Автор Тема: Правила введення прикорму  (Прочитано 21956 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Re: Правила введення прикорму
« Reply #85 : 01 Березень 2013, 15:34:08 »
Цитувати
дитина ж не може харчуватися в такому віці звичайною їжею чи ти думаєш, що давати прикорм з ложечки набагато простіше, ніж молоко, пройде декілька місяців поки дитина навчиться нормально їсти
це однозначно, бо спрацьовує ефект виштовхування. Дитина просто не вміє їсти і ще навіть не сидить. А прикорм густий в такому віці давати просто небезпечно, тим більше в лежачому положенні. d128
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #86 : 01 Березень 2013, 15:55:38 »
NourElShams, взагалі то це може бути ложний відказ від груді!!! і в такому випадку просто необхідно боротися за грудне вигодовування! В мене донечка також в такому віці відмовлялася брати груди, просто категорично їх не брала в свідомому стані! грудь я могла їй впхати тільки тоді коли вони спала і також вона мляво пила молочко, а якщо просиналась то кричала і випльовувала геть цицю... так в нас тривало майже 3,5-4 місяці!!! за цей час я взагалі думала що біля неї з розуму зійду, але помалу все налагодилося і потім її немож було відірвати від грудей!!

Так що якщо вам радять частіше прикладати дитину то так і старайтесь робити :) і все у вас буде добре :)

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #87 : 01 Березень 2013, 16:43:29 »
Та я не думала годувати лише прикормом,але трохи додати щоб дитині ситніше було. Боюсь що як далі піде так, то дитине може перестати набирати вагу. Ми вже майже два місяці так мучимось. А останній тиждень взагалі просто жах. Їсть в основному з ложки і шприца, більше молока виливається ніж ковтає. А груди смокче більше 10 хвилин дуже рідко. 10хв для нас вже щастя. У мене аж молоко почало зменшуватись.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +259/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #88 : 01 Березень 2013, 16:49:26 »
У нас так було з трьох міс до восьми-відмова від груді(про пляшечки соски я мовчу взагалі),,,але я іі приколісувала і сонній пхала цицю,тільки так іла і все,,,а з 8 міс перестала на день груди давати зовсім,але то вже був прикорм і не страшно,а на Молоці свому розводила ій кашу і до картоплі давала,,,,,а до чого я веду-у нас був золотистий стафілокок,який ми висіяли аж в 6 міс,,,і полікували і все стало z4Може у малюка теж є якась інфекція?

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +259/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #89 : 01 Березень 2013, 16:52:24 »
Мені доречі наша дільнична теж радила давати дитині кашу і овочі в 4 міс,а з гв зав'язувати,,бо малій воно не підходить,,,але я про таке навіиь чути не хотіла--ГВ це те за що треба боротися як би тяжко не було,,,воно того варте і ніякі прикорми і суміші цього не замінить...ви думаєте,що маля в 4 міс захоче картоплі чи каші...сумніваюсь,,, d104

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #90 : 01 Березень 2013, 17:10:12 »
Цитувати
NourElShams
я теж за гв, пробуй зберегти, якщо два вас так критично вага, то можна сціджувати і пробувати іншу форму соски в бутилочці, ніж та що у вас зараз d104
Хоч ми от замало, як для сталих норм набираємо після 3 місяців, але дитина як дитина, ну трохи плаче, трохи не спить, смокче до 10 хв, зцідити я взагалі не могла, але до 6 міс. дотягнули, вагу трохи більше ніж вдвоє збільшили і спокійно починаємо овочевий прикорм :)
Після 2 міс. вже не відчувається як молоко прибуває, так як спочатку, тому може тобі здається, що замало, а його просто достатньо, а не забагато :)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #91 : 01 Березень 2013, 17:43:30 »
Цитувати
А груди смокче більше 10 хвилин дуже рідко.
Так може їй досить? Вона вже старша, сильніша, годинами смоктати не буде, як новонароджена. Третій раз питаю: як дитина набирає? Скільки пісяє? Може, ви перебільшуєте ваші проблеми чи просто хочеться, щоб малюк їв, як дорослий? Прикорм в 4 місяці, пробачте за слово, дурня, якщо є якісь загальні проблеми, він їх не вирішить, а тільки поглибить.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #92 : 01 Березень 2013, 20:11:31 »
Цитувати
Може, ви перебільшуєте ваші проблеми
І я так думаю, бо Мар"яна завжди проблем шукає, то якісь норми в книжках знаходить і хоче щоб її дитина їла точно як там пише, то важить до і після годування по 100 разів на день, то дитину силоміць тримає біля грудей, ви звичайно не ображайтеся, але мені просто страшно стає за вашу дитину. Бо постійно писати що "мій малий показує коники" (коли йому було тільки 2 місяці), "викабелюється"...і ще навіть не можу згадати всі ваші слова до ВАШОЇ дитини, то думаю, ви може і не хочете годувати, думаєте, ото почну давати прикорм тай позбудуся всіх проблем, але так не буде, треба трошки потерпіти заради своєї кровинки, на те ми всі і стали мамами!
А і ще одне, а може в малого в роті молочниця, тому він ціці не бере,а з ложки їсть?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #93 : 01 Березень 2013, 20:26:51 »
До речі соску на бутилочці так само можна спробувати змінити, в моєї Насті завжди були періоди, коли вона хотіла лише конкретну соску і ніяку іншу не брала, тому в мене завжди їх був цілий склад на всі випадки життя, попробуй поекспериментувати, латекс/силікон, з прикусом/кругла, різна величина дирочок, ще Авент має взагалі специфічну соску, можна і її спробувати.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #94 : 01 Березень 2013, 20:43:16 »
Наталя трохи різко прокоментувала  d105, але я цілком підтримую дівчат. Наскільки я памятаю, Мар'яна, по-перше молока у вас було вдосталь (не так як у нас, бідних  d27). І зараз не чую від вас, що з цим проблема. По-друге, дівчата правильно питають яка вага малечі, як пісяє... тобто звідки ви взяли що дитина недоідає? Ну і звичайно, про 10 хвилин - це взагалі алєс! Ви що спеціально тримаєте дитину визначений час???!???? А якщо він вже наівся?
Ну і останнє, не думаю, що консультант з ГВ міг вам щось немудре порадити. Все ж таки людина без досвіду не піде консультувати.

