили обстеження. Тому якщо вже вирішила починати прикорм,значитьвже нема іншого виходу. Не хочу щоб дитина худла на очах і мучитись згодуванням зі шприца також. Нам навіть лікарі радили починати прикорм, до речі не з баночки, а готувати самому. Але хтось каже що починати з фруктів, хтось з овочів, хтось з каші. Не знаю що краще. Шкода звичайно, бо я думала ближче до півроку пригодовувати. Але що поробиш як дитина вже місяць майже не смокче ні груди ні пляшечку і ніхто не знає в чому причина.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #72 : 28 Лютий 2013, 21:58:08 »
Мар"яна, у вашому випадку тільки Суміш, пробуйте тоді давати її з ложечки. Ну, а якщо вже дійсно постане питання прикорму, то вам треба для себе визначати що підходить саме вашій дитині, мало набирає вагу-тоді кашка, просто недоїдає - овочі....хоч в 4 місяці тяжко щось радити d130

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #73 : 28 Лютий 2013, 22:08:08 »
А як вага? І що малеча їсть? А де ви шукали консультанта? Не пробували на сайт "Молочні ріки" заходити? Там є координати, гаряча лінія, форум, і вони орієнтуються, в яких містах є їхні консультанти. Бо просто якби була підтримка ГВ, у ньому є ферменти, то прикорм би якось засвоювався, а якщо дитина раптом має проблеми (не дай Боже), а тут ще її організм раннім прикормом пригрузити - не дуже гарна перспектива вимальовується. Щоб не додалися ще алергія, проблеми зі шлунково-кишковим трактом - розлади, проноси чи навпаки...

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 28 Лютий 2013, 22:14:56 »
Я говорила з консультантом з Мілагро. Якщо вона радить прикладати дитину частіше, коли я їй вкотре кажу що дитина не бере груди, то який толк з того прикладання. Кажу що дитина і пляшечку не бере, а вона каже ну і добре. Я нічого доброго не бачу. Могла  хоча б суміш давати і сціджене молоко. З чайної ложки впихнути 150 мл це дуже важко. А прикорм як не як ситніший ніж молоко. Поки пхаю дитині груди як тільки можу. Бере лише коли спить, але і смокче тоді відповідно сонним темпом. Я вже відчуваю що у мене стає менше молока.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #75 : 28 Лютий 2013, 22:17:29 »
але ж прикорм просто заміняє одне з годувань, в подальшому 2, такій малявці потрібно молочко або суміш. чи ви збираєтеся його тільки раз на день годувати? щось таке в мене в голові не вкладається чи я може чогось не розумію d104

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #76 : 28 Лютий 2013, 22:21:29 »
Цитувати
але ж прикорм просто заміняє одне з годувань, в подальшому 2
Та навіть щоб хоча б одне годування замінити пройде багато часу і дитина аж ніяк не набере вагу і наїсться прикормом в такому віці d104, бо прикорм вводиться для ознайомлення з їжею, а основним все одно залишається грудне молоко чи суміш. А от проблеми з травленням від прикорму з великою імовірністю можуть додатися.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +106/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #77 : 28 Лютий 2013, 22:32:10 »
Є два різні поняття "прикорм" і "докорм".Прикорм вводиться для того,щоб підготувати немовля до дорослої їжі,а не з метою догодовування.Якщо дитина потребує догодовування,то це називається - докорм,при якому використовують молочну суміш d112

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +892/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #78 : 28 Лютий 2013, 22:49:38 »
Нам вже минуло 21 числа пів рочку, 2 дня назад почали прикорм вводити. Почала з кабачка(заморозила літом), спочатку мала кривилась а на наступний день зїла із задоволенням. через пару днів планую їй вводити картоплю, потім цвітну капусту аж потім перейти до кашок. З прикормом не спішили бо молока багато і вагу набираємо нормально)

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #79 : 28 Лютий 2013, 22:54:13 »
Цитувати
Та навіть щоб хоча б одне годування замінити пройде багато часу і дитина аж ніяк не набере вагу і наїсться прикормом в такому віці , бо прикорм вводиться для ознайомлення з їжею, а основним все одно залишається грудне молоко чи суміш. А от проблеми з травленням від прикорму з великою імовірністю можуть додатися.
не можу не погодитися. я й мала на увазі, що прикорм не може змінити нічого в такому маленькому віці, коли основним є молоко чи суміш

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 01 Березень 2013, 15:09:27 »
Та знаю ящо таке прикорм і докорм і яка між ними різниця. Але дитина не хоче ні грудей ні докорму. І нащо мені суміші,якщо в мене свого молока поки що достатньо. Думала вже бог з ним тим ГВ, хай лиш їсть дитина, взяла у сусідки трохи суміші, а дитина далі не їсть. А з ложечки їсти виходить досить непогано. Але ж запхнути норму 4 місячної дитини за допомогою чайної ложки це дууууже важко. Тому думала почати по трохи прикорм давати. І лікарі також таке радили. Але з чого почати думки розходяться.

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #81 : 01 Березень 2013, 15:13:16 »
ну і давайте поки своє молоко з ложечки і надалі прикладайте до грудей!!!!боріться за ГВ!!!!авось дитинці перейде і, пройде час,буде знов смоктати гарно цицю.........

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #82 : 01 Березень 2013, 15:18:06 »
Цитувати
Тому думала почати по трохи прикорм давати. І лікарі також таке радили. Але з чого почати думки розходяться.
Вам ще зарано прикорм, ще хоча б 1 місяць почекайте. Шлунково-кишковий тракт незрілий і це може призвести до розладів травлення. Від цього дитина може ще гірше їсти (навіть прикорм).
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #83 : 01 Березень 2013, 15:21:22 »
NourElShams, але ж тобі все одно прийдеться декілька разів на день годувати дитину молоком або сумішшю, навіть якщо з ложечки, дитина ж не може харчуватися в такому віці звичайною їжею чи ти думаєш, що давати прикорм з ложечки набагато простіше, ніж молоко, пройде декілька місяців поки дитина навчиться нормально їсти і ти їй зможеш дати цілу тарілку їжі і щоб все попало рот. Не хоче смоктати, то сціджуй і годуй з ложечки, а якщо заважко буде весь час зціджуватися, то переходь на змішане годування суміш/молоко.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #84 : 01 Березень 2013, 15:21:32 »
Цитувати
Але ж запхнути норму 4 місячної дитини за допомогою чайної ложки це дууууже важко. Тому думала почати по трохи прикорм давати. І лікарі також таке радили.
    А ви думаєте прикорм легше буде давати з ложечки ніж суміш чи молочко мамине? Тим більше поки ви введети нормальну порцію прикорму, то всерівно будете молоком годувати.
    А взагалі краше годувати з ложечки мамине молочко( тим більше якщо у вас його багото) і трохи докласти зусиль, чим зпортити дитиині шлунок раннім введенням прикорму