Голосування

Де ви переважно купуєте продукти харчування?

В супермаркеті
79 (39.3%)
В невеличкому магазинчику біля дому чи роботи
10 (5%)
На ринку
11 (5.5%)
На продуктовій базі
2 (1%)
Інший варіант
1 (0.5%)
Супермаркет + ринок
98 (48.8%)

Всього голосів: 201

Автор Тема: Голосування: де ви купуєте продукти харчування? Економимо разом!  (Прочитано 8053 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчатка, темка, навіяна теперішнім ростом цін і "стабільністю" зарплат (в плані: ціни виросли, а зарплати ні  :( ). Гроші знецінюються і їх катастрофічно не вистачає...
Якось раніше особливо не задумувалась над тим, що можна економити на продуктах... Коли мені щось потрібно - просто іду в найближчий супермаркет і купую  d27 Ніколи не маю "стратегічних запасів" борошна, цукру і круп. Закінчилось - купила  d104
Нещодавно сказала знайомій, що щось там купила в Сільпо, вона з такими очима  d107 : "Як? Там же неймовірно дорого?".
Провела невеличке опитування серед знайомих: виявляється багато хто їздить скуповуватись на продуктові бази, шукає знижки в магазинах і знає дешеві точки на базарі :)
А як ви закуповуєте продтовари? Де і що купуєте? Голосуємо і спілкуємось  :*
Пропоную в цій темці обмінюватись корисним досвідом  d27 Маєте якісь секрети: як зекономити на ціні і, при цьому, не економити на якості - діліться  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline eleonora1994

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Юля, корисна тема. 
  Куряче філе зараз в Вопаку(вчора ще було) по 49грн., а так як ціна хороша, то воно свіже(Вопак свіжість продуктів не відзначається).

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
  Дуже актуальне питання в теперішній час.Що ж  до нашоі сім"і,то ми завжди всі основні продукти купуємо на ринку,в суботу чи неділю пишу чоловікові великий список і він все купує на тиждень чи більше,знає куди йти,де свіже,дешевше і де який вибір.З роками вже маємо перевірених продавців на той чи інший продукт-м"ясо,рибу,є жінка,в якоі відколи народилась дитина берем молочні продукти,якістю задоволені.Борошно,крупи,олію,цукор-купуємо мішками,щоб не купляти защораз.А в найближчому магазині купуємо лиш саме необхідне-хліб,воду,фрукти і різні дрібнички.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
в суботу чи неділю пишу чоловікові великий список і він все купує на тиждень чи більше,знає куди йти,де свіже,дешевше і де який вибір
d3 Я теж деколи своєму чоловікові списки пишу, але він ніколи цін не знає, користується принципом: прийшов, побачив, купив (переважно виходить, що купив найдорожче d27 d108)

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Я скуповуюся в супермаркеті, в тому ж "Сільпо" d112
Не люблю ринок, бо обважать, нахамлять і з тим зарядом негативу вертаєшся додому, а в супермаркеті купиш все,що треба, і вибереш яке тобі подобається, і почитаєш склад, дату виготовлення, і ніхто не підганяє як в магазинчиках... На базах воно зрозуміло,що дешевше товар, але  бензин чи таксі туди-назад , то навіть і не знаю чи є вигода d143 хіба дійсно мішками, але в мене і так квартира маленька, а на балконі  місця навіть  для картоплі немає d100

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
d3 Я теж деколи своєму чоловікові списки пишу, але він ніколи цін не знає, користується принципом: прийшов, побачив, купив (переважно виходить, що купив найдорожче d27 d108)
[/quote]

е ні,мій ціни краще від мене знає,бо увесь час ходить за продуктами сам,а я лиш те,що в магазині беру,то вже бачу,а на базарі вже роки з два не була d100
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Як на мене, то базари навіть дорожчі ніж супермаркети. Принаймні маленькі базарчики по районам.
Я закупки на цілий тиждень не роблю, бо так більше продуктів пропадає. Купую щодня по потребі, мені так зручніше. Мясо - в Рибаку, все інше - по супермаркетах.