Вам особисто, Мар'яна, я б порекомендувала задаючи питання або висловлюючи проблему, дослухатися до інших думок і відповідей. Бо я звернула увагу, що ви своє знаєте і все. Який тоді сенс тут запитувати?  d104

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
« Reply #95 : 01 Березень 2013, 21:15:14 »
Я в шоці Маряна ви думаєте що якщо ви запхаєте в 4-місячну дитину прикорм то вона моментально поправиться і молока їй взагалі не буде потрібно d27Основна їжа для дитини до 6місяців це грудне молоко або адаптована суміш і ніякі прикорми його не замінять,ви якщо чесно з тими нормами вже взагалі собі голову забили,я годувала грудьми до 6місцяв і навіть ніколи не рахувала скільки він попісяв,чи скільки випив молока,важила тільки раз у місяць і не забивала собі дурним голову,щоб дитина була спокійна,гарно їла,спала,треба щоб і мама була спокійною і не переймалася  всякою дурньою,маєте молоко і слава Богу,дякуйте,не хоче їсти,бере коли сплячий і смокче максимум 10хв це не показник для прикорму він може і за 5 хв наїстится,а може вашому синочку так добре коли він напівсплячий ще посмоктати молочка! у мене теж були такі періоди що малий брав груди коли тільки вже засинав,теж смоктав може і менше ніж 10хв.але я собі навіть і немогла подумати через це вводити в 4-місяці прикорм!!!!!Так що наберіться терпінням і намагайтеся попри все зберигти ГВ!

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +911/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #96 : 01 Березень 2013, 21:33:26 »
Євдокія, і я з вами згідна, моїй малій зарас 6,5 міс, 3 дні тому почала давати прикорм. В 3міс мала важила 6800, зарас 7900, в місяць поправлялась в середньому на 300грам. Якщо слідувати нормам то це замало, але я неморочу собі голову, молоко є і добре, буду годувати до року. Доречі їсть вона по 5-7хв, але вона наїдається, бо більше не просить, тай не капризнічає, значить їй достатньо. Я от тільки зарас подивилась таблицю росту і ваги і порівняла, бачу що вписується в норми)

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 01 Березень 2013, 21:41:47 »
Цитувати
але я неморочу собі голову, молоко є і добре,
Таня, молодець!  z4 А в мене зараз малий останні місяці мало почав набирати. То мені вже деякі "порадники" кажуть, що треба в пришвидшеному темпі прикорм давати. Тобто вже зразу все: мяско, молоко...  d27
Справді, яка різниця скільки дитина набирає, основне, що задоволена і в загальні норми вписується!

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #98 : 01 Березень 2013, 21:54:11 »
Та не хочу я прикорму так рано. Прикорм це взагалі лишні проблеми. А циця так добре, нічого готувати не треба тратити час також. Дав дитині і чистий спокій. Але бачу що молока стає менше, тому і переживаю. Менше молока значить менше висмоктує. А пісяє дитина так само як раніше, а от какає меншими порціями, хоча як і раніше по два рази в день. А як вже й лікарі почали говорити про прикорм я подумала а може і дійсно в цьому є якийсь сенс. Як не як їжа густіша і ситніша за молоко. А те що постійно проблеми шукаю може і так. Просто я велика панікерша d100

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +911/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #99 : 01 Березень 2013, 21:59:53 »
Uly@nk@ Mala підтримую) Не треба шукати собі проблем якщо їх нема.

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 01 Березень 2013, 22:00:55 »
Цитувати
Але бачу що молока стає менше, тому і переживаю. Менше молока значить менше висмоктує
Мар'яна, молока виробляється рівно стільки, скільки потрібно вашій дитині! Значить у вас вже все налагодилось, бо раніше я чула, що у вас було молока набагато більше, ніж дитині треба. Вітаю!
А щодо прикорму висновок єдиний - в 4 місяці зарано!
Я думаю, що у вас все гуд  z4. Ростіть здоровенькі!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #101 : 01 Березень 2013, 22:01:23 »
Якщо нема молока, то є суміш і не треба шукати собі зайвих проблем. Якщо дитина пісяє часто, то з чого ти взагалі взяла, що вона недоїдає. Ти писала, що за останній місяць набрали 600 гр., це ж прекрасна прибавка, в нас такої і близько не було, переважно 200-300 гр. і то не завжди, а ще треба врахувати, що попередні місяці він в тебе набирав аж забагато, не може дитина постійно набирати більше кілограма, що тоді з неї виросте. А про поради педіатрів, якщо ти маєш на увазі Магуряк, то поменше слухай її рекомендації щодо прикорму, вона хоч і розрекламована, але поцікався реальними відгуками про неї і думкою інших лікарів про неї.