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В нас не пропадає,бо вже приблизно знаємо скільки потрібно купити,а щоденні покупки не практикуємо,бо вже давно перевірено,що коли голодний йдеш з роботи і заходиш в магазин,то попри те,що треба,купуєш і багато непотрібного,навіть в якісь програмі про економію про це казали. Хіба йти в магазин повечерявши,але тоді вже важко себе заставити :oox :oox

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
Я "стратегічних" запасів ніколи не роблю, купую по потребі, переважно в маленьких магазинчиках по дорозі додому, в супермаркетах рідко закуповуюся, бо мені не по дорозі, а ринки взагалі не переношу.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
в мене нема стратегічних запасів, для овочів нема підвалу, чи кладовки холодної
цукор, муку купляємо по 2-3 кг
крупи 1-2 пачки, макарон італійський купляємо по кілька сортів за раз
молочні продукти на ринку
у супермаркеті зручно, але сезонні овочі та яблука краще купити на базарі, якщо треба бльше, а не 2-3 шт,
але в сезон теж не купляю кілограмами - на день-два
в маленьких магазинчиках не люблю нічого купляти:то цінники, на яких не видно нічого, то їх нема взагалі. строк придатності не подивишся
хліб у фірмовому магазині від хлібкомбінату, ковбасні вироби теж в спеціалізованих магазинах. М"ясо на ринку, але куряче філе в сільпо

такої кількості їжї не поглинаємо, що купляти на гуртівнях

мені важливіше, щоб свіже було, по дорозі додому, купую продукти які мені смачніші, а не дешевші-дорожчі

за кавою - в конкретний магазин, бо вона там суттєво дешевше, ніж в італійських магазинчиках чи на базарі
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Бачу, що в нас по підсумках голосування поки що ринок програє супермаркетам  d27
Цитувати
що коли голодний йдеш з роботи і заходиш в магазин,то попри те,що треба,купуєш і багато непотрібного
підписуюсь під кожним словом d27 Я як з роботи йду і треба зайти в магазин за якоюсь дрібничкою - обов*язково тарю багато зайвих речей, без яких можна і обійтись  d3
Цитувати
в маленьких магазинчиках не люблю нічого купляти:то цінники, на яких не видно нічого, то їх нема взагалі. строк придатності не подивишся
Аналогічно  :bo
Цитувати
за кавою - в конкретний магазин, бо вона там суттєво дешевше, ніж в італійських магазинчиках чи на базарі
Свєта, здай точку  d27

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
і мені точку кави здайте.
Як народився малий то ми почали продукти купляти біля себе в найближчому супермаркеті, трохи дорожче, але часу бракувало десь їздити бо обоє працюємо. Колись ходила на ринок центральний, то там у бабок можна щось городнє купити недорого. Фрукти супермаркет, на базарі дорожче тай обважать. Базарчики на районах то взагалі фу.
тепер все дуже дорого то думаю будемо олію, крупи купляти на базі

Offline БагіраАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
тепер все дуже дорого то думаю будемо олію, крупи купляти на базі
а де взагалі в нас бази?  :xmm Знаю на Промисловій є якісь d104 - в цьому питанні я взагалі темна  d27

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ми переважно з чоловіком ідемо на вихідні у супермаркет(сільпо, велмарт) та купуємо дещо на цілий тиждень. Такі продукти як муку, цукор, олію купуємо більшою кількістю щоб вистачило на декілька місяців. Крім того, я ще можу піти на центральний ринок та дещо докупляю. Щодо молочних продуктів, то ми купуємо 6 літрів домашнього молока, з яких виходить приблизно 800 гр сметани, а кисле молоко я відігріваю та маю домашній сирок. Також купуємо дещо і біля дому( хліб, печиво, молоко...) :flv

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
Я ходжу переважно в супермаркети,стараюсь купувати акційні товари,інколи і наперед,крупи також купую по 5кг,щоб кожен раз не ходити,зважаючи на теперішні ціни то зекономила в два рази,олію також купуємо більшими пляшками.

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Почитаю і я  :k58, по м'ясо чоловіка завжди відправляю на базар він купляє в одної жінки перевіреної, але в неї може бути і дорожче ніж в інших, але  знаю що воно якісне, все інше в супермаркетах великих запасів не робимо, не люблю, фрукти літом на базарі там смачніші, а зимою в супермаркетах бо на базарі змерзлі. Про ціни це точно сьогодні йшла купити імбир він вже 145 грн  d107 mish я просто прозріла  d16

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
наша сім"я теж затарюється оптово по акціях, знижках, вигідних пропозиціях:крупи, мука, цукор - мішками, олія - 5л банками, порошок мега упаковками, або й меншими якщо вигідно по ціні...  Ми зараз гречку їмо ще по ціні 8грн/кг d53, бачила що вже і  по 26 і 28 грн.
Звичайно, що сметаною чи сиром, чи іншими продуктами, які швидко псуються не закупишся.